نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: گوشی رفربیش بگیرم یا نه؟

3913
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38862
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

گوشی رفربیش بگیرم یا نه؟

سلام خسته نباشید
    من میخوایم یه galaxy s7 edge بگیرم تو بازار فقط دسته دوم گیر میاد نوش هم میدن 3400 یه جا رفتم ریفربش داشت با 7 روز مهلت تست به نظرتون خوبه؟ میشه بهش اعتماد کرد؟ یه سایته ولی حضوری میگیرم
    Samsung Galaxy S7 Edge گوشی
    میده 2350

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : گوشی رفربیش بگیرم یا نه؟

نه نه اصلا نگیریا، ببین قطعات گوشی ماژوله، یعنی مثلا بلوتوثش خراب بشه چهارتا پایه داره در میارن یه ماژول دیگه میزنن اوکی میشه، ولی بعضی خرابیا رو نمیشه کاریش کرد و هرچقدرم که قطعه عوض کردن بازم اون ایرادو داشته ، اینارو به اسم ریفر میدن تو بازار، در اصل ریفر یعنی قبل از اینکه دست مشتری برسه تو کارخونه خواستن کیوسی کنن فهمیدن ایراد داره، ولی تو ایران اونا رو درست میکنن و به اسم نو میفروشن و خراباشو به اسم ریفر میدن تو بازار

خلاصه که سردرد برای خودت نخر

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    تشکر شده 199 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Bad نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من میخوایم یه galaxy s7 edge بگیرم تو بازار فقط دسته دوم گیر میاد نوش هم میدن 3400 یه جا رفتم ریفربش داشت با 7 روز مهلت تست به نظرتون خوبه؟ میشه بهش اعتماد کرد؟ یه سایته ولی حضوری میگیرم
    Samsung Galaxy S7 Edge گوشی
    میده 2350
    سلام . دوست عزیز گوشی دست دوم در حد بگیر بهتره تا رفرش یا ریفر . هرچند که رفرش هم باز موقع خروج کنترل میشه . گوشی اس ۷ اج کاقعا گوشی خوبیه الان ۲ پرچمدار بعد این گوشی هم اومده ولی این گوشی همچنان حرف زیادی واسه گفتن داره و داهل بعضی تست ها هم سریع تر از ۲ نسل بعد خودش هست . قیمت نو این گوشی غیر ریفر شده داخل بازار نزدیک به ۲۹۰۰ هست
    امضای ایشان
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38862
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط haaasaaa نمایش پست ها
    سلام . دوست عزیز گوشی دست دوم در حد بگیر بهتره تا رفرش یا ریفر . هرچند که رفرش هم باز موقع خروج کنترل میشه . گوشی اس ۷ اج کاقعا گوشی خوبیه الان ۲ پرچمدار بعد این گوشی هم اومده ولی این گوشی همچنان حرف زیادی واسه گفتن داره و داهل بعضی تست ها هم سریع تر از ۲ نسل بعد خودش هست . قیمت نو این گوشی غیر ریفر شده داخل بازار نزدیک به ۲۹۰۰ هست
    سلام ممنون از پاسختون درمورد قیمتی که گفتین مطمئنین؟ چون من به 7-8 تا موبایل فروشی تو شیراز زنگ زدم هیچکدوم نداشتن بعضی ها دسته دوم داشتن..بوشهرم یه جا داشت میداد 3400
    آره به علاوه باتری خیلی خوبه داره که سریع شارژ میشه و خیلی خوب هم نگه میداره
    الان از کجا میتونم تهیه کنم با اون قیمت؟ بعد من شنیدم بعضی موبایل فروشی ها گوشی ریفربیش رو جای اصل جا میزنن چطور میشه تشخیص داد؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد