نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: درمان افسردگی

713
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39071
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درمان افسردگی

سلام من 25 سالمه از 17 سالگی تا الان خواستگارای زیادی داشتم سالی 5 6 تا تقریبا ولی هیچکدوم از خواستگارام به نتیجه نرسیدن دیگه افسردگی گرفتم همه میگن چرا تا دم نامزدی میری ولی یه مشکلی پیش میاد.شاید کسی در حقت کاری کرده.یا طرف خوب از آب درنمیاد و من نمیخوام یا اون آقا یهو پشیمون میشه.این اواخر یکی از فامیلای دور ک به قصد ازدواج با هم در ارتباط بودیم که ایشونم با خانوادش در میون گزاشت اما باز بعد یه مدت همه چی به هم خورد.اینم توضیح بدم که من از نظر خانوادگی و فرهنگی هیچ مشکلی ندارم و توی یه خانواده موجه بزرگ شدم و همه پدرو مادرم و قبول دارن و از پدربزرگام همیشه به خوبی یاد میکنن.از نظراخلاقیم همه میگن دختر اروم و نجیبی هستم و همینطورم هست من همیشه اخلاق و احترام رورعایت کردم حتی خیلی بیش از حد.لیسانس دارم و مسول مالی یه شرکت هستم .از نظر ظاهریم مشکلی ندارم همه میگن تو چیزی کم نداری چرا پس کارت پیش نمیره.تو این چندسال دیگه اعتماد به نفسمو از دست دادم خیلی ضعیف شدم افسردگی گرفتم دیگه میترسم به کسی فک کنم ونشه واقعا خسته شدم.اگه میشه راهنماییم کنید ک چکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : درمان افسردگی

دوست عزیز توصیه میکنم حتما در این مورد مشاوره حضوری انجام بدید.
    بهتره از این افکار رها بشید . چون هر چیزی که الان تصور میکنید برای شما رخ خواهد داد.
    شما همیشه ترس دارید رابطه به هم بخوره .
    پس این اتفاق رخ خواهد داد.
    چون خود شما این حس رو به دیگران منتقل میکنید.
    مشاوره روانشناسي تلگرامي:
    http://t.me/kanonmoshaveran_bot
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39071
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : درمان افسردگی

بله درسته اما اوایل من اصلا همچین ترسی رو نداشتم.به مرور با دیدن چندین مورد دچار ترس شدم.فک نمیکنم مشاوره حضوری هم مشکلمو حل کنه اما حتما امتحان میکنم مرسی بابت راهنماییتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد