نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: صحبت درباره آینده رابطه جنسی با فرد مورد علاقه قبل از وصال با او

1415
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    39085
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

صحبت درباره آینده رابطه جنسی با فرد مورد علاقه قبل از وصال با او

"ازدواج سفید" یک اصطلاح امروزی برای دختر و پسریست که بدون ازدواج یا حتی عقد کردن با هم زیر یک سقف زندگی میکنند به کار میرود.
    این رفتار در ایران هنوز مسئله عجیبیه حتی برای من و شما که ممکنه ادعای روشنفکریمون بشه.
    چون فرهنگ کلی خانواده های ما حتی یک شب بیرون ماندن دختر از خانه را هضم نمیکند چه برسد به زندگی با جنس مخالف همراه با رابطه جنسی.
    اما این رفتار اجتماعی بیش از 30 سال است در اقسانقاط دنیا جا افتاده و به قولی الان وقتی به یک آمریکایی بگویی که فلانی و فلانی بدون داشتن رابطه جنسی و حتی 1 شب کنار هم خوابیدن با هم ازدواج کرده اند مطمئنا انگار جلویش یک فیل غولپیکر هوا کرده ای.
    حال این که ما اشتباه میکنیم یا آنها. اینکه ما عقب مانده ایم یا آنها بی بندوبار...اصلا مورد بحث ما نخواهد بود.
    موضوع این است که مطمئنا ازدواج سفید راهکار مناسب برای شناخت دو فرد در این کشور در شرایط فرهنگی فعلی نخواهد بود.
    چون زیرساخت پذیرشی ما و روحیه مسئولیت پذیری یک پسر ایرانی به واسطه "اعتقادات" مرسوم ، سست و شکنندست.
    اعتقاداتی مانند این جملات:
    دختری که قبل از ازدواج با تو رابطه داشته از کجا میدونی با کس دیگه رابطه نداشته باشد.
    یا
    من به خاطر تو و پیش تو موندن جلوی بابام اینا وایسادم.بهشون گفتم این شوهر حتمی منه. باید منو بگیری.
    یا
    خانواده ای که میزاره دخترش اینجوری هرشب پیش پسر من بخوابه لایق وصلت با خانواده ما نیستند.
    در نهایت چه طور بدون اینکه حتی چند هفته زیر یک سقف و در یک تخت باهاش سر کنم بفهمم همسر آیندم میتونه از نظر جنسی در آینده ارضام کنه یا نه؟
    سوالی که اونور آبی ها به راحتی به یمن فرهنگ پذیریشان بهش جواب داده اند.
    اما در اینور آب اگر نمیخواهی به ازدواج سفید یا رابطه جنسی قبل از ازدواج به هر دلیلی تن در بدهی راهی غیر از صحبت کردن برایت نمیماند.
    دختر و پسر عزیز از صحبت درباره مسئله جنسی با نامزد خود امتناع نکنید.خجالت هم نکشید. اتفاقا این کار کاملا شخصیت شما را والا و با فرهنگ نشان خواهد داد.
    چون آدم هوسران درخواست یا اقدام میکند برای رابطه با هر کلکی که شده.... نظر نمیپرسد آن هم در مورد آینده.
    تا قبل از جدی شدن مسئله ازدواجتان حتما باید بدانی که آیا فرد مورد نظر میتونه یک عمر از نظر جنسی راضی کننده باشه برای تو یا نه؟
    اگر صحبت نکنید و در نهایت شخصی نباشه که میل و نیاز جنسیت رو در آینده جوابگو باشه یا باید نیازت را سرکوب کنی یا از طرق مختلف اجابتش کنی.
    (نگید پس عشق چی میشه؟همه چیز که رابطه جنسی نیست)
    خواهشا اگه جزو آدمهایی هستید که فکر میکنید میل جنسی ، چیزی جدای از عشق انسانی بین زن و شوهره همین الان از کنار این مطلب بگذرید.
    صحبت درباره رابطه جنسی قبل از ازدواج:
    1.عزیزم میشه نظر کلیت رو درباره رابطه جنسی بعد از ازدواج بگی؟
    در قدم اول اصلا باید بفهمی طرفت توی باغ هست یا خیر؟معمولا در همین مرحله 50 درصد ، دوطرف به شناخت جنسی از هم دست پیدا میکنند.
    2.عزیزم توی رابطه جنسی با همسرت چه چیزایی هیجان زدت میکنه.
    اگر قدم دوم را برداشتی باید تا تهش بری.اولا در پس جواب او حق قضاوت درباره اورا نداشته و ثانیا جوابها باید دوطرفه باشند.یعنی هردو باید علایق و نحوه رابطه جنسی مورد علاقشون رو بیان کنند.
    3.عزیزم اعتقاد داری که رابطه جنسیمون باید پرشور باشه تا عشقمون با دوام بمونه؟ جواب این سوال مهر نهایی برای قول و تعهد گرفتن از او و شناخت نهایی سطح علاقه جنسیش میباشد.
    دقت داشته باشید هیچ دختر یا پسر امروزی با گفتن جمله (آخه نمیدونم من تاحالا تجربشو نداشتم) حق فرار کردن از بیان علایق خود را ندارد.
    تمام انسانها حداقل از سن 18 سالگی نسبت به مسائل جنسی موضع و اعتقاد مشخصی دارند "بی برو برگرد" و هیچ ربطی به تجربه جنسیشان نخواهد داشت.
    در نهایت فقط صحبت های اولیه کمی مشکل خواهد بود و با برداشتن قدم به سمت جلو تصمیم برای ازدواج با وی مطمئنا عقلانی تر و مطمئن تر خواهد بود.

2. کاربران زیر از maljan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38422
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : صحبت درباره آینده رابطه جنسی با فرد مورد علاقه قبل از وصال با او

خب حالا به نظرتون اگر اقا یا خانم به هر دلیلی حقیقت را نگقت چی؟
    یا حتی ممکنه به واسطه نداشتن تجربه قبل از ازدواج خود شخص هم دقیقا ندونه چ خبره!

4. کاربران زیر از samikoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : صحبت درباره آینده رابطه جنسی با فرد مورد علاقه قبل از وصال با او

من که نفهمیدم خودت طرفدار ازدواج سفید هستی یا مخالف ؟؟؟ من که برداشتم این بود شاید موافق ازدواج سفید باشی ، که باید به عرض جنابعالی برسانم در غرب که تبلیغ ازدواج سفید می کنند بیشتر به خاطر شهوت و زیاده خواهی نظام سرمایه داری ست که سرمایه دار می خواهد با دختران زیادی به این بهانه ها رابطه جنسی برقرار کند البته زن بی خانواده که فریب این تبلیغات را می خورد زیاد پیدا می شود که بنده خودم شخصا به این دلیل نمی توانم در این سیستمی که شما تعریف می کنید با آن دختری که امثال شما چند شب بدون ازدواج با آنها سپری کردید ، ازدواج کنم البته مورد من فرق دارد و درمورد خودم زنهای همجنسگرا که علاقه به برده دارند زیاد پیدا می شود اما دختری وارد ازدواج سفید شد باید تن به فاحشگی بدهد البته بدون پول و صیغه منظورم هست که این تبلیغ غربی ها هم هست یعنی ازدواج مفتی و بدون پول که مختص شهوت پرست ها هست.
    امضای ایشان
    با شیلنگ کتک خوردن پارافیلیای اصلی من هست البته نوع شلنگ گاز

6. کاربران زیر از pipehose بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)