نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: اقساط بانک

10067
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38654
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اقساط بانک

سلام سال نود و چهار به خاطر یه موضوعی ضرر مالی زیادی کردم طوری که مجبور شدم تمام داریی های خودم رو بدم و از بانک هم 100 میلیون وام بگیرم که زندان نرم تو به خودم اطمینان داشتم فکر میکردم مثل سابق می تونم از عهده این مشکل بر بیام تا یک سال اول تمام قسط هام به موقع پرداخت شد ولی متاسفانه مرداد ماه 96 کارم رو از دست دادم و از دریافتی که قرار بور 28 میلیون باشه فقط تونستم 6 میلیون بگیرم 6 ماه بعد تونستم کار جدید پیدا کنم اما وقتی دیدم اونها هم حقوق پرداخت نکردن مجبور شدم تسویه کنم 10 ماه قسط هام عقب افتاده هر ماه مبلغ 3 میلیون 500 تو این یک سال خیلی اتفاق افتاد طوری که فهمیدم خیلی تنها هستم تو این شرایط همه از اطرافم دور شدم به خاطر کار اومدم کیش با خواهر و برادرم تو یک خونه ولی چون سه ماه اجاره خونه ام عقب افتاد گفتند از خونه برم الان یک کار پیدا کردم با ماهی 3 تومان ولی این پول نه جوابگو قسط من میشه و من نه حتی می تونم خونه اجاره کنم چون هیچ پول پیشی ندارم از طرف بانک خیلی به من فشار میارن چون اقساطم خیلی عقب افتاده تا اخر این ماه خونه یکه از دوستام موندم ولی پایان ماه اون داره از جزره میره خیلی احساس بدب دارم تمام وسایلم رو برای فروش گذاشتم احساس می کنم دنیا به اخر رسیده منتظرم حقوق این ماه رو پرداخت کنند تا بتونم یک قسط بدم چون سند خونه مادر و پدرم در رهن بانک و اونا خیلی تماس میگیرند چون پایان این ماه دیگه جایی هم واسه زندگی ندارم واقعا تصمیم گرفتم زندگی خودمو تموم کنم امکان برگشتن به خونه پدری هم ندارم چون اونها هم من رو قبول نمی کنند تنها دلیلی که الان هنوز موندم اینه که حداقل این اخرین حقوق رو واسه قسطهام بدم الان واقعا درمونده شدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اجتماعی

زندگی بالا پایین زیاد داره... این روزا هم میگذره... دایم دنبال کار بگرد... شاید کار پیدا نشه ولی یهو یه ایده ی خوب بهت میده... زیاد دیدم آدمایی که زندگیشون به مو رسیده ولی ادامه دادن و نجات پیدا کردن... کاشکی بتونی یه وام دیگه بگیری و یه جت اسکی ای بوفه ای چیزی بخری یا اجاره کنی و ازش پول در بیاری منتها هرکاری اول تحقیق باید بکنی، خیلی وقتا آواز دوهول شنیدن از دور خوش است...
    یکی میگفت: چه فکر کنی می تونی و چه فکر کنی نمی تونی... در هر حال درست فکر کردی...
    یعنی همه چیز به خودت بستگی داره...
    چشم انتظاری داری... نا امیدشون نکن...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38654
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دنبال کار دیگه هم هستم ولی با توجه به شرایطی که الان دارم حتی جایی هم دیگه واسه زندگی ندارم باید چی کار کنم میدونم مادر و پدرم نگران خونه شون هستن که از دست ندن و می دونم که رو من حساب کردن که سند رو در رهن بانک گذاشتن ولی تو این سه سال که از همه چیز به این شرایط رسیدم به هر دری می زنم چند تا قفل روشه میگم شاید اگه دیگه تو این زندگی نباشم اونا دیگه تواقعی ندارم این که نمی تونم قسط ها رو بدم و شرایطی که از اونها میبینم عذاب وجدانمو بیشتر میکنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sobh 123 نمایش پست ها
    دنبال کار دیگه هم هستم ولی با توجه به شرایطی که الان دارم حتی جایی هم دیگه واسه زندگی ندارم باید چی کار کنم میدونم مادر و پدرم نگران خونه شون هستن که از دست ندن و می دونم که رو من حساب کردن که سند رو در رهن بانک گذاشتن ولی تو این سه سال که از همه چیز به این شرایط رسیدم به هر دری می زنم چند تا قفل روشه میگم شاید اگه دیگه تو این زندگی نباشم اونا دیگه تواقعی ندارم این که نمی تونم قسط ها رو بدم و شرایطی که از اونها میبینم عذاب وجدانمو بیشتر میکنه
    به کارهای جدید هم فکر کن ولی بیشتر وقتا همون کارای قبلی بهتر جواب میده... مثلا یه کاری رو توی شرایط بد رفتی سمتش و نتیجه نگرفتی و توی ذهنت جا افتاده که این نمیشه... در صورتی که شاید یه تغییرات کوچیک توش بدی جواب بگیری... کارایی که بلدی رو یه دوره بکن...
    پیشنهادای دیگه:
    شاید کتاب فنی حرفه ای برق ساختمون رو بخونی بتونی عصرها انجامش بدی... یا راه انداختن شبکه سانترال... دست فروشی...
    بالاخره این کارا هم از توش پول در میاد، شاید حالت عادی نری سمتش ولی الان به هرچیزی باید دست بندازی...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اقساط بانک

شماره کارت بفرست

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    تشکر شده 115 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : اقساط بانک

الان کار جدیدت تک شیفته؟
    اگه میتونی دو شیفت کار کن
    زندگی خیلی سخته ( التبه برا من که اینطور بوده )
    زودی درجا نزن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد