نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: انتخاب همسر

2209
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39095
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

انتخاب همسر

سلام کمکم کنید من 26 سالمه 4ساله بایه آقایی حرف میزنم 13سال تفاوت سنی داریم خیلی دوسش دارم عاشق همیم این آقا هم نسبت به سنش خیلی روحیه ی عالی داره اما هربار گفته میام یه اتفاقی افتاده تو کارش مشکل پیش اومده که نشده بیاد تا الان حتی باهم قهر نکردیم چون خیلی مهربونه اما الان من یه خواستگاری دارم خانواده م میگن باید قبولش کنی اوناهم بیخیال نمیشن تورو خدا کمک کنید روز وشب شده کارم اشک ریختن چون نمیدونم چی درسته چی غلط خواهش میکنم بگید چیکار کنم 😔😔

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : انتخاب همسر

سلام

13 سال فاصله سنی زیاده و بعد از ازدواج باعث مشکلات میشه.

اون یکی خواستگارو در موردش توضیح خاصی ندادین ولی این مورد اول رو بیشتر در موردش فکر کنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    تشکر شده 92 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام عزیزم
    13 سال تفاوت سنی خیلی زیاده
    به نظرم شما اصلا الان سن ازدواجت نیست
    خودتون چند ساله اید؟
    خاستگار جدیده چند سالشه؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39095
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خواستگاردومم همسن خودمه 26 سالشه شرایط بدی هم نداره اما کسی که خودم میخوام خیلی از لحاظ مالی و اجتماعی سطحش بالاس نمیدونن دیگه چیکار کنم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39095
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

گلم خودم 26 سالمه از خیلیا پرسیدم گفتن اگه اخلاقش جور باشه چه اشکالی داره سن اما خودمم نگرانم از طرفیم این خواستگار بیخیال نمیشه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39078
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما وقتی یه نفرو دوست داری چطور یهو میتونی بیخیالش بشی و به یه یکی دیگه عشق بورزی؟
    من اگه جای تو بودم همین مشکلو بهش میگفتم.اگه واقعا منو بخاد ترس از دست دادنمو داره و اقدام میکنه برا خواستگاری
    خواستگارتم اگه نمیخای قاطعانه ردش کن و معطلش نذار و اصلا اصلا زیر بار زور خانواده نرو.
    ازدواج اجباری آینده خوبی نداره مخصوصا تو شرایطی که تو داری و دلت پیش یکی دیگه گیره

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

اگر اون اقا واقعا قصد ازدواج با شما رو داره بایدحتما به خاستگاری شما بیان وهیچ بهونه ای هم قبول نیست اینکه حالا هر دفعه که میخان بیان یه اتفاقی میوفته دلیل قانع کننده ای نیست مخصوصا که باید مشخص بشه برای چی تا این سن ازدواج نکردن وبعد از 4 سال هنوزم نتونسن یه زمان برای مشخص کردن سرانجام این رابطه پیدا کنند . ببینید زندگی شما هر لحظه و هر زمانش انقدر به سرعت میگذره و فرصتا ممکنه پشت سرهم براتون پیش بیاد که اگر بخواین موقعیت ها رو از دست بدین پشیمون خواهید شد . پس هرچه سریعتر تکلیف رابطه قبلی خودتونو مشخص کنید حالا منظور این نیست که حتما با این مورد جدید وصلت میکنید یا نه ولی این موقعیت پیش اومده که زودتر برای ایندتون تصمیم بگیرید.
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39095
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط _.sisi._ نمایش پست ها
    سلام
    شما وقتی یه نفرو دوست داری چطور یهو میتونی بیخیالش بشی و به یه یکی دیگه عشق بورزی؟
    من اگه جای تو بودم همین مشکلو بهش میگفتم.اگه واقعا منو بخاد ترس از دست دادنمو داره و اقدام میکنه برا خواستگاری
    خواستگارتم اگه نمیخای قاطعانه ردش کن و معطلش نذار و اصلا اصلا زیر بار زور خانواده نرو.
    ازدواج اجباری آینده خوبی نداره مخصوصا تو شرایطی که تو داری و دلت پیش یکی دیگه گیره
    دوست عزیزم من یهو بیخیالش نمیشم حانواده ام میگن بهش گفتم میگه خیلی خونسرد میدونم نمیشه ولی وقتی من میبینم خونواده ی من چقدر مصمم هستن قبول نمیکنه که

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد