نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: زنم باتمام اعضای خانوادم قهر کرده

1233
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39220
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

زنم باتمام اعضای خانوادم قهر کرده

نمیدونم پیامو دارم درست میفرستم یانه
    راستش من یه ازدواج ناموفق داشتم علت جداییمون دخالت خانوادش بود.به واسطه همکارام با ی خانم دیگه ازدواج کردم ایشون از همون روز اول با تمام خانوادم خواهر و مادر به بهانه های مختلف قهر کرد و منم هروقت میرم پیششون حسابی جنگی به پا میکنه که تو اونا رو بیشتر دوست داری و ....
    مسئله من مربوط میشه به دوروز قبل که قرار شد با همسرم و مادرم بریم دیدن داداشم ت یک شهر دیگه.ت مسیر صندلی جلو نشست خانومم و بخانه اینکه پام درد میکنه صندای رو کاملا خابوند طوری که مادرم نمیتونست ت************ بخوره ی بار بهش گفتم صندلی تو بیار جلوتر از همونجا قهر کرد یک کلام با من حرف نزد ت خونه داداشم ی گوشه کز کرد دست به سیاه سفید نمیزد همش منو تهدید میکرد که بلایی سرت بیارم که ندیده باشی.پام که به خونه خودمون رسید ایستاد به سروصدا تمام گلدونارو پرت میکرد وسط خونه و داخل حیاط جیغ میزد و ابروریزی میکرد-من کارمندم و ت شهر کچیکی زندگی میکنم و همه منو میسناسن-من ناخوداگاه یک کشیده بهش زدم و امدم ت حیاط دراز کشیدم و تا صبح نرفتم خونه.صبح که رفتم دیدم قاب عکس مرحوم پدرمو اول پاره و بعد اتیش زده توضیح اینکه قبلا هم مادرم ی چرخ خیاطی داده بود بهش معلوم نیست چکارش کرده نیست.لحافایی که مادرم بهم داد همرو انداخته سطل اشغال خداییش دیگه دارم کم میارم از دست این زن راستی ایشون هرروز میره خونه مادرش و ساعت ده شب میاد خونه و من تنها ت خونه هستم.زنم بچه دار نمیشه و بچه نداریم من 32سالمه و اون 31سال.لطفا راهنمایی کنید.ممنون میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : زنم باتمام اعضای خانوادم قهر کرده

به احتمال زیاد ایشون مشکل روانی دارند که میتونه مهم ترینش همون بچه دار نشدنشون باشه که تاثیر گذاشته

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط hesiam نمایش پست ها
    نمیدونم پیامو دارم درست میفرستم یانه
    راستش من یه ازدواج ناموفق داشتم علت جداییمون دخالت خانوادش بود.به واسطه همکارام با ی خانم دیگه ازدواج کردم ایشون از همون روز اول با تمام خانوادم خواهر و مادر به بهانه های مختلف قهر کرد و منم هروقت میرم پیششون حسابی جنگی به پا میکنه که تو اونا رو بیشتر دوست داری و ....
    مسئله من مربوط میشه به دوروز قبل که قرار شد با همسرم و مادرم بریم دیدن داداشم ت یک شهر دیگه.ت مسیر صندلی جلو نشست خانومم و بخانه اینکه پام درد میکنه صندای رو کاملا خابوند طوری که مادرم نمیتونست ت************ بخوره ی بار بهش گفتم صندلی تو بیار جلوتر از همونجا قهر کرد یک کلام با من حرف نزد ت خونه داداشم ی گوشه کز کرد دست به سیاه سفید نمیزد همش منو تهدید میکرد که بلایی سرت بیارم که ندیده باشی.پام که به خونه خودمون رسید ایستاد به سروصدا تمام گلدونارو پرت میکرد وسط خونه و داخل حیاط جیغ میزد و ابروریزی میکرد-من کارمندم و ت شهر کچیکی زندگی میکنم و همه منو میسناسن-من ناخوداگاه یک کشیده بهش زدم و امدم ت حیاط دراز کشیدم و تا صبح نرفتم خونه.صبح که رفتم دیدم قاب عکس مرحوم پدرمو اول پاره و بعد اتیش زده توضیح اینکه قبلا هم مادرم ی چرخ خیاطی داده بود بهش معلوم نیست چکارش کرده نیست.لحافایی که مادرم بهم داد همرو انداخته سطل اشغال خداییش دیگه دارم کم میارم از دست این زن راستی ایشون هرروز میره خونه مادرش و ساعت ده شب میاد خونه و من تنها ت خونه هستم.زنم بچه دار نمیشه و بچه نداریم من 32سالمه و اون 31سال.لطفا راهنمایی کنید.ممنون میشم

دوست عزیز با توجه به گفته های شما بهتره از بچه دار شدن اکیدا خودداری کنید .
    فعلا در این مورد اول با گفتگو کردن با همسرتون باید شروع کنید .
    و سپس از طریق افراد قابل اعتماد در خانواده و یا فامیل با ایشون صحبت کنید .
    متقاعدش کنید به مشاوری مجرب مراجعه کنه و این حضور باید دو نفره باشه .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39220
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخلاقش طوریه که سریع قهر میکنه اصلا نمیشه باهاش صحبت کرد همشریه میکنه و جیغ میکشه.بعید میدونم بیاد مشاوره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد