صفحه 2 از 3 123
نمایش نتایج: از 51 به 100 از 122

موضوع: دادخواست تمکین

18595
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : دادخواست تمکین

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh banoo نمایش پست ها
    شما یه متنی رومیخونی بعد برااینکه بگی منم یه حرفی زدم و نظری دادم
    میای نقل قول میکنی پایینش چندبارباکلمات بازی میکنی و دراخر بی ربط ترین حرفو نسبت به اون موضوع میزنی.
    چیزی که من نوشتم انکاری درش نبود.
    به عنوان یه خانوم متاهل چیزی که درست میدونستمو نوشتم.
    دوست گرامی پوزش بابت نقل قول و اینکه تمایلی به بحث در این مورد ندارم با توجه به حساسیت بر انگیز بودنش.

قرار نیست هرکسی چیزی میگه هدفش جلب نظر و تایید شما باشه. به طور مشخص من یکی دنبال لایک گرفتن و جلب احترام کسی نیستم.
    همین و بس که اگه مشکلی در چیزی وجود داره، شهامت داشته باشید و بگید، نه به چیزای دیگه ربط بدین. تعبیت بدون و چون و چرای زن از مرد به صراحت توی کتابی که میدونید کدوم رو میگم و حدیث اومده. با خودتون رو راست باشید. یا بهش اعتقاد دارید و عمل کنید، یا اگه قبول ندارید با شهامت تمام مخالفتتون رو به زبون بیارید.

شاد باشید.

2. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط M.D Karimi نمایش پست ها
    دوست گرامی پوزش بابت نقل قول و اینکه تمایلی به بحث در این مورد ندارم با توجه به حساسیت بر انگیز بودنش.

قرار نیست هرکسی چیزی میگه هدفش جلب نظر و تایید شما باشه. به طور مشخص من یکی دنبال لایک گرفتن و جلب احترام کسی نیستم.
    همین و بس که اگه مشکلی در چیزی وجود داره، شهامت داشته باشید و بگید، نه به چیزای دیگه ربط بدین. تعبیت بدون و چون و چرای زن از مرد به صراحت توی کتابی که میدونید کدوم رو میگم و حدیث اومده. با خودتون رو راست باشید. یا بهش اعتقاد دارید و عمل کنید، یا اگه قبول ندارید با شهامت تمام مخالفتتون رو به زبون بیارید.

شاد باشید.
    سعی کنیم اگرنظری هم میدیم مرتبط باهمون موضوع باشه نه که کلا بی ربط بگیم که فقط یه حرفی زده باشیم.
    موفق باشین
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

سعی کنیم اگرنظری هم میدیم مرتبط باهمون موضوع باشه نه که کلا بی ربط بگیم که فقط یه حرفی زده باشیم.
    موفق باشین
    چون دوست ندارید ربطش رو ببینید
    چون باعث میشه با تعارض مواجه شوید....

5. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

بحثها بیفایده شده.

7. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    تشکرات فراوان از جناب برزین برای دعوت من به این تاپیک زیبا
    والا از شما چه پنهان یادش بخیر یک للله دهاتی در کنار منزلمان بچه نگه داری میکرد ، او معتقد بود باید بچه را کتک زد نکند که اگر کتک نخورد فردا در اجتماعی که همه بزن هستند روح لطیفش تاب کتک خوردن نداشته باشد!!
    پست جناب فرخ عزیز هم همین است ، بگذارید بیشتر مخیله دوستان مطیع اعراب و دوستان آزاد اندیش و دوستانی که معتقدند میشود هم عرب را پرستید هم آزاد اندیش بوذ را روشن کنم!!!!
    جناب فرخ مطابق با قوانین عربی که جمیع جامعه عرب ماب ایران می پسندند یک مطلبی نوشتند خب بر طبق دیدگاه دوستان سه قشری که گفتم این مطلب:
    مورد قبول
    میشود قبول کرد
    غیرقابل قبول
    است.
    واقعیت این است که بحث دو طیف اول آخر (عرب اندیش و آزاد اندیش ) معلوم است !
    اما بنده خنده ام از آن طیفی میگیرد که خودشان را همچین چپو میکنند و میچلانند و هزاران کلمات در میکنند که "نه آقا ماست سیاهه"
    "نه آقا تفکرات عربی درسته و برداشت شما اشتباهه!"
    خلاصه کلام بخث این است "خلایق هرچه لایق" ، در جامعه ایی که زنش معتقد است باید شتک بشود و کتک بخورد هیچ جایه شکی نیست "تمکین " که چه عرض کنم باید بردگی بکند!!
    و چه شیرین است به لقا "الله" پیوستن با بردگی کردن برای شوهر!
    (صدای صلوات حضار!)
    ویرایش توسط Aamir2121 : 08-08-2018 در ساعت 09:26 PM

9. 4 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    میزان امتیاز
    8

چون دوست ندارید ربطش رو ببینید
    چون باعث میشه با تعارض مواجه شوید....

اینکه زن و مرد هردو طرف باید به نیازهم توجه کنن و رابطه جنسی باید لذت دونفره داشته باشه اشکالش کجاست؟انکارش کجاست اصلا ربطش به حرف جنابعالی کجاس؟
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

11. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    +
    سلام جناب فرخ در این حرفتون که میفرمایید بیشتر زنها یا به شکل نا اگاهانه یا اگاهانه جنس خودشون رو تخریب میکنن شکی نیست .ولی برام این تعجب داشت که فرمودین این جور زنها همونایی هستن که پرچم حمایت دست میگیرن و خیلی راحت قضاوت کردین حتی یکی از کاربران رو که ما بیشتر ایشون رو میشناسیم
    بله قبول دارم ادمای مذهبی مثل خانوم ستیلا(توی این تاپیک) با حمایت سرسختانه از این قوانین دارن کلا شان زن رو زیرسوال میبرن از جمله همون خانوم هایی که گفتین هستن و طبق تجربه بیشتر یا بگم هشتاد درصد خانمایی که هم جنسشون رو تخریب میکنن جزو قشر مذهبی افراطی و خشک هستن مثل همون خانوم های سیبیلوی گشت ارشاد.یا همون خانومایی که راه میفتن امر به معروف میکنن و امثال اینا.
    چیزی به اسم تمکین هم وجود نداره اینجور نیست مرد بگه من پول میدم زنم باید اطاعتمو کنه خب این چه فرقی با برده داری داره؟رابطه ای خوب و موفق هست که دوطرفه و با رضایت زن باشه وقتی یه زن به اجبار تمکین کنه خب در اینده دچار سردی نسبت به شوهرش میشه و فقط بقول پریماه نقش یه رباط رو بازی میکنه که هیچ لذتی نمیبره برا همین میگم رابطه دوطرفه خوبه نه تمکین.
    خانم صبا منظور اقای مدیر من نبودم
    میتونی از خودشون بپرسید
    اینجا همه من رو میشناسند
    نه کسی رو قضاوت کردم
    ونه تخریب
    ونه شان خانم ها رو زیر سوال بردم
    با کسی هم مشکلی نداشته و ندارم
    اونایی که با من مشکل دارند با اسلام و قران مشکل دارند .
    اینجا هم نیومدم برای لایک و امتیاز
    برای حل مشکلاتم نیومدم .
    اگر مشکلی هم داشتم خودم حلش کردم .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

12. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

اینکه زن و مرد هردو طرف باید به نیازهم توجه کنن و رابطه جنسی باید لذت دونفره داشته باشه اشکالش کجاست؟انکارش کجاست اصلا ربطش به حرف جنابعالی کجاس؟
    خیر اینش مشکل نداشت
    از طرفی میفرمایید مشکل از ا/س/ل/ام نیست و مبرا می دونید، از طرفی میگید قبول ندارید باید زن نیاز مرد رو بی پاسخ نزاره. در حالی که صریحاً ا/س/ل/ا/م این رو بر زن واجب کرده.

13. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    میزان امتیاز
    8

خیر اینش مشکل نداشت
    از طرفی میفرمایید مشکل از ا/س/ل/ام نیست و مبرا می دونید، از طرفی میگید قبول ندارید باید زن نیاز مرد رو بی پاسخ نزاره. در حالی که صریحاً ا/س/ل/ا/م این رو بر زن واجب کرده.
    اولا که شما مطلب اولمو باید خطاب قرارمیدادی نه دومی رو.
    من گفتم اینا حرفهای اسلام نیست اوناکه حکومت میکنن بنفع خودشون ممکنه حرفهایی رو جابجا یا عوض کنن.کسانیکه قران رو تفسیرمیکنن،اونایی که قانون اساسیو مینویسن و غیره...
    حرف من اینه که شان زن رو اینها کم و کوچیک میکنن.
    این دینی که به ما تحمیل میکنن اسلام نیست.یه دین من در اوردیه که دستوراتشو طبق سلیقه و میل شخصیشون و بنابر منافع خودشون تعبیر میکنن و به خورد مردم میدن.
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

14. کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    الان کجای حرف اشتباه که گفتیم باید دو طرف باشه؟؟؟؟ نه دقیقا اشتباه گفتیم باید دو طرفه باشه؟؟ کاش یکم درک میکردین حرف و بعد جبهه میگرفتن
    همینا یی که این نظریه دارن باید دو طرف باشه خیلی خوشبخت ترن صرفا جهت اطلاع چون دو طرف بهم احترام میذارن و مرد زن رو مثل یه رباط نمیبینه
    به دوطرفه بودن رابطه که حرفی نیست و این که در زندگی مشورت و نظرخواهی از همه اعضای خانواده لازمه.

اونجایی اشتباه میکنید که فکر میکنید منظور از تمکین زن، برده یا رباط شدنش برای مرده در حالی که منظور اصلا این نیست.

قضیه اینه هر مجموعه ای باید تحت پوشش یه نفر باشه مثلاً توی محل کار هر چقدرم کارمندا با همدیگه خوش و خرم باشن اما در نهایت یکیشون باید رئیس باشه و تصمیم گیرنده نهایی یا توی یه تیم ورزشی یه نفر باید کاپیتان باشه. هر چقدرم بگی ما مشورتی تصمیم میگیریم بازم حتی برای حفظ ظاهرم که شده یه رئیس لازمه و بقیه باید بهش بگن بله رئیس، رباط و برده و این حرفا معنی نداره.

هر کسی این مثالی که زدمو بخونه اگه یه ذره اهل فکر باشه راحت متوجه میشه قضیه از چه قراره.

16. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

اولا که شما مطلب اولمو باید خطاب قرارمیدادی نه دومی رو.
    من گفتم اینا حرفهای اسلام نیست اوناکه حکومت میکنن بنفع خودشون ممکنه حرفهایی رو جابجا یا عوض کنن.کسانیکه قران رو تفسیرمیکنن،اونایی که قانون اساسیو مینویسن و غیره...
    حرف من اینه که شان زن رو اینها کم و کوچیک میکنن.
    این دینی که به ما تحمیل میکنن اسلام نیست.یه دین من در اوردیه که دستوراتشو طبق سلیقه و میل شخصیشون و بنابر منافع خودشون تعبیر میکنن و به خورد مردم میدن.
    درود
    عالیه بانو به نظرتان حضرت والا درک صحیحتری از اسلام دارید یا علمایه این دین؟!
    عجالتا کشف الکشوف الخطاب شما از مکاشفه مبارکه "اینا حرفایه اسلام نیست" دقیقا چیست؟؟؟
    یعنی شما از عرب ها به عربی مسلط تر هستید و به این درجه مکاشفه نایل آمده اید که فلان چیز غلط است و فلان چیز درست؟ بعد آنوقت معیار سنجشتان دقیقا چیست؟!
    چرا اصرار دارید وقتی در یک شهر متمدن هستید با سنگ چخماق آتش روشن کنید و با نعلین راه برویدو بجایه اینترنت از کبوتر برای ارسال نامه استفاده کنید؟!
    به این دکلمه بی مزه نصیحت "زهر مار" زهر است کشنده است حتی اگر در جام طلایی باشد حتی اگر برد پیت آنرا دودستی تقدیمتان کند خاصیتش همان است این را درک کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

17. 3 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

سلام.اقا سعید مگ تو جامعه فعلی زنها بابت شیر دادن به بچه زایمان ظرف شستن نظافت تربیت بچه ها تا بحال پول گرفتن که اینبار بخواد اولین بار باشه؟تو جامعه ما همه زنها اینارو انجام میدن بدون هیچ پولی یه مادر بی منت به بچش شیر میده برا همسرش غذا درست میکنه.مادر خودم هر سه وعده برا پدرم غذا درست میکنه خونه داری میکنه بدون هیچ منت یا پولی!!
    اونوقت به نظرتون واقعا انسانی هست مرد به زور بدون امادگی زن باهاش رابطه برقرار کنه؟همین که شما بهش میگی تمکین؟واقعا درسته؟اینکار که شما بهش میگین تمکین تو خارج حکم تجاوز رو داره برا زن از جانب شوهر!
    چی بگم والا مذهب کلا گند زده به انسانیت
    درود
    خوبید صبا بانو؟
    بانو همجنسان خودتان خواستار حقارت هستند چرا به مردها میتوپید؟
    خب هر آدمی دلش میخواهد برای بهره کشی از دیگری سواستفاده کند ، این مردوزن نمیشناسد....
    نکند انتظار دارید مردی پیدا شود بگویید "اوه بیچاره زنها ، اوه از حقم میگزرم!"
    خیر چنین نیست ، اما اصل مشکل دقیقا همجنسان شما هستند که خواستار تحقیر و نکبت هستند ، وقتی خودشان طالب سواری دادن هستند ما چرا سواری نگیریم؟!
    پس نیک اول همجنسان خودتان را از عرب مابی بدور نگه دارید و فرزندانتان را نیز (اگر دارید...) عرب ماب بار نیاورید ، همین کافیست!

19. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    میزان امتیاز
    8

انقدر درمورد همچین موضوعاتی حرف زیادهست که هرچقدرم بحث کنیم به قطعیت نمیرسیم .
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

21. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط parsana نمایش پست ها
    زماني كه ازدواج كردم راستش دوست دارم خودم و همسرم با هم به فكر هزينه هاي زندگي باشيم...
    خب به هر حال من چه فرقي دارم با ايشون،زندگي منم هست...
    (نميدونم تو همه ي خانوم ها اين حس هست يا من انقدر حس رياست طلبي تو وجودم هست)

والا من با آقايون مشكلي ندارم.با همون قانون گذار ها مشكل دارم كه اكثرشون مرد اند...

حالا جزء نفقه هم ميتونن كاري كنن كه مردونگيشون رو اثبات كنه و بهشون حس قدرت بده ديگه...،درسته؟!
    چون قبول دارم كه اين يه غريزه است كه تو مرد ها هست...

سلام
    هر موقع ازدواج کردید اجازه بدهید همسرتون به فکر هزینه های زندگی باشند
    شما فقط کنترل کنید اون هم علت داره که عرض کردم
    بله کارهای دیگری هم هست که مرد حس قدرت پیدا کنه و احساس کنه،شان اون حفظ شده
    این هم یکی از اون کارهاست

22. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    خب هر آدمی دلش میخواهد برای بهره کشی از دیگری سواستفاده کند ، این مردوزن نمیشناسد....
    خیر چنین نیست ، اما اصل مشکل دقیقا همجنسان شما هستند که خواستار تحقیر و نکبت هستند ، وقتی خودشان طالب سواری دادن هستند ما چرا سواری نگیریم؟!
    پس نیک اول همجنسان خودتان را از عرب مابی بدور نگه دارید و فرزندانتان را نیز (اگر دارید...) عرب ماب بار نیاورید ، همین کافیست!
    سلام
    امیر یعنی خراب استدلالتم
    بقول خودت نیک است

24. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    میتونی از خودشون بپرسید
    اینجا همه من رو میشناسند
    نه کسی رو قضاوت کردم
    ونه تخریب
    برای حل مشکلاتم نیومدم .
    خانم ستیلا منم نگفتم منظور مدیر شماست از جانب خودم گفتم نه مدیر.
    بعد هم شما خودتون رو پیامبر شاید فرض کردین که میگین هرکی با من مخالفت کنه با خدا مخالفت کرده!!ینی تا این حد خودتون رو منزه میدونید؟!
    من یه احتمال هایی راجب زندگی شما دادم و یه حدس هایی زدم با توجه به اینکه تو هیچ یکی از بحث های سیاسی شرکت نمیکنید هیچ حمایت هم گه گداری میکنید.
    شما اتفاقا شان زن رو با اینکه خودت زن هستی با حرفی که زدی کم کردی شما میگی تمکین فرض کن مرد تحت شرایط نامناسب بدون رقبت زن باهاش رابطه برقرار بکنه و زن از اون رابطه لذت نبره ولی به اجبار و از روی تمکین به رابطه تن بده از نظر علمی و روانشناسی این زن بعد ها دچار سردمزاجی میشه و کلا رابطه براش زهرمار میشه!اونوقت شمایی که میگی تمکین وظیفه شرعی و قانونی زن هست ادعا میکنید زن ارزش داره؟!جالبه!!توی خارج به رابطه اجباری که مرد با همسرشم برقرار کنه میگن تجاوز چرا؟چون زن تو این رابطه اسیب میبینه ولی خب شما اسمشو میذارین تمیکین!
    شما اونقدر احساس منزه بودن داری که ذره ای به غیرانسانی بودن عقایدتون فکر نمیکنید و حتی حاضر نیستین سبک سنگین کنید و ببینید علم روانشناسی چی میگه.
    کلمه تمیکین اصلا جالب نیست چون یه زندگی در صورتی خوب و قشنگه که زنو مرد کنار هم نیازشونو برطرف کنن و کاری نکنن که یطرف دلزده بشه!مگر اینکه زن وسیله فرض بشه که در این صورت وظیفه تمکین و براورده کردن نیاز شوهر رو داره ینی درواقع نیاز مرد اینجا ارجعیت پیدا میکنه و نیاز زن مهم نیس که پذیرش این امر از جانب هم جنسم خیلی سنگینه!
    والا برای منم امتیاز های منفی یا مثبتی که بدن ارزش نداره واسه همین عقایدمو خیلی راحت بیان میکنم و از گفتنش ترسی ندارم.
    فقط توقع ندارم با وجود این همه تبعیض یه تعداد از هم جنسام با پرچم اسلام به زن توهین کنن.
    ویرایش توسط saba95 : 08-09-2018 در ساعت 02:36 AM

25. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

خانم ستیلا منم نگفتم منظور مدیر شماست از جانب خودم گفتم نه مدیر.
    بعد هم شما خودتون رو پیامبر شاید فرض کردین که میگین هرکی با من مخالفت کنه با خدا مخالفت کرده!!ینی تا این حد خودتون رو منزه میدونید؟!
    من یه احتمال هایی راجب زندگی شما دادم و یه حدس هایی زدم با توجه به اینکه تو هیچ یکی از بحث های سیاسی شرکت نمیکنید هیچ حمایت هم گه گداری میکنید.
    شما اتفاقا شان زن رو با اینکه خودت زن هستی با حرفی که زدی کم کردی شما میگی تمکین فرض کن مرد تحت شرایط نامناسب بدون رقبت زن باهاش رابطه برقرار بکنه و زن از اون رابطه لذت نبره ولی به اجبار و از روی تمکین به رابطه تن بده از نظر علمی و روانشناسی این زن بعد ها دچار سردمزاجی میشه و کلا رابطه براش زهرمار میشه!اونوقت شمایی که میگی تمکین وظیفه شرعی و قانونی زن هست ادعا میکنید زن ارزش داره؟!جالبه!!توی خارج به رابطه اجباری که مرد با همسرشم برقرار کنه میگن تجاوز چرا؟چون زن تو این رابطه اسیب میبینه ولی خب شما اسمشو میذارین تمیکین!
    شما اونقدر احساس منزه بودن داری که ذره ای به غیرانسانی بودن عقایدتون فکر نمیکنید و حتی حاضر نیستین سبک سنگین کنید و ببینید علم روانشناسی چی میگه.
    کلمه تمیکین اصلا برای جالب نیست چون یه زندگی در صورتی خوب و قشنگه که زنو مرد کنار هم نیازشونو برطرف کنن و کاری نکنن که یطرف دلزده بشه!مگر زن وسیله فرض بشه که در این صورت وظیفه تمکین و براورده کردن نیاز شوهر داره ینی نیاز مرد اینجا ارجعیت پیدا میکنه که پذیرش این امر از جانب هم جنسم خیلی سنگینه!
    والا برای منم امتیاز های منفی یا مثبتی که بدن ذره ای ارزش نداره واسه همین عقایدمو خیلی راحت بیان میکنم و از گفتنش ترسی ندارم.
    من خودم رو پیامبر نمیدونم و منزه ندونستم
    منظورم این بود کسانی که از من خوششون نمیاد
    در اصل با من مشکل ندارند با اسلام مشکل دارند .
    شما نمیخواد در مورد زندگی من حدس بزنید
    بهتره از همجنس های خودتون دفاع کنید .
    مطمئن باشید کسی با پرچم اسلام به شما توهین نمیکنه .
    در ضمن من و شما منتقد سیاسی نیستیم که بخواهیم تو بحث ها شرکت کنیم .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

26. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

درود
    خوبید صبا بانو؟
    سلام امیر اقا.ممنون. بله قبول دارم خیلی از هم جنسای خودم اینطورین ولی این دلیل بر این نیست که یه مرد بگه خب اینا بهم رحم نمیکنن پس بزار منم بهشون خنجر بزنم نه !هر ادمی خودش انتخاب میکنه چجور رفتار کنه .شما وقتی دو تا مثلا زن دعوا میکنن میری بگی خب منم رد میشم دوتا فحش بهشون بدم حال کنم؟یا اینکه سعی در این دارید اشوب اون دونفر رو کمتر کنید و صلح برقرار کنید؟تعدادی هم که کلا کاری به کار کسی ندارن رد میشن.میشه جریان همین جامعه ما .

28. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

من خودم رو پیامبر نمیدونم و منزه ندونستم
    منظورم این بود کسانی که از من خوششون نمیاد
    در اصل با من مشکل ندارند با اسلام مشکل دارند .
    شما نمیخواد در مورد زندگی من حدس بزنید
    بهتره از همجنس های خودتون دفاع کنید .
    مطمئن باشید کسی با پرچم اسلام به شما توهین نمیکنه .
    در ضمن من و شما منتقد سیاسی نیستیم که بخواهیم تو بحث ها شرکت کنیم .
    نه دیگه شما دارین مثل یه کاربر مذهبی دیگه که اتفاقا خانوم بود از قوانین زن ستیزی حمایت میکنید منم مطمئنم همون اسلامی که شما داری میکوبی تو سر دیگران کلی تحریف شده مثل جریان اویزون شدن مو در قیامت که بعدا راجبش بحث شد فهمیدن جعلی هست.الانم تو بحث تمکین من براتون کاملا توضیح دادم که چه اسیب هایی متوجه زن میشه ولی خب کلا طفره برید فکر میکنم بهتره.
    زندگی شما به من اصن ربطی نداره دلیل اینکه گفتم حدس میزنم این بود که وقتی یه نفر خیلی چیزا رو اشکارا میبینه ولی خودشو به اون راه میزنه حتما از اون ماجرا یه سودی عایدش میشه .
    و در اخر ما منتقد سیاسی نیستیم ولی خیلی باید بیغیرت باشیم که وقتی یسری ظلم هایی رو اشکارا میبینیم سکوت کنیم و به زندگیمون ادامه بدیم این خودش زیربار ظلم رفتنه که از نظر شما گناهه.

29. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    یعنی واقعا دیگه جای حرف نمیذارید واسه آدم یعنی واقعا درک کردن یه حرف ساده انقدر سخته اینجور برا خودتون تجزیه تحلیل میکنید؟؟؟ وای بابا شما دیگه کی هستید!!!! آدم میمونه تو خلقت و فکر شما؟!!!! یا خداا

باشه بابا شما امثال شما درست میگید
    خداحافظ 0_0
    فکرشم نمیکردم انقد زود از بحث کردن خسته شید....
    حالا تایپیکی زده شده تا مردم نظرشونو بدن که مفید باشه،وهمه استفاده کنیم.

30. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    میزان امتیاز
    8

درود
    عالیه بانو به نظرتان حضرت والا درک صحیحتری از اسلام دارید یا علمایه این دین؟!
    عجالتا کشف الکشوف الخطاب شما از مکاشفه مبارکه "اینا حرفایه اسلام نیست" دقیقا چیست؟؟؟
    یعنی شما از عرب ها به عربی مسلط تر هستید و به این درجه مکاشفه نایل آمده اید که فلان چیز غلط است و فلان چیز درست؟ بعد آنوقت معیار سنجشتان دقیقا چیست؟!
    چرا اصرار دارید وقتی در یک شهر متمدن هستید با سنگ چخماق آتش روشن کنید و با نعلین راه برویدو بجایه اینترنت از کبوتر برای ارسال نامه استفاده کنید؟!
    به این دکلمه بی مزه نصیحت "زهر مار" زهر است کشنده است حتی اگر در جام طلایی باشد حتی اگر برد پیت آنرا دودستی تقدیمتان کند خاصیتش همان است این را درک کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
    ببینید این دینم مثل قبلیا تحریف شده س.
    بنظرتون کسایی که به زبان عربی مسلطن نمیتونن توش دخل و تصرفی انجام بدن؟ما که از ۱۴۰۰سال پیش نیومدیم که با قطعیت بگیم نه این همون کتابه باهمون جزییات .نوشتن یک جمله به عربی براشون و اضافه کردنش براشون زحمتی نداره.کسیکه تک تک کلمات قران و حفظ نیست که بخواد گیری بده به همین راحتی.
    درضمن تو کشورای غربی و اروپایی هم خانمها علاوه بر فعالیتهای دیگشون مجرد یا متاهل برای اعضای خانوادشون غذا و دسر و شیرینی هم درست میکنن و به بچه هاشونم شیر میدن !اونام عرب پرستن بنظرتون؟
    اگه اینجوریه که پس هرخانمی که بچه دارشد بچه رو بندازه تو جوب و ولش کنه بره یا ازش مراقبت نکنه که بعد بهش انگ غیرروشنفکربودن نچسبونن!
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

31. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

تا اونجایی که من مطالعه کردم

تمکین در دوره اعراب یعنی ارتباط جنسی با زن در هرجایی (به قول خودشون حتی روی کوهان شتر)

دلیلشم تقریبا واضح هستش : شهوت پرستی اعراب تو دنیا زبانزده از اونور وجود گرما شهوت را بیشتر بالا میبره

خب عربستان گرم .اعراب شهوت پرست

اکثرا هم پولدار بودن پس شغل اصلیشون تجارت بوده یعنی با شتر میرفتن شهرها و کشورهای مختلف

اگه کتب تاریخی را مطالعه کنید در حجاز قدیم کنیز ها کار جنسی را هم انجام میدادن به خصوص در قبل از اسلام و حتی بعد از اسلام

پس این تمکین به قطع فقط رابطه جنسی بوده و بس

و اما درباره تحریف قرآن

به نظر من قرآن آیه هاش تحریف نشده ولی هرکسی اومده با افکار خودش اونو معنی کرده یه مثال بزنم

من میگم علی کشت

پریماه میگه علی یک انسان را کشت

صبا میگه علی یک مگس را کشت

رز مریم میگه علی یک دانه کشت

و هرکسی از این حرف تعبیر خودشو میگه آیه های قرآنم همینه

32. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

یاخدا روکوهان شتر!

33. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط daryak نمایش پست ها
    یاخدا روکوهان شتر!
    «وَلا تَمْنَعُهُ نَفْسُها وَ اِنْ كانَتْ عَلَي ظَهْرِ قَتَبٍ»، (الكافي، ج 5، ص 507).
    زني از پيامبرصلي الله عليه وآله درباره حقوق شوهر پرسيد: آن حضرت فرمود: «بر زن است كه خود را از شوهرش باز ندارد و بگذارد تا وي از او كام بگيرد حتي اگر بر روي كوهان شتر باشد»

34. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    تا اونجایی که من مطالعه کردم

تمکین در دوره اعراب یعنی ارتباط جنسی با زن در هرجایی (به قول خودشون حتی روی کوهان شتر)

دلیلشم تقریبا واضح هستش : شهوت پرستی اعراب تو دنیا زبانزده از اونور وجود گرما شهوت را بیشتر بالا میبره

خب عربستان گرم .اعراب شهوت پرست

اکثرا هم پولدار بودن پس شغل اصلیشون تجارت بوده یعنی با شتر میرفتن شهرها و کشورهای مختلف

اگه کتب تاریخی را مطالعه کنید در حجاز قدیم کنیز ها کار جنسی را هم انجام میدادن به خصوص در قبل از اسلام و حتی بعد از اسلام

پس این تمکین به قطع فقط رابطه جنسی بوده و بس

و اما درباره تحریف قرآن

به نظر من قرآن آیه هاش تحریف نشده ولی هرکسی اومده با افکار خودش اونو معنی کرده یه مثال بزنم

من میگم علی کشت

پریماه میگه علی یک انسان را کشت

صبا میگه علی یک مگس را کشت

رز مریم میگه علی یک دانه کشت

و هرکسی از این حرف تعبیر خودشو میگه آیه های قرآنم همینه
    میگی تحریف نشده؟ عین ایه برات قبلا اوردم که نوشته بود زن اگر تمیکین نکنه شوهرش میتونه به کتک متوسل بشه.بعد یع عده باز واسه اینکه بیان بگن مشکلی نیس تو این ایه اومدن گفتن منظور از تنبیه کتک با چوب مسواکه
    فرض کن یکی مثلا با خلال دندون بهت کتک بزنه اخه چه معنی داره
    بعد حالا فرض میگیریم با چوب مسواک تنبیه کنن به نظرت این تحقیر امیز نیست واقعا؟واقعا زن بچه و بی عقل هست که کسی اصلا بخواد تنبیهش کنه؟ناسلامتی زنها مادر میشن.
    کجای قران برای مرد تنبیه گذاشته برا این مسائل مسخره؟قرانم یه مرد تفسیر یا تحریف کرده چون همه چیش به نفع مرداس مث تعدد ازدواج ،تمکین،دیه، شهادت،و...

35. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط daryak نمایش پست ها
    یاخدا روکوهان شتر!
    به فکرم افتاد از بالا شتر پرت نمیشدن.
    عجب انگیزه ای داشتن.

37. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32580
    تشکـر
    46
    تشکر شده 85 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

میگی تحریف نشده؟ عین ایه برات قبلا اوردم که نوشته بود زن اگر تمیکین نکنه شوهرش میتونه به کتک متوسل بشه.بعد یع عده باز واسه اینکه بیان بگن مشکلی نیس تو این ایه اومدن گفتن منظور از تنبیه کتک با چوب مسواکه
    بعد حالا فرض میگیریم با چوب مسواک تنبیه کنن به نظرت این تحقیر امیز نیست واقعا؟واقعا زن بچه و بی عقل هست که کسی اصلا بخواد تنبیهش کنه؟ناسلامتی زنها مادر میشن.
    کجای قران برای مرد تنبیه گذاشته برا این مسائل مسخره؟قرانم یه مرد تفسیر یا تحریف کرده چون همه چیش به نفع مرداس مث تعدد ازدواج ،تمکین،دیه، شهادت،و...
    " اسلام مذهب فقر و ذلت است "

صادق هدایت
    امضای ایشان
    هیچ کس ، هرگز ، به هدفی که نمی بیند ، نخواهد رسید

38. 2 کاربران زیر از برزین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32580
    تشکـر
    46
    تشکر شده 85 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

«وَلا تَمْنَعُهُ نَفْسُها وَ اِنْ كانَتْ عَلَي ظَهْرِ قَتَبٍ»، (الكافي، ج 5، ص 507).
    زني از پيامبرصلي الله عليه وآله درباره حقوق شوهر پرسيد: آن حضرت فرمود: «بر زن است كه خود را از شوهرش باز ندارد و بگذارد تا وي از او كام بگيرد حتي اگر بر روي كوهان شتر باشد»
    وقتی دین خودت و با تعصب بهش نگاه کنی و بقیه ادیان و با حقیقت همین میشه
    همه چیو چشم بسته قبول میکنید
    فرقی نمیکنه دینت چی باشه

همون بهتر که بی دین هستم
    امضای ایشان
    هیچ کس ، هرگز ، به هدفی که نمی بیند ، نخواهد رسید

40. 3 کاربران زیر از برزین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

والا من اصلا نمی تونم به احادیث مخصوصا این مدلی ها اعتماد داشته باشم چون بعد پیامبر به شدت احادیث ساختگی بوجود اومدن به همین دلیل من فقط به آیات قرآن بسنده می کنم .

42. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بله میگم تحریف نشده قرآن ولی تا دلت بخواد تفسیر شده
    و اکثرا هم خود عربا تفسیر کردن

43. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط برزین نمایش پست ها
    وقتی دین خودت و با تعصب بهش نگاه کنی و بقیه ادیان و با حقیقت همین میشه
    همه چیو چشم بسته قبول میکنید
    فرقی نمیکنه دینت چی باشه

همون بهتر که بی دین هستم
    منم همینطوریم دین من دین انسانیته و بس

44. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

صبا صبا اینکه میگن تنبه نه اینکه با مسواک طرفو بزنی دختز متاسفانه اینجور تفسیر کردن ولی منظور به حالت شوخی نه اینکه بگیری طرف و بزنی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

46. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام.اقا سعید مگ تو جامعه فعلی زنها بابت شیر دادن به بچه زایمان ظرف شستن نظافت تربیت بچه ها تا بحال پول گرفتن که اینبار بخواد اولین بار باشه؟تو جامعه ما همه زنها اینارو انجام میدن بدون هیچ پولی یه مادر بی منت به بچش شیر میده برا همسرش غذا درست میکنه.مادر خودم هر سه وعده برا پدرم غذا درست میکنه خونه داری میکنه بدون هیچ منت یا پولی!!
    اونوقت به نظرتون واقعا انسانی هست مرد به زور بدون امادگی زن باهاش رابطه برقرار کنه؟همین که شما بهش میگی تمکین؟واقعا درسته؟اینکار که شما بهش میگین تمکین تو خارج حکم تجاوز رو داره برا زن از جانب شوهر!
    چی بگم والا مذهب کلا گند زده به انسانیت
    سلام
    اول من دستور اسلام را گفتم نه جامعه کنونی.
    دوم کجا گفته به زور بحث این هست که زن در ارضاء شوهرش کوتاهی نکند نه اینکه به زور و بدون آمادگی با او رابطه برقرار کند.
    سوم فَأَقِمْ وَجْهَکَ لِلدِّینِ حَنِیفًا ۚ فِطْرَتَ اللَّهِ الَّتِی فَطَرَ النَّاسَ عَلَیْهَا ۚ لَا تَبْدِیلَ لِخَلْقِ اللَّهِ ۚ ذَٰلِکَ الدِّینُ الْقَیِّمُ وَلَکِنَّ أَکْثَرَ النَّاسِ لَا یَعْلَمُونَ (ترجمه: پس حق گرایانه، به سوی این آیین روی آور،[با همان] فطرتی که خدا مردم را بر آن سرشته است. تغییری در آفرینش خدا نیست. آیین پایدار همین است ولیکن بیشتر مردم نمی دانند.)
    درآیه فوق صراحتا دین را همان فطرت الهی که خدا انسان را بر آن سرشته است میگوید.

[replacer_a]
    21

در آیه 21 سوره غاشیه خداوند خطاب به رسول اکرم (ص) می فرماید تو فقط یادآوری کننده ای بیش نیستی یعنی دین خودش تذکر هست حقیقتش در درون همه انسانهاست همان فطرتی که همه انسانها بر آن سرشته شدند.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

48. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    امیر یعنی خراب استدلالتم
    بقول خودت نیک است
    درود سیاوش بزرگ!
    خودمانیما آدم باید رک باشد وگرنه میشود مثل مترسکی که در مزرعه بجایه فراری دادن پرنده ها "سرش" شده آشیانه همان پرنده ها!

49. 2 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

سلام امیر اقا.ممنون. بله قبول دارم خیلی از هم جنسای خودم اینطورین ولی این دلیل بر این نیست که یه مرد بگه خب اینا بهم رحم نمیکنن پس بزار منم بهشون خنجر بزنم نه !هر ادمی خودش انتخاب میکنه چجور رفتار کنه .شما وقتی دو تا مثلا زن دعوا میکنن میری بگی خب منم رد میشم دوتا فحش بهشون بدم حال کنم؟یا اینکه سعی در این دارید اشوب اون دونفر رو کمتر کنید و صلح برقرار کنید؟تعدادی هم که کلا کاری به کار کسی ندارن رد میشن.میشه جریان همین جامعه ما .
    درود
    صبا بانو بنده وقتی دوتا بانو را میبینم با هم دعوا میکنند کاری به کارشان ندارم دقیقا به همان دلیلی که وقتی دو مرد دعوا میکنند بانوان کار خاصی نمیکنند!
    اما اگر دو مرد باهم دعوا کنند چرا دخالت میکنم و جدایشان میکنم.
    اینکه ما و شما و آزاد اندیشان چطور فکر میکنیم به درد کوزه شکسته علی بابا میخورد ، واقعیت این است این زندگی سراپا نکبت آدمها را دو دسته کرده "بچاپ" و "چاپیده" یا "ظالم" و "مظلوم" البته این را از اجداد حیوانیمان به عاریه بردیم و چون انسان هم نوعی جیوان ناطق است این را به ارث برده که:
    همواره بگویید "من" از "تو" برترم و دقیقا مشکل از آنجا شروع میشود که نژادی (زن / مرد) خود را لایق حقارت بداند پس دیگر میرود زیر تیغ!
    و چون این درنده خویی نسل اندر نسل منتقل شده حذفش لایحتمل است و از آنجا که این توحش از دوران عربیزگی در ذهن ایرانی ها هک بسته حذفش تقریبا غیر ممکن است و از آنجا هم که شما مادرها هموراه بچه هاتان را "عرب ماب" میپرورانید هرروز همین آش و همین کاسه است!!
    خودتان کلاه خود را قاضی کنید اگر یک پسری بیاید خودش را مثل دخترها آرایش کند او را ملامت نمیکنید که "خجالت بکش مردیا!"
    پس هموراه این نکبت مردسالاری در ذهن شما هم هست ، پس بچشید آنچه در ذهنتان است!!
    تا بوده این بوده و تا هست این خواهد بود این ویروس نکبت بار زامبی ساز تمامی ندارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ضمنا جامعه هم همین خودمانیم از مریخ نازل نشده ایم همین شما ، من ، او.....بگذریم ظرفیت عمومی برای کشش این زمینه سخت است!
    هنوزه 1400سالی مانده ایرانی ها بفهمند حقوق زنها هم محترم است زنها هم انسانند ....

51. 3 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

ببینید این دینم مثل قبلیا تحریف شده س.
    بنظرتون کسایی که به زبان عربی مسلطن نمیتونن توش دخل و تصرفی انجام بدن؟ما که از ۱۴۰۰سال پیش نیومدیم که با قطعیت بگیم نه این همون کتابه باهمون جزییات .نوشتن یک جمله به عربی براشون و اضافه کردنش براشون زحمتی نداره.کسیکه تک تک کلمات قران و حفظ نیست که بخواد گیری بده به همین راحتی.
    درضمن تو کشورای غربی و اروپایی هم خانمها علاوه بر فعالیتهای دیگشون مجرد یا متاهل برای اعضای خانوادشون غذا و دسر و شیرینی هم درست میکنن و به بچه هاشونم شیر میدن !اونام عرب پرستن بنظرتون؟
    اگه اینجوریه که پس هرخانمی که بچه دارشد بچه رو بندازه تو جوب و ولش کنه بره یا ازش مراقبت نکنه که بعد بهش انگ غیرروشنفکربودن نچسبونن!
    درود
    ما اصولا دینی را باور نداریم چه برسد به اینکه تحریفش را باور بداریم!
    دقیقا مثل اینکه یک سری باور داشته باشند یک هیولایه اسپاگتی پرنده سوار بر اسب تک شاخ نامرئی صورتی در هوا یورتمه میرود!
    اصلا نظریه از پایبست کذب است چه برسد به اینکه بخواهید بگوییم غلط است یا صحیح! فلذا هیچ اهمیتی ندارد چیبوده ، چیست ، چه خواهد بود؟!
    خیر بانو بنده وظیفه مادری را با وظیفه بردگی و زایندگی قاطی نکردم ، من هم برای این وظیفه بزرگ احترام قاییلم....
    اما خب تشکیل خانواده و زاد و ولد چندش است (از نظر من) یعنی که چه یک بدبختی را برای لذت زناشویی خودمان پس بیندازیم و بیچاره اش کنیم....
    اما این دلیل نمیشود که بگوییم وظیفه فداکارانه مادران حقیر است ، خیر ، اما خب ببینید مادر پس انداخته پس باید "وظیفه" دارد رشد هم بدهد !!!
    ببینید شما هر وظیفه ایی که میگیرید باید در قبالش احساس مسئولیت هم بکنید ، زنی که بچه زاییده وظیفه اش نگهداری آن است!!
    پس زیادی هم مادرها چهره حق به جانب نگیرند ....وظیفه آنهاست!
    از نظر ما هرمادری که با این شرایط فعلی بچه بزاید زیر خط فهم است چون خودش هم نیک میداند چه بر سر فرزندش میاید....
    اما خب این بحث در غرب فرق دارد ، آنجا ازدواج ها از سر عشق است و نه اجبار ، آنجا هدف از ازدواج بچه پس انداختن و ازدیاد "حیوان ناطق" نیست!
    حالا اگر در حین عشق بازی بچه ایی هم آورند خب چه بهتر ، آنجا شرایط خوشبختی بچه محیاست....
    چرا اصرار دارید شرایط نکبتی ایران را با کشورهای خوشبخت غربی مقایسه کنید....؟

53. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

منم همینطوریم دین من دین انسانیته و بس
    درود سم سام جان خوبید؟
    نمیشود آدم قلاده نداشته باشد؟
    دین انسانیت چیست دیگر؟؟؟
    رویه کلمه دین کراش دارید؟؟؟
    اصلا هرچیزی میشود باید تنگش یک کلاه مذهبی باشد تا خیالتان آسوده شود؟
    یعنی مثلا:
    دین آبخوری...
    دین تلویزیون...
    دین جاروبرقی....
    کلا به هر کلمه ایی یک صفت مصدر ساز "دین" بدهید تا حس رضایت بهتان دست بدهد؟!

54. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

درود سیاوش بزرگ!
    خودمانیما آدم باید رک باشد وگرنه میشود مثل مترسکی که در مزرعه بجایه فراری دادن پرنده ها "سرش" شده آشیانه همان پرنده ها!
    خوبی عزیزم؟
    این صحبتت رو قبول دارم آدم خودش باشه خیلی بهتره ،شاید دوستان زیادی نداشته باشی ولی آنهایی که هستند دوستان واقعی هستند
    آنهایی هم که دوستت نیستند احترامت رو دارند... همیشه همینطور خودت باش
    آرزوی بهترین ها رو برایت دارم

55. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    اول من دستور اسلام را گفتم نه جامعه کنونی.
    دوم کجا گفته به زور بحث این هست که زن در ارضاء شوهرش کوتاهی نکند نه اینکه به زور و بدون آمادگی با او رابطه برقرار کند.
    سوم فَأَقِمْ وَجْهَکَ لِلدِّینِ حَنِیفًا ۚ فِطْرَتَ اللَّهِ الَّتِی فَطَرَ النَّاسَ عَلَیْهَا ۚ لَا تَبْدِیلَ لِخَلْقِ اللَّهِ ۚ ذَٰلِکَ الدِّینُ الْقَیِّمُ وَلَکِنَّ أَکْثَرَ النَّاسِ لَا یَعْلَمُونَ (ترجمه: پس حق گرایانه، به سوی این آیین روی آور،[با همان] فطرتی که خدا مردم را بر آن سرشته است. تغییری در آفرینش خدا نیست. آیین پایدار همین است ولیکن بیشتر مردم نمی دانند.)
    درآیه فوق صراحتا دین را همان فطرت الهی که خدا انسان را بر آن سرشته است میگوید.

[replacer_a]
    21

در آیه 21 سوره غاشیه خداوند خطاب به رسول اکرم (ص) می فرماید تو فقط یادآوری کننده ای بیش نیستی یعنی دین خودش تذکر هست حقیقتش در درون همه انسانهاست همان فطرتی که همه انسانها بر آن سرشته شدند.
    سلام در این مورد بحث کردم با دوستان و گفتم چیزی به اسم تمکین وجود نداره همه چی دوطرفه هست.خیلی از اقایونم در ارضا کردن همسرشون کوتاهی میکنن و باعث میشن زنشون بهشون خیانت کنه ولی هیچ جا نگفته تو قران که مرد کوتاهی نکنه در ارضا کردن همسرش فقط گفته اگر نیاز همسرشو رفع کنه مستحبه که این واقعا مزخرف و غیرقابل هضمه.

56. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط برزین نمایش پست ها
    " اسلام مذهب فقر و ذلت است "

صادق هدایت
    بله اسلامی که من دارم میبینم همینه.

57. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

بله میگم تحریف نشده قرآن ولی تا دلت بخواد تفسیر شده
    و اکثرا هم خود عربا تفسیر کردن
    حرفات تناقص داره .من میگم عینا و واضح تو قران اومده این دستور تمکین تو هی میگی تفسیر اینو میگه هی میگی صبا مگس کشت پریما سوسک کشت.
    ویرایش توسط saba95 : 08-10-2018 در ساعت 03:44 AM

58. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    ببینید گواهی عدم تمکین زن فقط نفقه زن را از دوش مرد بر میدارد عدم تمکین جرم نیست مرد دیونی مانند نفقه و اجرت المثل و شیربها و... به عهده اش هست در قبال این دیون زن هم تمکین گذاشته شده است در قرآن دفعات زیاد تاکید شده که مرد منتی بابت نفقه و مهریه و ..... بر زن نگذارد و حتما او راضی نگهدارد اگر محبتی می کند و پولی در اختیار زن میگذارد وظیفه اش هست و گفته شده اصلا منت در این زمینه بر زنها نگذارید.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

59. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

درود سم سام جان خوبید؟
    نمیشود آدم قلاده نداشته باشد؟
    دین انسانیت چیست دیگر؟؟؟
    رویه کلمه دین کراش دارید؟؟؟
    اصلا هرچیزی میشود باید تنگش یک کلاه مذهبی باشد تا خیالتان آسوده شود؟
    یعنی مثلا:
    دین آبخوری...
    دین تلویزیون...
    دین جاروبرقی....
    کلا به هر کلمه ایی یک صفت مصدر ساز "دین" بدهید تا حس رضایت بهتان دست بدهد؟!
    شایدم بشه گفت اعتقاد انسانیت
    اعتقاد به مهربانی
    اعتقاد به کار خیر
    اعتقاد به پدر مادر داری
    اعتقاد به خوب بودن
    اعتقاد به فعال بودن
    اعتقاد به انسان بودن
    اعتقاد به مفید بودن

61. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

حقیقت اینکه من خودم راستش چون در این مورد هیچی نمیدونسم واسه همین نظری ندادم وقتی بحثای دوستانو شنیدم خب نظرم با نظر آقاسیاوش که متن زیر رو نوشتن بیشتر موافق بودم

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    تمکین نکردن زن از مرد، یا هرچی که اسمش رو میگذارید جرم نیست و هیچ مردی نمیتونه همسرش رو وادار به تمکین کنه
    حتی اگر نامه عدم تمکین بگیره باز هم اجباری در تمکین زن نیست
    مطابق قانون هیچ کاری در خانه وظیفه زن نیست ،هیچ مردی نمیتونه از زنش شکایت کنه بیرون از خونه کار نمیکنه یا توی خونه کار نمیکنه ولی زن میتونه از مرد برای ندادن نفقه شکایت کنه، حالا مرد سرکار باشه یا بیکار باشه
    مرد باید نیاز زنش رو برآورده کنه و وظیفش هست ، درسته جزو قانون نیست اما باید انجام بده
    بعد هم مرد سرپرست خانواده است در همه جای دنیا یعنی چی ریاست خانواده با هردو باشه؟ شما اگر حتی همسرتون به شما چشم گفت توی رویش نباید بگید من رئیسم
    چون از چشمش می افتید چون مرد دوست داره بهش تکیه کنند اگر حس کنه نیازی ندارند دیگه عشق و علاقه ای به زنش و زندگیش نخواهد داشت
    نباید جای مرد و زن رو در زندگی عوض کرد
    در زندگی همه چیز رو باید بر مبنای تفاهم و گذشت قرار داد ، این کار رو من کردم و تو هم اون کار رو بکن و لج و لجبازی همه چیز رو خراب میکنه
    خود من در خانه ظرف میشستم، گاهی جارو برقی می کشیدم، با اینکه یک نفر می اومدش هفته ای دوبار کارهای خانه را انجام میداد، منم هر وقت بیکار بودم به خانمم کمک میکردم، خرید خانه رو انجام میدادم، بچه ها کلاسی داشتند وقت دکتر داشتند همه رو تا آنجایی که وقتم اجازه میداد انجام میدادم
    بقول پدرم میگن اگر زن یه لیوان آب دستت داد دین به گردنته باید خودت هرجوری که میدونی جبران کنی، به مادرم میگفت همه کارهایی که توی خونه انجام دادی رو حلال کن
    خلاصه میخوام بگم از بحث این مرده و اون زنه و وظیفشه و وظیفته و.... از این حرفها بیایید بیرون ، زندگی رو نباید حساب کتاب کرد
    بعد قسمت تنبیه بدنی رو راستش نمیدونسم دقیقا ماجراش چیه واسه همین تفسیر آیه 34 سوره نسا آقا قرائتی رو گوش دادم که در لینک زیر هست
    (البته از نظر من تواضع با اطاعت فرق داره . کسی مطیع کسی نیست با این جملشون که زیاد میگفتن اطاعت کنید موافق نیستم ولی با بقیه صحبتاشون موافقم)
    البته من خودم دنبال تفسیر معتبرتری هسم ولی پیدا نکردم اگر دوستان تفسیر معتبری پیدا کرد به اشتراک بزاره ممنون.

لینک سخنرانی: آیه 34، سوره النساء، تفسیر نور، حجت الاسلام قرائتی
    ویرایش توسط eli2 : 08-10-2018 در ساعت 11:38 AM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

62. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

مگه قران مرجع کتاب ها نیست؟ مگه نمیگن برای همه سال ها و قرن ها کارایی داره؟

... وَ اللاَّتِی تَخَافُونَ نُشُوزَهُنَّ فَعِظُوهُنَّ وَاهْجُرُوهُنَّ فِیالْمَضَاجِعِ وَاضْرِبُوهُنَّ فَإِنْ أَطَعْنَکُمْ فَلاَ تَبْغُواْ عَلَیْهِنَّسَبِیلاً إِنَّ اللّهَ کَانَ عَلِیًّا کَبِیرًا.... و آن زنان را که از نافرمانیشان بیم دارید، اندرز دهید و از خوابگاهشان دوری کنید و بزنیدشان. اگر فرمانبرداری کردند، از آن پس دیگر راه بیداد پیش مگیرید. و خدا بلند پایه و بزرگ است.

خب این عین ایه هست اصلا کاری ندارم علمای مختلف چی تفسیر میکنن. که خب بیشتر تفسیرش که خوندم این بود اگر زن تو وظایف زناشویی تمیکن نکنه شوهر اول باید بهش هشدار بده بعد اگر بازم سرپیچی کرد کتک بزنه تا زن رام بشه.
    ویرایش توسط saba95 : 08-10-2018 در ساعت 03:13 PM

64. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

... وَ اللاَّتِی تَخَافُونَ نُشُوزَهُنَّ فَعِظُوهُنَّ وَاهْجُرُوهُنَّ فِیالْمَضَاجِعِ وَاضْرِبُوهُنَّ فَإِنْ أَطَعْنَکُمْ فَلاَ تَبْغُواْ عَلَیْهِنَّسَبِیلاً إِنَّ اللّهَ کَانَ عَلِیًّا کَبِیرًا.... و آن زنان را که از نافرمانیشان بیم دارید، اندرز دهید و از خوابگاهشان دوری کنید و بزنیدشان. اگر فرمانبرداری کردند، از آن پس دیگر راه بیداد پیش مگیرید. و خدا بلند پایه و بزرگ است.

خب این عین ایه هست اصلا کاری ندارم علمای مختلف چی تفسیر میکنن. که خب بیشتر تفسیرش که خوندم این بود اگر زن تو وظایف زناشویی تمیکن نکنه شوهر اول باید بهش هشدار بده بعد اگر بازم سرپیچی کرد کتک بزنه تا زن رام بشه.
    چرا مياي يه قسمت از آيه رو ميذاري و از روي همون نتيجه گيري ميكني؟؟؟ اين آيه درباره ي عفاف زنان شوهرداره... ميگه خانما بايد در غياب همسرانشون عفت خودشون رو حفظ كنند ولي اگر شوهري فهميد كه همسرش در غيابش رفتار خلاف عفاف داره ميتونه اينجوري رفتار كنه...

هرج و مرج طلبي اصلا اسمش روشنفكري نيست...

65. 2 کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

میتونی از خودشون بپرسید
    اینجا همه من رو میشناسند
    نه کسی رو قضاوت کردم
    ونه تخریب
    برای حل مشکلاتم نیومدم .
    سلام
    انگار اینجا فرق فرد مومن با کلاس به روزو با فرد غرب زده به اصطلاح با کلاس بی فرهنگو نمیدونن یا شاید با اسلام و دین مشکل دارن
    امضای ایشان
    مهدی76ص

67. کاربران زیر از maam76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 98

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

حالا صبا کلن مشکلت با خداست یا مردا ؟ اگر میخای واقعا جوابه سوالاتتو بدونی نباید به خدا بگی خدا چرا اینجاشو اینجوری گفتی من قبول ندارم بلکه باید به دنبال تفسیرو علت نزول این آیه باشی مطمنم مطمنممممم اگر به دنبال تفسییر و خوندن بقیه آیه های قران باشی اینجور که برداشت کردی اصلا نخواهد بود. آخه حس کردم از روی خشم و حالت بدهکارانه این آیه خدا رو گذاشتی .خدا هممون رو دوست داره این ما بنده ها هسیم که با تفسیر اشتباه در حق خودمون و دیگران داریم ظلم میکنیم
    نمیخاسم نقل قول کنم ولی خب یه لحظه احساس کردم خدارو مقابلت دیدی ودلم نمیخوات اینجور فکر کنی
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

69. 4 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 99

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

شایدم بشه گفت اعتقاد انسانیت
    اعتقاد به مهربانی
    اعتقاد به کار خیر
    اعتقاد به پدر مادر داری
    اعتقاد به خوب بودن
    اعتقاد به فعال بودن
    اعتقاد به انسان بودن
    اعتقاد به مفید بودن
    درود
    بله این صحیح است ، پایدار باشید.

71. بالا | پست 100

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    چرا مياي يه قسمت از آيه رو ميذاري و از روي همون نتيجه گيري ميكني؟؟؟ اين آيه درباره ي عفاف زنان شوهرداره... ميگه خانما بايد در غياب همسرانشون عفت خودشون رو حفظ كنند ولي اگر شوهري فهميد كه همسرش در غيابش رفتار خلاف عفاف داره ميتونه اينجوري رفتار كنه...

هرج و مرج طلبي اصلا اسمش روشنفكري نيست...
    شما کلا چرا فکر میکنید من میخوام ادای روشن فکرارو درمیارم.من مثل شما سرمو زیرنمیندازم فقط تبعیت کنم برام سوال پیش میاد شما اگر جوابشو میدونی حرف بزن نمیدونی لازم نیست توصیه ای بکنید.چرا خلاف این ایه نیست؟این همه مردا عفتشونو زیر سوال میبرن چرا یه ایه وجود نداره بگه اگر مردا بیعفتی کردن زنها اینکارو کنن؟
    طبیعیه وقتی اسلام به نفع مرداست شما اینجور گردن کلفتی کنی.من این اسلامی که در حال حاضر هستو قبول ندارم و مطمئنم هستم دینی که الان اجرا میشه هزارجور تحریف شده.شما فکر میکنی خوبه تبعیت کن کسی جلوتو نگرفته.

صفحه 2 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)