نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: درگیری مالی

2825
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

درگیری مالی

.....
    ویرایش توسط هیزل گریس : 01-08-2020 در ساعت 09:34 PM دلیل: حل شده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : درگیری مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط هیزل گریس نمایش پست ها
    باعرض سلام من دختر ۱۸ ساله ای هستم ک درخانواده ۹ نفره زندگی میکنه من امسال پشت میمونم و بزور از دوستام چن تا کتاب پیدا کردم و بقیه میگن باید پول بدی بدیم اونم بزور ۵۰ درصد قیمت اصلی میدن ولی اینو گفتم ک خراب نشم پس فردا جوابا بیاد کتاباشونو میدن ولی من پول ندارم برم درسته خونمون چهار طبقس و هر کی ببینه فک میکنه مشکل مالی نداریم ولی داریم خواهر بزرگ من ۳۵ سالشه و ازدواج نکرده یه خواهرم ۳۳ سالشه ازدواج نکرده یکیم ۲۴ سالشه و خیلی با ماها فرق داره هرکاری داره زود جور میکنه و نمیدونیم چطور پول لازمش میشه جور میشه لباس لازمش میشه جور میشه اونم چقدررر کفش های گرون هر کسی دوسش داره بهش کمک میکنه عاشقش میشه و نمیدونیم چرا ن مامانم میپرسه ن بابام اون امسال هفتمین سالشه ک میخواد کنکور بده و میره کتابخونه ای ک ماهانه ۵۵۰ تومن هزینشه و رابگان میره چن میلیونی هرسال بهش کتاب میدن ولی یدونشو به منم نمیدا مگه اینکه به درد نخور باشه خلاصه من الان کتاب نیاز دارم مول نیاز دارم کتابخونه نیاز دارم میز نیاز دارم من روزانه میانگین ۸ ساعت درس میخونم و امسال سال اولمه ک پشت میمونم ولی جا ندارم دوس ندارم برم کتابخونه و خواهرم بچشو میزاره پیشم و کسی به جز من بهش نمیرسه من امروز داشتم درس میخوندم و خواهر زادم اومد و آب بود تودهنش ریخت رو کتاب دوستم ۵۰۰ صفحه از کنارش تقریبا ۳۰۰ صفحه خیس شد منم هی خواستم بزنم ولی برگشتم آخرش با اون کتاب ۵۰۰ صفحه ای کوبیدم تو سرش سیلی زدم بعد اومدم اتاق با سشوار خشکش کنم مامانم سیلی زد بهش اونقدرررر گریه کردا از عذاب وجدان دارم میمیرم و این تا عمر دارم یادم نمیره ک چقدرررر آشغالم دو ثانیه طول نکشید کتاب خشک شد ولی من بودم و یه دنیا عذاب هر کاری کردم حرف نزد و اون سه سالشه فک کردم زبونش گرفته هرکاررری کردم حرف نزد آخرش بعد ده دقیقه حرف زد ولی مطمئنم زبونش گرفته بود خاک تو سرش بیشورم همه منو اذیت کردن و من عقده ای شدم اگه نبودم اونکارو باهاش نمیکردم هرکاری کردم بخشید منو ولی اون براش عقده میشه فک کنم بیشتر از مامانش منو دوس داره ومن نباید اونکارو میکردم خلاصه من الان میخوام پشت بمونم من چطور میتونم همه از خواهر زادم مراقبت کنم بهش برسم هم درس بخونم برنامه روزانه ساعت مطالعه من ۱۲ ساعت هست و وقتایی ک بیرون نمیرم کامل انجامش میدم خواهر من تازه کارمند شده ولی قبل اینکه نبود هم بهش همش خونه ی ما بود چون فیلمای ترکیه ای نمیزاشت حتی یه ثانیه به بچش برسه خلاصه الان دو تا مشکل دارم نیاز مالی و هرجایی میری میگه باید پدرت از کار افتاده باشه خب نیس خداروووشکر ولی من چیکار کنم چرا منم مثل آبچیم شانس ندارم کسی کمکم کنه بخدا مثل اون نمیخوام
    ولی میز میخوام کتابخونه میخوام کتاب میخوام لباس نمیخوام همون قدیمیا بستمه همون لباسای سال ۹۵ هم برام کافیه من ۹ ماهه کفش پاره میپوشیدم دیروز بعد ماها تونستم کفش بخرم حتی به خواهرمم بگی باورش نمیشه ۹ ماهه کفش پاره میپوشم و دوم خواهر زادم اون خیلی باهوشه من چطور استعدادشو شکوفا کنم به شدددت باهوشه ولی کسی نیس برسه منم بخدا تو کل ۱۲ ساعت پیشمه چون بشدت وابستمه من نمیخوام برم کتابخونه
    سلام دوست گرامی
    متاسفانه این فقط مشکل شما و خونواده شما نیست. خیلی ها تو شرایط فعلی مشکلی مالی دارند. اما شما نباید اجازه بدین مشکل مالی به عزت نفس خودتون و خونواده تون لطمه بزنه.
    شما دختر کوچک و در عین حال بزرگی هستید، حالا خیلی چیزا رو لمس میکنید و میفهمید.برای همین باید شرایط رو درک کنید و به جای تمرکز رو سخت بودنش، به موفقت خودتون فکر کنید، به درستون به کنکورتون.

من به خوبی متوجه اهمیت دادن شما به اون بچه هستم و قابل ستایشه، اما باید بدونید بقیه هم نسبت به اون بچه مسئولیت دارند. الان چون شما به بهترین نحو ممکن به ایشون رسیدگی میکنید، بقیه دیگه بهش بی توجه شدند.
    اجازه بدین بقیه هم مسئولیت خودشون رو متوجه شوند.
    نه بی رحم باشید، نه حساسید زیاد.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    نکته ای که همه باید بدونیم اینه که همه با مشکل مالی مواجه هستن و ادم توی این محدودیت هاست که ستاره میشه
    نمونش همین کریستیانو رونالدو مادرش تعریف میکرد که ما از شدت فقر پول نداشتیم رونالدو رو به دنیا بیاریم و میخاستیم سقطش کنیم
    دوما که حتما که نباید کتابخونه باشه کنار خونه میتونی یه گوشه ای ساکت تو 4 طبقه پیدا کنی درس بخونی
    دوما مگه حتما باید پول کتاب بدی ؟
    همین اینترنت منبع کاملی از کتابهای کنکور رایگانه فقط کافیه سرچ کنی
    شاد باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

من کتابخونه برا کتابام میخوام ن واسه رفتن

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah4 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    نکته ای که همه باید بدونیم اینه که همه با مشکل مالی مواجه هستن و ادم توی این محدودیت هاست که ستاره میشه
    نمونش همین کریستیانو رونالدو مادرش تعریف میکرد که ما از شدت فقر پول نداشتیم رونالدو رو به دنیا بیاریم و میخاستیم سقطش کنیم
    دوما که حتما که نباید کتابخونه باشه کنار خونه میتونی یه گوشه ای ساکت تو 4 طبقه پیدا کنی درس بخونی
    دوما مگه حتما باید پول کتاب بدی ؟
    همین اینترنت منبع کاملی از کتابهای کنکور رایگانه فقط کافیه سرچ کنی
    شاد باشید
    اونوقت باید هزار ساعت گوشی دستم باشه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38795
    تشکـر
    32
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست خوبم
    امیدوارم حالت خوب باشه...

برای درس خوندنت و در عین حال کنار اون بچه بودن میتونم بهت بگم اگر تونستی روز ها یه مقدار استراحت داشته باش و به جاش شبا که سکوت بیشتره و خلوت ترم هستش درس بخون...

کتاب تست یا هر چیز دیگه....مهم ترین منبع برای درس خوندن رو تو داری همون کتابات رو دقیق و به بهترین نحو بخون... عضو یه کتابخونه با یه مبلغ کم میشه شد و کتاب امانت گرفت دوست خوبم.

یا بین دوستات کسی که باهاشون صمیمی تری ازونا کتاب قرض بگیر و یا حتی بخر و بگو در آینده پولشون رو پرداخت میکنم...

راجع به اون کوچولوی ناز هم اگه تونستی با خواهرت صحبت کن و یا با مادرت که بیشتر بهش توجه کنن و یا هر چیز دیگه ... اگ با برخورد خوبی مواجه نشدی ناراحت نشو خیلی عادیه (:

و در انتها تو سعی کن و تلاش کن و به خداوند ایمان داشته باش...
    حق نگهدار لحظه هات باشه جانم.

7. کاربران زیر از _faezam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط _faezam نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم
    امیدوارم حالت خوب باشه...

برای درس خوندنت و در عین حال کنار اون بچه بودن میتونم بهت بگم اگر تونستی روز ها یه مقدار استراحت داشته باش و به جاش شبا که سکوت بیشتره و خلوت ترم هستش درس بخون...

کتاب تست یا هر چیز دیگه....مهم ترین منبع برای درس خوندن رو تو داری همون کتابات رو دقیق و به بهترین نحو بخون... عضو یه کتابخونه با یه مبلغ کم میشه شد و کتاب امانت گرفت دوست خوبم.

یا بین دوستات کسی که باهاشون صمیمی تری ازونا کتاب قرض بگیر و یا حتی بخر و بگو در آینده پولشون رو پرداخت میکنم...

راجع به اون کوچولوی ناز هم اگه تونستی با خواهرت صحبت کن و یا با مادرت که بیشتر بهش توجه کنن و یا هر چیز دیگه ... اگ با برخورد خوبی مواجه نشدی ناراحت نشو خیلی عادیه (:

و در انتها تو سعی کن و تلاش کن و به خداوند ایمان داشته باش...
    حق نگهدار لحظه هات باشه جانم.
    ممنونم از پاسختون خوب بود

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام اومدم بهت پیشنهاد بدم سرکار بری ولی نمیدونم فرهنگت و شرایطتت چجوریه

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام اومدم بهت پیشنهاد بدم سرکار بری ولی نمیدونم فرهنگت و شرایطتت چجوریه

پشت کنکور و کار؟!

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط هیزل گریس نمایش پست ها
    پشت کنکور و کار؟!
    آره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد