نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ایراد گرفتن الکی از خود

880
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    تشکر شده 42 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    6

ایراد گرفتن الکی از خود

با سلام خدمت همه ی دوستان توی فاملیمون یه دختری هست که چن روزی با خودش درگیره یعنی الکی به خودش گیر میده الان یه مدت هست که گیر داده که من مچ پام کوچیکه و لاغره برای همین من مچ پامو دوست ندارم و کاشکی اینو نداشتم و چرا اینطوری شدم از این حرفا و واقعا هم سر این موضوع داره خودشو اذیت میکنه میخواستم بدونم آیا راهی هست که بشه بهش کمک کرد تو این شرایط و بهش فهموند که الکی داره به خودش گیر میده لطفا جواب بدین با تشکر از همه عزیزان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : ایراد گرفتن الکی از خود

نقل قول نوشته اصلی توسط Kash نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان توی فاملیمون یه دختری هست که چن روزی با خودش درگیره یعنی الکی به خودش گیر میده الان یه مدت هست که گیر داده که من مچ پام کوچیکه و لاغره برای همین من مچ پامو دوست ندارم و کاشکی اینو نداشتم و چرا اینطوری شدم از این حرفا و واقعا هم سر این موضوع داره خودشو اذیت میکنه میخواستم بدونم آیا راهی هست که بشه بهش کمک کرد تو این شرایط و بهش فهموند که الکی داره به خودش گیر میده لطفا جواب بدین با تشکر از همه عزیزان
    سلام دوست گرامی
    اگه همیشگیه و به به چیزای دیگه مثل بینی قد چاقی لاغری هم گیر میده، اختلال ذهنی دیسمورفی مطرحه. حتی گاهی این اختلال باعث میشه طرف الکی جراحی کنه. اما اگه فقط یه مورده که فرق میکنه.
    با مشاور یا روانشناس صحبت کنن حتی ممکنه درمان دارویی هم لازم بشه، خصوصا اگه به اعتماد به نفسشون لطمه زده+ وسواس هم داشته باشند.
    ویرایش توسط M.D Karimi : 07-15-2018 در ساعت 10:06 AM

3. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38389
    تشکـر
    54
    تشکر شده 42 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    6

نه از بقیه ی اندامش راضیه ولی خیلی به مچ پاش گیر میده میگه لاغر و بدرد نمیخوره و از این حرفا اعتماد به نفسشم اومده پایین و راضی ام نمیشه که با مشاور یا روانشناس حرف بزنه و از اینکه پیش دکترم حرف بزنه خجالت میکشه فقط من میتونم بهش کمک کنم لطفا بگین که چجوری بهش بفهمونم که الکی درگیره

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

شاید کمی چاق شدن براشون خوب باشه.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

بعضیا ژنتیک و ساختار هیکلشون اینجوریه یعنی حتی اگر غذا بخورن و چاق هم بشن یه قسمتایی مث مثلا صورت یا مچ دست یا پا تغیر چندانی نمیکنه در مرحله اول ایشون باید با اعتماد بنفسشو تقویت کنه کنه خودشو همینی که هست بپذیره در مرحله اخر اگر نشد میتونه با تزریق ژل به ساق پا اندازشو تغیر بده.
    جدا از اینا به خودتون بگم تو کشور ما نه فقط فامیل شما بلکه اکثر دخترا از نظر زیبایی تحت فشار شدید روحی قرار دارن و این چیز جدیدو صرفا مختص ایشون نیست.
    اما در هر حال ایشون میتونه چند جلسه مشاوره بره اگر بازم اعتماد بنفسش رو بدست نیاورد رااه اخر که تزریق ژل هست رو امتخان کنه.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

نه از بقیه ی اندامش راضیه ولی خیلی به مچ پاش گیر میده میگه لاغر و بدرد نمیخوره و از این حرفا اعتماد به نفسشم اومده پایین و راضی ام نمیشه که با مشاور یا روانشناس حرف بزنه و از اینکه پیش دکترم حرف بزنه خجالت میکشه فقط من میتونم بهش کمک کنم لطفا بگین که چجوری بهش بفهمونم که الکی درگیره
    فقط یه روانشناس یا آدم تاثیر گذار میتونه رو ایشون تاثیر بزاره. با این حال تقویت اعتماد به نفسشون میتونه مفید باشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد