نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: صحبت بدون اطلاع خانواده

4893
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38676
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

صحبت بدون اطلاع خانواده

سلام
    دختری 18 ساله ای هستم
    که از نظر پختگی و تشخیص رفتارهای آدما از همسن هام خیلی جلوتر و محتاط ترم
    خودشون هم به این موضوع اذعان می کنن...
    مدتیه تو یکی از شبکه های مجازی با پسری آشنا شدم...
    این آقا پسر حدود دوسال بود درگیر من بود و جز پاسخ سرد چیزی نصیبش نمیشد... با این حال این درگیرِ من بودن به معنای هتاکی یا بی حرمتی کردن و به قول عامیانه لیم بازی منظورم نیست... ولی معلوم بود یه جوری میخواد با من راحت تر حرف بزنه...
    بعد از این دو سال بهش این اجازه رو دادم و راحت حرف میزنیم حتی شاید کلمات احساسی هم ب کار ببریم با اینکه حس می کنم اشتباهه...
    فکر می کنم آدمِ خوبیه و دوستش دارم...به گفته ی خودش توی خانواده ی مذهبی و پرجمعیت زندگی میکنه و برادر شهیده... نمیخوام از دستش بدم چون خیلی اخلاق خوبی داره...
    این پسر از من هم ویس داره و هم عکس... من هم هم ویس دارم هم عکس...
    و من توی خانواده ای هستم که خیلی سخت گیر و پایبند ب عقاید هستن ( سنتی )
    قصدش جز ازدواج چیزی نیست... رمز اکانتش هم دست منه برای اینکه بهش اعتماد کافی داشته باشم...
    ازم خواسته منو توی حقیقی ببینه و اینکه حداقل دیدار اول رو به خانواده ام نگم چون می ترسه این اجازه رو بهم ندن و به قول خودش سورپرایزی که برام داره بهم بریزه...
    نمی دونم صلاح هست همچین کاری رو انجام بدم یا نه‌... چون هرچقدر هم بهش اعتماد داشته باشم ته دلم قرص نیست و از اطلاعاتی که ازم داره هم می ترسم... و اینکه بهتره راحت اعتماد نکنیم چون ممکنه خیلی حرفای آدمای به ظاهر خوب دروغ باشه...
    و اینکه نمیدونم در آینده اگه بخوام چنین چیزی رو به خانواده بگم چجوری بگم... چون من نمیخوام زندگیم با پنهان کاری شروع بشه‌... و اونا رو مجازی بر خلاف من حساسن
    چیکار کنم؟! که هم از دستش ندم و هم طبق روال درستش پیش برم؟
    ویرایش توسط Eternal : 06-17-2018 در ساعت 04:24 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : صحبت بدون اطلاع خانواده

سلام اول بگم که نمیتونیم کسیو 100 درصدی قضاوت کنیم ولی میتونیم احتیاط کنیم و با احتیاط جلو بریم ...اگر نظرمو میخای فعلا دست نگه دار و تو دنیای مجازی به هرکسی اعتماد نکن (مخصوصا چون دختری) ولی اگرم میخای قرار بزاری و ببینیش اولا یا تنها نری و با یکی دوتا از دوستات بری دوما یه جای پر رفت و امد و خوب قرار بزاری ..همین و از طرفی اگر میبینی بازم دلت قرص نیست و از یه طرفم نمیخای از دستش بدی و واقعا قصد هردوتون ازدواجه ..بهش بگو اگر قصد ازدواج دارید ادرس میدم مادرتونو بفرستین برای اشنایی ...خواستگاری نه فقط آشنایی
    و اینکه همیشه به ندای دلت گوش بده و بدون که ضرر نمیکنی ...
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-17-2018 در ساعت 09:59 PM
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط Eternal نمایش پست ها
    سلام
    دختری 18 ساله ای هستم
    این آقا پسر حدود دوسال بود درگیر من بود و جز پاسخ سرد چیزی نصیبش نمیشد... با این حال این درگیرِ من بودن به معنای هتاکی یا بی حرمتی کردن و به قول عامیانه لیم بازی منظورم نیست... ولی معلوم بود یه جوری میخواد با من راحت تر حرف بزنه...
    بعد از این دو سال بهش این اجازه رو دادم و راحت حرف میزنیم حتی شاید کلمات احساسی هم ب کار ببریم با اینکه حس می کنم اشتباهه...
    فکر می کنم آدمِ خوبیه و دوستش دارم...به گفته ی خودش توی خانواده ی مذهبی و پرجمعیت زندگی میکنه و برادر شهیده... نمیخوام از دستش بدم چون خیلی اخلاق خوبی داره...
    قصدش جز ازدواج چیزی نیست... رمز اکانتش هم دست منه برای اینکه بهش اعتماد کافی داشته باشم...
    ازم خواسته منو توی حقیقی ببینه و اینکه حداقل دیدار اول رو به خانواده ام نگم چون می ترسه این اجازه رو بهم ندن و به قول خودش سورپرایزی که برام داره بهم بریزه...
    نمی دونم صلاح هست همچین کاری رو انجام بدم یا نه‌... چون هرچقدر هم بهش اعتماد داشته باشم ته دلم قرص نیست و از اطلاعاتی که ازم داره هم می ترسم... و اینکه بهتره راحت اعتماد نکنیم چون ممکنه خیلی حرفای آدمای به ظاهر خوب دروغ باشه...
    و اینکه نمیدونم در آینده اگه بخوام چنین چیزی رو به خانواده بگم چجوری بگم... چون من نمیخوام زندگیم با پنهان کاری شروع بشه‌... و اونا رو مجازی بر خلاف من حساسن

دوست عزیز جالب اینجاست که شما عکس و ویس برای ایشون فرستادید .
    ولی امروز برای دیدنش سوال میکنید و تردید دارید !!!!
    به نظر ما شما انتخابتون رو انجام دادید و به جلو پیش میرید .
    اگر قرار به ملاقاتی هست میتونید با فردی قابل اعتماد مراجعه کنید .
    و حتما در مکانی عمومی باشه نه جای خلوت .
    چون شما نمیدونید طرف مقابلتون چه کسی هست .
    و با شرایط بدی که امروز در جامعه ایجاد شده بهتره کمی هم احتیاط کنید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38676
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

باشه پس تنها نمیرم! خخ با ی مامور نا محسوس میرم! کافه خوبه؟!

اونو اتفاقا گفتم... میگه من مجازی رو قبول ندارم... میخوام نحوه برخورد و رفتارتو تو حقیقی ببینم...و اینکه گفت صرف دیدن کع اشکال نداره تعجب کرد!

بعدش هم گفتش که تو حقیقی ک ببینیم همو مطمئن میشیم دوست داریم همدیگرو یا نه و اینکه احساسمون واقعیه یا نه...

ولی خب من می ترسم شر بشه برام

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38676
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته که ویس و عکس داره! ولی میخوام ببینم اگ دارم اشتباه می کنم جلوی ضرر رو بگیرم...
    من به این جمله اعتقاد ندارم ( آب ک از سر گذشت چه یک وجب... چه صد وجب! )
    باشه همینکارو می کنم....

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Eternal نمایش پست ها
    سلام
    دختری 18 ساله ای هستم
    با سلام دوست عزیز
    شما هنوز سنی ندارید. پس این حرف ها که نمیخوام از دستش بدم و ... رو نزنید.
    خوبه که میدونید حرف های ادم ها ممکنه با حقیقتشون فرق داشته باشه.
    بهتره این مدل ارتباطات در حد همون مجازی بمونن.
    اجازه بدید کمی سنتون بالاتر بره و پس از اون اگر تمایل داشتید در مورد ازدواج باهاشون صحبت کنید.
    بدونید ازدواجات مجازی خیلی کم ممکنه که به سرانجام خوبی برسه. به خصوص که خونواده دوطرفتون مذهبی و سنتی هستند وممکنه خیلی زیر بار این موضوع نرند.
    دختر گلم بهتره مراقب خودت باشی وبه هرکسی راحت اعتماد نکنی
    موفق باشی

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38676
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز
    شما هنوز سنی ندارید. پس این حرف ها که نمیخوام از دستش بدم و ... رو نزنید.
    خوبه که میدونید حرف های ادم ها ممکنه با حقیقتشون فرق داشته باشه.
    بهتره این مدل ارتباطات در حد همون مجازی بمونن.
    اجازه بدید کمی سنتون بالاتر بره و پس از اون اگر تمایل داشتید در مورد ازدواج باهاشون صحبت کنید.
    بدونید ازدواجات مجازی خیلی کم ممکنه که به سرانجام خوبی برسه. به خصوص که خونواده دوطرفتون مذهبی و سنتی هستند وممکنه خیلی زیر بار این موضوع نرند.
    دختر گلم بهتره مراقب خودت باشی وبه هرکسی راحت اعتماد نکنی
    موفق باشی
    هعی ی ی ی ...
    خب ممکنه! اگ فاصله نداشت چی؟
    من الان خودِ واقعیم با خودِ مجازیم تفاوت چندانی نداره!
    من دل رو دادم بهش!
    و فکر کنم ارزشش رو داره!
    ولی قبلش اگ می تونستم بیشتر راجبش تحقیق کنم حس بهتری داشتم...
    اگه لازم بشه در مورد مجازی چیزی ب خانواده ها نمی گیم
    میگیم تو حقیقی همدیگرو دیدیم پسندیدیم
    ولی خب باز این دروغه و ممکنه بد بشه اگ انتخابم اشتباه باشه...

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31685
    تشکـر
    12
    تشکر شده 20 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم درسته از هم سنات جلوتری اما هنوز پخته رفتارنمیکنی. نمونش اینکه اصلا یه رابطه مجازی که آخرش معلوم نیس شروع کردی، میگی میدونی احساسی حرف زدن اشتباهه اما حرف میزنید، نگرانی که ازت اطلاعات داره، خودت میگی نمیشه راحت اعتماد کرد، میدونی خونوادت سخت میگیرن اما به هیچکدوم از دانسته هات نه عمل کردی نه میکنی.
    آخه دختر گل تو سنتم کمه اصلا چرا باید تو این سن درگیر رابطه بشی؟ این آقا چند سالشه؟شرایط کار و درسش چطوریه؟
    من شخصا اگه جای شما بودم از اول این رابطه رو شروع نمیکردم پس نمیتونم نظر بدم که ببینیش یانه.
    فقط اینو میدونم رابطه مجازی حتی یک درصدم شناخت به وجود نمیاره هرچند حدس میزنم این آقا شرایط اولیه ازدواجم نداره امیدوارم اشتباه کنم ولی فک نکن بعد از یکی دو دیدار این آقا میاد خواستگاری اونوقت تازه رابطه پنهانی ادامه پیدا میکنه هربارم بخوای رسمی بشه تازه مخالفت خانواده و شرایط نداشتن آقا پسر و این حرفا که کارم جور نیس و میخوان دست پر بیان و... شروع میشه.
    حالا دیگه بااین شرایط تصمیم گیرنده خودتی موفق باشی
    ویرایش توسط naeirika : 06-18-2018 در ساعت 01:01 PM

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38676
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naeirika نمایش پست ها
    عزیزم درسته از هم سنات جلوتری اما هنوز پخته رفتارنمیکنی. نمونش اینکه اصلا یه رابطه مجازی که آخرش معلوم نیس شروع کردی، میگی میدونی احساسی حرف زدن اشتباهه اما حرف میزنید، نگرانی که ازت اطلاعات داره، خودت میگی نمیشه راحت اعتماد کرد، میدونی خونوادت سخت میگیرن اما به هیچکدوم از دانسته هات نه عمل کردی نه میکنی.
    آخه دختر گل تو سنتم کمه اصلا چرا باید تو این سن درگیر رابطه بشی؟ این آقا چند سالشه؟شرایط کار و درسش چطوریه؟
    من شخصا اگه جای شما بودم از اول این رابطه رو شروع نمیکردم پس نمیتونم نظر بدم که ببینیش یانه.
    فقط اینو میدونم رابطه مجازی حتی یک درصدم شناخت به وجود نمیاره هرچند حدس میزنم این آقا شرایط اولیه ازدواجم نداره امیدوارم اشتباه کنم ولی فک نکن بعد از یکی دو دیدار این آقا میاد خواستگاری اونوقت تازه رابطه پنهانی ادامه پیدا میکنه هربارم بخوای رسمی بشه تازه مخالفت خانواده و شرایط نداشتن آقا پسر و این حرفا که کارم جور نیس و میخوان دست پر بیان و... شروع میشه.
    حالا دیگه بااین شرایط تصمیم گیرنده خودتی موفق باشی
    اینکه این کارارو نکردم چون ازش خوشم میاد و ی جورایی تا الان دل رو به دریا زدم! و اینکه نخواستم سر این موارد خودمو محدود کنم! چون اگ ی نفر همه این چیزا رو در نظر بگیره به نظرم تا آخر عمرش باید تنها بمونه از اضطرابِ واای حالا قراره چی پیش بیاد... من دوس ندارم مث همه ی خانواده های مذهبی توی خونه منتظر بمونمتا ی نفر ک از هیچ چیزش خبر ندارم پاشه بیاد خواستگاری! ترجیح میدم طرفمو خودم با حرف زدم بین آدمای مختلف پیدا کنم... و از طرفی این امکان فقط تو مجازی هست برام نه حقیقی!
    و در مورد اون باید بگم:
    هم سن هستیم
    ولی کار می کنه... برق کاره و کارای فنی
    شغلِ دائم نداره ولی کار میکنه
    خب الان ک این قصد نیست خودش میگه حدود سه سال دیگه ک تونستم وضعیتم رو سر و سامون بدم اونوقت خانواده رو راضی می کنم که بیان ضمنِ اینکه یه برادر بزرگتر از خودش هنوز هست...
    با این حساب قشنگ باید حرف بزنم باهاش! اتمام حجت کنم ک ب هیچ قیمتی حاضر ب پنهانی ادامه دادن این ارتباط تو حقیقی نیستم...
    مرسی کمک کردی!

11. کاربران زیر از Eternal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

ویرایش شد
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-19-2018 در ساعت 12:57 PM
    امضای ایشان

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    میزان امتیاز
    6

دوباره سلام, خوبي؟

خيلي چيزا هستن خب نه ميتونيم بگيم خوبه نه بد يعني بستگي به باورها و اعتقادات ما داره..مثلا ممکنه يه رفتاري از نگاه من آرمين بد باشه ولي از نگاه تو خوب باشه ..من ازت ميخام که هيچ وقت به خاطر هيچ کس و هيچ چيز دست از اعتقادات و باورهات نکشي و از خود واقعي ات دور نشي,آدمي ک تورو بخاطر خودي که هستي نخوادت بهتر که نخوادت ! ...و اينو بدون که باورها ذره ذره فرو ميريزن ..مثلا امروز ممکنه تو رابطه ي پنهاني داشتن با يه پسر رو بد بدوني ولي وقتي اولين بار رو رفتي ,دومين بار رو رفتي , ديگه بار سوم برات عادي ميشه ..اگر بار اول وجدان درد داشتي ديگه دفعه سوم صداي وجدانت رو نمي شنوي !و اينجا اتفاقي ک مي افته اينه که تو از اعتقادات و باورهات دور شدي ...تو از خودت دور شدي و با اينکار نداي روح و قلبتو خاموش ميکني

پس نميگم که رابطه اي برقرار نکني..نه تو نياز به برقراري ارتباط داري اما تو چارچوب هاي باوري خودت..مثلا ديدم که نوشتي پسره گفته تا 3 سال ديگه نميتونه بياد جلو و تو به اين اعتقادي که من نميتونم 3 سال رابطه پنهاني اونم حضوري داشته باشم ! ... اين يعني همون باور و اعتقاد..سعي کن سدهاي اعتقاديت رو نشکني ...چون اگر بشکنه ممکنه يه روز بخودت بياي ببيني غرق شدي و از خودت دور و دور تر شدي ....
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-19-2018 در ساعت 03:58 PM
    امضای ایشان

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26546
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

کلا شکل و جنس آشنایی ها با دهه های 70 و 80 عوض شده !
    الان دیگه ملت اینجوری هم رو پیدا می کنند
    ولی اونقدر اوضاع مالی و اقتصادی مردم بد شده همه دنبال منافع هستن
    اگر کسی هم پیدا کنی اونقدر به فکر چرتکه انداختن هست که سریع ببینه به منافع اش نمیرسه ولت میکنه
    به همین خاطر من هم از این روابط بیزار شدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد