نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: اخلاق بد همسر بعد از ازدواج

3003
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38318
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخلاق بد همسر بعد از ازدواج

با سلام، آقای سین هستم 33 ساله با همسرم که 25 ساله هستن 5 ماه پیش عقد کردیم! رفتار ایشون بعد از 2 ماه اول به طور کلی تغییر کرد و انگار همون آدم قبل از ازدواج نبودن... مسائل مالی مشکل اولیه بحث های ما بود به طوری که ایشون اصرار به خرید کالای لوکس داشتن (چیزی که در خونه پدرشون نداشتن حتی طلا) و جیب بنده پاسخ توقعات ایشون رو نمی داد. متهم به خساست شدم و وقتی جر و بحث کردم گفتن از خونواده ت بگیر و خواسته هامو تامین کن... الان نزدیک 45 روز هست که بدون هیچ جر و بحثی رفته خونه باباش و هرچی سراغش رو می گیرم بی محلی می کنه! حتی بهش گفتم باید به یه مشاور مراجعه کنیم که با پاسخ قطعی نه! مواجه شدم.
    الان تو بلاتکلیفی هستم وهیچ جوابی به جز (باید مطابق میل من رفتار کنی) تا بیام پیشت، از صحبتاش نگرفتم... به نظرم کمی رفتار ناهنجار و عجیبی داره و همچنین خونواده ش که هیچ عکس العملی نشون نمی دن... چندین بار خانواده خودم خواستن برن صحبت کنن که من نزاشتم و گفتم باید خودم باهاش صحبت کنم و صحبت کردم که نتیجه ش این شد که من هیچ مشاوری باهات نمیام و هرچی می خوام باید برآورده کنی! الان هم کاملاً سرد و سردرگمم و احساس می کنم در صورتی که حتی بخایم دوباره زندگی کنیم آینده م کاملاً تاریک و مبهمه... به طوری که ادامه زندگی رو باهاش مناسب نمیبنم... اگه میشه یه راهنمایی کنین از این بلاتکلیفی دربیام.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : کشف اخلاق بد همسر بعد از ازدواج و سرد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط سین 1 نمایش پست ها
    با سلام، آقای سین هستم 33 ساله با همسرم که 25 ساله هستن 5 ماه پیش عقد کردیم! رفتار ایشون بعد از 2 ماه اول به طور کلی تغییر کرد و انگار همون آدم قبل از ازدواج نبودن... مسائل مالی مشکل اولیه بحث های ما بود به طوری که ایشون اصرار به خرید کالای لوکس داشتن (چیزی که در خونه پدرشون نداشتن حتی طلا) و جیب بنده پاسخ توقعات ایشون رو نمی داد. متهم به خساست شدم و وقتی جر و بحث کردم گفتن از خونواده ت بگیر و خواسته هامو تامین کن... الان نزدیک 45 روز هست که بدون هیچ جر و بحثی رفته خونه باباش و هرچی سراغش رو می گیرم بی محلی می کنه! حتی بهش گفتم باید به یه مشاور مراجعه کنیم که با پاسخ قطعی نه! مواجه شدم.
    الان تو بلاتکلیفی هستم وهیچ جوابی به جز (باید مطابق میل من رفتار کنی) تا بیام پیشت، از صحبتاش نگرفتم... به نظرم کمی رفتار ناهنجار و عجیبی داره و همچنین خونواده ش که هیچ عکس العملی نشون نمی دن... چندین بار خانواده خودم خواستن برن صحبت کنن که من نزاشتم و گفتم باید خودم باهاش صحبت کنم و صحبت کردم که نتیجه ش این شد که من هیچ مشاوری باهات نمیام و هرچی می خوام باید برآورده کنی! الان هم کاملاً سرد و سردرگمم و احساس می کنم در صورتی که حتی بخایم دوباره زندگی کنیم آینده م کاملاً تاریک و مبهمه... به طوری که ادامه زندگی رو باهاش مناسب نمیبنم... اگه میشه یه راهنمایی کنین از این بلاتکلیفی دربیام.
    سلام دوست گرامی
    رفتار بسیار شدید و افراطی ایشون میتونه ریشه در مشکلات شخصیتی و حتی اختلالات خلقی داشت باشه. بهتره خودتون مشاوره برید و در موردش باهاشون صحبت کنید. بهتون کمک می کنند کار درست رو انجام بدین.

3. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38318
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون... به نظرتون این رفتار می تونه در آینده منجر به اختلافات و درگیری شدیدتر بشه؟ چون ایشون هم پرخاشگر هستن و هم گاهی خشونت به خرج می دن تا جایی که این اواخر خانواده ام بالاخره متوجه جای کبودی های بدنم شدن و قضیه رو جویا شدن که گفتم از برخورد خشن ایشون این بلا سرم میاد. بنده جلوی خودم رو تا حالا برای اعمال خشونت متقابل گرفته ام. (علتی رو هم که ایشون برای نیومدن به مشاور میارن اینه که خودشون روانشناسی بالینی خوندن و خودشون می تونن مشاوره بدن)
    ویرایش توسط سین 1 : 07-25-2018 در ساعت 05:08 PM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

ممنون از راهنماییتون... به نظرتون این رفتار می تونه در آینده منجر به اختلافات و درگیری شدیدتر بشه؟ چون ایشون هم پرخاشگر هستن و هم گاهی خشونت به خرج می دن تا جایی که این اواخر خانواده ام بالاخره متوجه جای کبودی های بدنم شدن و قضیه رو جویا شدن که گفتم از برخورد خشن ایشون این بلا سرم میاد. بنده جلوی خودم رو تا حالا برای اعمال خشونت متقابل گرفته ام. (علتی رو هم که ایشون برای نیومدن به مشاور میارن اینه که خودشون روانشناسی بالینی خوندن و خودشون می تونن مشاوره بدن)
    این رو باید با یک مشاور حضوری مطرح کنید. ایشون بهتون کمک میک کنند.
    بله بر حسب توضیحاتتون همنطور که عرض کردم، وجود اختلال خلقی و شخصیتی مطرحه.
    توضیح جدیدتون هم که تقریباً جای برای شک باقی نمیزاره.
    اما به جای ترد ایشون، ممکنه نیاز باشه با هم دوتایی دنبال کمک به ایشون برید. لازمه اش اینه خودتون قبلش برید مشاوره ببینید چی میگن.
    ویرایش توسط M.D Karimi : 07-25-2018 در ساعت 05:42 PM

6. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ایشون از این سری دخترا هستن که 25 سال سن دارن با 2.5 سال عقل

خودتون یه سر برید مشاور نظرشون را بپرسید

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دوست عزیز شما هنوز زندگی مشترک رو شروع نکردید .
    و بهتره از طریق افراد قابل اعتماد برای صحبت و وساطت اقدام کنید .
    ولی اجازه بهانه گیری رو به ایشون برای عدم اقدام شما به صلح و سازش رو ندید .
    اگر به نتیجه نرسیدید به ناچار وارد پروسه حقوقی و جدایی خواهید شد .
    که تا وارد زندگی مشترک نشدید و رابطه جنسی برقرار نشده باید اقدام کنید .
    بهتره خود شما به تنها برای مشاوره مراجعه کنید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد