نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: شک درمورد همسر

3475
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39070
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک درمورد همسر

با سلام و خسته نباشید. ۹ سال از زندگی مشترک من و همسرم میگذره و ۲ فرزند داریم.همسر و زندگیم رو خیلی دوست دارم و تو فامیل از دید بقیه الگو رفتاری و زندگی هستیم.تقریبا ۴ سال پیش خیلی اتفاقی متوجه شدم شوهرم با یک خانم آشنا شده،قضیه رو مطرح کردم و دعوا ... اما هیچ کس متوجه نشد،همسرم گفت یک شیطنت بوده و قول داد تکرار نشه،الان چند وقته شک به شوهرم خیلی اذیتم میکنه،رو گوشیش رمز گذاشته و نگرانه من به گوشیش دست نزنم و مدام به شوخی میگه:من اگه اشتباهی کردم و چیزی از من دیدی نشون نده و...خیلی بهم ریختم چکار کنم؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : شک درمورد همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط Kimiya88 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید. ۹ سال از زندگی مشترک من و همسرم میگذره و ۲ فرزند داریم.همسر و زندگیم رو خیلی دوست دارم و تو فامیل از دید بقیه الگو رفتاری و زندگی هستیم.تقریبا ۴ سال پیش خیلی اتفاقی متوجه شدم شوهرم با یک خانم آشنا شده،قضیه رو مطرح کردم و دعوا ... اما هیچ کس متوجه نشد،همسرم گفت یک شیطنت بوده و قول داد تکرار نشه،الان چند وقته شک به شوهرم خیلی اذیتم میکنه،رو گوشیش رمز گذاشته و نگرانه من به گوشیش دست نزنم و مدام به شوخی میگه:من اگه اشتباهی کردم و چیزی از من دیدی نشون نده و...خیلی بهم ریختم چکار کنم؟؟
    سلام

سن شما و همسرتون رو میفرمایید؟؟

از چه طریقی آشنا شدید؟؟ شغل همسرتون چی هست؟؟

در مورد اون خانم آیا همسرتون قبول کرد که یه ارتباطی داشته یا کلا انکار کرد؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39070
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سن من ۳۴ و همسرم ۳۵.آشنایی و ازدواج کاملا سنتی .همسرم کارمند هستن.من پیامک اون خانم رو دیدم ،همسرم گفت تازه آشنا شدم و یک شیطنت بوده و اشتباهش رو قبول کرد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

سن من ۳۴ و همسرم ۳۵.آشنایی و ازدواج کاملا سنتی .همسرم کارمند هستن.من پیامک اون خانم رو دیدم ،همسرم گفت تازه آشنا شدم و یک شیطنت بوده و اشتباهش رو قبول کرد
    بعد از این اتفاقات رو گوشیش رمز گذاشته؟؟ آیا شک شما فقط یک احساسه یا فک میکنید واقعا جریانی هست؟؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

و در ضمن رابطه شما با همسرتون چطور هست؟؟ از لحاظ جنسی آیا رضایت دارین از هم؟؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39070
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    بعد از این اتفاقات رو گوشیش رمز گذاشته؟؟ آیا شک شما فقط یک احساسه یا فک میکنید واقعا جریانی هست؟؟
    این اتفاق مربوط به ۴ سال پیشه و الان تقریبا یک سالی هست که به گوشیش حساس شده و رمز گذاشته و اینکه همسرم دانشجو هم هستن چند وقت پیش اتفاقی از لای وسایلش یک فیش غذای دونفره افتاد و گفت برای خودش و استادش بوده و کلاس خصوصی داشته ولی من باور نکردم .درضمن همسرم اصلا نمیخواد درمورد جزییات رفت و آمدهای روزمره برای من توضیح بده مثلا اگه بهشون زنگ بزنم و بپرسم کجایی فقط میگه "تو راهم" یا میگه "چطور؟" قبلا اینطوری نبود حس میکنم چون میدونه من به دروغ گفتن شدیدا حساسم سعی میکنه مسایل رو بپیچونه تا مجبور نباشه دروغ بگه.وقتی همه این ها رو کنار هم میزارم فکر میکنم مساله ای هست
    ویرایش توسط Kimiya88 : 08-14-2018 در ساعت 08:38 PM

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39070
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

و در ضمن رابطه شما با همسرتون چطور هست؟؟ از لحاظ جنسی آیا رضایت دارین از هم؟؟
    رابطمون تقریبا خوبه،از لحاظ جنسی من تقریبا راضیم و همه تلاشم رو میکنم تا همسرم هم راضی باشه و فکر میکنم تا ۷۰ درصد اوضاع خوبه.یک مطلبی که هست "همسرم تیپ و ظاهر خوبی داره و خیلی به این قضیه اهمیت میده,البته منم بد نیستم اما نه به خوبی همسرم

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

این اتفاق مربوط به ۴ سال پیشه و الان تقریبا یک سالی هست که به گوشیش حساس شده و رمز گذاشته و اینکه همسرم دانشجو هم هستن چند وقت پیش اتفاقی از لای وسایلش یک فیش غذای دونفره افتاد و گفت برای خودش و استادش بوده و کلاس خصوصی داشته ولی من باور نکردم .درضمن همسرم اصلا نمیخواد درمورد جزییات رفت و آمدهای روزمره برای من توضیح بده مثلا اگه بهشون زنگ بزنم و بپرسم کجایی فقط میگه "تو راهم" یا میگه "چطور؟" قبلا اینطوری نبود حس میکنم چون میدونه من به دروغ گفتن شدیدا حساسم سعی میکنه مسایل رو بپیچونه تا مجبور نباشه دروغ بگه.وقتی همه این ها رو کنار هم میزارم فکر میکنم مساله ای هست
    البته امتناع از توضیح دادن جزئیات خاصیت مرداس و توضیح خواستن از جزئیات ویژگی زن ها...با این صحبت های شما نمیشه نتیجه گیری قطعی کرد که مشکلی هست...آیا رفتار ایشون نسبت به شما تغییری کرده؟؟ حس میکنید که سردتر برخورد میکنه؟؟

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

رابطمون تقریبا خوبه،از لحاظ جنسی من تقریبا راضیم و همه تلاشم رو میکنم تا همسرم هم راضی باشه و فکر میکنم تا ۷۰ درصد اوضاع خوبه.یک مطلبی که هست "همسرم تیپ و ظاهر خوبی داره و خیلی به این قضیه اهمیت میده,البته منم بد نیستم اما نه به خوبی همسرم
    اون 30 درصدی که همسرتون راضی نیست مشکل از چیه؟؟ خب ظاهر شما در درجه اول باید به دل همسرتون نشسته باشه وگرنه بقیه مهم نیستن

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39070
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

البته امتناع از توضیح دادن جزئیات خاصیت مرداس و توضیح خواستن از جزئیات ویژگی زن ها...با این صحبت های شما نمیشه نتیجه گیری قطعی کرد که مشکلی هست...آیا رفتار ایشون نسبت به شما تغییری کرده؟؟ حس میکنید که سردتر برخورد میکنه؟؟
    نه رفتارش تغییر نکرده،همسرم مرد مهربون و با محبتِ،نمیدونم چرا اینقدر به گوشی موبایلش اینقدر حساسه ؟من چطور باید مطمئن بشم

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

نه رفتارش تغییر نکرده،همسرم مرد مهربون و با محبتِ،نمیدونم چرا اینقدر به گوشی موبایلش اینقدر حساسه ؟من چطور باید مطمئن بشم
    ببینید چک کردن گوشی موبایل باعث ایجاد حساسیت میشه و اگرم چیزی نباشه ممکنه نزاره شما دست بزنید به گوشیش...به نظر خود من اتفاقی در جریان نیست و ممکنه سو تفاهم باشه...مدام سوال پیچ کردن یا چک کردن گوشی اصلا روش خوبی نیست و بدتر اوضاع رو خراب میکنه

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

در ضمن آیا شما خودتون شاغلید؟؟

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39070
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اون 30 درصدی که همسرتون راضی نیست مشکل از چیه؟؟ خب ظاهر شما در درجه اول باید به دل همسرتون نشسته باشه وگرنه بقیه مهم نیستن
    جدیدا از تیپ و اندام بعضی ها خیلی تعریف میکنه و من نمیفهمم من رو مقایسه میکنه یا از اونا تعریف میکنه ،بعد از دوبار حاملگی و زایمان مطمئنا مثل قبل نیستم،حس میکنم خودش رو ایده آل میبینه و دنبال ایده آل تره.نمیدونم تو کاراش کنکاش کنم تا متوجه واقعیت بشم یا همینطور با شک ادامه بدم،شایدم درست اینه که هردومون بریم پیش مشاور،نمیدونم

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39070
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

در ضمن آیا شما خودتون شاغلید؟؟
    نه،خانه دارم

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39070
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من اگه بخوام میتونم هک کنم یا ...ولی دقیقا همین رو میگم اگه اشتباه کرده باشم ،نتیجه خوبی نداره

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

جدیدا از تیپ و اندام بعضی ها خیلی تعریف میکنه و من نمیفهمم من رو مقایسه میکنه یا از اونا تعریف میکنه ،بعد از دوبار حاملگی و زایمان مطمئنا مثل قبل نیستم،حس میکنم خودش رو ایده آل میبینه و دنبال ایده آل تره.نمیدونم تو کاراش کنکاش کنم تا متوجه واقعیت بشم یا همینطور با شک ادامه بدم،شایدم درست اینه که هردومون بریم پیش مشاور،نمیدونم
    خب البته شما گفتید که به ظاهرتون میرسید و بد نیستید در ضمن بعد اینهمه سال زندگی مشترک بازم ایشون به ظواهر حساسن؟؟ من کنکاش رو مناسب نمیدونم....اگر ایشون متوجه کنکاش بشه که جر و بحث راه میوفته و ممکنه مخفی کاریا زیادتر بشه...به نظر روال عادی زندگی رو ببرید جلو و اگر اتفاقی هم بوده خودش معلوم میشه...مشاور بهترین کار میتونه باشه...و در ضمن فک کنم بهتره باشه یکم در راستای بهبود روابط جنسی هم تلاش کنید...اگر با وجود بچه ها شرایطش رو هم دارید چه بهتر که شروع به کار کردن کنید

17. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

من اگه بخوام میتونم هک کنم یا ...ولی دقیقا همین رو میگم اگه اشتباه کرده باشم ،نتیجه خوبی نداره
    خب ایشون که صبح تا ظهر سر کارن بعد اون معمولا چه فعالیتی تو بیرون دارن؟؟

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39070
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بعد از ۸ سال زندگی مشترک الان بهتر همسرم رو شناختم که شدیدا به ظاهر حساسن،درسته،شاید اگر مشغول به کار بیرون بشم کمتر ذهنم مشغول باشه.نکته های خوبی رو گفتین،ممنون

20. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39070
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اکثر اوقات تا بعد از ظهر ساعتای ۷ سر کارن.اگر بشه بعدش ورزش میکنن و بقیه این وقت کم رو باهمیم

21. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

اکثر اوقات تا بعد از ظهر ساعتای ۷ سر کارن.اگر بشه بعدش ورزش میکنن و بقیه این وقت کم رو باهمیم
    درسته...پس احتمال داره که شما هم یکم حساس شدید خصوصا بعد قضیه 4 سال پیش...فراموش نکنید که سختگیری شرایط رو بدتر میکنه و مهربانی باعث بهبودش میشه

22. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39070
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از صبر و حوصله و راهنمایی هاتون،امیدوارم که من اشتباه کرده باشم

23. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

ممنون از صبر و حوصله و راهنمایی هاتون،امیدوارم که من اشتباه کرده باشم
    خواهش میکنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد