نمایش نتایج: از 1 به 29 از 29

موضوع: خیانت در دوران عقد

12177
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38858
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت در دوران عقد

سلام من مشکلم یه جوریه که فقط اینجور جاها میتونم بگم.من یهمرد 26 ساله هستم و نامزدم که دختر داییمه 24 سالشه.جریان ازینجا شروع شد که من وقتی برای بار کردن ماشین رفتم دیدمش که با یه مرد که اونم از اقواممونه سوار ماشینه رفتم دنبالشون بهش گفتم وایسا بعد که دید منم از ترس مرده بود میخواستم با چماق بزنمش که گریه کرد و گفت که نامزدم خیلی پاپیچش شده که اینکارو کرده بعد نامزدم میگفت ترا خدا ببخشو ازین حرفا.بعد فحش و کتککاری با اون مرده ه ر ز ه نامزدمو سوار ماشین خودم کردم و بردمش خونشون و تراه اینقدر گریه کرد که نزدیک بود بیهوش بشه.بعد دوروز گفتم ابروتونون رو نمیبرم چون قوم و خویشیم و طلاق .بعد اون التماس کرد یه وقت برا صحبت بهش بدم بعد من قبول کردم البته یه خورده نه زیاد زدمش و اون میگفت حق داری.بعد گفت که اولش با اجبار پدر مادرش با من وصلت کرده و راضی بوده البته قبلشم از سردیش یه کم متوجه شده بودم و اینکه عاشق این پسر ه ر ز ه بوده ولی الان ازش متنفره و اینکه همچی رابطه شون رو بم گفت و اینکه اصلا اون مرده دستم بهش نزده ولی اینا قبول نیست چون بهرحال خیانته و به اونجا هم میرسه و بهش گفتم اگه من نمیفهمیدم تو بازم به کارت ادامه میدادی البته جفتمون گریه میکردیم و حرف میزدیم بعد التماس میکرد و قسم میخورد که دوسم اره و دیگه ازین کارا نمیکنه و ازون متنفره بعد من دراومدم از خونشون.حالا یه سوالی پیش میاد آیا ممکنه راست بگه بشه بهش اعتماد کرد و اینکه دختری که یه ماه بعد عقد خیانت چطور میتونه اینهمه سال وفادار بمونه.البته یه چیزی بگم که من برا غی رتم به هیچ کس هیچی نگفتم.
    نظر کارشناسانه فقط

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38858
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت در دوران عقد

اشتباه تایپی راضی بوده نه
    راضی نبوده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط 4409ebrahim نمایش پست ها
    سلام من مشکلم یه جوریه که فقط اینجور جاها میتونم بگم.من یهمرد 26 ساله هستم و نامزدم که دختر داییمه 24 سالشه.جریان ازینجا شروع شد که من وقتی برای بار کردن ماشین رفتم دیدمش که با یه مرد که اونم از اقواممونه سوار ماشینه رفتم دنبالشون بهش گفتم وایسا بعد که دید منم از ترس مرده بود میخواستم با چماق بزنمش که گریه کرد و گفت که نامزدم خیلی پاپیچش شده که اینکارو کرده بعد نامزدم میگفت ترا خدا ببخشو ازین حرفا.بعد فحش و کتککاری با اون مرده ه ر ز ه نامزدمو سوار ماشین خودم کردم و بردمش خونشون و تراه اینقدر گریه کرد که نزدیک بود بیهوش بشه.بعد دوروز گفتم ابروتونون رو نمیبرم چون قوم و خویشیم و طلاق .بعد اون التماس کرد یه وقت برا صحبت بهش بدم بعد من قبول کردم البته یه خورده نه زیاد زدمش و اون میگفت حق داری.بعد گفت که اولش با اجبار پدر مادرش با من وصلت کرده و راضی بوده البته قبلشم از سردیش یه کم متوجه شده بودم و اینکه عاشق این پسر ه ر ز ه بوده ولی الان ازش متنفره و اینکه همچی رابطه شون رو بم گفت و اینکه اصلا اون مرده دستم بهش نزده ولی اینا قبول نیست چون بهرحال خیانته و به اونجا هم میرسه و بهش گفتم اگه من نمیفهمیدم تو بازم به کارت ادامه میدادی البته جفتمون گریه میکردیم و حرف میزدیم بعد التماس میکرد و قسم میخورد که دوسم اره و دیگه ازین کارا نمیکنه و ازون متنفره بعد من دراومدم از خونشون.حالا یه سوالی پیش میاد آیا ممکنه راست بگه بشه بهش اعتماد کرد و اینکه دختری که یه ماه بعد عقد خیانت چطور میتونه اینهمه سال وفادار بمونه.البته یه چیزی بگم که من برا غی رتم به هیچ کس هیچی نگفتم.
    نظر کارشناسانه فقط
    سلام دوست عزیز
    به سایت مشاور خوش اومدید
    امیدوارم با پاسخ دوستان نتیجه‌ی خوبی بگیرید
    و در نهایت انتخاب درستی داشته باشید
    ببینید آقای ابراهیم الان ما یه مسئله‌ی مهم‌تر از خیانت همسرتون داریم
    بهرحال این خیانت صورت گرفته!
    چیزی که مهم‌تر هست تصمیم شماست!
    توی حرف‌های خودتون الان اگه دقت کنین تردید‌های زیادی هست!
    از کجا معلوم دوباره تکرار نکنه؟
    از کجا بدونم که راست میگه؟
    وقتی یه ماه بعد عقد خیانت کرده چطور طی سالها اتفاق نیفته؟
    چقدر میتونید با این تردیدها کنار بیاید؟
    میتونید برای همیشه فراموشش کنید؟
    میتونید دیگه سرزنشش نکنید و به روش نیارید؟
    این تصمیم شما هست که مهم هستش!
    یا باید ببخشید و برای همیشه این قضیه رو نادیده بگیرید تا به آرامش برسید!
    یا اینکه جدا بشید و خودتون رو از این تنش‌ها رها کنید!
    یک نکته من در آخر عرض کنم حضورتون اونم اینکه:
    دوران عقد و دوران نامزدی برای شناخت هستش!
    و تو این دوران افراد خود واقعیشون رو نشون میدن! بخصوص اگه زمانش طولانی‌تر باشه!
    و این شناخت باعث میشه که افراد تصمیم بگیرن باهم ادامه بدن یا خیر!
    و صرف اینکه نامزد یا عقد شدن معنیش این نیست که حتما باید این راه رو تا آخر ادامه بدن
    چه بسا یه طلاق و جدایی در دوران نامزدی بهتر از جدایی بعد از ازدواج با یک بچه خواهد بود!
    شما این خانم رو بهتر از هرکسی میشناسید و از جریان بهتر از هرکس دیگه ای خبر دارید
    شرایطتون رو کامل در نظر بگیرید و با همسرتون مشاوره حضوری برید.
    و بعد ببینید یه فرصت دوباره میشه به ایشون داد یا خیر!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38858
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به سایت مشاور خوش اومدید
    امیدوارم با پاسخ دوستان نتیجه‌ی خوبی بگیرید
    و در نهایت انتخاب درستی داشته باشید
    ببینید آقای ابراهیم الان ما یه مسئله‌ی مهم‌تر از خیانت همسرتون داریم
    بهرحال این خیانت صورت گرفته!
    چیزی که مهم‌تر هست تصمیم شماست!
    توی حرف‌های خودتون الان اگه دقت کنین تردید‌های زیادی هست!
    از کجا معلوم دوباره تکرار نکنه؟
    از کجا بدونم که راست میگه؟
    وقتی یه ماه بعد عقد خیانت کرده چطور طی سالها اتفاق نیفته؟
    چقدر میتونید با این تردیدها کنار بیاید؟
    میتونید برای همیشه فراموشش کنید؟
    میتونید دیگه سرزنشش نکنید و به روش نیارید؟
    این تصمیم شما هست که مهم هستش!
    یا باید ببخشید و برای همیشه این قضیه رو نادیده بگیرید تا به آرامش برسید!
    یا اینکه جدا بشید و خودتون رو از این تنش‌ها رها کنید!
    یک نکته من در آخر عرض کنم حضورتون اونم اینکه:
    دوران عقد و دوران نامزدی برای شناخت هستش!
    و تو این دوران افراد خود واقعیشون رو نشون میدن! بخصوص اگه زمانش طولانی‌تر باشه!
    و این شناخت باعث میشه که افراد تصمیم بگیرن باهم ادامه بدن یا خیر!
    و صرف اینکه نامزد یا عقد شدن معنیش این نیست که حتما باید این راه رو تا آخر ادامه بدن
    چه بسا یه طلاق و جدایی در دوران نامزدی بهتر از جدایی بعد از ازدواج با یک بچه خواهد بود!
    شما این خانم رو بهتر از هرکسی میشناسید و از جریان بهتر از هرکس دیگه ای خبر دارید
    شرایطتون رو کامل در نظر بگیرید و با همسرتون مشاوره حضوری برید.
    و بعد ببینید یه فرصت دوباره میشه به ایشون داد یا خیر!
    یه نکته دوست عزیز این خانم معشوقه تمام زندگیمه و بدجور دوس دارم حرفاشو باور کنم و اینکه من خیلی به این ازدواج اصرار کردم.
    نکته دیگه خانوادشم نمیدونن دوس ندارم رسوا شه جلو بقیه بخدا هروز سوار ماشین 2 ساعت گریه میکنم و به زمین و زمان فحش میدم.منظورم از اعتماد دوباره اینه که ممکنه فقط برای حفظ آبرو پشیمون شده باشه وگرنه منو دوس نداشته باشه.اگر واقعن پشیمون واقعی باشه منو بخواد خیلی خوشحال میشم و هیچوقت به روش نمیارم ولی میترسم دروغ بگه.
    یه مشاوری میگفت بعضی وقت ها افراد به خاطر اتفاق بد آینده که نیفته موقتا پشیمون میشن ولی بعد که اتفاقی نیفتاد و خرشون از پل گذشت آدم سابقن.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

یه نکته دوست عزیز این خانم معشوقه تمام زندگیمه و بدجور دوس دارم حرفاشو باور کنم و اینکه من خیلی به این ازدواج اصرار کردم.
    نکته دیگه خانوادشم نمیدونن دوس ندارم رسوا شه جلو بقیه بخدا هروز سوار ماشین 2 ساعت گریه میکنم و به زمین و زمان فحش میدم.منظورم از اعتماد دوباره اینه که ممکنه فقط برای حفظ آبرو پشیمون شده باشه وگرنه منو دوس نداشته باشه.اگر واقعن پشیمون واقعی باشه منو بخواد خیلی خوشحال میشم و هیچوقت به روش نمیارم ولی میترسم دروغ بگه.
    یه مشاوری میگفت بعضی وقت ها افراد به خاطر اتفاق بد آینده که نیفته موقتا پشیمون میشن ولی بعد که اتفاقی نیفتاد و خرشون از پل گذشت آدم سابقن.
    درک میکنم ، شرایط آسونی نیست!
    و این از جوانمردی شما هست که تلاش میکنید آبروی همسرتون رو حفظ بکنید
    بنده هم عرض کردم حضورتون که این ترس‌ها و تردیدها باعث تنش میشه
    اگه‌ میخاید باورش کنید واقعا باورش کنید و ترس‌هاتون رو کنار بذارید
    پیشنهاد نهایی من به شما این هست که مدت عقدتون رو طولانی‌تر کنید
    و سریعا ازدواج نکنید، و البته اقدام برای بچه‌دار شدن هم که اوضاع رو بدتر میکنه!
    تو این مدت فرصت بهش بدید ببینید چقدر به حرفش عمل میکنه
    مشاور خانواده رو هم فراموش نکنید.

6. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

من دوستان دیگر رو به پستتون دعوت میکنم
    @farokh@ @ghm@ @شهرام2014@

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

نظر کارشناسانه فقط
    درود دوست عزیز
    باید بپذیرید حق ندارید رو ایشون دست بلند کنید. درسته نباید همچین کاری میکردن اما تنها کاری که شما می تونید بکنید جدایی توافقیه اونم بدور از آبرو رویزی و .... بزارید زندگیشون رو بکنن.
    هرچند ممکنه ایشون رفتارشون رو تغییر بدن، اما تصور میکنم در آینده این رخداد براتون مشکل ساز میشه و بهتره هرچه زودتر از هم جدا شوید.

در واقع این رخداد با توجه به حساسیت شما به موضوع ، به احتمال بسیار زیاد آینده تون رو تحت تاثیر قرار میده.

ایشون یه ادم مثل شما هستن و بزارید طبق تصمیم خودشون زندگی کنن، کافیه بکشید کنار.

اصرار ایشون نسبت به اینکه حق با شماست و حق داشتید بزنید ایشون رو ، صرفاً از روی استیصال ایشونه و ترس از افشای ماجرا.

منطقی، عاقلانه و مثل یک آدم بزرگ رفتار کنید.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

زن حتی اگه هرزه هم باشه شما حق نداری بزنیش
    چرا حقوق زنا رو پایمال میکنی ؟
    مگه نمیبینی اومدن کمپین تشکیل دادن ؟ و معترضن ؟
    http://forum.moshaver.co/f104/%D8%A8...30/index3.html
    شما باید تعصب رو بزاری کنار و این مسئله رو با پدر و مادرش مطرح کنی
    دختری که به اجبار زنت شده باشه احتمالش خیلی کمه که سالیان سال وفادار بمونه

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38858
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah4 نمایش پست ها
    آره من حق ندارم بزنمش ولی اون حق داره خیانت کنه و هیچی نگه و فیلم بازی کنه
    آره اون حق داره غرورمو و غیرتمو زیر پا بذاره.
    آقای طاها خودت جای من بودیچیکار میکردی
    من اون لحظه اینقدر عصبانی بودم که نمیتونستم به چیزی فکر کنم.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38858
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یه نکته دیگه اینه که بهش گفتم طلاق بدیم مخالفه

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38858
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان چرا علیه من جبهه گرفتین چون زدمش.
    تازه فقط یه کشیده زدم نه بیشتر.
    آیا کسی از افراد سایت تجربه مشابه داره.

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

دوست عزیز
    جناب طراح که بالاتر نظر دادن صلاحیت مشاوره ندارند و به پستشون اهمیت ندین، متاسفانه فقط خواستن نمک بریزن.

کسی علیه شما جبهه نگرفته، ایشون رو نادیده بگیرید.

اما چرا گفته شد دست بلند کردن کار غلطیه؟ 1. اینکه هیچ دردی از شما دوا نمیکنه. 2. ایشون یه آدم هستن و تا وقتی که خودشون نخوان، شما با زور و اجبار و قول گرفتن کاری از پیش نمیبری. 3. اینکه ایشون تعهد زناشویی با شما رو زیرپا گذاشتند کاملاً درسته اما باید واقع بین باشیدف شما هنوز در مرحله عقد به سر می برید و فرصت تجدید نظره. اگه فکر میکنید ایشون مناسب شما نیستند هرچه زودتر از دستشون خلاص بشید به نفع خودته. هم زمان ایشون هم این فرصت رو پیدا میکنن که دنبال سرنوشت خودشون برن.

عرض کردم، ایشون از روی استیصال این حرفا رو میزنن. الان ایشون به شدت تحت فشار هستند و نگران. حتی اگه ایشون رفتارشون رو تکرار نکنند، به احتمال بسیار قوی این مسئله تا ابد رو زندگی شما سایه میندازه و زندگی رو بکامتون تلخ میکنه، برای همین طلاق شاید کم هزینه ترین راه موجود باشه.

شخص من باشم براشون آرزوی خوشبختی میکنم و طلاق و فراموشی. بزارید ایشون دنبال سرنوشت خودشون برن و شما هم راه خودتون رو بگیرید، دوران نامزدی و عقد و فاصله بین خواستگاری تا ازدواج رو برای همین جور موارد گذاشتند.
    ویرایش توسط M.D Karimi : 07-13-2018 در ساعت 02:39 PM

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah4 نمایش پست ها
    رفتار شما در این تاپیک بس زننده و زشته، ایشون مسئله ای رو مطرح کردن و نگران هستن، حق ندارید تمسخر یا نمک بریزید.
    مطرح کردن با پدر و مادر هیچ کمکی به ایشون نمیکنه، مشکل خود اون خانوم هست که چنین رفتاری داشتند.
    معقول ترین کار ممکن جدایی توافقی بدور از هرگونه آبرو ریزی، بی احترامی و اطلاع سایرین هست.
    ایشون باید بپزیرند شاید واقعاً اون خانوم به شخص دیگه ای علاقمند بودن و به زور با ایشون عقد کردن، در این صورت حق طبیعیه خودشونه بعد طلاق از ایشون، دنبال شخص مورد علاقه شون برن .
    این دوست عزیزمون باید عاقلانه، منطقی و با حس مسئولیت با این قضیه برخورد کنند.

15. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38858
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nima01371 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    جناب طراح که بالاتر نظر دادن صلاحیت مشاوره ندارند و به پستشون اهمیت ندین، متاسفانه فقط خواستن نمک بریزن.

کسی علیه شما جبهه نگرفته، ایشون رو نادیده بگیرید.

اما چرا گفته شد دست بلند کردن کار غلطیه؟ 1. اینکه هیچ دردی از شما دوا نمیکنه. 2. ایشون یه آدم هستن و تا وقتی که خودشون نخوان، شما با زور و اجبار و قول گرفتن کاری از پیش نمیبری. 3. اینکه ایشون تعهد زناشویی با شما رو زیرپا گذاشتند کاملاً درسته اما باید واقع بین باشیدف شما هنوز در مرحله عقد به سر می برید و فرصت تجدید نظره. اگه فکر میکنید ایشون مناسب شما نیستند هرچه زودتر از دستشون خلاص بشید به نفع خودته. هم زمان ایشون هم این فرصت رو پیدا میکنن که دنبال سرنوشت خودشون برن.

عرض کردم، ایشون از روی استیصال این حرفا رو میزنن. الان ایشون به شدت تحت فشار هستند و نگران. حتی اگه ایشون رفتارشون رو تکرار نکنند، به احتمال بسیار قوی این مسئله تا ابد رو زندگی شما سایه میندازه و زندگی رو بکامتون تلخ میکنه، برای همین طلاق شاید کم هزینه ترین راه موجود باشه.

شخص من باشم براشون آرزوی خوشبختی میکنم و طلاق و فراموشی. بزارید ایشون دنبال سرنوشت خودشون برن و شما هم راه خودتون رو بگیرید، دوران نامزدی و عقد و فاصله بین خواستگاری تا ازدواج رو برای همین جور موارد گذاشتند.
    دوست عزیز
    منم با نظر شما موافقم.ولی یه چیز عجیب که شاخ درآوردم اینه که به شدت با طلاق مخالفه.میگه خودمو میکشم.من از همین تعجب میکنم.منم بهش گفتم وقتی منو نمیخوای دلیلی نداره ادامه زندگی.
    بعد بهم گفت اون پسره ترسو و بزدله که همچی انداخت گردن من و اینکه ظاهرا قبلا بهش گفته بوده بیاد خواستگاری ولی نیومده بوده.الان میگه من گول خوردم و ببخش.بعد بهش گفتم حالا تو فرضا که اونو نخوای این که دلیل نمیشه که منو بخوای پس فردا نه سه روز دیگه عاشق یکی دیگه میشی.بعد شروع کرد از من تعریف کردنو و یه مشت مذخرف که عشق واقعیم کنارم بوده و من نمیدیدمش و فقط یه فرصت دیگه بده و این که هر آدمی ممکنه اشتباه کنه.
    من پیشش صدجور قسم خوردم اگه جدا شیم ابروتو نمیبرم و به کسی نمیگم باز قبول نمیکنه میگه بیا بریم پیش مشاور و همش گریه میکنه.منم دلم میسوزه.
    میدونی به نظر من تقصیر اون نیست تقصیر خداست که اینقدر بدبختم.اینقدر بدشانسم.تو کل زندگیم به خاطر سیاه و لاغر بودنم و صدای افتضاح من هیچ دختری نگامم نکرد.زبون بازی هم بلد نیستم که مخ بزنم.دوستای احمقم میگفتن اگه پول داشته باشی قلب همه رو بدست میاری ولی من بدبختم با اینکه وضعم خوبه فکر میکنم هیچی ندارم تازه هرچی دارم خونه و مغازه و وانت که باش کار میکنم بابام بم داده.یه بدبخت خیال میکنی میگی طلاق بده .اگه دوباره ازدواج کنم وضع فرق میکنه.

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

دوست عزیز
    منم با نظر شما موافقم.ولی یه چیز عجیب که شاخ درآوردم اینه که به شدت با طلاق مخالفه.میگه خودمو میکشم.من از همین تعجب میکنم.منم بهش گفتم وقتی منو نمیخوای دلیلی نداره ادامه زندگی.
    بعد بهم گفت اون پسره ترسو و بزدله که همچی انداخت گردن من و اینکه ظاهرا قبلا بهش گفته بوده بیاد خواستگاری ولی نیومده بوده.الان میگه من گول خوردم و ببخش.بعد بهش گفتم حالا تو فرضا که اونو نخوای این که دلیل نمیشه که منو بخوای پس فردا نه سه روز دیگه عاشق یکی دیگه میشی.بعد شروع کرد از من تعریف کردنو و یه مشت مذخرف که عشق واقعیم کنارم بوده و من نمیدیدمش و فقط یه فرصت دیگه بده و این که هر آدمی ممکنه اشتباه کنه.
    من پیشش صدجور قسم خوردم اگه جدا شیم ابروتو نمیبرم و به کسی نمیگم باز قبول نمیکنه میگه بیا بریم پیش مشاور و همش گریه میکنه.منم دلم میسوزه.
    میدونی به نظر من تقصیر اون نیست تقصیر خداست که اینقدر بدبختم.اینقدر بدشانسم.تو کل زندگیم به خاطر سیاه و لاغر بودنم و صدای افتضاح من هیچ دختری نگامم نکرد.زبون بازی هم بلد نیستم که مخ بزنم.دوستای احمقم میگفتن اگه پول داشته باشی قلب همه رو بدست میاری ولی من بدبختم با اینکه وضعم خوبه فکر میکنم هیچی ندارم تازه هرچی دارم خونه و مغازه و وانت که باش کار میکنم بابام بم داده.یه بدبخت خیال میکنی میگی طلاق بده .اگه دوباره ازدواج کنم وضع فرق میکنه.
    تصمیم بگیرید+جدی باشید+اقدام عملی
    از نوشته هاتون چنین بر میاد که خودتون مایل هستین بمونن اما هم زمان نگران تکرار. حتی فرض 100 درصد بگیریم که تکرار نمیشه، این اتفاق زندگیتون رو خراب میکنه.

