نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: تیرگی پوست دست

974
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    تشکر شده 59 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

تیرگی پوست دست

سلام پسری 20 ساله ام. از خوزستان. مدتیه دستم از مچ تا انگشتاش خیلی تیره شده ولی از مچ ب بالا بخاطر پوشیدن آستین ببند رنگ خودشو حفظ کرده. تیرگیش خیلی شدیده ک تو روحیه و اعتماد ب نفسمم تاثیر گذاشته.
    یه ماه از کرم دست فیس دوکس استفاده کردم نتیجه ای نداشت. پاکسازی با کرم گچی نعنا کردم فایده نداش. نمیدونم چی کنم.
    جای حلقه و انگشترم که جلوی نور آفتابو میگیره سفیدمونده چون آفتاب نخورده. اگه راهی بلدین بگین بخدا رو مخمه. حلقه و انگشترم تو دستم زیبایی ندارن دیگ
    امضای ایشان
    زندگی عشق است/عشق افسانه نیست/آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست/عشق آن نیست که هرلحظه کنارش باشی/عشق آن است که هرلحظه به یادش باشی

2. کاربران زیر از احسان1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    تشکر شده 37 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تیرگی پوست دست

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان1990 نمایش پست ها
    سلام پسری 20 ساله ام. از خوزستان. مدتیه دستم از مچ تا انگشتاش خیلی تیره شده ولی از مچ ب بالا بخاطر پوشیدن آستین ببند رنگ خودشو حفظ کرده. تیرگیش خیلی شدیده ک تو روحیه و اعتماد ب نفسمم تاثیر گذاشته.
    یه ماه از کرم دست فیس دوکس استفاده کردم نتیجه ای نداشت. پاکسازی با کرم گچی نعنا کردم فایده نداش. نمیدونم چی کنم.
    جای حلقه و انگشترم که جلوی نور آفتابو میگیره سفیدمونده چون آفتاب نخورده. اگه راهی بلدین بگین بخدا رو مخمه. حلقه و انگشترم تو دستم زیبایی ندارن دیگ
    خب جنوب کشور معمولا بخاطر نور شدید افتاب سبزه هستن همشون اینکه دیگه تقصیر شما نیست

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ناراحتم نمایش پست ها
    خب جنوب کشور معمولا بخاطر نور شدید افتاب سبزه هستن همشون اینکه دیگه تقصیر شما نیست
    خب من قبلا اینطور نبودم. مدتیه بدجور تیره شده دستم. دنبال درمانشم...
    امضای ایشان
    زندگی عشق است/عشق افسانه نیست/آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست/عشق آن نیست که هرلحظه کنارش باشی/عشق آن است که هرلحظه به یادش باشی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام این کارو میگم بکنید شنیدم تاثیر داره .
    جوش شیرین رو با اب مخلوط کنید طوری که یه ماده خمیری شکل درست بشه ده دقیقه رو پوست دست بزارین پوست بعد از مدتی به رنگ اولیه برمیگرده.
    توی یه تاپیک عرض کرده بودین متاهلین! اگر همسرتون مشکلی نداره لازم نیست به خودتون تلقین راجب رنگ پوستتون بکنید تا اعتماد بنفستون کم بشه.
    ویرایش توسط saba95 : 06-22-2018 در ساعت 07:29 PM

6. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام این کارو میگم بکنید شنیدم تاثیر داره .
    جوش شیرین رو با اب مخلوط کنید طوری که یه ماده خمیری شکل درست بشه ده دقیقه رو پوست دست بزارین پوست بعد از مدتی به رنگ اولیه برمیگرده.
    توی یه تاپیک عرض کرده بودین متاهلین! اگر همسرتون مشکلی نداره لازم نیست به خودتون تلقین راجب رنگ پوستتون بکنید تا اعتماد بنفستون کم بشه.
    خیلی ممنون از راهنماییتون. بعد ده دیقه با آب بشورم؟چند بار این روش رو انجام بدم ؟در روز چند بار؟ نتیجه میده؟؟؟؟؟
    بله درست میفرمایین ولی هرانسانی دوس داره مرتب باشه ظاهرش. مرد و زن نداره
    امضای ایشان

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از راهنماییتون. بعد ده دیقه با آب بشورم؟چند بار این روش رو انجام بدم ؟در روز چند بار؟ نتیجه میده؟؟؟؟؟
    بله درست میفرمایین ولی هرانسانی دوس داره مرتب باشه ظاهرش. مرد و زن نداره
    خواهش میکنم.درسته. بله بعد ده دقیقه خمیر خشک شده رو از روی پوست بردارین بعد دست ها رو با اب بشورین.من دقیق نمیدونم دفعاتش رو ولی ماسک ها و لایه بردار ها رو معمولا سه بار در هفته انجام میدن شما میتونید سه بار در هفته انجام بدین اگر دیدین پوسستتون حساسیت نشون نمیده به همین روال ادامه بدین ولی اگر میبینید پوستتون خشک میشه کمترش کنید.درمورد نتیجه دادنش من دوستم میگفت برای تیرگی ارنج این روش رو انجام داده و نتیجه گرفته.کلا منم شنیدم جوش شیرین برای تیرگی زانو ارنج دست موثر هست.
    این رو هم یادتون باشه حتما در طول عمل لایه برداری از کرم ضدافتاب استفاده کنید چون شما خوزستان هسین و اگر بدون ضد افتاب بیرون برین لایه برداری بدتر پوستتون رو تیره میکنه. اگر میخوایین معلوم نباشه ضدافتاب بیرنگ به دستاتون بزنید هم محافظت میکنه هم پوست رو مرطوب نگه میداره.
    ویرایش توسط saba95 : 06-22-2018 در ساعت 07:40 PM

9. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)