نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: عاشق یه پسر شدم

2168
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39045
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عاشق یه پسر شدم

سلام من 22 سالمه و قضیه اینه که من عاشق یه سرباز شدم.اما مشکل من اینه وقتی بچه بودم با دوتا از پسر عموهام رابطه جنسی داشتم و باکره نیستم.اونموقع هیچی ازین چیزا نمیدونستم و فقط یه فیلم دیده بودم که ای کاش نمیدیدم.اما اون آشغالا همه چیزو میدونستن و منو گول زدن.البته یکیش پشیمونه و به خواستگاریمم اومده میگه نامردی ولت کنم ولی من ازش متنفرم و وقتی میبینمش حالت تهوع بهم دست میده و یاد اونکاری که بام کردن میوفتم.تا اینکه چندوقت پیش چندتا از الافای محلمون میخواستن اذیتم کنن بعد یه پسر بلند قد و لاغر از تو سوپر مارکت درومد و جلوشون وایساد و چون چاقو داشت اونا نتونستن کاری بکنن هیچ فرارم کردن.بعد ازون موقع عاشقش شدم و بم گفت میخوای با هم بیشتر آشنا شیم.بعد گفت سربازه اهل بوشهره و تو راه برگشتش اومده یه سری به خواهرش بزنه.بعد تعریف از خود نباشه چون من از نظر ظاهری خیلی خوبم عاشقم شده.میگه من همیشه تو رویاهام بوده با یه دختر سفید و مو قرمز و فرفری ازدواج کنم بعد خندید و شماره بابام مامانم و آدرسمونو گرفت که بیان برا خواستگاری.زنگ زدن قراره سه روز دیگه بیان اما من درباره اون قضیه چیزی بش نگفتم.خیلی میترسم ازینکه از دستش بدم.نمیدونم چیکار کنم همش دارم گریه میکنم به کسی هم نمیتونم بگم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : عاشق یه پسر شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط یه دختر بدبخت نمایش پست ها
    سلام من 22 سالمه و قضیه اینه که من عاشق یه سرباز شدم.اما مشکل من اینه وقتی بچه بودم با دوتا از پسر عموهام رابطه جنسی داشتم و باکره نیستم.اونموقع هیچی ازین چیزا نمیدونستم و فقط یه فیلم دیده بودم که ای کاش نمیدیدم.اما اون آشغالا همه چیزو میدونستن و منو گول زدن.البته یکیش پشیمونه و به خواستگاریمم اومده میگه نامردی ولت کنم ولی من ازش متنفرم و وقتی میبینمش حالت تهوع بهم دست میده و یاد اونکاری که بام کردن میوفتم.تا اینکه چندوقت پیش چندتا از الافای محلمون میخواستن اذیتم کنن بعد یه پسر بلند قد و لاغر از تو سوپر مارکت درومد و جلوشون وایساد و چون چاقو داشت اونا نتونستن کاری بکنن هیچ فرارم کردن.بعد ازون موقع عاشقش شدم و بم گفت میخوای با هم بیشتر آشنا شیم.بعد گفت سربازه اهل بوشهره و تو راه برگشتش اومده یه سری به خواهرش بزنه.بعد تعریف از خود نباشه چون من از نظر ظاهری خیلی خوبم عاشقم شده.میگه من همیشه تو رویاهام بوده با یه دختر سفید و مو قرمز و فرفری ازدواج کنم بعد خندید و شماره بابام مامانم و آدرسمونو گرفت که بیان برا خواستگاری.زنگ زدن قراره سه روز دیگه بیان اما من درباره اون قضیه چیزی بش نگفتم.خیلی میترسم ازینکه از دستش بدم.نمیدونم چیکار کنم همش دارم گریه میکنم به کسی هم نمیتونم بگم.
    سلام عزیزم
    خوشومدی به این انجمن .
    همه ی ما اشتباه میکنیم و اشتباهات بزرگ و کوچیک.
    اینکه شما بکارتتو از دست دادی دلیل نمیشه که این پایان زندگیت باشه و بازهم دلیل نمیشه که بخاطراین موضوع ارزش خودتو به عنوان یک انسان نادیده بگیری و فکرکنی حق اینکه زندگی ایده آلی درآینده داشته باشی رو نداری.
    این قضیه نباید باعث بشه شما ازدواج اشتباهی داشته باشی.
    ایشون به خواستگاریتون میان و باهم صحبت میکنین و با روحیات و طرزفکرهم بیشتر آشنامیشید .
    تو مرحله اشنایی خیلی چیزا دستت میاد.
    ببین شخصیت ایشون چجوریه شاید از اون قبیل مردایی باشه که اصلا گذشته ی همسراینده ش براش اهمیتی نداشته باشه یا بالعکس خیلی براش مهم باشه.درهرصورت شما هیچوقت نبایداین موضوع رو بهشون بگی به دو دلیل خیلی مهم ، یک اینکه ممکنه تحقیرت کنه و سرزنش بشی یا به بقیه بگه و ابروتون به خطربیفته .
    دلیل دوم اینکه ممکنه این اقاهم اگه ازاین موضوع اطلاع پیداکنه مثل پسرعموهاتون خیال سواستفاده به سرش بزنه و ...
    بخاطر عرف جامعه خیلی کمن مردایی که به گذشته زنشون کاری ندارن و این قضیه براشون مهم نیست.بخاطرهمین ریسکش زیاده که بخوای بهش بگی.
    کامل این اقارو تومرحله اشنایی بشناس و ببین چجوری فکرمیکنه اگه براش اهمیتی نداشت که هیچ ولی اگه این مسئله براش حیاتی بود خودت به بهونه های دیگه بگو که ما بدردهم نمیخوریم و به هم بزن.

همون جمله ی معروف که جز راست نباید گفت..هرراست نشاید گفت
    ویرایش توسط hamideh banoo : 08-11-2018 در ساعت 10:03 AM
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود بانو.
    مثل خیار دروغ بگویید ، بگویید قبلا بهتان تجاوز شده و فلان شده
    حسنک راستگو شدن فقط موجب بدبختی شماست!
    ضمنا اسم کاربریتان زشت است یعنی که چه بدبخت

4. 2 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز شما دراین موضوع نباید خودتان را مقصر بدانید زیرا طبق گفته های شما این اتفاق در دوران کودکی (جاهلیت)به سر می برده اید و اطلاعات کافی ازاین موضوع نداشته اید به همسرتان چیزی در این باره نگویید و می توانید پرده خودتو بدوزی که این کار عاقلانه ای هست

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe & Elham نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما دراین موضوع نباید خودتان را مقصر بدانید زیرا طبق گفته های شما این اتفاق در دوران کودکی (جاهلیت)به سر می برده اید و اطلاعات کافی ازاین موضوع نداشته اید به همسرتان چیزی در این باره نگویید و می توانید پرده خودتو بدوزی که این کار عاقلانه ای هست
    خانوم کار اشتباه با اشتباه دیگه درستش نمی کنند چرا داری کلاه برداری و دورویی ترویج می کنی؟

بعد میای میگی جامعه کثیف شده به خاطر کثافت کار های خودتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)