نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عدم تفاهم برای حضورهمسردرخانه

2122
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38787
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم تفاهم برای حضورهمسردرخانه

سلام.
    بنده 3 سال است که ازدواج کرده ام ویک فرزند پسریک ساله دارم.از دوران آشنایی قرارمون این بود که بعد از بچه دار شدن همسرم شاغل نماند واین طور هم شد.در دوران زندگی وبه خصوص پس از بچه دار شدن از خانم خواستم که خروج از خانه به خصوص برای رفتن به خانه مادرش را کنترل کند و هفته ای 2 بار کافی است (باتوجه به آنکه خانه مان تقریبا نزدیک است) درابتدا علتش را می گفتم که حضور شما در خانه به بنده آرامش می دهدوگرمی زندگی را برای من بیشتر می کندوبهتر به کارهای خانه وبچه می رسی اما گوش نمیکرد ومدت کمی رادر منزل می ماندوبیشتر به خانه مادرش میروداین درحالیست که نه تنها من علاقه ای به حضور زیاد او در آنجا ندارم بلکه فکر می کنم رفتار واخلاق آن ها در تربیت فرزند من تاثیرمنفی خواهدداشت ضمن آنکه مادرزن بنده یک فرزند مریض دارد(عقب افتاده) که آب دهانش مداوم در حال ریختن است و من نگران پسرم هستم.به همسرم می گویم هروقت حوصله ات سر رفت بیرون برو اما خانه مادر 2 بار در هفته کافیست اما باز درخانه برای خودش ناهار درست نمی کند وناهار می رود آنجا.چه کنم آیا با او مقابله به مثل کنم و من هم که یک کارمند هستم بی نظم و بدون برنامه درخانه حاضر شوم تا شرایط رادرک کند؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عدم تفاهم برای حضورهمسردرخانه

نقل قول نوشته اصلی توسط sayed نمایش پست ها
    سلام.
    بنده 3 سال است که ازدواج کرده ام ویک فرزند پسریک ساله دارم.از دوران آشنایی قرارمون این بود که بعد از بچه دار شدن همسرم شاغل نماند واین طور هم شد.در دوران زندگی وبه خصوص پس از بچه دار شدن از خانم خواستم که خروج از خانه به خصوص برای رفتن به خانه مادرش را کنترل کند و هفته ای 2 بار کافی است (باتوجه به آنکه خانه مان تقریبا نزدیک است) درابتدا علتش را می گفتم که حضور شما در خانه به بنده آرامش می دهدوگرمی زندگی را برای من بیشتر می کندوبهتر به کارهای خانه وبچه می رسی اما گوش نمیکرد ومدت کمی رادر منزل می ماندوبیشتر به خانه مادرش میروداین درحالیست که نه تنها من علاقه ای به حضور زیاد او در آنجا ندارم بلکه فکر می کنم رفتار واخلاق آن ها در تربیت فرزند من تاثیرمنفی خواهدداشت ضمن آنکه مادرزن بنده یک فرزند مریض دارد(عقب افتاده) که آب دهانش مداوم در حال ریختن است و من نگران پسرم هستم.به همسرم می گویم هروقت حوصله ات سر رفت بیرون برو اما خانه مادر 2 بار در هفته کافیست اما باز درخانه برای خودش ناهار درست نمی کند وناهار می رود آنجا.چه کنم آیا با او مقابله به مثل کنم و من هم که یک کارمند هستم بی نظم و بدون برنامه درخانه حاضر شوم تا شرایط رادرک کند؟؟؟

دوست عزیز باید قبول کنید که این خانواده جزیی از زندگی مشترک شماست .
    برای حل این موضوع فقط میتونید با گفتگو به نتیجه برسید .
    و گرنه باید محل زندگی خودتون رو جابجا کنید .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد