نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: صحبت های جنسی دوران‌ دوستی

3494
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38826
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

صحبت های جنسی دوران‌ دوستی

سلام
    من یه پسر بیست ساله هستم که یک ساله با یه دختر خانومی که دوسال ازم کوچیکتره دوستم
    من از هر نظر شرایط ازدواجو دارم از نظر شغلی مالی خونه ماشین و درامد خوب
    شغلمم جوریه که با خانمهای زیادی در ارتباطم
    پس کاملا از انتخابم مطمعنم که شخص درستی و انتخاب کردم
    قبول دارم سنمون‌پایینه اما بشدت بهم علاقه مندیم و قصد ازدواج داریم و حتی خونواده من‌در جریانن و خانواده ایشون هم قراره مطلع بشن
    ما‌تا چند‌وقت پیش حتی پیش خودمونم فکری از مسائل جنسی نکرده بودیم اما اخیرا کم کم صحبت ها موضوع جنسی پیدا کرده‌و برخی شبها کاملا به ************ چت تبدیل میشه و چند باری اتفاق افتاده
    ما هر دو بشدت مشتاق صحبت در مورد مسائل جنسی هستیم
    اما خیلی میترسیدیم که به رابطمون ضربه بزنه پس تصمیم گرفتیم دیگه ن حرفی بزنیم در این موارد ن فکر بکنیم بهش
    اما من یه حالت اعتیاد مانندی نمیتونم فکر نکنمو همش دوس دارم باهاش صحبت جنسی بکنمو میدونم اونم همچین چیزی میخاد
    خواستم بپرسم آیا این صحبتا به رابطمون ضربه ای وارد میکنه؟ برای حلش چیکار باید بکنم؟
    (در ضمن رابطه جنسی ما در حد چت بوده و در قرار های رو در رو اصلا فیزیکی نبوده)
    ممنون میشم راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : صحبت های جنسی دوران‌دوستی

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsham_mh نمایش پست ها
    سلام
    من یه پسر بیست ساله هستم که یک ساله با یه دختر خانومی که دوسال ازم کوچیکتره دوستم
    من از هر نظر شرایط ازدواجو دارم از نظر شغلی مالی خونه ماشین و درامد خوب
    شغلمم جوریه که با خانمهای زیادی در ارتباطم
    پس کاملا از انتخابم مطمعنم که شخص درستی و انتخاب کردم
    قبول دارم سنمون‌پایینه اما بشدت بهم علاقه مندیم و قصد ازدواج داریم و حتی خونواده من‌در جریانن و خانواده ایشون هم قراره مطلع بشن
    ما‌تا چند‌وقت پیش حتی پیش خودمونم فکری از مسائل جنسی نکرده بودیم اما اخیرا کم کم صحبت ها موضوع جنسی پیدا کرده‌و برخی شبها کاملا به ************ چت تبدیل میشه و چند باری اتفاق افتاده
    ما هر دو بشدت مشتاق صحبت در مورد مسائل جنسی هستیم
    اما خیلی میترسیدیم که به رابطمون ضربه بزنه پس تصمیم گرفتیم دیگه ن حرفی بزنیم در این موارد ن فکر بکنیم بهش
    اما من یه حالت اعتیاد مانندی نمیتونم فکر نکنمو همش دوس دارم باهاش صحبت جنسی بکنمو میدونم اونم همچین چیزی میخاد
    خواستم بپرسم آیا این صحبتا به رابطمون ضربه ای وارد میکنه؟ برای حلش چیکار باید بکنم؟
    (در ضمن رابطه جنسی ما در حد چت بوده و در قرار های رو در رو اصلا فیزیکی نبوده)
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام دوست گرامی
    به نظر می رسه شما در دوگانگی عشقرابطه جنسی گیر کردین، احتمالا از خودتون میپرسین اگه عشقه چرا به مسایل مربوط به رابطه منجر شده؟ اگه این عشق نیست پس کدوم عشقه؟

واقعیت اینه که تمامی انسان ها به رابطه جنسی نیاز دارند اما چون در فرهنگ خودمون فقط در چارچوب ازدواج قابل مطرحه، آدما هر وقت نیاز جنسیشون شروع میشه به ازدواج فکر می کنند.
    اگه فشار جنسی روی هیچ یک از شما نبود (قبلا به هر طریقی انرژی تخلیه شده بود)، احتمالاً رابطه دوستانه بسیار معقول و منطقی داشتید که مبتنی بر واقعیت ها بود.
    بگذریم....
    طبیعیه که آدم در سن هر دو شما بزرگواران نیاز جنسی داشته باشه و وقتی با هم راحت که باشید، خیلی آسون میره این سمت. اینکه میترسید به رابطهه تون لطمه بزنه همون دوگانگی عشق هست که تحت نظریه ای که حالا نمیخوام درگیرش بشین توجیه میشه.

باید بپذیرید کشش-نیاز جنسی بخشی از عشقه و هیچ به این معنی نیست که دو عاشق به رابطه جنسی فکر نمی کنند.
    اما سن شما گویای این مسئله است که درگیر روابط عاطفی توائم با خیالبافی های نوجوانی هستید.

اینکه مرزها رو کجا نگه دارید و چیکار کنید به شرایط شخصی، عقیده، خانواده، محیط و... بستگی داره اما توصیه کلی اینه که مسئولیت پذیرانه به این قضیه نگاه کنید.

کمی از حرفای نیمه عجیب که فاصله بگیریم، در این سن معمولاً تو طرف رابطه تصور می کنند که این عشق ابدی است و وصال اونا حتمیه، پس چرا رابطه جنسی نداشته باشیم وقتی قراره به هم برسیم؟

پیشنهاد دوستانه= دوست باشید و تو نوجوانی و جوانی ، جوانی کنید نه تو 20 سالگی پلن ازدواج ریختن!

3. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)