نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: وسواس فکری

1539
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38629
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وسواس فکری

باسلام من 27سالمه و درمورد موضوعهای مختلفی نصبت به مسایل پیرامون زندگیمون مهدی شوهرم ازشما ها سوالهای زیادی پرسیده وبنا به درخواست زیادشوهرم دوست دارم بدونم مشکلم چیه,,,من خیلی ادم شاد وپرانرژ ی بودم والانم ححس میکنم هستم ولی چند مدتی میشه که مشکل بزرگتری گریبانگیرم شده,,خیلی فکری شدم وخیلی عصبی شدم مدام فکر میکنم مثلا حمام برای یه غسل ساده میرم شاید ده بار غسل کنم انگار یکی بهم میگه اشتباه شد دوباره نماز و وضو هم همینطورشستن و خیلی چیزای دیگه,مثلا زن عموم تازیگها سکته کرده مدام من این فکرو میکنم که منم اینطوری قراره بشم وهرکاری میکنم از فکرم بره نمیره سرکوچکترین چیزا گریم میگیره نمیدونم چم شده,,,,,فعلایه راهنمایی بکنید وهرچی قابل گفتن هست رو بگین وسوالی چیزی هست رو بفرمایید,منتظرم,,جناب دکتر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38691
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : وسواس فکری

شاید از بیکاریه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38691
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سرگرم کنی خودتو شاید بهتر شی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.01@gmail.com نمایش پست ها
    باسلام من 27سالمه و درمورد موضوعهای مختلفی نصبت به مسایل پیرامون زندگیمون مهدی شوهرم ازشما ها سوالهای زیادی پرسیده وبنا به درخواست زیادشوهرم دوست دارم بدونم مشکلم چیه,,,من خیلی ادم شاد وپرانرژ ی بودم والانم ححس میکنم هستم ولی چند مدتی میشه که مشکل بزرگتری گریبانگیرم شده,,خیلی فکری شدم وخیلی عصبی شدم مدام فکر میکنم مثلا حمام برای یه غسل ساده میرم شاید ده بار غسل کنم انگار یکی بهم میگه اشتباه شد دوباره نماز و وضو هم همینطورشستن و خیلی چیزای دیگه,مثلا زن عموم تازیگها سکته کرده مدام من این فکرو میکنم که منم اینطوری قراره بشم وهرکاری میکنم از فکرم بره نمیره سرکوچکترین چیزا گریم میگیره نمیدونم چم شده,,,,,فعلایه راهنمایی بکنید وهرچی قابل گفتن هست رو بگین وسوالی چیزی هست رو بفرمایید,منتظرم,,جناب دکتر
    سلام دوست گرامی
    شرح حال شما نشان از وسواس جبری است و با پر کردن اوقات رفع نمیشه یا به علت بیکاری و حساسیت هم نیست.
    با رواندرمانی ./یا دارو درمانی به سرعت قابل حله. خصوصا در مورد وسواس دارو به سرعت جواب میده.
    وسواس شاید مشکل ساده ای به نظر برسه اما زندگی رو میتونه به جهنم تبدیل کنه هم برای خود شخص هم اطرافیان/شریک زندگی/بچه ها و... خصوصا که شخص مبتلا مقابل اون هیچ توانی از خودش نداره، پس به دنبال درمان باشید که خیلی هم ساده و سریعه.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام...
    پروتئین بیشتر مصرف کن مخصوصا گوشت قرمز
    آجیل، پسته، لبنیات پر چرب
    از سونا هم استفاده کن یا دوش آب گرم
    ...
    ولی باید ذهنتو از فکر و خیال آزاد کنی...
    بچه بودم بهم میگفتن مثلا آشغالارو ببر یا آماده شو بریم مهمونی... حاضر بودم هرکاری بکنم تا طولش بدم و دیرتر انجامش بدم، اون مدت هم استرس منو میگرفت... ولی وقتی انجامش میدادم راحت میشدم... بشین ببین بعد از چه چیزی خیالت راحت میشه... مثلا زیر غذا رو خاموش میکنی راحت میشی، یا ذهنت همه ش درگیر یه مشکل لاینحله که فکر میکنی در آینده ممکنه به وجود بیاد... حتی اگر یک هفته هم طول کشید، بشین و وقت بذار و یه بار برای همیشه حلش کن...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)