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38862
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

معلوم نیس دیگه با کیا بوده و چیکارا کرده

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط Bad نمایش پست ها
    تهمت به همین راحتی؟؟؟؟؟؟؟!! به چه حقی این اجازه رو به خودتون میدید راجب کسی که نمی‌شناسید اینطور بگید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

20. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38862
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    تهمت به همین راحتی؟؟؟؟؟؟؟!! به چه حقی این اجازه رو به خودتون میدید راجب کسی که نمی‌شناسید اینطور بگید
    نگفتم کرده..."معلوم نیست" رو واسه همین جور موقع ها گذاشتن

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

نگفتم کرده..."معلوم نیست" رو واسه همین جور موقع ها گذاشتن
    معلوم نیست چطور به خودتون اجازه میدین اصلا حرفشم بزنید؟
    متاسفانه این مصداق بارز مریض بودنه، مریضی شخصیت!
    هیچ احدی اجازه نداره در مورد کسی که نمیشناسه و اطلاع نداره چنین حرفی بزنه. طبق دین اسلام هرکسی که به شما دسترسی داره میتونه 74 ضربه شلاق بهتون بزنه و اگه سرپیچی کنه گناه کرده!

23. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38862
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

معلوم نیست چطور به خودتون اجازه میدین اصلا حرفشم بزنید؟
    متاسفانه این مصداق بارز مریض بودنه، مریضی شخصیت!
    هیچ احدی اجازه نداره در مورد کسی که نمیشناسه و اطلاع نداره چنین حرفی بزنه. طبق دین اسلام هرکسی که به شما دسترسی داره میتونه 74 ضربه شلاق بهتون بزنه و اگه سرپیچی کنه گناه کرده!
    نمیدونم چرا نظر من پاک میشه ولی شما و اون قوانینتون غلط کردین d:

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38862
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چرا اگر توهین به دیگران 74 ضربه شلاق داره...چرا این همه موتوری به خواهرای من توهین میکنن کسی شلاقشون نمیزنه؟ من خودم چند باری شکایت کردم گفتم مامور بزارین این حمله حواسش باشه ولی کسی...خخخ شاید چون من خودمم توهین میکنم اینجور سرم میاد؟ البته من هیچوقت تو خیابون به کسی نوهین نکردم

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38858
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چرا اگر توهین به دیگران 74 ضربه شلاق داره...چرا این همه موتوری به خواهرای من توهین میکنن کسی شلاقشون نمیزنه؟ من خودم چند باری شکایت کردم گفتم مامور بزارین این حمله حواسش باشه ولی کسی...خخخ شاید چون من خودمم توهین میکنم اینجور سرم میاد؟ البته من هیچوقت تو خیابون به کسی نوهین نکردم
    اگه دستم بیای

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38858
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تصمیم بگیرید+جدی باشید+اقدام عملی
    از نوشته هاتون چنین بر میاد که خودتون مایل هستین بمونن اما هم زمان نگران تکرار. حتی فرض 100 درصد بگیریم که تکرار نمیشه، این اتفاق زندگیتون رو خراب میکنه.
    نیما عزیز
    همونکاری که گفتی کردم و طلاق توافقی البته با تهدید به گفتن موضوع به دیگران.
    به این صورت که اون میگه منو نمیخواد و دلیل طلاق اینه
    من نمیتونستم بگم نمیخوامش چون خیلی اصرار کرده بودم و ممنونم از راهنماییتون و رفتم وقت طلاق گرفتم اما نمیتونم به پدر مادرم بگم.حالا به هر حال این میگذره.
    من فکر نکنم حالا حالا ها زن بگیرم ولی برا ازدواج بعدی از کجا بفهمم پاکه یا اینکه عاشق دیگری نیست.ممنون میشم.

28. کاربران زیر از 4409ebrahim بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

نیما عزیز
    من نمیتونستم بگم نمیخوامش چون خیلی اصرار کرده بودم و ممنونم از راهنماییتون و رفتم وقت طلاق گرفتم اما نمیتونم به پدر مادرم بگم.حالا به هر حال این میگذره.
    من فکر نکنم حالا حالا ها زن بگیرم ولی برا ازدواج بعدی از کجا بفهمم پاکه یا اینکه عاشق دیگری نیست.ممنون میشم.
    دوست عزیزم
    قطعاً طلاق یه اتفاق خوب نیست، اما گاهی کم هزینه ترین کاریه که میشه کرد.
    فقط یه چیزی، بزارید رابطه خانواده ها و رابطه خود شما با خانواده ایشون خراب نشه، به همین منظور سعی کنید در اوج کمال و احترام و بدور از هر گونه درگیری لفظی و توهین و.... باشه. تا جای مممکن هم هرگز هرگز علت طلاق رو بازگو نکنید. بیخیال ایشون هم بشید و سرزنششون نکنید. شما باید واقعیت ها رو ببینید و درگیر چطوری و چرایی اونا نشید.

ازدواج بیشتر از اونکه یه اتفاق رویایی باشه، یه تعهده، تعهد دو آدم به همدیگه. موقعی که طرفین به هم متعهد میشن، باید تا جایی که میتونن حفظ اش کنن. پس به جای گذشته آدم ها، مسئولیت پذیری و تعهدشون رو معیار و ملاک قرار بدیم.
    قطعاً این اتفاق در مورد همه خاموما تکرار نمیشه و حتماً شخص مورد نظرتون رو پیدا خواهید کرد. فقط این اوایل شانس بسیار قوی وجود داره که بی اختیار به دنبال جایگزینی برای ایشون باشید. پس قدری به خودتون فرصت بدین. همچنین مشاوره خیلی سودمنده و حتماً برید.

30. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38862
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه دستم بیای
    چیه میخوای بخوریش؟

32. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نظر کارشناسانه فقط
    نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    من دوستان دیگر رو به پستتون دعوت میکنم
    @farokh@ @ghm@ @شهرام2014@
    آره من حق ندارم بزنمش ولی اون حق داره خیانت کنه و هیچی نگه و فیلم بازی کنه
    آره اون حق داره غرورمو و غیرتمو زیر پا بذاره.
    آقای طاها خودت جای من بودیچیکار میکردی
    من اون لحظه اینقدر عصبانی بودم که نمیتونستم به چیزی فکر کنم.
    یه نکته دیگه اینه که بهش گفتم طلاق بدیم مخالفه
    دوست عزیز
    نیما عزیز

سلام

مطلب شما را خواندم عزیز, و چون پرسیدید باید خدمتتون فهرست وار عرض کتم که:

هم شما و هم ایشان راجب انسان و ازدواج امروز خیلی کم میدانید

در صورت شروع زندگی مشترک با ایشون سابه شک و تردبد و دعوا و خشونت دست از سر شما بر نخواهد داشت

و جدا از این احتمالات انتقال بیماریها در اثر ازدواج فامیلی به فرزندان شماها

باید جدا از رعایت مزخرفاتی چون حالا جواب فامبل و مردم رو چی بدیم به ادامه باقطع زندگی خودتان فکر کنید

در صورت نصمبم به جدایی باید دور از تنش و درگبری و ابرو ریزی..... این کار رو انجام بدید و واقعا در محیطی نسبتا ارام

بد نیست هر دو با هم به یکی از همکاران حاذق مشاور ما در شهر خود رجوع کنید

بیشتر راجب انسان امروز و ازدواج امروز بخوانبد و بدانید

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

33. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40501
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

باسلام من خودم دردوران عقد متوجه خیانت همسرم شدم اما بخشیدم وادامه دادم اما بعد ازدواج بدتر شد سالهای اول کمی اخساس یا عشق هست در گذر زمان همونم ازبین میره وبعد باوجود بچه دیگه نمیشه جداشدوبه خودت لعنت می فرستی که چرااول جدا نشدی حتما جدا بشو چون دختراتو دوران عقد بخاطر حرف مردم وخانواده می خوان عروسی کنند اگه اصرارهم دارد به همین دلیله

35. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی بابت مطالب خوب که گذاشتید

36. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

نظر کارشناسانه فقط
    قبل از رفتن به سر خونه زندگیتون حتما یه مدت فکر کن. زود عروسی نگیر و صبر کن ببین حسن نیتش ثابت میشه یا نه
    اگه هنوز عقد نکردید مهریه رو سبک کن که اگه باز خیانت کرد راحت تر بتونی جدا شی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

24، فحش، من، ماه،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد