نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: گپ خودمانی : درد دل زندگی

3552
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38852
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

گپ خودمانی : درد دل زندگی

سلام میشه بگید چی کار کنم؟ بزارید زندگیمو براتون تعریف کنم.
    مادری که از ترس و به دلیل فرار از پدر و مادر آتنی اش تن به ازدواج با یک معتاد میده. معتاد معلم که حقوق عالی داشت ولی بیشتر خرج مادرش می‌کرد و در خانه چیزی جز. نان نبود.
    تا جایی که کار به خیانت کشیدند و طلاق و حضانت‌ دختر بچه ای. دختر بچه در خانه های مختلف بزرگ می‌شود چون مادرش مستخدم بود و خسته. شب ها می‌خوابید و صبح مادرش را در حال کار میدید. حالا مادرش از خستگی کارش را رها کرده.....
    بقیش اینه که مامانم میخواد بره تهران و منو تنها بزاره خونه. البته با اصرار من چون ما خیلی بی پولین. دعا کنید برهههع. من پول میخوام. اشکال نداره من که 15 16 سالمه تو خونه تنها میمونم. ولی ترو خدا دعا کنید بره تهران. ترو خداا
    میدونم سخته هم برای من هم برای اون.
    همیشه دوس داشتم مامانم ازدواج کنه من ببینم اون دوتا همو دوس دارن چه خوشحال میشدم. خداااااااااا

2. 2 کاربران زیر از Sarahme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : گپ خودمانی : درد دل زندگی

سلام دختر خوب
    قلب خیلی پاکی داری...خدا حفظت کنه...
    از این اتفاقاتی که برات افتاده و سرنوشتی که داشتی میتونی بزرگترین درسهارو بگیری...همینها بهت کمک میکنن که فردا جزو بهترین انسانهای دنیا بشی...اونهم در جامعه ای که به سختی یک انسانِ واقعی پیدا میشه.
    سعی کن تمام تلاش و تمرکزت رو بزاری روس درس و خوندن کتابها و هنرهای مختلف...میدونم سخت هست و دورانِ بدی رو میگذرونی...اما خواستن توانستن است...بزرگترین انساهای تاریخ معمولا سختی کشیده ترین ها بودن...توی سن و سال خوبی برای یادگیری هستی...صرفا رسته های نظری نه...در رشته های فنی و حرفه ای چیزهایی رو انتخاب کن و تلاشت رو براشون بزار که سریعترین نتیجه رو در بازار کار میدن...اونوقت دیگه تمام چشم امیدت به مادرت نیست و روزی میرسه که خودت به تنهایی هم خونوادت و خدارو چه دیدی شاید بیشتر از اونهارو تونستی ساپورت کنی...خدا داره نگات میکنه...در هر صورت همه چیز بستگی به اِرادت داره...
    یه چیز رو هم نه به من یا هیچکسه دیگه ای...بلکه به خودت و خدای خودت قول بده : اینکه هر اتفاقی هم که برای خونوادت افتاد...در هر حالتی قلب پاکت رو همونجور که هست همیشه حفظ کنی...
    شاد و سلامت و سربلند باشی...

4. کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42058
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام لطفا ب من کمک کنین من ب آرزوهام دانشگاهو ول کردم اومدم دوباره شروع کنم ک خواستگارا ول کن نبودن واصرار مادرم ک تو باید ازدواج کنی انقد تحت فشارم گذاشت ک من عقد کردم بدون هیچ شناختی الان سه ماهه عقد کردم همسرمو دوست ندارم هر کاری میکنم نمیشه ب شدت وابسته ب مادرشه انگار ک منو برا مادرش گرفتن روزی نیس ک منو کنترل نکنه وقتیم شکایت میکنم میگه احساس نداری میگه مث پسرایی کلا خستم کرده تا میام باهاش شروع کنم اون ی بحثی میندازه بعدم دعوا پسره هیچی نداره ن ماشین ن خونخ ن کار درستو حسابی ولی بلند پروازه و پر ادعاست بخدا نمیدونم من با اون همه حساسیتی ک ب ازدواج داشتم با اون همه توقع چجوری بله دادم

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42058
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اخلاقاش بخاطر اینکه کلا با مادرش بود ب شدت خاله زنکی ب شدت دخترونه من ب عنوان ی مرد نمیتونم قبولش کنم تا میام امیدوار بشم ک عوض شده ی حرفو ی کاری میکنه ک کلا حسم میپره

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42058
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بخاطر وضعیت خانوادم اصلا نمیتونم ب طلاق فک کنم از طرفیم اون منو همش متهم میکنه ک اخلاقمو عوض کنم از طرف دیگ حسی بهش ندارم ب خودکشی زیاد فک میکنم از وقتی ک عقد کردیم همش مریضم ولی درک و شعور نداره همش دعوا میندازه ب شدت خسیسه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar m نمایش پست ها
    بخاطر وضعیت خانوادم اصلا نمیتونم ب طلاق فک کنم از طرفیم اون منو همش متهم میکنه ک اخلاقمو عوض کنم از طرف دیگ حسی بهش ندارم ب خودکشی زیاد فک میکنم از وقتی ک عقد کردیم همش مریضم ولی درک و شعور نداره همش دعوا میندازه ب شدت خسیسه
    سلام بر شما دوست عزیز
    لطفا مشکل خود را در قالب یک تایپک جدید مطرح کنید
    با تشکر مدیر انجمن مشاوره خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخ

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42104
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پاسخ : گپ خودمانی : درد دل زندگی

خسته ازجوانی درحال حاظر اشک های جوانیم در حال ریختن هستن به امید پاچیده شدن جوانی
    ویرایش توسط AMIR YASER : 10-10-2019 در ساعت 02:27 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد