نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکلات خانوادگی

1838
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات خانوادگی

سلام
    اقا من از دست مادر مکاره و زرنگ که فقط بلده تو سر من بزنه و... چه طوری فرار کنم ؟ نه پول دارم نه چیزی پدر منم که طرف مادرست همه طرف مادره هستن مادره منم زرنگه خودشو جلو بقیه بد جلوه نمیده قانون هم پشت من نیست ؟

افسردگیمم داره بد تر میشه هیچکشم ندارم صبح تا شب بیرون تنهایی میرم تو خونه لعنتی نباشم ؟ تلاشم دارم میکنم کار افرینی کنم ی پولی دستم بیاد .....
    میترسم جدا هم بشم مزاحمت ایجاد کنه به من تهمت بزنن برن شکایت کنن بعدم وکیل به من حق میده یا به پدر مادر ؟

دردم به کی بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چی کار کنمممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو حامعه ای که سنتیه صبح تا شب میگن پدر مادره سرتم برید ساکت با اقا مگه من خواستم بیام تو این دنیا مگه کسی اجبارتون کرده بچه دار شید ؟

ی باارم از دست اینا خودم زدم زنگ زدن پلیس جلو پلیس خواهر و مادره به دروغ میگفتن تهدیدشون کردم پدر یا شوهر مادره هم بر علیه من ؟؟ اقا دلتون نمیگیره با این شرایط .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : یکی به من بگه چی کار کنم بریدم دیگه ؟

از نظر عاطفی احساسیم هیچکس ندارم پولم ندارم ارامشم ندارم ... دو دقیقه تو خونه میام دنبال دعوا میگرده یا تیکه می اندازه ..............

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

شغل یا کارم درست حسابیم نیست خونه اجاره کنم پول دانشگاه چیزی بدم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

یکیو میشناختم ورشکست شده بود، همون پاساژی که توش مغازه داشت براش کار نگهبانی جور کرده بودن و صبح ها باید زودتر میومد و نظافت هم میک، روحیه که داااغون، کلی پولشو برده بودن، مغازه ش رفت، دوستاش هم بهش کار ندادن فروشندگی کنه میترسیدن مشتریاشونو بر بزنه، چندتا از بیشعورای پاساژ اذیتش میکردن، خلاصه توی اون روزا دووم آورد، طلبکاراش مجبور بودن بهش مهلت بدن و راه دیگه ای نداشتن، با جنسای خورده ریز و دم دستی شروع کرد و الان خودش شده گارانتی معتبر...
    برد پیت میگه آدم فقط در یک صورت میتونه به موفقیت برسه، اونم وقتیه که میفهمه جز خودش هیشکی به فکرش نیست...

دختری یا پسر؟ سربازی رفتی؟
    اول یه کار مسخره که حداقل ماهی یه ملیون داشته باشه پیدا کن بعدش پولاتو توی حساب سرمایه گذاری بانک حکمت پس انداز کن، بعدش تست شخصیت mbti تو اینترنت سرچ کن و آزمون بده، بعدش از رشته ها و شغلایی که معرفی میکنه ببین کدوم درآمد راحتتری داره، بعدش اگر نیاز به آموزش داشت برو فنی حرفه ای یاد بگیر، آخر شبا از کار بیا فقط بخواب و کاری به کار کسی پداشته باش، باشد که رستگار شوی....

5. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    یکیو میشناختم ورشکست شده بود، همون پاساژی که توش مغازه داشت براش کار نگهبانی جور کرده بودن و صبح ها باید زودتر میومد و نظافت هم میک، روحیه که داااغون، کلی پولشو برده بودن، مغازه ش رفت، دوستاش هم بهش کار ندادن فروشندگی کنه میترسیدن مشتریاشونو بر بزنه، چندتا از بیشعورای پاساژ اذیتش میکردن، خلاصه توی اون روزا دووم آورد، طلبکاراش مجبور بودن بهش مهلت بدن و راه دیگه ای نداشتن، با جنسای خورده ریز و دم دستی شروع کرد و الان خودش شده گارانتی معتبر...
    برد پیت میگه آدم فقط در یک صورت میتونه به موفقیت برسه، اونم وقتیه که میفهمه جز خودش هیشکی به فکرش نیست...

دختری یا پسر؟ سربازی رفتی؟
    اول یه کار مسخره که حداقل ماهی یه ملیون داشته باشه پیدا کن بعدش پولاتو توی حساب سرمایه گذاری بانک حکمت پس انداز کن، بعدش تست شخصیت mbti تو اینترنت سرچ کن و آزمون بده، بعدش از رشته ها و شغلایی که معرفی میکنه ببین کدوم درآمد راحتتری داره، بعدش اگر نیاز به آموزش داشت برو فنی حرفه ای یاد بگیر، آخر شبا از کار بیا فقط بخواب و کاری به کار کسی پداشته باش، باشد که رستگار شوی....
    داداش اخه چه قدر تلاش چه قدر امید مگه مستقل شدن الکیه ؟ وقتی هیچکس نداری خدایی نکرده اتفاقی بیوفته نباید کسی پشتت باشه مگه میشه کار کرد و درسخوند ؟ مطمینم با در یک میلیون تومن تا اخر عمر هیچ پیشرفتی نمیکنم ....... بازم ممنون بابت مشاوری که دادی رفیق .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد