مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مريضي روحى

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

مريضي روحى

سلام من ٦ سال رابطه دوستي با فردي داشتم كه بعد از يه سري مشكلات و دلخوري هاييكه برام بوجود اورد ازش جدا شدم و حس دوس داشتني ديگه بهش ندارم
    بعد از اون با فردي حدود ١ سال دوستي و جدايي داشتيم كه هركار ميكردم دوسش داشته باشم نشد
    يه مدت هم سعي كردم با فرد ديگري رابطه احساسي برقرار كنم كه بازم نتونستم تحمل كنم و جدا شدم
    هركس مياد توي زندگيم چند روز اول برام جذابيت داره و سريع زده ميشم و هيچكسي برام مهم نيست
    خيلي ناراحتم دوس دارم منم عاشق شم و يه نفر برام ارزش داشته باشه
    اما نميشه.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    5
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

پاسخ : مريضي روحى

سلام و درود بر شما.
    به انجمن خوش اومدید
    من فکر می کنم ریشه این مشکل شما در نفرتی هست که نسبت به اون فرد پیدا کردید.( شما هنوز توی گذشته هستید به نظرم)
    نفرت مانند علف هرزیه که ریشه دوانده باشه. به راحتی کنده نمیشه و سریع هم جوانه میزنه و بدتر پخش می شه حتی اگر نادیده گرفته بشه.
    نفرت احساسات دیگه شما رو هم تحت الشعاع قرار می ده. عشق یکی از اون احساساتیه که به دلیل وجود علف های هرز دلخوری و نفرت، خفه می شه و از بین می ره.
    پیشنهاد می کنم یه مدت به خودتون استراحت بدید و وارد رابطه ای نشید و ببینید ریشه این دلخوری چیه.
    سپس به این موضوع فکر کنید که این دلخوری تنها داره به شما ضرر وارد می کنه و بس. با گذشت از اون فرد و بخشش ایشون و پشت سر گذاشتن اتفاقات ناگوار گذشته می تونید کم کم این مشکل رو حل کنید.
    من اونو می بخشم نه برای اون، بلکه بخاطر ارزشی که برای خودم قائلم.
    دلخوری و نفرت مانند اینه که شما بخواید یکی رو بکشید ولی سم رو خودتون سر می کشید.
    پیروز باشید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    زندگی قشنگه
    البته اگه تو بخوای

3. کاربران زیر از Nathan Drake بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
مريضين,  مريض,  مريضين التوحد,  مريضين القلب,  مريضين السرطان,  مريض حبيبي,  مريضه,  مرتضى منصور,  مرضي الجميعي,  مريضين نفسيا,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من فضلك,  من سيربح المليون,  مناسك الحج,  من الوزارات,  منتخب مصر,  منتدى الجلفة,  مناسك العمرة,  منصور السالمي,  مهمل,  مهموم وقلبي يأذيني,  مهما يقولون,  مهموم اغنية,  مهمان امشب دورهمی,  مهمترین اخبار,  مهمان دورهمی,  مهمان امشب ماه عسل,  مهمان امشب خندوانه,  مهمونی کامی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)