نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: مشکل جسمی من

2317
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39006
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل جسمی من

سلام من یه پسر 19 ساله و فوق العاده لاغرم.من به خاطر لاغریم خیلی اذیت میشم.همیشه تو مدرسه بخاطر اینکه زورم نمیرسید حتی تو دعواهایی حق با من بود کتک میخوردم.هیچوقت نتونستم از خودم دفاع کنم.تا اینکه رسیدم دبیرستان و تو دبیرستان دعوایی نکردم و همیشه با گفتگو حل وفصل میکردم.حالا اینا به کنار.من جدیدا فهمیدم که خانوم ها از مردای تپل یا پر و یا ورزشکاری خوششون میاد.چهره ام خوشگل نیست و معمولیه.سوال من اینه آیا من میتونم با یه زن زیبا ازدواج کنم.و سوال از خانوما آیا شما به همچین کسی ممکنه جواب مثبت بدین و همچین طرفو دوست داشته باشین؟با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    تشکر شده 92 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : مشکل جسمی من

سلام
    چرا به مشاور تغذیه مراجعه نمیکنید؟

3. کاربران زیر از zahra ganji بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39006
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra ganji نمایش پست ها
    سلام
    رفتم چند تا برنامه نوشت فایده ای نداشت.لاغریم ازونایی که چاق نمیشم.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39006
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اگه مکس فت بخورم چاق میشم ولی خیلی عوارض داره

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    میزان امتیاز
    6

ورزش امتحان نکردی؟
    تغذیه به همراه ورزش این راه تست کن
    و اراده خودت خیلی مهمه

7. کاربران زیر از zahra ganji بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39006
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ورزش امتحان نکردی؟
    تغذیه به همراه ورزش این راه تست کن
    و اراده خودت خیلی مهمه
    ببخشید شما نگفتی اگه همچین خواستگاری برات بیاد قبول میکنی؟

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    میزان امتیاز
    6

اخه همه چیز که شکل ظاهری فرد نیست
    اگه اون فرد انقدر اعتماد به نفس و موقعیت خوب داشته باشه
    خودش میتونه همسرش انتخاب کنه
    خیلی ملاک های دیگه هست که بیشتر از چیزی که تورو نگران کرده مهمه

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط skinny1 نمایش پست ها
    ببخشید شما نگفتی اگه همچین خواستگاری برات بیاد قبول میکنی؟
    دوست گرامی
    شما اجازه نداری همچین سوالی رو از هرکسی بپرسی.

11. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

به متخصص اعصاب و روان مراجعه کنید تا ریشه لاغری رو چه جسمی باشه چه روانی شناسایی کنند.

13. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39006
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط M.D Karimi نمایش پست ها
    دوست گرامی
    شما اجازه نداری همچین سوالی رو از هرکسی بپرسی.
    فقط مثال زدم.

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

فقط مثال زدم.
    سوال زشتی بود که می تونه بی احترامی طلقی بشه. برای همین بهتون گفتم که حواستون باشه و از کس دیگه ای نپرسید.

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام من یه پسر 19 ساله و فوق العاده لاغرم.من به خاطر لاغریم خیلی اذیت میشم.همیشه تو مدرسه بخاطر اینکه زورم نمیرسید حتی تو دعواهایی حق با من بود کتک میخوردم.هیچوقت نتونستم از خودم دفاع کنم.تا اینکه رسیدم دبیرستان و تو دبیرستان دعوایی نکردم و همیشه با گفتگو حل وفصل میکردم.حالا اینا به کنار.من جدیدا فهمیدم که خانوم ها از مردای تپل یا پر و یا ورزشکاری خوششون میاد.چهره ام خوشگل نیست و معمولیه.سوال من اینه آیا من میتونم با یه زن زیبا ازدواج کنم.و سوال از خانوما آیا شما به همچین کسی ممکنه جواب مثبت بدین و همچین طرفو دوست داشته باشین؟با تشکر
    هر کسی یه نظری داره ممکنه یه نفر مشخصات ظاهریش خوب باشه اما تودل یکی نره.من دیدم افرادی روکه باشرایط شما بودن اما همسرانشون زیبا هستن مردوزنم نداره همه جورموردی هست.خودمم اگه یکی باشه بقیه معیارای منوداشته باشه وبه دلم بشینه باهاش ازدواج می کنم.

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست گرامی
    در اینکه برای یه زندگی خوب دختر و پسر باید از نظر ظاهر بهم بخورن که خب شکی نیست چون ممکنه برتر بودن یکی باعث منت و سرکوفت های بعدی بشه.
    لاغری درمان داره اما نیازمند همت هست باید همت کنید و طبق برنامه دکتر تغذیه پیش برید.
    بدون رودرباسی بگم قطعا همون طور که شما توقع دارین یه زن زیبا گیرتون بیاد این حق رو به دخترا بدین اونام دوست دارن یه شوهر خوشتیپ و زیبا گیرشون بیاد ولی خب هستن کسایی که عاشق شخصیت هم میشن .ولی شما که خودت برای زنت دغدغه ظاهر داری تا شخصیت توقع نداشته باش دخترا فقط شخصیت شما رو ببینن و از یکسری فاکتور های ظاهری صرف نظر کنن.
    من خودم پسرایی که برای ظاهر میان طرفم متقابلا منم به ظاهرشون نگاه میکنم و بهشون جواب میدم.
    اما نگران نباشید لاغری قابل درمانه فقط همون طور که گفتم به همت نیاز دارین.باید متخصص تغذیه خوب برین و طبق برنامه اون عمل کنید.
    اینم بگم زیبایی یه امر نسبی هست درسته هیکل ورزشکاری فقدبلند،و... جزو معیار های زیبایی هست اما به دل نشستن خیلی مهمه گاهی از یکی خوشت میاد که از نظر خیلیا زیبا نیست ولی برای تو زیباترینه.

18. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

در مورد لاغر بودنت، اول از همه باید مشخص بشه که مشکل گوارشی و ... نداشته باشی.. که خب این رو متخصص تغذیه می تونه از شما درخواست بده که آزمایش هایی رو انجام بدی.. اگر تا به حال آزمایشی در این زمینه ندادین پس باید به یه متخصص با تجربه و بهتر برید..
    اگر مشخص شد که مشکلی نداری، خب این ژن و استایل بدنی شماست.. و جزء تیپ های بدنی اکتورموف هستی..

برای اینکه به وزن مناسب و قابل رضایت برای خودت برسی، ورزش های قدرتی مثل بادی بیلدینگ(بدنسازی) در کنار رژیم غذایی مناسب و در صورت لزوم مصرف مکمل های غذایی زیر نظر متخصص تغذیه و همراه با کمی صبر می تونه کمک کنه..

من هم خودم جز این تیپ بدنی هستم.. خواب مناسب، مصرف مایعات کافی، تغذیه مناسب، ورزش قدرتی به اندازه، دوری از تنش های روانی (استرس، اضطراب و ..) برای خوش استایل شدن لازمه.
    و بهت شدیدا توصیه می کنم که سمت مصرف خودسر مکمل هایی که اطلاعی ازشون نداری، نری...
    اگر هم کسی بهت چیزی پیشنهاد داد حتما حتما با یه پزشک و یا متخصص تغذیه مشورت کن.. سلامتی مهم تر از لاغر بودنه

20. کاربران زیر از arameshh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    من هم دقیقا مثل شما هستم مضاف براینکه قد کوتاه هستم و چهره بسیار زشتی هم دارم! تازه لکنت زبان هم دارم و یک عینک ته استکانی هم به چشم میزنم به علت ناراحتی قلبی توان ورزش کردن را هم ندارم...(اوه یک پخمه به تمام عیار!)
    واقعیت این است که من هم در مدرسه در هر دعوایی کتک میخوردم ولی بعدا انتقامش را میگرفتم تا در دلم نماند.
    ببینید ما این مدلی ها باید سعی کنیم در ازایه کمبودهایمان انتظاراتمان را کم کنیم درست؟ میدانم غم انگیز است دلتان میگیرد اما دیگر این تقصیر شما نیست خالق مهربان و عادل جهان اینطوری عدالت را قسمت کرده! مثلا به بعضی ها همه چی داده به بعضی ها هیچی ! یکوقت به عدالتش شک نکنید ها وگرنه جزغاله تان میکند!!!
    راه چاره کم کردن انتظارات است مثلا من میدانم با این شرایط نکبت زده ام هیچوقت "بانو تگزاس" یا "بانو ملنیا ترامپ" عاشقم نخواهد شد که هیچ حتی کتایون عذرا پیرزن بیوه داهاتمان هم دنبال من نخواهد آمد!
    پس خیلی شیک و مجلسی دوره ازدواج را خط کشیده و اگر پولی دستتتان برسد خودتان را خالی کنید
    میدانم جنبه زشتی دارد بی ادبانه است اما راه چاره همین است و یا بروید داروهایه اوت کننده میل جنسی بخورید تا مهار شود...
    ضمنا این بانویان محترمه از سر نوع دوستی بهتان میگویند ممکن است بانویی بپسندتاند و از شخصیتو این جور چرندیاتتان خوشش بیاید ، واقعیت این است که بانوها اتفاقا تیپ و ظاهر مردها خیلی بیشتر می پسندند چون بهشان حس امنیت و آرامش میدهد چون در ذات بانوان نیاز به حمایت است....بیاید رک باشید شکا اگر در حد بیل گیتس هم ثروتمند باشید یا در حد گاندی خوش اخلاق تا آخر عمر پیشتان حس بدی میکنند حس ناامنی!(بجز تک و توک که آن تکو توک هم احتمالا به دل شما ننشینند!)
    الی ای و حال قبطه این چیزها را نخورید والا همین پسرهایه خوش اندام فشن پولدار هم کلی بدبختی ها دارند هیچ متاهلی خوشحال نیست مجرد بمانید و تنها دیدگاهتان را عوض کنید!
    منکه به شخصه نمیخواهم خبطی که پدرومادرم کردند و من را به این نکبت گاه آوردند بر سر یک نفر دیگر بیاورم!
    از این حیث همینجا این پینگ پونگ و چرخه معیوب زادولد زندگی نکبت را قطع میکنم!
    پایدار باشید
    ویرایش توسط Aamir2121 : 08-03-2018 در ساعت 10:15 PM

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39006
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    من هم دقیقا مثل شما هستم مضاف براینکه قد کوتاه هستم و چهره بسیار زشتی هم دارم! تازه لکنت زبان هم دارم و یک عینک ته استکانی هم به چشم میزنم به علت ناراحتی قلبی توان ورزش کردن را هم ندارم...(اوه یک پخمه به تمام عیار!)
    واقعیت این است که من هم در مدرسه در هر دعوایی کتک میخوردم ولی بعدا انتقامش را میگرفتم تا در دلم نماند.
    ببینید ما این مدلی ها باید سعی کنیم در ازایه کمبودهایمان انتظاراتمان را کم کنیم درست؟ میدانم غم انگیز است دلتان میگیرد اما دیگر این تقصیر شما نیست خالق مهربان و عادل جهان اینطوری عدالت را قسمت کرده! مثلا به بعضی ها همه چی داده به بعضی ها هیچی ! یکوقت به عدالتش شک نکنید ها وگرنه جزغاله تان میکند!!!
    راه چاره کم کردن انتظارات است مثلا من میدانم با این شرایط نکبت زده ام هیچوقت "بانو تگزاس" یا "بانو ملنیا ترامپ" عاشقم نخواهد شد که هیچ حتی کتایون عذرا پیرزن بیوه داهاتمان هم دنبال من نخواهد آمد!
    پس خیلی شیک و مجلسی دوره ازدواج را خط کشیده و اگر پولی دستتتان برسد خودتان را خالی کنید
    میدانم جنبه زشتی دارد بی ادبانه است اما راه چاره همین است و یا بروید داروهایه اوت کننده میل جنسی بخورید تا مهار شود...
    ضمنا این بانویان محترمه از سر نوع دوستی بهتان میگویند ممکن است بانویی بپسندتاند و از شخصیتو این جور چرندیاتتان خوشش بیاید ، واقعیت این است که بانوها اتفاقا تیپ و ظاهر مردها خیلی بیشتر می پسندند چون بهشان حس امنیت و آرامش میدهد چون در ذات بانوان نیاز به حمایت است....بیاید رک باشید شکا اگر در حد بیل گیتس هم ثروتمند باشید یا در حد گاندی خوش اخلاق تا آخر عمر پیشتان حس بدی میکنند حس ناامنی!(بجز تک و توک که آن تکو توک هم احتمالا به دل شما ننشینند!)
    الی ای و حال قبطه این چیزها را نخورید والا همین پسرهایه خوش اندام فشن پولدار هم کلی بدبختی ها دارند هیچ متاهلی خوشحال نیست مجرد بمانید و تنها دیدگاهتان را عوض کنید!
    منکه به شخصه نمیخواهم خبطی که پدرومادرم کردند و من را به این نکبت گاه آوردند بر سر یک نفر دیگر بیاورم!
    از این حیث همینجا این پینگ پونگ و چرخه معیوب زادولد زندگی نکبت را قطع میکنم!
    پایدار باشید
    دوست عزیز نظرات شما منطقی است.ولی من دوست دارم زن داشته باشم.خانواده خودم دوسم ندارند و به من میگن تو مایه آبروریزی هستی.راستش من زن میخوام که دوسم داشته باشه.بخدا اگه منو بخواد جونمم براش میدم.حالا که خدا منو اینطور کرده حتما یه زنی وارد زندگیم میکنه که من خوشبخت شم.وگر نکنه یعنی عادل نیست.

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز نظرات شما منطقی است.ولی من دوست دارم زن داشته باشم.خانواده خودم دوسم ندارند و به من میگن تو مایه آبروریزی هستی.راستش من زن میخوام که دوسم داشته باشه.بخدا اگه منو بخواد جونمم براش میدم.حالا که خدا منو اینطور کرده حتما یه زنی وارد زندگیم میکنه که من خوشبخت شم.وگر نکنه یعنی عادل نیست.
    سلام دوست عزیز
    چه رفتارهایی از پدر و مادر خودتون دیدید که فکر میکنید شمارو دوست ندارند؟
    درضمن ایا بقیه پدر ومادر و اعضای فامیل هم چهره ای مشابه با شما دارند؟
    واینکه فرزند چندم خانواده هستید و سایر خواهرها و برادرها چند ساله هستند و اینکه چهره بقیه اون ها از نظر شما چگونه هستش؟در ضمن قدتون هم بلند هست یا کوتاه؟

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39006
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    چه رفتارهایی از پدر و مادر خودتون دیدید که فکر میکنید شمارو دوست ندارند؟
    درضمن ایا بقیه پدر ومادر و اعضای فامیل هم چهره ای مشابه با شما دارند؟
    واینکه فرزند چندم خانواده هستید و سایر خواهرها و برادرها چند ساله هستند و اینکه چهره بقیه اون ها از نظر شما چگونه هستش؟در ضمن قدتون هم بلند هست یا کوتاه؟
    الان یکی یکی جواب میدم
    پدر و مادرم ازینکه زشتم و جون ندارم راضی نیستن.جوری که خودشون میگن میخواستن منو سقط کنن ولی نشده.بابام همیشه گریه میکنه و از خدا میخواد ببخشتش.میگه ما ناشکر بودیم و تو نتیجه ناشکری مایی.ولی قربونش برم مامانم تنها حامیه منه ولی بیشتر دیگه زورش نمیرسه.من میخوام ازین خونه برم و مستقل شم.
    در مورد سوال دوم:برادرام خواهرام و کلن فک و فامیل زال و بور و تپلن ولی من خیلی لاغر و سیاهم.هرموقع با برادرام و خواهرام بحثم میشه ظاهرمو تو سرم میزنن.من مهمونی ها باشون نمیرم چون حالم ازشون بهم میخوره.اونا درس نخوندن ولی من رفتم دانشگاه حقوق میخونم ولی بازم انگار که نه انگار.بابام میگه هیچ خری به تو زن نمیده.من فرزند سوم خانوادم.در ضمن قدم 175 اندازه بابام و برادرام.یه سوال دارم من زن میخوام چه کنم میدونم زوده ولی بخدا از نظر جنسی نمبگم درسته اونم هست ولی بیشتر از نظر عاطفی میگم.
    ویرایش توسط skinny1 : 08-04-2018 در ساعت 02:47 PM

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

الان یکی یکی جواب میدم
    پدر و مادرم ازینکه زشتم و جون ندارم راضی نیستن.جوری که خودشون میگن میخواستن منو سقط کنن ولی نشده.بابام همیشه گریه میکنه و از خدا میخواد ببخشتش.میگه ما ناشکر بودیم و تو نتیجه ناشکری مایی.ولی قربونش برم مامانم تنها حامیه منه ولی بیشتر دیگه زورش نمیرسه.من میخوام ازین خونه برم و مستقل شم.
    در مورد سوال دوم:برادرام خواهرام و کلن فک و فامیل زال و بور و تپلن ولی من خیلی لاغر و سیاهم.هرموقع با برادرام و خواهرام بحثم میشه ظاهرمو تو سرم میزنن.من مهمونی ها باشون نمیرم چون حالم ازشون بهم میخوره.اونا درس نخوندن ولی من رفتم دانشگاه حقوق میخونم ولی بازم انگار که نه انگار.بابام میگه هیچ خری به تو زن نمیده.من فرزند سوم خانوادم.در ضمن قدم 175 اندازه بابام و برادرام.یه سوال دارم من زن میخوام چه کنم میدونم زوده ولی بخدا از نظر جنسی نمبگم درسته اونم هست ولی بیشتر از نظر عاطفی میگم.
    ببینید عزیزم
    همچین گفتید من زشتمو قدم کوتاهه فکر کردم چقدر هستید.
    بنده روانشناسم
    پس به حرف های بنده خوب گوش بدید.
    1.هیچ دو تا ادمی لازم نیست شبیه هم باشن. پس الزامی نداره چون خواهران وبرادران شما سفید هستند شما هم سفید باشید. به حرف های پدر زیاد اهمیت ندید. پدر شما تحت تاثیر خرافه های قدیمی و کلیشه ی زیبایی ادم سفید و زشتی ادم سبزه این حرف هارو میزنن. خواهرها و برادرهای شما هم شاید به شما بخاطر اینکه دانشگاه میرید و رشته خوبی میخونید حسودی می کنند و سعی میکنن که حسودیشونو در قالب تحقیر شما تخلیه کنن. اگر برادرها و پدرتونم قدشون همونه و تازه تحصیلات خاصی هم ندارند، میبینید که تونستند ازدواج کنند چه برسه به شما که رشته خوبی میخونید.
    2. به حرف اطرافیانتون که میگن کسی به شما زن نمیده هم اهمیتی ندید. فعلا روی درستون متمرکز بشید و برید بدن سازی با دستگاه. مربی براتون یک رژیم خوب مینوسیه که بتونید باهاش چاق بشید. و با کمی ورزش بتونید چند سانت دیگه افزایش قد داشته باشید چون هنوز توی سن رشد هستید. ولی خیلی اصراری نکنید که زود چاق بشید. چه اصراری دارید؟ چاقی هیچ چیز خوبی نیست. شما به خاطر سنتون فعلا سوخت و ساز بدنتون زیاده و سریعا انرژی تونو مصرف می کنید کمی که سنتون بالاتر بره قاعدتا سوخت و ساز بدن کمتر میشه و در نتیجه چاق تر میشید. خود من هم همسن شما بودم خیلی لاغر و سبزه بودم و همه بهم میگفتن چقد لاغری و چقدر صورتت جوش داره ولی به مرور زمان جوش هام خوب شد و الان چاق هم شدم و باز همون افرادی که میگفتن چقدر لاغر هستی الان میگن چقدر چاق شدی. پس به حرف دیگران اگر بخواید اهمیت بدید مداوم باید خودتونو مطابق میل دیگران تغییر بدید.
    یک ضرب المثل عربی هست که من همیشه میگم :"راضی کردن تمام مردم امری است نشدنی"
    سعی کنید خودتون باشید. فعلا درس بخونید ورزش کنید و هرکدام از اعضای خانواده یا دیگران به شما گفت کدوم خری به تو زن میده بگید همون کسایی که به شما زن یا شوهر میدن به من هم میدن.
    3. در ضمن خیلی از بازیگرا هم قد کوتاهی دارند و سبزه هستند ولی بازم بقیه دوستشون دارند. پرویز پرستویی مهدی هاشمی و هزارتا بازیگر خارجی هم میتونم مثال بزنم.
    الان به هیچ وجه وقت فکر کردن به ازدواج نیست نه بخاطر مشخصات ظاهری شما بلکه به علت اینکه شما در سن رشد هستید و نیازها و هورمون هاتون به شدت بهم ریخته و این بهم ریختگی هورمونی باعث میشه حس کنید الان نیاز به ازدواج دارید.
    و اینکه همه بهتون میگن نمیتونین این حس ناخوداگاه در شما ترغیب شده و دلتون میخواد این موضوع رو سریعا به نتیجه برسونید و به دیگران نشون بدید که می تونید.
    با وارد شدن به انجمن های دانشجویی و اکیپپ های دوستی خوب در دانشگاه ها نیاز عاطفی خودتون رو برطرف کنید و با اشنایی با افراد مختلف اعتماد به نفستونو تقویت کنید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط ghm : 08-04-2018 در ساعت 03:23 PM

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    اینکه شما چه دوست دارید مهم نیست واقعیت این است که همین است!
    البته قدتان که خوب است ها 175 خیلی خوب است چرا فکر میکنید خوش سیما نیستید؟
    به گمانم شما خوش تیپ باشید فقط اعتماد بنفس ندارید و الکی....بگزریم!
    ضمنا زن به چه کارتان میاید زندگی مجردی به این خوبی مگر چه اشکال دارد؟
    عشق و مشق و اینها همه اش کشک است بعد از مدتی این حسها میپرد بعد تازه بانویه گرامتان شما را مقایسه میکند با "برد پیت"!
    دوست دارید یک موجود اعصاب خورد کن بیاورید کنارتان هی بهتان سرکوفت بزند؟ خودتان هم مسکه دلتان خارش میطلبدها
    ویرایش توسط Aamir2121 : 08-04-2018 در ساعت 09:52 PM

27. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

الان یکی یکی جواب میدم
    سلام کاربر ghm روانشناس سایت هستن بقیه اعضا کاربر عادی هستن.
    راهنماییهای ایشون رو دنبال کنین.موفق باشین.
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

29. کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

ghm

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد