نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: قطع رابطه با من

2258
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38181
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

قطع رابطه با من

سلام . متاسفانه یه مشکلی برام پیش اومده اینه که چند نفر از دوستانم نمیدونم به چه دلیلی بامن قطع رابطه کردند حتی سلام هم به من نمیکنند این موضوع برام سخت شده و کاری هم نکردم که ناراحتشون کنه نمیدونم مشکل چی شده حتی نمیذارن بهشون سلام کنم یعنی تا میرسم بهشون سریع ازم دور میشن چکار کنم لطفا از دوستان بزرگوار خواش میکنم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : قطع رابطه با من

نقل قول نوشته اصلی توسط 73Mohammad نمایش پست ها
    سلام . متاسفانه یه مشکلی برام پیش اومده اینه که چند نفر از دوستانم نمیدونم به چه دلیلی بامن قطع رابطه کردند حتی سلام هم به من نمیکنند این موضوع برام سخت شده و کاری هم نکردم که ناراحتشون کنه نمیدونم مشکل چی شده حتی نمیذارن بهشون سلام کنم یعنی تا میرسم بهشون سریع ازم دور میشن چکار کنم لطفا از دوستان بزرگوار خواش میکنم کمکم کنید
    سلام دوست گرامی
    ابتدا باید بیاندشید که چه علتی میتونه داشته باشه. در صورتی که هیچ علتی پیدا نکردین، به این موضوع فکر کنید که ممکنه یک اقدام هماهنگ شده علیه شما باشه. تنها کاری هم که باید بکنید اینه که اصلاً اهمیت ندین و اونا رو نبینید. عوضش دوستای جدیدا پیدا کنید.
    اصلا و ابدا نیاز نیست که به اونا ثابت کنید دارند اشتباه میکنن. مگر سوء تفاهم مشخصی پیدا بشه که در صدد رفعش باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد