مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

موضوع: بلاتکلیفی در زندگی

1. Top | #21

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.89
    تشکـر
    1,904
    تشکر شده 1,440 بار در 816 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : بلاتکلیفی در زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط parand2712 نمایش پست ها
    هیچ وقت نمیشه یطرفه قاضی رفت،ولی من ۹سال هرگونه تلاشی برای جذب مخاطبم کردم از هر راهی که فکرشو بکنید ولی به این نتیجه زسیدم که ذات همسر من همینه و نمیشه تغیرش داد و اون نمیتونه مثل من فکر کنه
    همونطور که من نمیتونم ۸سال بعد از خودمو درک کنم
    اشتباه من این بود که دیگه تلاش نکردم براش
    ولی اینم اشتباه نیست باید بگم کم اوردم واقعا
    گفتم شاید با کم محلی به همسرم اوضاع بهتر بشه و تغییر کنه ولی اصلا تغییری نکرد
    حتی بهش گفتم زندگی ما دچار طلاق عاطفی شده و عواقبش در اینده خوشایند نیست ولی بازم اون راحت به زندگی روزمره اش ادامه میده
    سلام
    به سایت مشاور خوش آمدید.
    مسلم هست که اشتباه شده است خیانت در هیچ حالتی توجیه پذیر نیست این مطلب را گفتم که سعی در تبرئه خودتان نداشته باشیدته اولین قدم پذیرفتن اشتباه است شما با کم محلی بیشتر زمینه دور شدن شوهرتان از خودتان ایجاد کردید حال یک تصمیم جدی بگیرید و با شوهرتان گفت و گو کنید فقط غر نزنید به حرفهای او هم گوش کنید حرف دلتان را بزنید صریح و بی پرده حرف بزنید خیلی وقتها ما مردها منظور شما زنها را نمی فهمیم چون همش با کنایه و غیرمستقیم حرفتان را میزنید مرد هم برداشت نادرست می کند ضمنا نیاز نیست حرفی درباره خیانت بزنید توبه کنید و سعی کنید با همسرتان به توافق برسید کامل دلخوریها و نارضایتیهایتان را در زندگی به صورت شفاف بیان کنید و به دنبال راه حلی برای گرما بخشیدن به کانون خانواده باشید اگر تمام راهها را با حوصله و تانی رفتید و نتیجه نگرفتید آخر سر تصمیم به طلاق بگیرید. طلاق به مراتب بهتر از خیانت هست.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    3
    تشکر شده 23 بار در 15 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : بلاتکلیفی در زندگی

ولی من ۹سال هرگونه تلاشی برای جذب مخاطبم کردم از هر راهی که فکرشو بکنید ولی به این نتیجه زسیدم که ذات همسر من همینه و نمیشه تغیرش داد و اون نمیتونه مثل من فکر کنه
    اینها هیچ کدوم دلیلی نمیشه شما پا روی همه چیز بذاری............. شما بیشتر دارید توجیه میکنید کارتونو!!!اگه شوهر شما با یه زنه دیگه بریزه رو هم براتون مهم نیست؟؟چه حالی بهتون دست میده؟؟؟من خودم یکی از ملاکهای همسر ایندم اینه که مهریه پایین ببندم که اگر خدایی ناکرده اگر روزی همچین خطایی کرد سریع ردش کنم بره.من دلم برای اون مرد میسوزه ،گرچه شاید محبت کردن بلد نباشه،شاید هیجان نداشته باشه شاید ابراز احساسات نتونه کنه..اما اخلاق رو زیر پا نذاشته و وجدان خودشو نادیده نگرفته،خدا همه رو کمک کنه.بد زمونه ای شده!!
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
بلاتکلیفی,  بلاتکلیفی در رابطه,  بلاتکلیفی به انگلیسی,  بلاتکلیفی یعنی,  بلاتکلیفی چیست,  بلاتکلیفی ارز مسافرتی,  بلاتکلیفی قیمت خودرو,  بلاتکلیفی مشتریان ایران خودرو,  بلاتکلیفی در عشق,  بلاتکلیفی در زندگی,  بلاتکلیفی در رابطه,  بلاتکلیفی در عشق,  بلاتکلیفی در زندگی,  بلاتکلیفی در ازدواج,  بلاتکلیفی در خواستگاری,  بلاتکلیفی در دوران عقد,  بلاتکلیفی در انتخاب همسر,  بلاتکلیفی در کار,  بلاتکلیفی در روانشناسی,  بلاتکلیفی در طلاق,  فاصلة,  فاصله شهرها,  فاصلة منقوطة,  فاصله ها,  فاصلها,  فاصله افلام,  فاصلة بالانجليزي,  فاصله الجوكر,  فاصله تهران تا تبریز,  فاصله رشت تا رامسر,  فرزندان پیامبر,  فرزندان حسن روحاني,  فرزندت کجاست,  فرزندان شاه,  فرزندان رهبر,  فرزند خواندگی,  فرزندت كجاست,  فرزند پسر در جدول,  فرزندان حسن روحانی,  فرزندان امام حسین,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)