نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عدم اعتماد به دخترها

3500
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26546
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم اعتماد به دخترها

سلام
    من در این سالها 2 بار تجربه دوستی با دختر داشتم و همه خیلی خیلی کوتاه و نهایت یک هفته بوده
    متاسفانه به این نتیجه رسیدم که دخترها شدیدا دنبال منافع مالی و بچه بازی هستن و اصلا درک وسیعی روی رابطه عاطفی ندارن
    و این قضیه باعث شد من اعتمادم رو نسبت به دخترا از دست بدم و از ترس اینکه بازی گرفته بشم و رابطه ام قطع بشه دیگه سراغ این مسایل نرفتم
    البته اون زمان ها هم سن کمی داشتم و قاعدتا اون دختر خانم ها هم کم سن بودن
    الان نزدیک به 30 سالم داره میشه نه دوست دختر داشتم , نه رابطه عاطفی دارم و نه دیگه انگیزه ای برام مونده
    با خودم میگم برم با کسی آشنا بشم پول خرج کنم و وقتم رو بزارم که چی ؟ نه امکاناتش هست و نه شانس که با طرف رابطه جنسی داشته باشم و نه با این اوضاع اقتصادی و فرهنگی میشه ازدواج کرد و جز افسوس و طلاق برام نتیجه ای نخواهد داشت !
    حالا من موندم با یک روحیه افسرده , علاقه شدید به داشتن رابطه عاطفی و اینکه کسی رو دوست داشته باشم و دوستم داشته باشه , تنهایی محض و استرس های در کنارش و ....
    به نظر شما چه کنم ؟ چجوری با کسی آشنا بشم و یک رابطه عاطفی داشته باشه ؟ با اینکه امکان ازدواج داره به صفر می رسه و شرایط اقتصادی کمر شکن هست چجوری بتونم رابطه عاطفی داشته باشم و از این مشکلات روحی و جسمی نجات پیدا کنم ؟
    همانطور که میدونید انسان معده داره و گشنه اش میشه اگر معده خالی بمونه هزار و یک مرض گوارشی پیدا می کنیم.
    انسان محبت و عاطفه و نیازهای جنسی داره و مثل اون معده اگر برطرف نشه در دراز مدت آنچنان ضربه های بدی به آدم میزنه که بعضا جبران نا پذیره ....
    یک مشکل دیگه هم که دارم نمیتونم طرز فکر و نیازهای دختر هارو درک کنم . نمیتونم بفهمم الان چی تو فکرشونه !؟ چی میخوان و دنبال چی هست
    ممنون
    ویرایش توسط mr1990 : 06-26-2018 در ساعت 01:28 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عدم اعتماد به دخترها و بی خیال بودن نسبت به رابطه عاطفی

سلام دوست عزیز
    همه دختر ها اینطوری نیستن البته ما پسرا هم زیاد مرام و معرفت نداریم و دور از جون تو اکثریتشون لاشی و نامرد هستن
    شما اول باید ببینی دنبال چه همسری هستی بعدش خودت اون ویژگی ها رو داخل خودت پرورش بدی بعدش اون شخصی که میخوای توی زندگیت پیدا میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)