نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خواستگاری

815
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39191
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواستگاری

سلام من 23 ساله هستم.در گذشته یک اشتباه کردم و عاشق یک پسر شدم و با او رابطه داشتم و دیگه دختر نیستم.من بعد از انجام آن اشتباه پشیمان شدم ولی آن شخص قصد اخاذی از من را داشت ولی من با همه ترسی که داشتم به پدرم گفتم او اول خیلی عصبانی شد ولی بعدا آرام شد و من را نجات داد و آن پسر ازین شهر رفت و من تنها ماندم.ترمیم هم نکردم چون آنرا کلاهبرداری میدانم و زندگی که شروعش با کلاهبرداری باشد زندگی نمی شود.چندین خواستگار هم داشتم که به هیچ کدام موضوع را نگفتم ولی وقتی دیدم برای آنها اهمیت دارد آنها را رد کردم.کم کم قید ازدواج را زدم و تصمیم گرفتم مستقل باشم برای همین در مهد کودک مشغول به کار شدم.پدرم با کامیون تریلی کار میکند و یک شاگرد دارد که او را تایید میکند و اینکه می گوید با او همسفر بوده در طول دو سال و میداند که شاگردش فردی محجوب تلاشگر مومن و خوش اخلاق هست. خلاصه اینکه شاگرد پدرم به خواستگاری آمد و ظاهرا گذشته براش مهم نیست.او خودش پول نصف کامیون را دارد و پدرم هم میگوید نصف دیگرش را میدهم تا شش دنگ یک کامیون بخرد این از شغلش.چیزهایی که پدرم درباره او گفت فکر میکنم درست باشد و خیلی شخص معتقدی به نظر میرسد.اما ایشانم بی مشکل نیست.
    1-مدرکش دیپلم است.
    2-با خانواده اش ارتباطی ندارد آنهم چهار سال که با ماجرایی که تعریف کرد ظاهرا حق دارد.میگوید پدرش از خانه بیرونش کرده.
    حالا من از شما خواهران و برادران عزیز خواهشمندم راهنمایی کنید که ازدواج من با ایشان صحیح هست یا نه؟
    من خودم تا حدودی از اخلاق و حرکاتش خوشم میاد ولی از شغلش نه چون دوست دارم شوهرم کنارم باشه.ممنون از شما.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : خواستگاری

سلام به نظرم خیر
    چون فردی که 4 سال بتونه قید پدر مادرش را بزنه و باهاشون ارتباط نداشته باشه
    ممکنه بعدا در زندگی متاهلی بهتون بگه قید پدر مادرت را بزن و باهاشون ارتباطی نداشته باش آیا شما میتونید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39191
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام به نظرم خیر
    چون فردی که 4 سال بتونه قید پدر مادرش را بزنه و باهاشون ارتباط نداشته باشه
    ممکنه بعدا در زندگی متاهلی بهتون بگه قید پدر مادرت را بزن و باهاشون ارتباطی نداشته باش آیا شما میتونید؟
    ممنونم از پاسخ گویی شما
    راستش در این باره خیلی با پدرم و من صحبت کرده و همه چیز را گفت.خودش و پدرش حتی درگیری فیزیکی داشتند.میگه شبی که انداختم بیرون با پدرم گلاویز شدم چونکه من را زندانی کرده بود و جای سوختگی سیخ داغ را به من و پدرم نشان داد و میگوید کار پدرم است.ظاهرا علت اصلی اختلافشان درس و علاقه ایشان به رانندگی بوده و ازین حرفا.راستش در این باره قسم خورد راست میگه و اینکه پدرش آدم بدی بوده و خیلی اذیتش کرده.خود من هم تا حدودی با این قضیه مشکل دارم بنابراین به پدرم گفتم بره تحقیق در شهرش که ظاهرا راست میگفت پدرش آدم خوشنامی نیست.اما مادرم هنوز قانع نشده و مخالفه.من خیلی گیجم در این باره.
    راستش دوست عزیز هر چند من با ظاهر بینی مخالفم ولی خیلی مظلوم به نظر میرسه.
    ویرایش توسط bita777 : 08-31-2018 در ساعت 03:45 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

بعضی اشتباهات هست که سرنوشت انسان تغییر میده ، شما هم دچار همچنین اشتباهی شدی و این که هم نمی خواهی سر کسی کلاه بزاری هم قابل تقدیر هستش. به هر حال انتخاب های شما محدود شده ولی این محدویت نباید دلیلی باشه برای اینکه هر کی از راه رسید که گذشته براش مهم نبود باهاش ازدواج کنی.
    همه جوانب بسنج با خودت رو راست باش واقعا با کار اون فرد مشکل داری یا کلا به دلت ننشسته . حسی بهش داری ؟ معیار های مهم دیگه ات داره ؟ بعدش نامزدی برای آشنایی بهتر تا بهتر بشناسیش.

توکل به خدا همه چی حل میشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)