نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: انتخاب شغل

1464
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

انتخاب شغل

سلام
    الان ساعت 2:32دقیقه بامداد
    دیگه کلافه شدم نمی دونم چیکار کنم. 21 سالمه
    دیپلم فنی حسابداری دارم.فروردین امسال خدمت سربازیو تموم کردم. قبل عزام میگفتم بعد خدمت درس میخونم ال میکنم بل میکم.ولی الان بفکر پول و ماشین.فقط دنبال کاری هستم ک درامد داشته باشم.خوب دوس دارم درس بخونم دکترایا لیسانس ولی تو الویت نیستن برام.ضمنن همکلاسیا دوران هنزستانو میبنم که ترک تحصیل کردن منم از حسابداری دل سرد میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : انتخاب شغل

نقل قول نوشته اصلی توسط maam76 نمایش پست ها
    سلام
    دیپلم فنی حسابداری دارم.فروردین امسال خدمت سربازیو تموم کردم. قبل عزام میگفتم بعد خدمت درس میخونم ال میکنم بل میکم.ولی الان بفکر پول و ماشین.فقط دنبال کاری هستم ک درامد داشته باشم.خوب دوس دارم درس بخونم دکترایا لیسانس ولی تو الویت نیستن برام.ضمنن همکلاسیا دوران هنزستانو میبنم که ترک تحصیل کردن منم از حسابداری دل سرد میشم

دوست عزیز شما میتونید بر اساس نوع علاقه خودتون از کلاسهای فنی و حرفه ای استفاده کنید .
    با این کار زودتر میتونید وارد بازار کار بشید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط maam76 نمایش پست ها
    سلام
    قشنگ گفتی ال میکنم بل میکنم
    ولی بدور از شوخی به نظرم برای رشته های حسابداری فرصت های شغلی زیادی هست فکر میکنم از طریق ادامه تحصیل و شرکت تو ازمون های استخدامی سریعتر وارد بازار کار میشید .پولی که یک شبه بدست بیاد یک شبه هم به باد میره پس خیلی تو فکر یهویی پولدار شدن نباش .
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

4. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    قشنگ گفتی ال میکنم بل میکنم
    ولی بدور از شوخی به نظرم برای رشته های حسابداری فرصت های شغلی زیادی هست فکر میکنم از طریق ادامه تحصیل و شرکت تو ازمون های استخدامی سریعتر وارد بازار کار میشید .پولی که یک شبه بدست بیاد یک شبه هم به باد میره پس خیلی تو فکر یهویی پولدار شدن نباش .
    سلام
    شما برچه مبنایی میگین.که حسابداری بازار کار خوب داره.تو دوره انتخاب رشته بهمون خیلی میگفتن بازار کارش خوبه یا اگه یه روزنامه بخرین تمام شغل حسابداری میخوان. ولی واقعیت همینه که طرف فامیل خودشو میبره وهمشون پارتی بازیه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام..
    ببین الان کسایی که لیسانس یا بالاتر دارن به زحمت شاید بتونن تو حوزه تحصیلیشون کار پیدا کنن..
    به نظرم اگه به رشتت علاقه داری.. می تونی بقیش رو تو آموزشگاه های فنی حرفه ای بگذرونی و چیزی یاد بگیری و بعد دنبال کاری بگردی..

اما اگه می بینی علاقه ای نداری.. خب برو سراغ یه کار دیگه ای که یاد بگیری و بعد کار کنی.. در حین کار کردن هم شاید بتونی تحصیل کنی.. چون دیدم و هستن کسایی که اول رفتن سربازی و کار پیدا کردن.. و بعد دوباره اومدن به سمت تحصیل..
    تو مملکت ما الویت اول سیر کردن شکمه.. انشاا.. که وضع شما خوب باشه.. ولی قشر ضعیف جامعه اکثر اوقات درگیر نیازهای اولیه شه.. و تا زمانی که این نیازها رو نتونه تا حدودی برطرف کنه نمی تونه به سمت علاقه مندی های دیگش بره..
    شاید خیلی از تحصیل کرده های الان هستن که از درس خوندن پشیمون شدن...

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arameshh نمایش پست ها
    سلام..
    ببین الان کسایی که لیسانس یا بالاتر دارن به زحمت شاید بتونن تو حوزه تحصیلیشون کار پیدا کنن..
    به نظرم اگه به رشتت علاقه داری.. می تونی بقیش رو تو آموزشگاه های فنی حرفه ای بگذرونی و چیزی یاد بگیری و بعد دنبال کاری بگردی..

اما اگه می بینی علاقه ای نداری.. خب برو سراغ یه کار دیگه ای که یاد بگیری و بعد کار کنی.. در حین کار کردن هم شاید بتونی تحصیل کنی.. چون دیدم و هستن کسایی که اول رفتن سربازی و کار پیدا کردن.. و بعد دوباره اومدن به سمت تحصیل..
    تو مملکت ما الویت اول سیر کردن شکمه.. انشاا.. که وضع شما خوب باشه.. ولی قشر ضعیف جامعه اکثر اوقات درگیر نیازهای اولیه شه.. و تا زمانی که این نیازها رو نتونه تا حدودی برطرف کنه نمی تونه به سمت علاقه مندی های دیگش بره..
    شاید خیلی از تحصیل کرده های الان هستن که از درس خوندن پشیمون شدن...
    مرسی ممنون که صادقانه ج میدین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد