نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: این حال هیجانه یا عشق؟

5504
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38679
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این حال هیجانه یا عشق؟

...
    ویرایش توسط Hbs : 06-28-2018 در ساعت 02:34 AM دلیل: حذف پست

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : این حال هیجانه یا عشق؟

شما اولین کسی نیستی که تو این سن دچار این حس میشی، آخریش هم نخواهی بود، همه ما توی این سن دچار این حالات شدیم، و بعد که سنمون بیشتر شده به گذشته خودمون خندیدیم، واقعیت اینه که این حس شما فقط یه هیجان هست، چند سال دیگه نوع نگاهت به زندگی و جهان بینیت دچار تغییرات زیادی میشه و شخصیتت متحول میشه و طرز فکرت تغییر میکنه، بنابراین بهتره روی درس و آرزوهات متمرکز بشی و از این هیجانات که از نظر روحی بهت آسیب میزنه فاصله بگیری، ولی این حست تو این سن کاملا طبیعیه.
    امضای ایشان
    آنکس که ظلمی بر دوش دارد، رستگار نخواهد شد.

3. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38678
    تشکـر
    5
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام و درود
    این حس شما کاملا طبیعیه و سنتون هم دقیقا علت این حالات رو توضیح میده.
    این حس هیجان هست و بعد از یه مدت خودش فروکش می کنه. بعد ها هم ممکنه بازم این مدل احساسات رو تجربه کنید ولی الان توی اوجشون هستید.
    اصولا شما خانم ها از طریق گوش دادن احساساتی می شید، و به خاطر تصوری که از ایشون ساختید الان در نظرتون یه فرد رویایی هستن.
    بگذارید خودش کم کم بگذره. این حس شما به زودی فروکش خواهد کرد. برای راحت تر شدن و آرامش بیشترتون ترجیحا خودتون رو با کلاس های ورزشی و یا مهارتی و هنری سرگرم کنید.
    پیروز باشید
    امضای ایشان
    زندگی قشنگه
    البته اگه تو بخوای

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38679
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط Hbs : 06-28-2018 در ساعت 02:20 AM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38218
    تشکـر
    101
    تشکر شده 43 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    همونطورک کاربران فرمودند این حس وحال شما طبیعی ودخترها واقعا ازطرف گوش دادن
    احساساتی میشن
    بهتریه مدت صبرکنی کنکورت بگذره والان بیشتررودرست تمرکزکن واگه بعد
    ازمدتی ایشون همچنان بودند وحس وحال شماتغییری نکرد منتظرباش خودش بهت بگه
    بهتره اگه ایشون به شماحسی داشته باشن حتمامیگن ....
    موفق باشید

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Hbs نمایش پست ها
    سلام دختر19 ساله هستم تاحالا ارتباطی با یه فرد پسر نداشتم.راستش برای کنکور و قبل از ورود به دانشگاه با یه فردی اشنا شدم که فقط درحد مشاوره مربوط به دروس بود به عنوان یه دانشجوی موفق مشاوره میداد.از نزدیک ملاقاتی نداشتم با ایشون فقط تلفنی بوده. من خیلی بهش فک میکنم و چون به عنوان یه دانش اموز بودم هیچوقت حرفی نزدم یا حالت خاصی نداشتم که شک کنن و خاستم همین شیوه حفظ شه و از طرفی با خونوادمم تماسای درسی داشتن. ینی کلا رابطه همکاری بوده نه بیشتر.با اینکه از نزدیک ندیدمش عکساشو صدبار میبینم دلم تنگ میشه بدجور.الان فقط یه شماره ازش دارم سطحشم تاجایی که اطلاع دارم با من یکیه.ولی یه شهر دیگست.اصلا دانشگاشم یکی نیست.من خجالت میکشم به کسی بگم.الان سوالم اینه اگه با خودش درمیون بزارم کار نادرستیه؟ اخه حرف یه عمره شوخی نیست ولی نمیتونم فراموشش کنم صداش تو گوشمه.چیکار کنم؟ همینجوری بگزره و قضیه رو فراموش کنم؟ من بعید میدونم به فرد دیگه ای علاقمند شم.این واقعا عشقه یا هیجان،؟؟ الانم فقط درسمو میخونم ولی فکرشو نمیتونم از سرم بیرون ببرم.این اولین باره حرفشو اینجا میزنم .حداقل بپرسم شاید اصن نخاد منو انتخاب کنه .واقعا موندم. فقط توکل کنم که تغییری پیش نمیاد
    لطفا راهنماییم کنید به عنوان مشاور
    متشکرم

سلام حوبین؟ ..بنظرم اینکه میگن عشق ممکن نیست از راه دور و بدون ارتباط حضوری بوجود بیاد اشتباست ...ممکنه کسی رو سالها از نزدیک ببینیم و نسبت بهش عشق نداشته باشیم ولی یکی رو نبنیم و عاشقش بشیم..از اونطرف یه چیزی هست به اسم وابستگی ک وابستگی با عشق فرق داره ..وابستگی یه جور عادته مثل اینکه یه نفر تو روزای خاصی با شما ارتباط داره و اگه یه مدت ارتباط قطع بشه حالتون بد بشه..
    بعدش بگم که در هرصورت شما پیش قدم نشین بهتره...و اینکه با همه این حرفها بنظرم هیچکس مثل خودتون نمیتونه این حس رو بشناسه و درک کنه ..چون ما در قلب شما نیستیم که بتونیم 100 درصد حکم بدین که عاشق شدین یا فقط یک هیجان زودگذره, پس ازت میخام به صدای قلبت گوش بدی...
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-18-2018 در ساعت 04:06 PM
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

8. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Hbs

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Hbs نمایش پست ها
    دقیقا چن ساله ديگه؟ ( اینکه فرمودید دیدت به زندگی عوض میشه).من کنترل احساساتم رو دستم دارم بحثم بیشتر روی اون فرد بود.رویایی فک نکردم راجبشون ویژگی های شخصیشونو مطلع ام بالاخره ساعت ها صحبت داشتم.
    بعدم خیلیا تو همین سن من دیدم انتخابشونم کردن روابط مستقیم هم دارن باهم دیگه حالا یا دانشجو بودن یاهرچی.همشون هیجانه؟ شما وجدانا به همه این پاسخو میدید؟
    اینکه یه فردی توی زندگیت برات اهمیت پیدا کنه شاید بگذره ولی سالها بعد اگه یه فرد دیگه وجود داشته باشه همش یاد همین چن سال قبل میفتی و برام حالت مقایسه پیدا میکنه که خیلی بدتره.
    وبنظرم حس الان نسبت به چن ساله بعد خالص تر باشه.
    شاید بشه همون چن ساله دیگه صبر کنم بعد بهشون بگم
    این درسته؟
    البته ایشون تا اون موقع فارغ التحصيل شده.
    درمورد اینکه چند سال دیگه خب بین پسرا و دخترا از نظر سنی متفاوت است ولی من در مورد خودم وقتی به سن 24 رسیدم کاملا نگاهم با 19 سالگی به زندگی فرق داشت و الان کاملا نگاهم با 24 سالگی فرق کرده هر چی سن بالاتر میره آدم پخته تر میشه ولی سن مناسب برای دخترا تو شرایط فعلی جامعه فکر میکنم از 23 شروع میشه چون دخترا زودتر از پسرا منطقشون شکل میگیره البته به نظر من، برا همین میگن سن پسر باید بیشتر از دختر باشه توی ازدواج. البته این یه قاعده نیست و استثتا هم داره ولی غالبا اینطوریه
    امضای ایشان
    آنکس که ظلمی بر دوش دارد، رستگار نخواهد شد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد