نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل همسرم با خانواده من

1727
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39155
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مشکل همسرم با خانواده من

سلام
    28 سالمه 4 ماهه عقد کردیم خانومم 23 سالش قبل عقد تقریبا یک ماه باهم صحبت کردیم خیلی از موضوعات رو صحبت کردیم و به تفاهم رسیدیم.
    من بچه کوچک خانوادم و خانواده نسبتا پرجمعیتی داریم که همگی ازدواج کردند ولی خانومم بچه بزرگه و بجز خودش فقط یک خواهر کوچکتر داره
    شاغلم ماشین دارم خونه تازه گرفتیم با رو هم گذاشتن وام ازدواجمون و ... اهل هیچ خلافی حتی سیگار، رفیق بازی هیچی نیستم، شخصیت آرومی دارم و ...

مشکلی که من پیدا کردم این هست که خانومم بشدت حساس شده روی خانواده من بخصوص پدر و مادرم کوچکترین حرفی که میزنن بهش بر میخوره و بزرگ میکنه و چند ساعت باهم بحث میکنیم حتی گاهی کار به بی احترامی به خانواده من میرسه و به من میگه تو فقط طرفداری خانوادت رو میکنی منو پیش اونا له میکنی من توضیح میدم بهش اینجوری نیست حرف خاصی نزدن بهت مثلا نمونش چند باری خانومم خونه ما اومدنی مامانم گفته منزوی نباش بگو بخند با زنداداشا بگید بخندید تو جمعشون باش میگه من اخلاقم اینجوری مامانت بمن نباید بگه اخمو و ... یا میگه چرا خانوادت به من زنگ نمیزنن منو آدم حساب نمیکنن منو اصلا دوست ندارند و ... درسته شاید کمتر زنگ میزنن ولی هر موقع میبینن با نهایت احترام برخورد میکنن تا حالا کوچکترین بی احترامی نکردن بهش

خیلی زود عصبانی میشه و حرص میخوره حتی سر موضوعات خیلی کوچک تو خانواده خودشون هم من تا به الان سعی کردم همیشه هواش رو داشته باشم بیشتر برم ببینمش بریم بیرون چیزایی که خواسته توانم بوده بخرم همیشه با احترام صحبت کردم چه با خودش چه با خانوادش مراسمی بوده سعی کردم در حد توانم خوب برگزار بشه خانواده خودمم کمک کردند چند باری قبلنا نشستم حرف زدم باهاش گفتم رفتارم خوبه مشکلی چیزی نیست گفته نه ولی انگار دو تا شخصیت داره بعضی مواقع خیلی خوبه بعضی مواقع ناراضیه عصبیه جوری که اصلا نمیشه باهاش حرف زد میگه باید تحمل کنم اینم عاقبت منه به آیندم اعتمادی ندارم تو ایران خانوما باید سرکوفت بخورن و ... دلم رو شکستی خودتو تو ذهنم بد کردی و ... در حالی که چیزی که من میبینم هیچ اتفاق حاد یا مشکلی وجود نداره همه چی طبیعیه خانوادم هم برخوردشون نمیگم خیلی عالی ولی خوبه باهاش بالاخره به آدم به مزاح حرف میزنن ولی اینکه تازه عروس خونه هر چی مامان بابام بگن جوابشون رو با عصبانیت بده خیلی داغون میکنه منو موندم بین همسرم و خانوادم
    میگم بریم با ینفر بزرگتر حرف بزنیم میگه نه، میگم بریم پیش مشاور میگه نه به هیچ وجه هم کوتاه نمیاد لطفا راهنماییم کنید اگر اطلاعات بیشتری میخواید بگم، ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل همسرم با خانواده من

دوست عزیز در این مورد باید با فردی قابل اعتماد در خانواده صحبت کنید .
    فردی باشه که حرفهاش روی خانم شما موثر باشه .
    گاهی اهمیت دادن زیاد هم فرد رو حساس میکنه .
    ایشون باید بدونه شرایط زندگیش تغییر کرده و باید سازگاری به خرج بده .
    و این مسایل نیاز به گذر زمان داره .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : مشکل همسرم با خانواده من

مادر و یا پدرشون
    هر کدام منطقی تر هستند و جانبداری از دخترشون نمیکنند
    و همسرشما حرف شنوی داره از ایشون
    باهاش صحبت کنه .
    یه مقدار بیشتر دوران عقد رو طولانی تر کنید .
    ایشون از یک خانواده کم جمعیت وارد خانواده شما شده کم کم عادت میکنه .
    بهش یه مقدار وقت بدید .
    خودتون به یک مشاور مراجعه کنید و نحوه برخورد همسر و خانوادتون
    رو با کمک مشاور به کار ببندید .
    بعد از یه مدت به همسرتون بگید برای بهبود رابطه خودتون شما نیاز به مشاوره دارید و از همسرتون بخواهید شما رو همراهی کنه .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد