نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: کتک خوردن از همسر

3806
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy کتک خوردن از همسر

من به دلیل اینکه سن کمی دارم خیلی اوقات حرفایی که درست نیست توی یه جایی میزنم یا بعضی خطاهایی ازم سر میزنه. همسرم باهام دعوا میکنه و قبلنا منو کتک میزد الان خودشو کنترل میکنه چند وقت بود کتک نمیزد تا چند وقت ژیش چون ژریود بودم اعصابم خورد بود فامیلاشون تانصف شب توی ژارک بودن ماهم باهاشون بودیم یکمی غر زدم که بریم خونه من درد دارم خونه که اومدیم فرداش باهام دعوا کرد و کتکم زد... در ضمن من تو دوران عقدم... آیا شوهرم حق داره منو بزنه؟؟؟ راهنماییم کنید...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : کتک خوردن از همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط arefehbanoo نمایش پست ها
    من به دلیل اینکه سن کمی دارم خیلی اوقات حرفایی که درست نیست توی یه جایی میزنم یا بعضی خطاهایی ازم سر میزنه. همسرم باهام دعوا میکنه و قبلنا منو کتک میزد الان خودشو کنترل میکنه چند وقت بود کتک نمیزد تا چند وقت ژیش چون ژریود بودم اعصابم خورد بود فامیلاشون تانصف شب توی ژارک بودن ماهم باهاشون بودیم یکمی غر زدم که بریم خونه من درد دارم خونه که اومدیم فرداش باهام دعوا کرد و کتکم زد... در ضمن من تو دوران عقدم... آیا شوهرم حق داره منو بزنه؟؟؟ راهنماییم کنید...
    با سلام
    دوست عزیز لطفا بفرمایید سن شما و همسرتون و نحوه اشنایی تون به چه صورتی بوده؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    خیر به هیچ وجه ؛ دختر شریف است عزیز است هرکس روی دختر دست بلند کند مرد نیست....

4. 2 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

چیزی که برام اصلا قابل هضم نیست اینه شما هنوز ترید داری ایشون کارش اشتباهه که شما رو کتک میزنه !!!اگر بگم کارش خوبه تو قران گفته اگر زن سرپیچی کرد به مرد اجازه داده شده کتکش بزنه قانع میشی؟
    تا ابد کتک میخوری؟تا ابد مثل برده زندگی میکنی که حتی اگر از ناراحتی مردی جیکت درنیاد از ترس کتک؟این برام سواله!!
    دلیل اینکه همسرتون شما رو کتک میزنه خود شما هسین. اگر کمی اقتدار به خرج میدادین و بعد از کتک میرفتین پزشک قانونی دیه بگیرین شوهرتون مثل موش میرفت قایم میشد از ترسش .خود شما برخورد جدی نکردین که باعث شدین شوهرتون اونقد قوی بشه روز به روز که هرکار و رفتار ناشایسته ای که میخواد با شما انجام بده.
    خود شما ظلم رو پذیرفتین تا برخورد جدی نکنید چیزی عوض نمیشه .
    ویرایش توسط saba95 : 06-23-2018 در ساعت 08:16 PM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

حق؟؟؟؟؟؟ حق کتک زدن؟؟؟؟؟؟؟ این مدلیشو نشنیده بودم.
    امضای ایشان
    آنکس که ظلمی بر دوش دارد، رستگار نخواهد شد.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38749
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ، تحت تاثیر صحبت کسی قرار نگیرید . . . پیشنهاد من اینه سریعا به یک مشاور مورد اعتماد ( بهتر اینه به مراکز مشاوره شهرتون) مراجعه کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد