نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل همیشگی من با مادرم

3799
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38704
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل همیشگی من با مادرم

سلام. من واقعا دیگه خسته شدم. چندین ساله که با رفتارای مامانم مشکل دارم. نه فقط من بلکه برادرم و پدرم هم مشکل دارن. مامان من خیلی ساله که مشکل اعصاب داره. چندین سال قرص اعصاب می خورده و از وقتی یادم میاد همیشه افسرده و مریض بوده. هر چند شاغل بود ولی حتی تو محل کارش هم مشکلات زیادی پیدا کرد. ناگفته نمونه که مامان من همیشه مقصر اصلی این رفتارا رو، پدرم میدونه. همیشه میگه اون باعث شده من مریض باشم. همیشه هم میگه حالم خوب نیست حالم بده. کارای خونه رو که اصلا نمی تونه انجام بده درست.حالا اینا مهم نیست. مشکل اینجاست که همیشه عصبیه. زود واکنش نشون میده. اصلا نمیشه باهاش یک کلمه حرف زد.تعصبات بیجا داره. هیچ انتقادی رو قبول نداره. کلا خودش رو خیلی بالا میدونه و فکر میکنه در حقش ظلم شده و خودش پاک و منزه هست. همیشه از زندگی گله و شکایت داره.راستش نمی تونم همه حرفامو کامل بگم چون خیلییی طولانی میشه. ولی دلم خیلی پره. مامانم درست درکم نمی کنه و همین باعث شده ازش دور باشم. حالت دافعه برام ایجاد شده. مامانم منطقی نیست. عقیده ش اینه که چون خودش با پدرم مشکل داره، من و برادرم هم نباید بابامونو بخوایم یا دوستش داشته باشیم. دیکتاتوره. به زمین و زمان هم شک داره.نمیدونم باید چیکار کنم. من خیلی وقتا باهاش بحث می کنم و خودمم عصبی میشم. نمی تونم درک کنم ادمی که دیگه پنجاه سالشه، هنوز مثل بچه ها رفتار میکنه. ممنون میشم راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38584
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل همیشگی من با مادرم

سلام عزیزم اول از همه به خاطر بیماری مامامنتون خیلی ناراحت شدم میشه بگی که تعصبات یا شک های مامانت بیشتر در چه رابطه ایه ؟خودت چند سالته؟برادرت چند سالشه؟رابطه تو و داداشت خوبه؟رفتار بابات با مامانت و شما بچه ها چطوره؟
    امضای ایشان
    اگه میم مشکلات رو برداریم زندگی شیرین میشود

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38704
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل همیشگی من با مادرم

سلام ممنونم
    شک های مامانم بیشتر برمیگرده به محیط اطرافش
    مثلا شده یکی شماره رو اشتباه گرفته، مامانم فکر کرده مثلا کسی داره کنترلش می کنه. یا اخیرا یکی از همکاراش زنگ میزنه، مامانم گوشیشو جواب نمیده و میگه این میخواد از کارای من سر دربیاره. در صورتی که این همکارش، یکی از قدیمی ترین همکاراشه. که مامانم میگه این جاسوسه و خبر میبره از من به اداره. یا حتی به من و داداشم و بابامم شک داره. خیلی خیال پردازه.بعد ادعا میکنه که یه چیزایی بهش الهام میشه. بعضی وقتا که داریم حرف میزنیم، میگه هیچی نگید. انگار که یه چی بهش الهام شده و میخواد گوش کنه ببینه چیه. یه مدت هم که به بقیه ازین طریق راهنمایی میداد. مثلا میگفت یکی به من از طرف خدا گفته که فلان کارو بکنی، درسته و کارات جور میشه و ازین دست حرفا. گاهی فکر میکنه من و بابام با هم شدیم و میخوایم اذیتش کنیم. مثلا وقتی با هم بحثمون میشه میگه معلوم نیست اون بابات چی گفته که تو این حرفا رو میزنی. بعد فکر میکنه بابام دنبال اینه که جادو کنه زندگیشو
    من اینم نگفتم. پدرم یه مدتیه جدا از مامانم زندگی میکنه. مامانم تعصبات زیادی داره
    اوایل اصلا اجازه نمیداد من و داداشم با بابامون رابطه داشته باشیم. منم تا یک سال دور بابامو خط کشیده بودم به احترام مامانم. ولی دیگه نتونستم
    وقتی فهمید من باهاش تلفنی حرف زدم و دیدمش، خیلی ناراحت شد
    البته من متاهلم
    با بابامم رفت و امد دارم کم و بیش
    من مخصوصا به مامانم راجع به شروع رابطه م با بابام حرف زدم که بدونه و بعدا نگه که نگفتی. ولی با وجود مخالفتش، توجهی نکردم. و وقتی فهمید خیلی سرزنش کرد
    هنوزم همین طوریه و دلش نمیخواد رابطه ای باشه
    چون عقیده ش اینه که بابام زندگیشو خراب کرده و ما هم باید تابع خودش باشیم و متنفر باشیم از بابام
    رابطه من و بابام خوبه. داداشم اما زیاد زنگ نمیزنه به بابام.چون هم مامانم مخالفه هم خود داداشم خیلی براش مهم نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد