نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مدارک مورد نیاز برای تکمیل ظرفیت دانشگاه دولتی در مقطع کارشناسی ارشد

1088
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38678
    تشکـر
    5
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

Question مدارک مورد نیاز برای تکمیل ظرفیت دانشگاه دولتی در مقطع کارشناسی ارشد

سلام و درود بر شما.
    یه سوال در زمینه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه دولتی در مقطع ارشد داشتم.
    بنده مدارکم کامله به غیر از گواهی موقت پایان تحصیل و ریز نمرات.
    خودم توی دانشگاه دولتی کارشناسی رو تموم کردم و برای فارغ تحصیلی درخواست دادم توی سایت و تایید شد و هیچ مشکلی هم نبود.
    بعد که رفتم دانشگاه یه برگه دادن بهم به عنوان معرفی نامه نظام وظیفه. تعجب کردم و گفتم همینه؟ این مدرک منه؟ گفتن که اره ببر پلیس +10. خلاصه ما هم بردیم و اونجا گفت میخوای بری خدمت؟ گفتم نه دانشگاه داد گفتن بیارم که وضعیت معافیتم مشخص بشه دیگه نمیدونم وگرنه من برای ارشد میخوام بخونم قصد خدمت رفتن ندارم. ایشون گفتن پس نیازی به این برگه نداری.
    خلاصه گفتم پس هیچی از یکی از اقوام هم پرسیدم گفت که مدرک رو خود دانشگاه ارسال میکنه برای دانشگاه دیگه.
    بعد تحقیق کردم دیدم برای تکمیل ظرفیت هم ریز نمرات رو میخوان و هم گواهی موقت. رفتم تو سایت خواستم باز درخواست بدم که دیدم زده شما قبلا درخواست دادید و دییگه براتون مقدور نیست درخواست جدیدی بدید. در صورتی که نه ریزنمرات بهم دادن و نه گواهی موقت. الانم دانشگاه تعطیله و من موندم چه خاکی بر سر بریزم. هیچکسم تو دانشگاه نیست که جواب منو بده.
    ممنون میشم علاوه بر راهنمایی، روند کامل انجام تکمیل ظرفیت دانشگاه برای ارشد رو واسه کسی که خدمت نرفته و معافیت تحصیلی داره توضیح بدید.
    آیا همون برگه ای که به من دادن میتونه به عنوان درک فارغ تحصیلی من واسه ثبت نام تلقی بشه؟
    امضای ایشان
    زندگی قشنگه
    البته اگه تو بخوای

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مدارک مورد نیاز برای تکمیل ظرفیت دانشگاه دولتی در مقطع کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط Nathan Drake نمایش پست ها
    سلام و درود بر شما.
    یه سوال در زمینه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه دولتی در مقطع ارشد داشتم.
    بنده مدارکم کامله به غیر از گواهی موقت پایان تحصیل و ریز نمرات.
    خودم توی دانشگاه دولتی کارشناسی رو تموم کردم و برای فارغ تحصیلی درخواست دادم توی سایت و تایید شد و هیچ مشکلی هم نبود.
    بعد که رفتم دانشگاه یه برگه دادن بهم به عنوان معرفی نامه نظام وظیفه. تعجب کردم و گفتم همینه؟ این مدرک منه؟ گفتن که اره ببر پلیس +10. خلاصه ما هم بردیم و اونجا گفت میخوای بری خدمت؟ گفتم نه دانشگاه داد گفتن بیارم که وضعیت معافیتم مشخص بشه دیگه نمیدونم وگرنه من برای ارشد میخوام بخونم قصد خدمت رفتن ندارم. ایشون گفتن پس نیازی به این برگه نداری.
    خلاصه گفتم پس هیچی از یکی از اقوام هم پرسیدم گفت که مدرک رو خود دانشگاه ارسال میکنه برای دانشگاه دیگه.
    بعد تحقیق کردم دیدم برای تکمیل ظرفیت هم ریز نمرات رو میخوان و هم گواهی موقت. رفتم تو سایت خواستم باز درخواست بدم که دیدم زده شما قبلا درخواست دادید و دییگه براتون مقدور نیست درخواست جدیدی بدید. در صورتی که نه ریزنمرات بهم دادن و نه گواهی موقت. الانم دانشگاه تعطیله و من موندم چه خاکی بر سر بریزم. هیچکسم تو دانشگاه نیست که جواب منو بده.
    ممنون میشم علاوه بر راهنمایی، روند کامل انجام تکمیل ظرفیت دانشگاه برای ارشد رو واسه کسی که خدمت نرفته و معافیت تحصیلی داره توضیح بدید.
    آیا همون برگه ای که به من دادن میتونه به عنوان درک فارغ تحصیلی من واسه ثبت نام تلقی بشه؟

دوست عزیز تا قبل از قبولی باید وضعیت نظام وظیفه شما مشخص بشه و گرنه غیبت خواهید خورد.
    مگر قبولی شما پیوسته باشه که مشکلی برای شما رخ نده .
    در مرحله ثبت نام هم باید درخواست ریز نمرات رو از گروه گرفته و به دانشگاه مبدا بفرستید تا طی فرایندی برای دانشگاه مقصد ارسال بشه .
    پس تمام این مراحل باقی خواهد ماند تا شما به دانشگاهی که قراره ادامه تحصیل بدید تشریف ببرید .
    بستگی به نظر آموزش دانشگاه میتونه پروسه تغییر کنه .
    دانشگاه ها تعطیل نیستند و شما میتونید با دانشگاه خودتون تماس بگیرید و کسب تکلیف کنید .

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)