هنگام رابطه جنسی بیش از حد حرف نزنید و نخنید این دو عامل میتواند باعث از دست رفتن تحریک جنسی مردان شود
همسرم یک لحظه هم ساکت نمیشه.از همان لحظه شروع، مثل یه نوار ضبط شده که تمامی نداره، شروع به حرف زدن می کنه. یک یک احساساتی را که در هر لحظه تجربه می کنه به تفصیل توصیف می کنه: آه، تو چقدر خوبی، خیلی دوستت دارم. وقتی که تا این حد به هم نزدیکیم، خیلی خوبه و... می دونم سعی می کنه منو تحریک کنه، اما هرچه بیشتر حرف میزنه، منو سردتر می کنه..
گاهی اوقات احساس می کنم همسرم فکر می کنه روی صحنه تئاتر است. میگه چقدر دوستم داره، چقدر بهم احتیاج داره و این که نمی تونه بدون من زندگی کنه. این نوار را همیشه تکرار می کنه. خیلی دوستش دارم، اما احساس می کنم، ابراز احساسات من با احساسات او برابری نمی کنه. مطمئنم او عقیده دارد تو رختخواب زیاد احساساتی نیستم، اما موضوع اینه که فرصت این کار را به من نمیده.
نقطه ی مقابل اجساد جنسی، وراجی های جنسی است. زن هایی که بیش از حد به هنگام معاشقه صحبت می کنند و شوهرشان را سرد می کنند.
مردها این پیش فرض را دارند که هنگامی که شما صحبت می کنید، انتظار دارید پاسخی نیز دریافت نمایید. هنگامی که مردی تحت فشار باشد، احساس می کند کنترلش می کنند، لذا عصبانی شده و نسبت به شما سرد خواهد شد
چرا این رفتار مردها را سرد می کند؟
چرا که با لذت بردن آن ها تداخل می کند. برای مردها مشکل است که در آن واحد، هم عشقبازی کنند و هم حرف بزنند. از آن جا که این کار مستلزم کاربری از هر دو نیمکره ی راست و چپ مغز می باشد لذا انجام این کار برایشان بسیار مشکل است. نظیرهمین موضوع نیز در رابطه با گوش دادن در رختخواب نیز صدق می کند.