نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: اختلاف خانوادگی بین زن وشوهر

1658
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38891
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف خانوادگی بین زن وشوهر

با عرض سلام و خسته نباشید جهت همه استادان محترم.
    من تقریبا 1سال ونیم هست با دختری که خیلی به هم علاقه داشتیم ازدواج کردم بدشانسی من از روز اول ازدواج اب راحتی از گلوم پایین نرفته هر روز یه مشکل دو ماه اول ازدواجم مارو طلسم کردن خانمم اصلا منو نمیشناخت کلا جنون گرفته بود و همیشه از من فرار میکرد تا اینکه خداروشکر سحر رو باطل کردیم و خانمم که جن زده شده بود جن رو تسخیر کردیم والحمدلله خانمم خیلی بهتر شد وزندگیم به روال عادی برگشت ولی باز متاسفانه بعد دو ماه با مادرم سازگاری نداشتن هر روز دعوا هر روز حرف اخرش به خاطر مصلحت زندگیم خونمو جدا کردم وزندگی عادیم رو سپری کردم که بعد چن ماهی خانمم یه دعا رو تو بالش خواب پیدا کرد ولی من که خونه نبودم انداخته بود تو رودخونه که مثلا اونم باطل بشه ولی بعد 2ماه که از اون گذشت خانمم کم کم عوض شد هر روز بدبین میشد لج میکرد قهر میکرد تا پاره میشد حرف میزد تا من میخواستم حرفی بزنم داد میزد ولم کن بحثو تموم کن میموندمم کلا عصبیه کلا از خودش من و زندگیش ناامید شده هیچ چیزی براش مهم نیش حتی خودش الانم میگه طلاقم بده نمیدونم چیکار کنم بابا بخدا هیچ چیز کم نداره تا میتونم بهش محبت میکنم ولی میگه منو خر میکنی نمیدونم چیکار کنم تورو خدا کمکم کنید چیکار کنم آیا از طلسمه یا از خودشه اخه سابقه افسردگی هم داشته یکم داد بزنی کلا مضطرب میشه یا بعضی وقتا روی چیزی ناممکنی دعوا میکنه گیر الکی میده ترو خدا راهنمایی کنید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : اختلاف خانوادگی بین زن وشوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط فردین طه نمایش پست ها
    من تقریبا 1سال ونیم هست با دختری که خیلی به هم علاقه داشتیم ازدواج کردم بدشانسی من از روز اول ازدواج اب راحتی از گلوم پایین نرفته هر روز یه مشکل دو ماه اول ازدواجم مارو طلسم کردن خانمم اصلا منو نمیشناخت کلا جنون گرفته بود و همیشه از من فرار میکرد تا اینکه خداروشکر سحر رو باطل کردیم و خانمم که جن زده شده بود جن رو تسخیر کردیم والحمدلله خانمم خیلی بهتر شد وزندگیم به روال عادی برگشت ولی باز متاسفانه بعد دو ماه با مادرم سازگاری نداشتن هر روز دعوا هر روز حرف اخرش به خاطر مصلحت زندگیم خونمو جدا کردم وزندگی عادیم رو سپری کردم که بعد چن ماهی خانمم یه دعا رو تو بالش خواب پیدا کرد ولی من که خونه نبودم انداخته بود تو رودخونه که مثلا اونم باطل بشه ولی بعد 2ماه که از اون گذشت خانمم کم کم عوض شد هر روز بدبین میشد لج میکرد قهر میکرد تا پاره میشد حرف میزد تا من میخواستم حرفی بزنم داد میزد ولم کن بحثو تموم کن میموندمم کلا عصبیه کلا از خودش من و زندگیش ناامید شده هیچ چیزی براش مهم نیش حتی خودش الانم میگه طلاقم بده نمیدونم چیکار کنم بابا بخدا هیچ چیز کم نداره تا میتونم بهش محبت میکنم ولی میگه منو خر میکنی نمیدونم چیکار کنم تورو خدا کمکم کنید چیکار کنم آیا از طلسمه یا از خودشه اخه سابقه افسردگی هم داشته یکم داد بزنی کلا مضطرب میشه یا بعضی وقتا روی چیزی ناممکنی دعوا میکنه گیر الکی میده ترو خدا راهنمایی کنید چیکار کنم
    سلام دوست گرامی
    متاسفانه باید بهتون بگم جن و سحر و طلسم و... هیچ توجیه ای ندارند. اگه درگیر خرافه نشده بودین الان مثل آدمای دیگه زندگیتون رو میکردین. مقصر اصلی خودتون هستید نه اجنه و طلسم و دعا و....دقیقاً شخص شما.
    به جای این کارای بیهوده به روانپزشک مراجعه کنید که به شدت ضروریه و بیشتر از این غفلت نکنید. همسر شما به روانپزشک نیاز دارند و حتی ممکنه نیاز باشه بستری بشن.
    شدیداً تاکید میکنم همسر شما به روانپزشک نیاز دارند و غلفت کنید ممکنه باعث آسیب به خودشون یا حتی کس دیگه ای شوند.
    ویرایش توسط M.D Karimi : 07-17-2018 در ساعت 02:37 PM

3. 2 کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

شاید بد نباشه بدونید موارد این چنینی کم نیستند که با مراجعه به روانپزشک و در پیش گرفتن درمان، به زندگی عادی بر می گردند. اگر هم نیاز بود ایشون بستری بشن، هیچ واهمه نداشته باشید که بسیار مفید خواهد بود.
    پس حتماً بیشتر از این به زندگیتون و سلامت همسرتون اهمیت بدین. اگه همون اول به روانپزشک مراجعه کرده بودین، الان وضعتون خیلی بهتر بود.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام دوست عزیز
    باید اعلام کنم که نه طلسمی درکاره نه هیچ چیزی.ایا قبل از ازدواج هم این علائم رو داشتند؟و اینکه سن شما و همسرتون و نحوه اشنایی تون رو بفرمایید.
    به نظر میاد که همسر شما دچار دوقطبی نوع دو هستند. و قبلا دچار دوقطبی با تناوب سریع بودند که متاسفانه متوجه نشدید و با نسبت دادن این مشکلات به طلسم، بیماریشونو تبدیل کردید به اینی که هست جهت تشخیص دقیق تر ابتدا به یک روانشناس بالینی مراجعه کنید تا ایشون بنابر تشخیص خودشون شمارو به یک بخش مرتبط انتقال بدن.
    لطفا حرف بنده رو جدی بگیرید و تا خوب شدن همسرتون به هیچ وجه اقدام به بارداری نکنید.
    موفق باشید

6. 2 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    باید اعلام کنم که نه طلسمی درکاره نه هیچ چیزی.ایا قبل از ازدواج هم این علائم رو داشتند؟و اینکه سن شما و همسرتون و نحوه اشنایی تون رو بفرمایید.
    به نظر میاد که همسر شما دچار دوقطبی نوع دو هستند. و قبلا دچار دوقطبی با تناوب سریع بودند که متاسفانه متوجه نشدید و با نسبت دادن این مشکلات به طلسم، بیماریشونو تبدیل کردید به اینی که هست جهت تشخیص دقیق تر ابتدا به یک روانشناس بالینی مراجعه کنید تا ایشون بنابر تشخیص خودشون شمارو به یک بخش مرتبط انتقال بدن.
    لطفا حرف بنده رو جدی بگیرید و تا خوب شدن همسرتون به هیچ وجه اقدام به بارداری نکنید.
    موفق باشید
    درود
    در ادامه فرمایشات شما، اختلال های حاد سایکوتیک به سرعت به دارو پاسخ میدن، که با توجه به حاد بودن وضعیت ایشون (طبق شرحی که دادند)، ارجاع به روانپزشک اولویت داره. البته قطعا مراجعه به روانشناس و بعد ارجاع بهترین کار ممکنه اما معمولاً این پروسه طی نمیشه+ هزینه بردار و زمان می طلبه، برای همین در عمل مراجعه مستقیم به روانپزشک یا حتی بیمارستان روانپزشکی مطلوب تره و اولویت بالاتری داره.
    ویرایش توسط M.D Karimi : 07-17-2018 در ساعت 03:47 PM

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38891
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با عرض سلام واقعا ممنونم از اینکه زحمت کشیدین و مارو تحویل گرفتین .راستی گفتین بیشتر توضیح بدم اینکه همسن هستیم و شیش ماه باهم دوست بودیم و یک سالم نامزدم بود من که تو دوران دوستی و نامزدی هیچ مشکلی نداشتیم همه ی مشکلاتمون بعد ازدواج پیش اومد ولی اینو بگم که سابقه افسردگی خفیف تا متوسط سه چهار سال قبل ازدواج داشتن اونم بخاطر فوت یکی از عزیزانش بوده ولی اینو بگم واقعا جن زده شده بود خودم قشنگ دیدم که ماموستا یا همون ملا تسخیرش کرد ولی حتما میبرمش پیش یه روانپزشک و پیگیر میشم توکل بر خدا

9. کاربران زیر از فردین طه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

با عرض سلام واقعا ممنونم از اینکه زحمت کشیدین و مارو تحویل گرفتین .راستی گفتین بیشتر توضیح بدم اینکه همسن هستیم و شیش ماه باهم دوست بودیم و یک سالم نامزدم بود من که تو دوران دوستی و نامزدی هیچ مشکلی نداشتیم همه ی مشکلاتمون بعد ازدواج پیش اومد ولی اینو بگم که سابقه افسردگی خفیف تا متوسط سه چهار سال قبل ازدواج داشتن اونم بخاطر فوت یکی از عزیزانش بوده ولی اینو بگم واقعا جن زده شده بود خودم قشنگ دیدم که ماموستا یا همون ملا تسخیرش کرد ولی حتما میبرمش پیش یه روانپزشک و پیگیر میشم توکل بر خدا
    جناب عزیز
    ملا یا ماموستا از این راه داره پول در میاره.شما جن رو به چشم خودتون دیدی؟
    من هم الان اگر خودمو به دیوونگی و جن زدگی بزنم و نمایش بازی کنم وبرم پیش جن گیر. قطعا ایشون چهار پنج تا جن از بدن بنده خارج میکنه واقعا از شما که نسل جوون هستید زدن این حرف ها ناشایست و زشت هستش.
    لطفا برای درمان اصولی هرچه سریعتر به یک مرکز مشاوره برید و علائم همسرتون رو توضیح بدید. پذیرش خودش شمارو به بخش مورد نظر منتقل میکنه.

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38891
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام علیک استادان محترم .
    آغا چیکار کنم ترو خدا بخدا هر چقدر باهاش حرف میزنم میگه ولم کن اینجوری راحت ترم اذیتم نکن تو منو نابود کردی و وقتی که بهش میگم بریم پیش مشاوره میگه خودت دیونه ای تو لازمته گوشی روم قط میکن الانم رفته خونه باباش میگه نمیام باید تنبیه بشی اخه بخاطر چی تنبیه بشم میگه نباید زیاد بهم گیر بدی هر طوری دلم خواست میپوشم میگردم نباید گیر بدی اخه این که نمیشه منم شخصیت دارم کارمندم زنم اخه باید یکم آبرومندانه رفتار کنه نمیتونم ولش کنم که تروخدا میتونین الان بهم بگین که مصلحته یکم بحال خودش تنهایش بزارم یا نه

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام
    ضمن تایید نظرات دوستان عزیز
    من هم پیشنهاد میکنم حتما مشاوره حضوری داشته باشید
    به نظر من ابتدا خودتون به مشاور مراجعه کنید
    به همسرتون هم بفرمایید برای بهبود روابط به مشاور مراجعه کردید
    بفرمایید دوست دارید رابطه تون از اینی که هست بهتر بشه
    مشاوره حتما بهتون راهکارهای لازم رو برای بهبود روابط به شما میدن
    و این که چطور همسرتون رو راضی کنید برای مشاوره مراجعه کنند ‌.
    شاید اگر قبل از مراجعه به ماموستا به یک متخصص مشاوره در شهرتون
    مراجعه میکردید تا الان نتیجه بهتری عاید شما شده بود .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد