نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: نعوظ در خواب

6634
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38108
    تشکـر
    42
    تشکر شده 22 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

نعوظ در خواب

سلام
    پیشاپش عذر میخوام بابت طرح این مسئله
    من نیمه های شب دچار حالت نعوظ میشم و اگر از خواب بیدار بشم چون تازه عروسی کردم و همسرم کنارم هست نیاز به رابطه جنسی پیدا میکنم (اگر کنارم نباشه خودش رفع میشه) و این زمانیه که همسرم در خواب هست. اگر بیدارش کنم معمولا ناراحتی میکنه یا اون جوری که من میخوام رفتار نمیکنه و غر میزنه میخواد زودتر تمومش کنم که بخوابه و از اون طرف صبح هم چون معمولا دوباره این حالت نعوظ رو دارم ممانعت میکنه و میگه دیشب نذاشتی بخوابم یا اصلا از خواب بیدار نمیشه.
    سوالم اینه که آیا کار خیلی غیرانسانی و بدیه که من شب ها بیدارش نکنم و کار خودمو باهاش انجام بدم؟
    و اینکه خانمها اگر این مسئله رو متوجه بشن نسبت به همچین چیزی چه حسی پیدا میکنن؟ آیا فکر میکنن ازشون سواستفاده شده و ناراحت میشن یا جبهه ای نمیگیرن و درک میکنن که این حالت دست خود مرد نیست؟ یعنی میشه صادقانه من این مسئله رو به همسرم بگم یا نگم و کار خودمو بکنم یا کلا نامردیه و باید حتما بیدارش کنم؟
    اینم بگم که من سر شبم رابطه داشته باشم بازم نیمه شب و اول صبح این حالت اکثرا برام در خواب چند مرتبه پیش میاد و اگر همسرم کنارم خوابیده باشه با یه حرکتش تو تخت بیدار میشم و همسرم رو ببینم تمایل پیدا میکنم یعنی ربط چندانی به رابطه سر شبمون هم نداره.
    ویرایش توسط Amir_A : 06-18-2018 در ساعت 02:28 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : نعوظ در خواب

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
    سلام
    من نیمه های شب دچار حالت نعوظ میشم و اگر از خواب بیدار بشم چون تازه عروسی کردم و همسرم کنارم هست نیاز به رابطه جنسی پیدا میکنم (اگر کنارم نباشه خودش رفع میشه) و این زمانیه که همسرم در خواب هست. اگر بیدارش کنم معمولا ناراحتی میکنه یا اون جوری که من میخوام رفتار نمیکنه و غر میزنه میخواد زودتر تمومش کنم که بخوابه و از اون طرف صبح هم چون معمولا دوباره این حالت نعوظ رو دارم ممانعت میکنه و میگه دیشب نذاشتی بخوابم یا اصلا از خواب بیدار نمیشه.
    سوالم اینه که آیا کار خیلی غیرانسانی و بدیه که من شب ها بیدارش نکنم و کار خودمو باهاش انجام بدم؟
    و اینکه خانمها اگر این مسئله رو متوجه بشن نسبت به همچین چیزی چه حسی پیدا میکنن؟ آیا فکر میکنن ازشون سواستفاده شده و ناراحت میشن یا جبهه ای نمیگیرن و درک میکنن که این حالت دست خود مرد نیست؟ یعنی میشه صادقانه من این مسئله رو به همسرم بگم یا نگم و کار خودمو بکنم یا کلا نامردیه و باید حتما بیدارش کنم؟
    اینم بگم که من سر شبم رابطه داشته باشم بازم نیمه شب و اول صبح این حالت اکثرا برام در خواب چند مرتبه پیش میاد و اگر همسرم کنارم خوابیده باشه با یه حرکتش تو تخت بیدار میشم و همسرم رو ببینم تمایل پیدا میکنم یعنی ربط چندانی به رابطه سر شبمون هم نداره.
    سلام
    برادر گرامی آخر چرا همسر بیچاره تان را بیدار میکنید خوب بیخیالش شوید خودبخود خوابتان خواهد گرفت ببخشید همسرتان خیلی نجیب هست تا حالا حرفی به شما نزده. ضمنا اگر در رابطه کاملا ارضاء نمیشوید با همسرتان حرف بزنید تا ارضاء کامل رابطه را ادامه دهید تا کمتر به این حالت دچار شوید.

3. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33063
    تشکـر
    10
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    وقت بخیر
    رابطه جنسی نیاز به آرامش و عشق دارد و همچنین آماده بودن خانومتون ، ببینید خانوم ها در طول روز اماده رابطه جنسی میشن ، با حرف های عاشقانه و بوسه و گاهی هدیه چیزی ساده مثل گل ( مخصوصا اگه احساساتی هستن ) و ...
    با خانومتون حرف بزنید درمورد رابطه جنسی و سلیقه و خواستشو ببینید چیه
    رابطه جنسی نباید یکطرفه باشه یعنی نباید شما فقط بخوایید خودتون لذت ببرید ، برای شما باید لذت حانومتون و آرامش خانومتون مهم باشه .

رابطه جنسی سالم و کامل = زندگی با آرامش و عشق

با تشکر

5. کاربران زیر از mohsen987 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38108
    تشکـر
    42
    میزان امتیاز
    0

تشکر از راهنمایی هر دو دوست عزیز

البته واقف هستم که زن هم باید در رابطه لذت ببره ولی مسئله اینجاست که اگر قدرت جنسی من ده باشه قدرت همسرم به زور به دو و سه میرسه. البته شور و حرارت خوبی داره و اگر ناراحتی و اختلافی نباشه خیلی هم علاقمند هست مشکل از میل جنسیش نیست توان فیزیکی چندانی نداره و تعداد دفعاتی که من نیاز دارم براش زیاده. از معاشقه هم من فکر میکنم بیشتر از حتی خود عمل دخول لذت میبره. از این جهت من به تعدادی که نیاز دارم در روز نمیتونم ارضا بشم. در رابطه ارضا میشم ولی تعداد دفعاتش برام کافی نیست.

برای همسرم هدیه و گل هم میخرم بینهایت احساسی و لطیف هست و من هم بسیار دوستش دارم نیازهای اونو به نیاز خودم هم ارجح میدونم ولی این مسئله هم در رابطه جنسیمون کنار اختلافات دیگه مون وجود داره. من تا الان نیمه شب صداش میکردم چون فکر میکردم عادلانه نیست و سواستفاده محسوب میشه اگه بخوام وقتی خوابه کاری انجام بدم. ولی از اون طرف ناراحت میشه وقتی بیدارش میکنم با اینکه روزها بیکار هست و میتونه بازم بخوابه. رو این حساب الان موندم که چه کاری صحیح هست؟ اینکه میفرمایید بخواب و اهمیت نده هم بعضی وقت ها همین کارو میکنم ولی گاهیم نمیشه و اصلا برای اینکه دومرتبه خوابم ببره هم به رابطه نیاز دارم.
    من خوابم سبکه و بخاطر حرکت کردنش تو تخت بیدار میشم جای خوابم رو هم نمیتونم عوض کنم اگر بیدار میشدم کنارم نبود خب اینکه بیخیال بشم و دوباره بخوابم آسون بود ولی وقتی کنارمه و هم میل پیدا کردم هم بی خواب شدم برام خیلی سخت میشه جلوی خودمو بگیرم.

و این رو هم اضافه کنم رابطه جنسی من و همسرم نقطه قوت و بسیار مهم رابطه مونه چون در سایر مسائل اختلاف زیاد داریم در این زمینه اصلا نمیخوام نه اون دچار ناراحتی از من بشه نه خودم احساس کمبود و ناراحتی داشته باشم.
    ویرایش توسط Amir_A : 06-19-2018 در ساعت 09:32 AM

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    سلام دوست گرامی
    این اشتباهه که شما این حق رو برای خودتون فرض می کنید که نیاز شما=پاسخگویی همسرتون! خیر. شما چنین حقی ندارید.
    رابطه را به پیش از خواب منتقل کنید و قدری هم با جنبه باشید.
    اخلاقاً شما چنین حقی ندارید که هر وقت نیاز داشتید بی پاسخ نمونه.

8. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38108
    تشکـر
    42
    میزان امتیاز
    0

مرسی نیما ولی من راه حل میخوام نه اینکه کسی بهم بگه چه حقی دارم یا ندارم. بهرحال این مشکلیه که پیش اومده و اگه به راحتی برام قابل کنترل بود و اذیتم نمیکرد که اینجا سوال نمیپرسیدم. نوشتم هم ربط چندانی به رابطه سر شبم نداره من رابطه هم داشته باشم بازم این اتفاق نیمه شب برام رخ میده و مسائلی که به دنباله ش گفتم چون به تعداد دفعاتی که من مایل هستم همسرم کشش نداره و در طی روز هم که کنار هم نیستیم. کلا از زمانی که من میرسم خونه تا زمان خواب حدودا سه ساعت کنار هم هستیم تازه اگر بیرون نریم یا مهمون نداشته باشیم و دعوامون هم نشه و کنار کارهای دیگه اینه که هم زمان کمی در بیداری کنار همیم هم تعداد دفعاتی که من میخوام در بیداری رابطه نداریم. من پیش از عروسی و دوره آشنایی کنترل زیادی داشتم حتی میشد یکماه رابطه نداشته باشیم ولی الان چون هرشب کنار هم میخوابیم این مشکل رو پیدا کردم و کنترلش سخت شده برام.

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

بزن تو سرش بیتربیت رو تا یادبگیره دیگه بد موقع از خواب بلند نشه
    یه 2 بار با مشت بزنی ادب میشه

11. کاربران زیر از Tarah4 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

مرسی نیما ولی من راه حل میخوام نه اینکه کسی بهم بگه چه حقی دارم یا ندارم. بهرحال این مشکلیه که پیش اومده و اگه به راحتی برام قابل کنترل بود و اذیتم نمیکرد که اینجا سوال نمیپرسیدم. نوشتم هم ربط چندانی به رابطه سر شبم نداره من رابطه هم داشته باشم بازم این اتفاق نیمه شب برام رخ میده و مسائلی که به دنباله ش گفتم چون به تعداد دفعاتی که من مایل هستم همسرم کشش نداره و در طی روز هم که کنار هم نیستیم. کلا از زمانی که من میرسم خونه تا زمان خواب حدودا سه ساعت کنار هم هستیم تازه اگر بیرون نریم یا مهمون نداشته باشیم و دعوامون هم نشه و کنار کارهای دیگه اینه که هم زمان کمی در بیداری کنار همیم هم تعداد دفعاتی که من میخوام در بیداری رابطه نداریم. من پیش از عروسی و دوره آشنایی کنترل زیادی داشتم حتی میشد یکماه رابطه نداشته باشیم ولی الان چون هرشب کنار هم میخوابیم این مشکل رو پیدا کردم و کنترلش سخت شده برام.
    ابتدا ضروری است ما حقوق خودمون و طرفمون رو بشناسیم.
    طبیعتاً راه دیگه ای وجود نداره جز اینکه خودتون رو کنترل کنید چون رفتارتون به شدت میتونه رابطه شما بزرگواران رو خراب کنه و رو ذهنیت ایشون تاثیر منفی بزاره.

اصلا قابل هضم نیست شما ساعت 4 5 6 صبح همسرتون رو بیدار کنید و رابطه یک طرفه داشته باشید. همچنین اخلاقاً چنین حقی ندارید.

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

در واقع شما باید سعی کنید در طول روز به جای روابط متعدد، یک رابطه کامل و حسابی داشته باشید که قطعاً بهتون کمک میکنه اون تنش جسمی شما تخلیه بشه.
    ضمناً اصل مشکل در نگاه شما نهفته است که این حق نا حق رو برای خودتون قائل هستید که هر وقت نیاز داشتید باید بهتون رسیدگی بشه، در صورتی اصلاً معقول نیست.
    توجه داشتید باشید ادامه این رفتار شما به شدت میتونه مشکلاتی در روابط شما ایجاد کنه و رفتار و نگاه ایشون به خود شما و رابطه جنسی تغییر کنه.
    این رفتارتون مصداق رابطه اجباری است. پس باید دو طرفه حلش کنید نه فقط سمت خودتون اوکی باشه دیگه تمومه.

14. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام دوست عزیز
    ابتدا که شما باید قبل از ازدواج تست کشش جنسی می دادید که حتما از این لحاظ با هم دیگه مچ باشید. و ممکنه همسرتون سطح تمایلات جنسیشون از شما کمتر باشه.
    در ضمن اینو بدونید میل جنسی خیلی زیاد هم میتونه اختلال بیش فعالی جنسی یا Hypersexuality محسوب بشه. ولی اگر در حد تقریبا سه بار در روز باشه عادی هستش.
    با همسرتون حرف بزنید و مشکلتون رو باهاشون درمیون بذارید. میتونید قرار بگذارید برای اینکه خواب همسرتون رو زایل نکنید و ایشون رو هم دچار بی میلی نکنید. باهم قرار بگذارید مثلا یک بار در هفته ایشون نصف شب هم از خواب بیدار بشن و باهم رابطه داشته باشید. در ضمن برای با هم بودن وقت بگذارید. مثلا وقتی که میخوایید شب رابطه داشته باشید باید از صبح باهم دیگه در ارتباط باشید و ایشون رو هم اماده کنید و یک سری بازی ها و نقش ها که باعث میشه دوطرف اماده تر بش و رابطه با کیفیت تری داشته باشید. ولی اصلا به اینکه مثل یک متجاوز با ایشون رفتار کنید نباشید.
    شب ها کم غذا بخورید و وقتی میرید توی رخت خواب کامل خسته باشید که نصفه شب بیدار نشید.
    هم چنین سعی کنید از یک سری آرام بخش ها و نوشیدنی های گیاهی مثل گل گاو زبان یا ... برای عمیق شدن خوابتون استفاده کنید. در ضمن اگر میل جنسی زیاد خیلی اذیتتون میکنه غذاهایی مثل فلفل و موز و ... رو از وعده های غذاییتون کم کنید.
    موفق باشید

16. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

کم کردن شهوت و میل جنسی مردان‏

کم کردن شهوت و میل جنسی مردان‏
    کم کردن میل جنسى مردان‏
    اگر مى‏ خواهید میل جنسى مرد را کاهش دهید تا شهوت باعث آزار نشود، باید بیشتر از خوراکى ‏هایى را استفاده کنید که میل جنسى را کم مى ‏کنند، بیش‏تر مورد استفاده قرار دهید
    خوراکى ‏های کم کننده میل جنسی مردان‏ :
    مانند: انار، عدس، جو، ماءالشعیر، سماق، غوره، سرکه، تخم خرفه، کاهو، تخم کاهو، برگ شوید، تخم شوید، بزر البنج، تخم بزرک، روغن بزرک، تخم کاسنى، ریواس، شیرخشت، قهوه، کافور، آب دم‏کرده‏ى سداب، آب جوشانده‏ى گل نیلوفر و عرق کاسنى.

کاهش شهوت مردانکم کردن نیروى جنسى مردان‏
    خوراکى‏ هایى که نیروى جنسى را کاهش مى‏ دهند، عبارتند از: سداب، ارزن، کرویا، پونه، شاه دانه، مرزنجوش، عدس، کاهو، خرفه، تربد، کافور، ریشه‏ ى اسفرزه، کدو، قهوه، کاسنى، تاج‏ریزى، نیلوفرى، ترشیجات، آب سرد، مدرات بول، مدرات عرق.ضمنا مى‏ توانید هر روز ۵ گرم تخم کاهوى کوبیده شده یا تخم سداب کوبیده شده یا ۱۰ گرم تخم خرفه‏ ى کوبیده شده را با یک فنجان آب خرفه‏ ى تازه مخلوط کنید و بخورید تا نیروى جنسى کاهش یابد.
    کم کردن شهوت مردان‏
    خوراکى‏ هایى کم کردن شهوت مردان که باید بیشتر مصرف شوند عبارتند از: آب انار، آب‏غوره، آب‏لیمو، آب نارنج، آب کاسنى تازه، عرق کاسنى، آش تمر هندى، آش سماق، هندوانه، کاهو، تخم کاهو، ترخون زیاد، غارا (قرقروت)، قهوه، سرکه با روغن، کافور، برگ تمر، ماست، گنه‏ گنه، شیرخشت، ریوند چینى و الکل.
    برای کم کردن شهوت مردان همچنین باید پرهیز کنید از خوردن: موز، نارگیل، پسته و تخم‏ مرغ و براى نتیجه‏ ى سریع‏تر مى‏ توانید به مدت ۴۰ روز، همه روزه ۱ مثقال تخم کاهو را به تنهایى یا همراه با ۱ مثقال ترخون خشک، ۱ مثقال تخم کاسنى، ۱ مثقال سماق بجوشانید و آب آن را بنوشید.

18. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 55 پست
    میزان امتیاز
    10

چخبره مرد حسابی سر شب نصف شب اخر شب -کانال کشیدی مگه

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38108
    تشکـر
    42
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nima01371 نمایش پست ها
    ابتدا ضروری است ما حقوق خودمون و طرفمون رو بشناسیم.
    اصلا قابل هضم نیست شما ساعت 4 5 6 صبح همسرتون رو بیدار کنید و رابطه یک طرفه داشته باشید. همچنین اخلاقاً چنین حقی ندارید.
    دوست عزیز من حقوق خودم و همسرم رو میدونم. از نظر شرعی و قانونی زن هر زمان که مرد بخواد موظف به تمکین هست ولی از نظر اخلاقی و روانی حرف شما صحیحه و من هم چون نمیخوام تنها به شرع اکتفا کنم و کلا هم خیلی مذهبی نیستم برام مهمه که همسرم اذیت نشه و اونم لذت ببره.
    من در یک شب ممکنه دو سه بار این اتفاق برام بیفته و بیدار بشم ولی نهایتا یکبار بیدارش کنم. که البته چون ناراحت میشه دنبال راه دیگه ای هستم و بازم هرشب این اتفاق نمی افته. یعنی هفته ای دو سه بار دیگه خیلی اذیت میشم صداش میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima01371 نمایش پست ها
    در واقع شما باید سعی کنید در طول روز به جای روابط متعدد، یک رابطه کامل و حسابی داشته باشید که قطعاً بهتون کمک میکنه اون تنش جسمی شما تخلیه بشه.
    ضمناً اصل مشکل در نگاه شما نهفته است که این حق نا حق رو برای خودتون قائل هستید که هر وقت نیاز داشتید باید بهتون رسیدگی بشه، در صورتی اصلاً معقول نیست.
    توجه داشتید باشید ادامه این رفتار شما به شدت میتونه مشکلاتی در روابط شما ایجاد کنه و رفتار و نگاه ایشون به خود شما و رابطه جنسی تغییر کنه.
    این رفتارتون مصداق رابطه اجباری است. پس باید دو طرفه حلش کنید نه فقط سمت خودتون اوکی باشه دیگه تمومه.
    ممنوم از پیشنهادتون. من بیشتر از یک رابطه کامل در روز نیاز دارم ولی همون یک رابطه کامل و حسابی هم که میفرمایید ندارم و مجبورم بخاطر همسرم زود تمومش کنم.
    من این حق رو برای خودم قائل هستم ولی این اتفاق واقعا رخ نمیده که من هربار بخوام امکان رابطه باشه! چنین چیزی طبیعتا در هیچ زندگی مشترکی اتفاق نمی افته و پارامترهای متعددی برای داشتن یا نداشتن رابطه جنسی اثرگذار هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز
    ابتدا که شما باید قبل از ازدواج تست کشش جنسی می دادید که حتما از این لحاظ با هم دیگه مچ باشید. و ممکنه همسرتون سطح تمایلات جنسیشون از شما کمتر باشه.
    در ضمن اینو بدونید میل جنسی خیلی زیاد هم میتونه اختلال بیش فعالی جنسی یا Hypersexuality محسوب بشه. ولی اگر در حد تقریبا سه بار در روز باشه عادی هستش.
    با همسرتون حرف بزنید و مشکلتون رو باهاشون درمیون بذارید. میتونید قرار بگذارید برای اینکه خواب همسرتون رو زایل نکنید و ایشون رو هم دچار بی میلی نکنید. باهم قرار بگذارید مثلا یک بار در هفته ایشون نصف شب هم از خواب بیدار بشن و باهم رابطه داشته باشید. در ضمن برای با هم بودن وقت بگذارید. مثلا وقتی که میخوایید شب رابطه داشته باشید باید از صبح باهم دیگه در ارتباط باشید و ایشون رو هم اماده کنید و یک سری بازی ها و نقش ها که باعث میشه دوطرف اماده تر بش و رابطه با کیفیت تری داشته باشید. ولی اصلا به اینکه مثل یک متجاوز با ایشون رفتار کنید نباشید.
    شب ها کم غذا بخورید و وقتی میرید توی رخت خواب کامل خسته باشید که نصفه شب بیدار نشید.
    هم چنین سعی کنید از یک سری آرام بخش ها و نوشیدنی های گیاهی مثل گل گاو زبان یا ... برای عمیق شدن خوابتون استفاده کنید. در ضمن اگر میل جنسی زیاد خیلی اذیتتون میکنه غذاهایی مثل فلفل و موز و ... رو از وعده های غذاییتون کم کنید.
    موفق باشید
    سه بار رابطه کامل منظورتون هست دیگه؟ من هم دقیقا در یک روز سه نوبت احتیاج دارم.
    پیشنهادتون خوب بود. امتحان میکنم البته یه بار در هفته کم هست ولی شاید همینو قبول کنه هم من یکم آرامش بگیرم هم اون یکم عادت کنه به رابطه نیمه شب.
    در طول روز متاسفانه امکان خیلی تماس و پیام عاشقانه برای من نیست. من شیش صبح گاها تا ده شب سر کارم. فشار کاریم خستگی و اعصاب خوردیم هم خیلی وقت ها زیاد هست و رابطه جنسی حکم تخلیه همه اینا و رسیدن به آرامش رو برام داره.
    منظورتون از بازی و نقش رو متوجه نشدم.
    دو سه ماهی هست داروی آرام بخش مصرف میکنم اوایل خوابم سنگین تر شده بود الان عادت کردم به دارو دوباره بیدار میشم. متاسفانه به فلفل خیلی علاقه دارم و کلا هم آدم عصبی و زودجوشی هستم. رابطه جنسی وقتی عصبانی هستم مسکن اصلیه برام و خیلی مهمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها

خوراکى ‏های کم کننده میل جنسی مردان‏ :
    مانند: انار، عدس، جو، ماءالشعیر، سماق، غوره، سرکه، تخم خرفه، کاهو، تخم کاهو، برگ شوید، تخم شوید، بزر البنج، تخم بزرک، روغن بزرک، تخم کاسنى، ریواس، شیرخشت، قهوه، کافور، آب دم‏کرده‏ى سداب، آب جوشانده‏ى گل نیلوفر و عرق کاسنى.

کاهش شهوت مردانکم کردن نیروى جنسى مردان‏
    خوراکى‏ هایى که نیروى جنسى را کاهش مى‏ دهند، عبارتند از: سداب، ارزن، کرویا، پونه، شاه دانه، مرزنجوش، عدس، کاهو، خرفه، تربد، کافور، ریشه‏ ى اسفرزه، کدو، قهوه، کاسنى، تاج‏ریزى، نیلوفرى، ترشیجات، آب سرد، مدرات بول، مدرات عرق.ضمنا مى‏ توانید هر روز ۵ گرم تخم کاهوى کوبیده شده یا تخم سداب کوبیده شده یا ۱۰ گرم تخم خرفه‏ ى کوبیده شده را با یک فنجان آب خرفه‏ ى تازه مخلوط کنید و بخورید تا نیروى جنسى کاهش یابد.
    کم کردن شهوت مردان‏
    خوراکى‏ هایى کم کردن شهوت مردان که باید بیشتر مصرف شوند عبارتند از: آب انار، آب‏غوره، آب‏لیمو، آب نارنج، آب کاسنى تازه، عرق کاسنى، آش تمر هندى، آش سماق، هندوانه، کاهو، تخم کاهو، ترخون زیاد، غارا (قرقروت)، قهوه، سرکه با روغن، کافور، برگ تمر، ماست، گنه‏ گنه، شیرخشت، ریوند چینى و الکل.
    برای کم کردن شهوت مردان همچنین باید پرهیز کنید از خوردن: موز، نارگیل، پسته و تخم‏ مرغ و براى نتیجه‏ ى سریع‏تر مى‏ توانید به مدت ۴۰ روز، همه روزه ۱ مثقال تخم کاهو را به تنهایى یا همراه با ۱ مثقال ترخون خشک، ۱ مثقال تخم کاسنى، ۱ مثقال سماق بجوشانید و آب آن را بنوشید.
    این مواد رو خواستم دیروز از عطاری تهیه کنم ولی مردد بودم دقیقا کدوم رو باید بگیرم که مزه بدی نداشته باشه و آسیب جدی هم نزنه داروهای گیاهی طولانی مدت از شیمیایی هم ممکنه مضرتر باشن. اسم خیلی هاش برام ناآشنا هست. من خودم قهوه و الکل و سیگار زیاد مصرف دارم که اینا باید میل جنسیم رو کم کنه که یا نکرده یا کافی نبوده. و آیا این بد نیست که میل جنسی رو دست کاری کنیم؟ برای بچه دار شدن و کلا سلامت رابطه و زندگی مشترک منظورمه.

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

... من بیشتر از یک رابطه کامل در روز نیاز دارم ولی همون یک رابطه کامل و حسابی هم که میفرمایید ندارم و مجبورم بخاطر همسرم زود تمومش کنم ...
    سلام

چرا مجبورید زود تمومش کنید عجله برای چیه؟

خوب و کامل عشقبازی کنید و توجهتون به تمام بدن همسرتون باشه تا همسرتون از رابطه لذت ببره و خودتون آخرش کامل ارضا میشید.

برای کاهش میل جنسی باید خوراکیها و داروهایی رو بخورید که خون رو رقیق میکنن مثل سکنجبین، صاف کننده خون و انگور و همینطور باید حجامت کنید.

به دلیل اینکه مدت زمان زیادی در روز کار میکنید این باعث فشار روحی و غلظت خون میشه و در نتیجه نیاز جنسی افزایش پیدا میکنه یعنی تخلیه جنسی سریعترین راه برای کاهش غلظت خون و فشارهای روحی برای بدن هست.
    اگه این غلظت خون رو از روشهای دیگه ای مثل تغذیه مناسب و حجامت کاهش بدین مشخصه که نیاز به تخلیه جنسی نیز کاهش پیدا میکنه.
    ویرایش توسط Experience : 06-20-2018 در ساعت 03:32 PM

22. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38108
    تشکـر
    42
    میزان امتیاز
    0

مرسی دوست عزیز. دلیل اینکه چرا مجبورم زود تمومش کنم چون همسرم میخواد و کشش نداره. مشکل از اینجاست که از بعد عروسی رابطه انال رو که دیگه اصلا قبول نمیکنه اورال رو هم کمتر از قبل و به هزار ترفند قبول میکنه در حالی که در دوره عقد ما این هارو هم در رابطه داشتیم و به این جهت من به تعداد دفعاتی که میخواستم راحت تر میتونستم ارضا بشم و تازه هرشبم کنار هم نبودیم که من تحریک بشم ولی چون الان فقط معاشقه و رابطه واژنی میخواد و کشش چندبار رو هم برای رابطه واژنی نداره من در مدت بیداری به تعداد دفعات ارضایی که میخوام نمیرسم و شب ها این حس برمیگرده بهم.

فشار روحی، کاری استرس و مشکلات هم زیاد دارم. تنها منبع آرامش واقعی من همین رابطه جنسیه. وقتی ندارم و ممانعت میکنه اصلا بدتر عصبانی میشم. حتی سر صبحم با اینکه با من بیدار میشه معمولا مقاومت میکنه یا شده خودشو به خواب زده. یه جوریم از این مسئله فکر میکنم سواستفاده میکنه یعنی گاهی منو تحریک میکنه بعد ممانعت میکنه از رابطه تا کاری که میخواد و من مخالفم انجام بشه منم اگه به زور باهاش رابطه برقرار نکنم دوباره نصفه شب این حالت ها بیشتر اذیتم میکنه صداشم میکنم که اون اذیت میشه. درگیری و کل کل داریم توی مسائل مختلف و گاهی به مسائل جنسی هم کشیده میشه اوضاع بدتر میشه. البته نه اینکه کلا درگیری ها باعث این مسئله بشن ولی درگیری ها این حالت های مقاومتش در بیداری رو بیشتر هم میکنن یعنی از سر لجبازی هم گاهی نمیذاره.

حجامت رو اتفاقا چند ماه پیش یکبار انجام دادم البته به قصد آرامش اعصاب بود نه برای مسائل جنسی. یادم نمیاد تاثیری روی میل جنسیم داشت یا نه.
    چند وقت یکبار حجامت باید انجام داد برای این مسئله؟
    سکنجبین میل رو بیشتر نمیکنه؟

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

مرسی دوست عزیز. دلیل اینکه چرا مجبورم زود تمومش کنم چون همسرم میخواد و کشش نداره. مشکل از اینجاست که از بعد عروسی رابطه انال رو که دیگه اصلا قبول نمیکنه اورال رو هم کمتر از قبل و به هزار ترفند قبول میکنه در حالی که در دوره عقد ما این هارو هم در رابطه داشتیم و به این جهت من به تعداد دفعاتی که میخواستم راحت تر میتونستم ارضا بشم و تازه هرشبم کنار هم نبودیم که من تحریک بشم ولی چون الان فقط معاشقه و رابطه واژنی میخواد و کشش چندبار رو هم برای رابطه واژنی نداره من در مدت بیداری به تعداد دفعات ارضایی که میخوام نمیرسم و شب ها این حس برمیگرده بهم.

فشار روحی، کاری استرس و مشکلات هم زیاد دارم. تنها منبع آرامش واقعی من همین رابطه جنسیه. وقتی ندارم و ممانعت میکنه اصلا بدتر عصبانی میشم. حتی سر صبحم با اینکه با من بیدار میشه معمولا مقاومت میکنه یا شده خودشو به خواب زده. یه جوریم از این مسئله فکر میکنم سواستفاده میکنه یعنی گاهی منو تحریک میکنه بعد ممانعت میکنه از رابطه تا کاری که میخواد و من مخالفم انجام بشه منم اگه به زور باهاش رابطه برقرار نکنم دوباره نصفه شب این حالت ها بیشتر اذیتم میکنه صداشم میکنم که اون اذیت میشه. درگیری و کل کل داریم توی مسائل مختلف و گاهی به مسائل جنسی هم کشیده میشه اوضاع بدتر میشه. البته نه اینکه کلا درگیری ها باعث این مسئله بشن ولی درگیری ها این حالت های مقاومتش در بیداری رو بیشتر هم میکنن یعنی از سر لجبازی هم گاهی نمیذاره.

حجامت رو اتفاقا چند ماه پیش یکبار انجام دادم البته به قصد آرامش اعصاب بود نه برای مسائل جنسی. یادم نمیاد تاثیری روی میل جنسیم داشت یا نه.
    چند وقت یکبار حجامت باید انجام داد برای این مسئله؟
    سکنجبین میل رو بیشتر نمیکنه؟
    یه ادم 30 ساله هر 30 روز یک بار میتونه در صورت نیاز حجامت کنه.

شما حداقل باید سه بار هر کدوم به فاصله یک ماه حجامت کنید.

اینکه میگم میل جنسی کاهش میکنه معنیش این نیست که مثلاً 10 روز نیاز جنسی احساس نمیکنید در واقع نیاز جنسی از روزی چند بار به یک بار کاهش پیدا میکنه و قابل تحمل میشه.

سکنجبین بستگی به ترکیبش داره که میل رو کم کنه یا زیاد.
    اگه مقدار عسل و مزه شیرینی سکنجبین بیشتر باشه میل رو زیاد میکنه ولی اگه مقدار سرکه و مزه ترش سکنجبین بیشتر باشه میل رو کم میکنه.
    البته بجاش میشه عرق کاسنی خورد که کبد رو تصفیه میکنه.

خانمها برای افزایش میل جنسی میتونن عرق رازیانه رو در غیر روزهای عادت ماهانه بخورن.

این لینکها رو هم ببینید:
    درمان ناباروری وبی میلی جنسی زنان-دکتر حسین خیراندیش | روشنگری

پاسخ پرسش : راهکار رفع بی میلی شدید جنسی
    ویرایش توسط Experience : 06-20-2018 در ساعت 05:05 PM

25. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38108
    تشکـر
    42
    میزان امتیاز
    0

ممنون دوست عزیز از راهنماییت.

27. کاربران زیر از Amir_A بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)