نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: اجتماع گریز

1269
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38931
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اجتماع گریز

با سلام
    من چندوقتی هست که جامعه گریز شدمو از اینکه مردومو ببینم بدم میومدو تقریبتا بی احساس شده بودم یعنی چنوقت نه مدت طولانیه فکر کنم 9 سالگیم
    راستی الان 16 هستم
    جامعه گریز شدمو بیشتر دوست دارم لباس سیاه کامل پوشیده بپوشم حتا الانم که تابستونه لباسم سیاهه کامل پوشیدست.
    همینطور بود تا 11 سالگیم که بدون اینکه بدونم چی هست رفتم سراغ برنامه نویسی و کامپیوتر
    تغییرات چشمگیری داشتم تو یک نصف سال بعد ها رفتم سراغ هک که تا یه جاهای کوچیکی رفته بودم فک میکردم خیلی بزرگم
    بعد ها فهمیدم اونم دنیای پیچیده ای داره و به صورت واقعی سعی به انجام چند کار باهم کردم ینی برنامه نویسی شبکه سیستم عاملها و ..
    یه مدت همینجوری بودم پیشرفت کردن بودم 13 سالم بود کم کم ازون حالو هوایی جوگیری نوجوونی اومدم بیرون سعی میکردم که ادمی خفنو خطرناکی باشم ولی عوض شدمو سعی کردم کلاه سفید باشم
    تو همون 13 و نیم بودم که با این وجود که از دیدن افراد دیگر بدم میومد یه تابستونی مجبور شدم با خانوادوو فامیلامون برم سفر
    فک کنم شمال بود
    اونجا دیدم اینترنت نبود یکم بدبختی کشیدم ولی کم کم داشتم احساس میکردم دوس دارم با یکی از دختر خاله هام باشم که ازم بزرگتره ولی بیخیال شدم.
    روزایه اخر بود اومد بهم گفت من اینستام رمزشو یادم رفته میتونی تو کاری بکنی گفتم اطلاعاتو بده شاید تونستم شماره تلگرامشم داد که اونجا پیام بدم
    روزای اول که به همون تنهاییه عالی برگشتم خوب بود یه هفته بعد دیدم دلم تنگ شده براش
    رفتم رو اینستاش کار کنم که شاید بتونم خوشحالش کنم
    یه چندوقتی همش داشتم روش کار میکردم که یه روز برام پیام دعوت تلگرام اومده بود |:
    من تلگرام نداشتم و دخترخالم پیام دعوت داده بود
    رفتم تلگ پیام داد که چیشد اکانتش گفتم یه چندوقتی هست که روش کار میکنم گف باشه و رفت
    هرزگاه بهش یه پیام حال پرسی میدادم تا اینکه یه روز کنجکاو شدم ببینم دوست داشتن کسی به این شکل چی هست چرا هست
    رفتم گوگل سرچ کردم به نتایج جالبی رسیدم پدیده ای به نام عشق :=)
    ولی نتایجی که بدست اوردم به بزرگسال ها نسبت داشت
    (انجاها فک کنم 14 بودم )
    سرچ کردم عاشق شدن در نوجوانی که متوجه شدم مربوط به دوران بلوغه عجیب بود برام با نتایجی که برای عشق بدست اوردم عشق تو کوچیکو بزرگ که فرق نمیکه چرا تو نوجوانی میگن پس برای بلوغه
    خب با همین کنار اومدم که برای بلوغه
    ولی هنوز همونقدر به اونصورت دوسش داشتمو هر روز بیشتر میشد.
    تو این چندوقت زیاد تو تلگرام باهاش حرف میزنم ولی از وقتی یکم دارم احساسی تر عمل میکنم یه جوری شده
    تو این نتایج درمورد عشق با این نتیجه رسیدم که دو نوع هست که یکیش فک کنم مربوط به کارایی باشه که من اصلا خوشم نمیاد |: یکیشم هست که عشق پاک
    که نوشته بود تو پسرا در 13 سالگی رخ میده کلا عشقو تو دخترا بین 10 تا 11 من ازونموقع طرف اهنگ رفتم با اینکه اصلا سروصدا دوست ندارم ولی حالا طرف اهنگای غمگین عاشقی یا حداقل فارسی نرفتم اهنگای شاد خارجی مثلا خواننده هایی مثل katy perry
    هدفی که برای خودم داشتم (هکر شدنو برنامه نویس شدن) کلا بهم خورد ولی هرزگاه یکم کار میکنم که به هرحال فراموش نکنم
    ولی در عوض علاقم به او بیشتر شد و با هیچی عوضش نمیکنم
    تو انجمن های زیادی نوجوانانی رو دیدم که جوابا هم همه یکی بود و مشاور ها هم خب حق داشتن حقیقته همه نوجوانا هم انتظار شنیدن چیز دیگه ای داشتن مثلا کمک کنین ببرمش بیرونو این حرفا همشون میگن تا ابد من اونو دوست دارمو مطمءن باشینو اینچیزا
    من هم انتظار شنیدن اینو ندارم که اره حق با توعه تو واقعا عاشقشی چون میدونم همتون این حسو تو این سال داشتین
    من فقط میخوام بپرسم که چیکار باید بکنم سعی کنم بهش نزدیک بشم یا همینجوری که هستم پیش برم و یجوری بهم بفهمونین که منو اون بهم نمیخوریم
    من فقط تو کل عمرم به غیر خانوادم با جنسیت زن فقط یک بار حرف زدم
    راستی از نظر ازدواج هم که قطعا سوال میکنین چون بیشتر جاها اینم گفته بودن کار مهمه که چندوقتی بود تو یه شرکت امنیتی میخواستم عضو رسمی شم به خاطر سنم نمیتونستم که یک چندوقتی برای تست قبولم کردن ولی برای اینکه تو کار گروهی خوب نبودم قبول نشدم ولی الان یه تیم دارم ولی خیلی وقته فعالیتی نداشتم توش ولی تو همین راه ها یک درامد خوبی هم داشتم
    ولی بله دیگه برای زندگی قطعا مناسب نیست و برای زندگی کافی نیست و باید کار اساسی کرد
    من هدفم اینه که یکم بیشتر با طرفم باشم کاری کنم که بهش خوش بگذره باهم خوش بگزرونیم براش توان خرج کردن هم دارم ولی برای زندگی کردن قطعا باید به سن قانونی برسم
    که این که این مربوط به دوران بلوغ هست هم تو انجمنا گفته بودن اینکه خط بالا گفتم
    این چند ماه دیگه دیوانه شدم دوست داشتم برم یه بستری شم
    کجاعه .. این دیوونه خونه ها
    اینم یادم رف بگم که درمورد این موضوع به کسی چیزی نگفتم به خود اون هم نگفتم
    باهال میشه بدون ارتباط با کسی و اینترنت و همه چی .
    خب حالا نمیدونم چیو ولی اگه میشه یه چیز بگین مربوط به همین مبحث باید چیکار کنم :=}
    معذرت میخوام یکم زیاد شد
    اگرم مشگلی تو نوشتار چیزی دیدین لطفا تحقیر نکنین ارتباط متنی معمولا ندارم با جایی یا کسی
    ویرایش توسط HIVAIT : 07-24-2018 در ساعت 01:39 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : مشکلمو نمیدونم شاید عاشقی هست

سلام دوست گرامی
    در این سن شما به رابطه دوستانه/نزدیکی با جنس مکمل نیاز دارید همین. خودتون رو با مفاهیم سنگینی چون عشق و عاشقی و ازدواج فریب ندین.
    ویرایش توسط M.D Karimi : 07-24-2018 در ساعت 02:25 AM

3. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38931
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکلمو نمیدونم شاید عاشقی هست

ممنون بابت جوابتون
    به رابطه دوستانه/نزدیکی با جنس مکمل نیاز دارم چیکار کنمش سعی کنم جدی نگیرمش یا ... نمیدونم لطفا یکم بیشتر راهنمایی کنید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اجتماع گریز

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    مشاوره روانشناسي تلگرامي:
    http://t.me/kanonmoshaveran_bot
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38931
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه میشه درباره تماس گرفتن یا به صورت حضوری پیام ندید مشکلاتمو بالا گفتم دیگه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38795
    تشکـر
    32
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    امیدوارم حالتون عالی باشه..
    عشق تعریفی فراتر از این موضوعات داره..
    ما تو سنی هستیم که نیاز داریم کسی که هم جنس ما نیست کنارمون باشه,باهاش صحبت کنیم و به گونه ای اون شخص کنار ما باشه (نه به عنوان کسی که بهش علاقه مند هستیم به عنوان یه دوست ساده)

اینطور که شما میگید این شخص اولین دختری هستن که اومدن توی زندگیتون به همین خاطر هستش که حس میکنید بهش علاقه مندید و در نبودش دلتنگ..

میتونید با یه شخص که حتی از شما بزرگتر هستش البته فاصله سنی کمی داشته باشید یه رابطه مثبت برقرار کنید کسی که هم جنستون نیست اما دوست خیلی خوبیه و راهنماییتون هم میکنه.

موفق باشید و پیروز آقای هکرکوچک

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38931
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با تشکر از پاسختون
    ببخشید درباره جمله اخر حرفتون من نگفتم که همچین چیزی در نظر بگیری
    ممنون. موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)