نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بی میلی رابطه جنسی

8244
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38629
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی میلی رابطه جنسی

باسلام مهدی ۳۱ساله دو سه سال هست همسرم دچار سرد مزاجی عجیبی شده واصلا هیچ علاقه ای به عشق بازی در رابطه نداره وبدو
    ن هیچ مقدمه ای دوست داره رابطه تموم بشه وهمین باعث شده کلی تنش ومشکل وناراحتی و دعوا تو زندگیمون بشه وخیلی بهش علاقه دارم ولی همسرم مدام میگه بهت علاقه ندارم ومجبور میشم باهات رابطه برقرار کنم بخاطر بچه هم میمونم زندگی میکنم هم رابطه داریم باهم ولی همینطوری میخوای بخواه نمیخوای تحمل کن,,ممنون میشم راهنمایی کنید,

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : بی میلی رابطه جنسی

سلام خوبین ؟ نگاه کنین از اول بی میل بودش؟ یا جدیدا اینطور شده ؟ اگر جدیدا شده بشینین فکر کنین ببینین حودتون چه مشکلی دارید این مشکلو اول باید تو خودتون بگردین ببین ایا چیزی هست ک باعث شده همسرتون خب بی میل بشه ! مثلا بنظرم یه مروری تو خودتون رفتارتون و ظاهرتون و .. بکنین ..مثلا قبل از رابطه جنسی خب حتما دوش بگیرید و خوش بو باشید وبوی عرق ندید ..چون ممکنه یه دختر خب بخاطر بوی بد دهنون یا بدن یا چیزی خب میلش به رابطه با شما خب از بین بره و روشم نشه بهتون بگه , لباس تحریک کننده بپوشید خب و بعد هم حتما موهای بدن و صورتتونو بزنین این ازینا پس از این به بعد اینا رو رعایت کنید حتما
    بعدش روش و پوزیشن رابطتتون رو عوضش کنید حجالتم نکشید... برید به خانومتون بگید تو چجور رابطه ای دوس داری؟ از چه کارایی خوشت میاد ؟ اینارو همه رو بپرسین تا بدونین خب چجوری رفتار کنید
    بعدش اگه شما اینارو رعایت میکنید پس مشکل از چیز دیگست ...مثل کم شدن عشق بین شما ... یا ........
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-10-2018 در ساعت 07:49 PM
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

یکی از عوامل مؤثر در بی میلی جنسی زنان، عوامل فیزیولوژیکی است. پایین بودن سطح تستوسترون، ابتلا به بیماری هایی مثل سوءتغذیه، تیرویید، دیابت، تنگی عروق و همچنین استفاده از قرص های ضدبارداری، ضدافسردگی، ضدفشارخون و شیردهی می توانند از عوامل مؤثر در ایجاد اختلال بی میل جنسی در زنان باشند.در صورتی که زوجی احساس می کند، دچار اختلال بی میلی است، بهتر است این مساله را جدی بگیرند. بروز این اختلال می تواند منجر به کاهش روابط عاطفی و صمیمیت در زندگی مشترک شود و عواقب جبران ناپذیری را در زندگی مشترک بر جای بگذارد و حتی ممکن است به قهر و جدایی بین زوجین منجر شوند. بنابراین هر چه زودتر به متخصص مربوطه مراجعه کنند تا اقدام های درمانی لازم با توجه به علل مؤثر در بروز این اختلالات صورت بگیرد.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38629
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به هیچ وجه دکتر یا مشاور نمیان همسرم ومیگه من خودم میدونم مشکل چیه وقتی ازش میپرسم مشکل چیه میگه تنها باشم بهتره باید ازت جدا بشم میگم بخدا راضی هستم تو عذاب نکشی باشه جداشیم یه مدت تنها زندگی کن من برات صبر میکنم میگه نه میری ازدواج میکنی میمونم تحملم کن ولی تمام این مشکلات که ازتو واز رابطه جنسی بدم میاد دلیلیش فقط تویی,,ومنو مقصر,میدونه ومن دلیلشو نمیدونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)