نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: چگونه تمام قلب همسرم را به خودم اختصاص دهم

2243
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    39085
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

چگونه تمام قلب همسرم را به خودم اختصاص دهم

بعد از یک مشاجره لفظی، چگونه دوباره سر صحبت را با همسرم باز کنم
    ما «ویتامین‌های همسرانه» را به شما توصیه می‌کنیم.
    ویتامین‌های همسرانه مجموعه کارهای ساده‌ای است که روابط شما را بهبود می‌بخشد؛ بی‌آن‌که هزینه‌های مادی دربرداشته باشد.

ویتامین همسرانه” آ"
    همدیگر را در آغوش بگیرید! سعی کنید روزانه حداقل یک دقیقه همسرتان را در آغوش بگیرید. در آغوش‌گرفتن بار احساسی بسیار زیاد و مثبتی را به فرد مقابل منعکس کرده و باعث آرامش طرفین خواهد شد. افراد در موقعیت‌های مختلف وقتی یکدیگر را در آغوش می‌گیرند یا به نحوی دست دور گردن همدیگر می‌اندازند، خشم و عصبانیتشان سریع فروکش می‌کند. شاید این را بتوان معجزه لمس‌کردن بیان کرد. معجزه‌ای که اگر بین همسران به‌صورت یک رفتار روزانه تبدیل شود، بی‌شک مهر و صمیمیت در آن خانه اوج خواهد گرفت. اگر به این‌کار عادت ندارید؛ از ۱۰ثانیه آغاز کنید. همدیگر را ۱۰ ثانیه در آغوش بگیرید. روز بعد ۲۰ ثانیه و…
    برای چشیدن معجزه ویتامین در آغوش‌کشیدن، در میان بگومگوی اتفاقی‌تان سریع به هم پیشنهاد ویتامین”آ”را بدهید. آن‌وقت مشاجره بین شما به‌صورت یک‌دفعه و ناخودآگاه پایان خواهد یافت.

ویتامین همسرانه”م”
    برای رساندن ویتامین "م” به همدیگر دنبال زمان خاصی نباشید. هروقت کنار هم نشسته‌اید یا مشغول تماشای تلویزیون هستید از این ویتامین امیدبخش و شادکننده استفاده کنید. ویتامین "م” یا ماساژ دادن یکی از مهم‌ترین راه‌های ارتباطی همسران است که تا حد بسیار زیادی به اصلاح روابط زوجین کمک می‌کند. همدیگر را ماساژ بدهید تا خستگی‌هایتان از بین برود و نشاط جایگزین آن شود.
    استفاده از ویتامین "م” می‌تواند هم آن‌قدر کوتاه باشد که ظرف ۳۰ ثانیه تمام شود و هم می‌تواند به‌اندازه ۱۵ دقیقه طولانی باشد تا تمام عضلات را شامل شود و حسابی خستگی را از تن به درآورد. مصرف این ویتامین را در طول روز برای خود اجباری کنید؛ حتی اگر فقط به‌اندازه ۳۰ ثانیه و در حد ماساژ شانه‌ها باشد.

ویتامین همسرانه "ن”
    اگر شما هم یک‌بار از ویتامین "ن” استفاده کنید، خواهید فهمید که نوازش‌کردن نه‌تنها راه مؤثر برای برقراری ارتباط است، بلکه باعث فراموشی دلخوری‌ها در هنگام دعوا هم خواهد شد. امتحانش بی‌ضرر است. یکدیگر را نوازش کنید. روی سر همسرتان دست بکشید و موهایش را نوازش کنید. نوازش‌کردن یا همان ویتامین”ن” بهترین دارو برای تقویت عشق است.
    نوازش‌کردن شاید یک عمل ساده و در نگاه اول کودکانه به‌نظر برسد، اما برطرف‌کننده بسیاری از نیازهای روحی زوجین است. افراد علی‌رغم این‌که شاید بگویند از این لوس‌بازی‌ها خوششان نمی‌آید، اما وقتی‌که شما اقدام به نوازششان کنید، مثل آهن مذاب شده و خیلی راحت حرف‌های شما در دل آن‌ها رسوخ خواهد کرد. نوازش‌کردن یکی از اصول مهم در ایجاد همدلی و محبت میان زوج‌ها است.

ویتامین همسرانه "د”
    در هر شرایطی می‌توانید از ویتامین” د” استفاده کنید؛ فقط کافی است دست‌های همدیگر را بگیرید تا وجودتان سرشار از این ویتامین مفید شود. در خانه، در میهمانی، در هنگام خرید، خلاصه هرجا که هستید، کافی است که دست‌های شما و همسرتان به هم برسند تا ویتامین”د” شما تأمین شود. چند دقیقه در روز دست همسرتان را بگیرید. آن‌وقت خواهید دید که هیچ‌چیز به‌اندازه این تماس جسمی برایتان آرامش و شادمانی به همراه نخواهد داشت.

2. 2 کاربران زیر از maljan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39505
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چگونه تمام قلب همسرم را به خودم اختصاص دهم

من فکر میکنم برای آقایون فقط نیاز جنسی تاثیر داره همین و بس

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : چگونه تمام قلب همسرم را به خودم اختصاص دهم

ویتامین (ج) نداشت ؟ یا ویتامین (ژ) ؟ ویتامین (خ) چطور ؟؟؟

نمیشد همه ی اینارو به صورت مولتی ویتامین باهم مخلوط کنن بعد قرص جوشانش رو بدن بیرون ؟؟؟!!!
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 10-29-2018 در ساعت 04:52 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)