نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بلاتکلیفی

961
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38802
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بلاتکلیفی

باسلامت خدمت شما ازتون خواهش میکنم بهم کمک کنید .من از سن ۱۵-۱۶سالگی به یکی از پسرهای فامیل علاقه مند شدم که اون هم پسر خالمه هم پسرعموم ازدوطرف فامیلیم اون هیچ علاقه ای بهم نشون نداد منم تحمل نداشتم رفتم با پسری دوست شدم اون پسر گفت قصدم ازدواجه ما باهم ادامه دادیم ول هرازگاهی پسرعموم یادم میفتاد،با دوس پسرم چهارسال تا الان ادامه دادیم ولی همیشه دعوا وداشتیم واختلاف سر کوچکترین چیزا هم اختلاف داشتیم اون بهم گفت بیا تموم کنیم ما خیلی اختلاف داریم دراین حین همون پسر عموم اومد وبه من ابراز علاقه کردو گفت چن سال به من فکر میکرده حالا من نمیدونم کدومو انتخاب کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بلاتکلیفی

اولا همه ی رابطه ها به ازدواج ختم نمیشه، چه غریبه چه فامیل...
    اولا ببین خواسته ی پسر عموت چیه؟ یه وقت می بینی اومده که بره... اونوقت تو فامیل سر و صدا بشه خوب نیست... اول مطمین شو که اومدنش واقعا اومدنه...
    حالا خوبی ها و بدی های هردوشونو بگو... شاید یکیشونو خودم برداشتم...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38770
    تشکـر
    9
    تشکر شده 22 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیرا۱۹۹۵ نمایش پست ها
    باسلامت خدمت شما ازتون خواهش میکنم بهم کمک کنید .من از سن ۱۵-۱۶سالگی به یکی از پسرهای فامیل علاقه مند شدم که اون هم پسر خالمه هم پسرعموم ازدوطرف فامیلیم اون هیچ علاقه ای بهم نشون نداد منم تحمل نداشتم رفتم با پسری دوست شدم اون پسر گفت قصدم ازدواجه ما باهم ادامه دادیم ول هرازگاهی پسرعموم یادم میفتاد،با دوس پسرم چهارسال تا الان ادامه دادیم ولی همیشه دعوا وداشتیم واختلاف سر کوچکترین چیزا هم اختلاف داشتیم اون بهم گفت بیا تموم کنیم ما خیلی اختلاف داریم دراین حین همون پسر عموم اومد وبه من ابراز علاقه کردو گفت چن سال به من فکر میکرده حالا من نمیدونم کدومو انتخاب کنم
    سلام
    اگر سر کوچیکترین مسایل اختلاف دارین و ... با دوس پسرتون تمومش کنید
    چون اکثر این رابطه ها به جای خوبی ختم نمیشه
    و هر آدمی برای ب دست اوردن ارامش وارد ی رابطه میشه
    اگ ارامش نداشته باشید چ فایده؟؟؟؟

و به پسرعموتون بگید بیاد خاسگاری
    و بین بزرگترا مطرحش کنه

موفق باشی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38795
    تشکـر
    32
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیزم
    سلام به روی ماهت
    شما 4 سال با ایشون ادامه دادید و اختلافاتتون سر کوچکترین مسائل بوده فکر نمیکیند زندگی مشترک فراتر از دوستیه؟
    اونجا سر مسائل بزرگتر هم همینطور میخواید اختلاف داشته باشید؟
    و آیا اون شخص از علاقه شما نسبت به پسر عموتون مطلع هستن؟
    این دوستی ها نمیتونه زیاد درست باشه مگر اینکه عضوی از خانواده به عنوان بزرگتر و راهنما ازین قضیه مطلع باشه حالا که طرف مقابل هم زیاد راضی به ادامه رابطه نیست بهتره تمومش کنید تا هر دو به نحوی به آرامش برسید

برای ابراز علاقه پسر عموتون میتونید بگید بهتره خانواده هارو در جریان بذاریم و از همون ابتدا صحیح قدم بردارید که در اینده پشیمونی ایجاد نشه
    لطفا قضیه ارو زیاد احساسی نکن و با منطق برو جلو.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد