نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خیانت همسر

2516
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38820
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت همسر

سلام دوستان
    همسر من از همون روز اول عقدمون همش با اینو اون چت میکرد.چندین بار مچش رو گرفتم.قبلا با یه خانم متاهل که دوتا بچه داشت بوده و الان بازهم تو سیستم محل کارش دیدم که داره چت میکنه دقیق نمیدونم کیه ولی هر سری که ببینم میگه نه تلگرام مال من نیست و مال همکارمه که وقتی پیگیر میشم میفهمم مال خودشه.چندین بار این قضیه خیانت پیش اومده و تقصیر دوست و اشنا انداخته.الان من موندم با یه بچه هشت ماهه چیکار کنم؟دروغ خیلی میگه.واقعا سردرگمم.خانوادم میگن طلاق بگیر ولی خودم نمیدونم چه کاری درسته.چندین بار فرصت دادم حتی چشم پوشی کردم و به کسی نگفتم ولی این سری اخر دیگه به خانوادم گفتم.شما جای من باشین چیکار میکنین؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خیانت همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همسر من از همون روز اول عقدمون همش با اینو اون چت میکرد.چندین بار مچش رو گرفتم.قبلا با یه خانم متاهل که دوتا بچه داشت بوده و الان بازهم تو سیستم محل کارش دیدم که داره چت میکنه دقیق نمیدونم کیه ولی هر سری که ببینم میگه نه تلگرام مال من نیست و مال همکارمه که وقتی پیگیر میشم میفهمم مال خودشه.چندین بار این قضیه خیانت پیش اومده و تقصیر دوست و اشنا انداخته.الان من موندم با یه بچه هشت ماهه چیکار کنم؟دروغ خیلی میگه.واقعا سردرگمم.خانوادم میگن طلاق بگیر ولی خودم نمیدونم چه کاری درسته.چندین بار فرصت دادم حتی چشم پوشی کردم و به کسی نگفتم ولی این سری اخر دیگه به خانوادم گفتم.شما جای من باشین چیکار میکنین؟

دوست عزیز این ارتباطات جزیی از زندگی مجازی افراد شده .
    ولی اسمش خیانت نیست ولی اگر فردی زمینه مناسبی در این موارد داشته باشه.
    میتونه به خیانت و روابط جنسی هم ختم بشه .
    پس هیچ کسی مثل خودتون نمیتونه در این مورد نظر بده .
    چون شما به اندازه کافی از ایشون شناخت دارید و میدونید تفکراتش چطوریه .
    قبل از هر اقدامی مشاوره ای حضوری انجام بدید تا برای انجام تصمیمتون دچار تردید نشده باشید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز و متاسفم از انچه که خواندم یک ازدواج غلط و نادرست ولی دیگه چرا بچه دار شدید !!!!؟؟

پیشنهادی که براتون دارم اینه که هر دو با هم به یکی از همکاران مشاور حاذق ما در شهر خودتون رجوع کنید شاید بتوانند بعد از برسیهای لازم راه حل درستی را ارائه دهند

موفق باشید

سپاس دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط mona.km نمایش پست ها
    سلام دوستان.چقدر این موضوع خیانت زیاد شده من توی مشاوره خیانت فیلیا میخوندم دلیل اصلی خیانت مسائل جنسیه به نظرم بهتره قبل از ازدواج همه دختر خانم ها در مورد این موضوع مهم آموزش های کافی و اطلاعات لازم رو بدست بیارند تا بتونند جلوی این اتفاق رو توی زندگیشون بگیرند.
    بله متاسفانه مرد انتظار الکسیس تگزاز یا التا اوشن و زن انتظار جانی سینس دارند و کاریش نمیشه کرد
    متاسفانه پورن ها رو باور میکنیم
    البته غیراز این مشکلات مشکلات اقتصادی رو هم باید اضافه کرد و رفتار غلط مقایسه زندگی زن و شوهری با دیگری ...

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی بابت مطالب

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد