نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بلاتکلیفی در زندگی

1857
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38991
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بلاتکلیفی در زندگی

با عرض سلام و خسته نباشید، نزدیک به سه ساله که ازدواج کردم، من سی و سه سالمه و همسرم چهل و دو،فوق دیپلم هستم و همسرم دیپلم ردی ، هر دومون ازدواج دوممون هست،من از همسر اولم به خاطر بی مسوليتيهاش و رفیق بازی های بی اندازش و وضع مالی نامناسب بعد هفت سال کشمکش و سعی در درست شدن زندگی طلاق گرفتم ،ایشون هم با زن قبلیش که فامیل هم بوده به علت عدم تفاهم بعد یک ماه زندگی مشترک جدا شده بودن مشکلی که دارم اینه که تمامه حرفایی که قبل ازدواج بهم گفته بود همش دروغ بوده، حتی تحقیقات کرده بودیم و چیز بدی درموردشون به ما نگفتن، بعد از چندین جلسه خواستگاری و صحبت عقد کردیم، از همون اول متوجه مخفی کاری و دروغ گویی های شدیدش شدم، و اینکه از نظر مالی کلی چک بی محل داره و تا خرخره بدهکاره، شیش ماه عقد بودیم که با دلخوری و ناراحتی گذشت، و من ناراحت از تمامه صداقتی که باهاش داشتم و چقدر تو زندگی قبليم سختی کشیده بودم،و اون بهم اطمینان داده بود که نميذاره رنجی بکشم، و همش دروغ بود،بعد شیش ماه با کمترین امکانات زندگی با ی. فرش و اجاق گاز و یخچال زندگی رو شروع کردیم، و اون قول میداد که همه چی رو درست میکنه، ولی تا الان که سه سال گذشته هیچی درست نشده و مشکلاتمون روز به روز بیشتر میشه و از پس زندگی و کرایه و مخارج بر نميايم، منو هم کلن تو خونه حبس کرده و اجازه بیرون رفتن رو بهم نمیده، مجبورم کرد باهمه دوستام قطع رابطه کنم، همیشه در حال امر و نهی به منه، و تا اعتراضی میکنم میگه چیه میخوای بري بیرون ول باشی تو خيابونا مردا بهت نگاه کنن؟و از این حرفا روزا میان و ميرن و من تو خونه ام و رنگ آسمون رو هم نمی بینم،خونه پدريم هم منو قبول نمیکنن که برگردم، دو ازدواج نا موفق ،و اینکه میگن اگه اولیه بد بود و جدا شدی ،اینم بده؟مقصر تویی تو خوب نیستی من آدم سازگار و کم تو قعي هستم همیشه از بچه گی تو سرم زدن، هیچ وقت حق اظهار نظر نداشتم،از ازدواج اولم هم یه بچه دو ساله داشتم که مریض بود و فوت شد، نمیدونم چیکار کنم روز به روز رنگ پریده تر و مريض تر میشم، سلامتیم رو از دست دادم تغذیه ام اصلا خوب نیست ،همش از خدا ميپرسم یعنی اشک ها و التماساي من تو درگاه تو هم ارزش نگاه کردن نداره؟دلم خیلی شکسته تنهام نمیدونم اگر جدا شم چیکار کنم کجا برم ،خیلی اذیتم میکنه و میگه فقط باید حرف حرف من باشه تو این مدت یه بار بهم پول نداده، یا برام لباس نخریده حتی تو عيدا،احساس میکنم به آخر خط رسیدم، نمیدونم به کی میشه تو این دنیا اعتماد کرد،تو رو خدا راهنماييم کنید کسی رو ندارم حمايتم کنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بلاتکلیفی در زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط وزوزي نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید، نزدیک به سه ساله که ازدواج کردم، من سی و سه سالمه و همسرم چهل و دو،فوق دیپلم هستم و همسرم دیپلم ردی ، هر دومون ازدواج دوممون هست،من از همسر اولم به خاطر بی مسوليتيهاش و رفیق بازی های بی اندازش و وضع مالی نامناسب بعد هفت سال کشمکش و سعی در درست شدن زندگی طلاق گرفتم ،ایشون هم با زن قبلیش که فامیل هم بوده به علت عدم تفاهم بعد یک ماه زندگی مشترک جدا شده بودن مشکلی که دارم اینه که تمامه حرفایی که قبل ازدواج بهم گفته بود همش دروغ بوده، حتی تحقیقات کرده بودیم و چیز بدی درموردشون به ما نگفتن، بعد از چندین جلسه خواستگاری و صحبت عقد کردیم، از همون اول متوجه مخفی کاری و دروغ گویی های شدیدش شدم، و اینکه از نظر مالی کلی چک بی محل داره و تا خرخره بدهکاره، شیش ماه عقد بودیم که با دلخوری و ناراحتی گذشت، و من ناراحت از تمامه صداقتی که باهاش داشتم و چقدر تو زندگی قبليم سختی کشیده بودم،و اون بهم اطمینان داده بود که نميذاره رنجی بکشم، و همش دروغ بود،بعد شیش ماه با کمترین امکانات زندگی با ی. فرش و اجاق گاز و یخچال زندگی رو شروع کردیم، و اون قول میداد که همه چی رو درست میکنه، ولی تا الان که سه سال گذشته هیچی درست نشده و مشکلاتمون روز به روز بیشتر میشه و از پس زندگی و کرایه و مخارج بر نميايم، منو هم کلن تو خونه حبس کرده و اجازه بیرون رفتن رو بهم نمیده، مجبورم کرد باهمه دوستام قطع رابطه کنم، همیشه در حال امر و نهی به منه، و تا اعتراضی میکنم میگه چیه میخوای بري بیرون ول باشی تو خيابونا مردا بهت نگاه کنن؟و از این حرفا روزا میان و ميرن و من تو خونه ام و رنگ آسمون رو هم نمی بینم،خونه پدريم هم منو قبول نمیکنن که برگردم، دو ازدواج نا موفق ،و اینکه میگن اگه اولیه بد بود و جدا شدی ،اینم بده؟مقصر تویی تو خوب نیستی من آدم سازگار و کم تو قعي هستم همیشه از بچه گی تو سرم زدن، هیچ وقت حق اظهار نظر نداشتم،از ازدواج اولم هم یه بچه دو ساله داشتم که مریض بود و فوت شد، نمیدونم چیکار کنم روز به روز رنگ پریده تر و مريض تر میشم، سلامتیم رو از دست دادم تغذیه ام اصلا خوب نیست ،همش از خدا ميپرسم یعنی اشک ها و التماساي من تو درگاه تو هم ارزش نگاه کردن نداره؟دلم خیلی شکسته تنهام نمیدونم اگر جدا شم چیکار کنم کجا برم ،خیلی اذیتم میکنه و میگه فقط باید حرف حرف من باشه تو این مدت یه بار بهم پول نداده، یا برام لباس نخریده حتی تو عيدا،احساس میکنم به آخر خط رسیدم، نمیدونم به کی میشه تو این دنیا اعتماد کرد،تو رو خدا راهنماييم کنید کسی رو ندارم حمايتم کنه
    سلام

با همسرتون از چه طریقی آشنا شدید؟؟

شغل همسرتون الان چی هست؟؟

آیا شما کارهای خانگی رو هم امتحان کردید به عنوان یک منبع درآمد برای خودتون؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38991
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

با همسرتون از چه طریقی آشنا شدید؟؟

شغل همسرتون الان چی هست؟؟

آیا شما کارهای خانگی رو هم امتحان کردید به عنوان یک منبع درآمد برای خودتون؟؟

با سلام خدمت شما
    با همسرم از طریق یه معرف آشنا شدیم و سنتی ازدواج کردیم
    در حال حاضر یه مغازه پایین خونه مادرشون دارن که صوتی و تصویری بود، ولی رونقی نداشت و جمع کرد یه مدت بسته بود ،الان دوباره باز کرده ولی پول آنچنانی درنمياره، از بس بدهی داره هیچی نمیشه جمع کرد و. روز به روز بدتر میشه

نميذاره که من کار کنم، تو بیرون یا تو خونه میگه اینطوری آبروم میره چون همه داداشاش زندگی خوبی دارن و تو خانوادش مرسوم نیست زن کار کنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39097
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.۴ساله ازدواج کردم وهمسرم به هیچ کدوم ازقولهای که قبل ازدواج داده عمل نکرده وبعد۴سال هرروزی که میگذره بیشترعذاب میکشم.تمام کارهای که قراربوده انجام نده روتوجمع خانوادش بهم میگه انجام بدم که من مجبوربشم حرفی نزنم وهرثانیه که اززندگیم میگذره بیشترحس میکنم بی ارزشم.هرکاری هم بکنم ۱کوچولوهم اهمیت نمیده فقط توذوقم میزنه اماهرکاری که دخترای فامیلاشون بکنن توسرمن میزنه وبمن میگه یادبگیرومنوخوردمیکنه واقعاخسته شدم بایدچیکارکنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد