مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: افسردگی بعد زایمان

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

افسردگی بعد زایمان

باسلام خدمت شما عزیزان که باوجود مشغله ی زیادبه فکرکمک رسانی به همنوعانتون هستید.
    تقریبا شیش سال پیش که بارداری اولم اتفاق افتاددرحین زایمان خیلی درد کشیدم به طوری که هم درد زایمان طبیعی هم درد بعدازعمل سزارین روتجربه کردم وبعدازاون به دلیلی که فکرمیکنم منطقی نبود وبعدها یکی ازپزشکان نوزاد هم گفت نوزادمن یک هفته بستری شدوسرم وسوزن وازاینجورچیزا توجونش کردن بعد ازمرخص شدن هم زیاددلجویی ازجانب همسرم ندیدم بعداز دوسال این اتفاق بارداری دوباره برای فرزند دومم هم تکرار شدومن وایه به دل شدم که زایمان کنم وبچه امو توبغلم بگیرمو بیام خونه.باز یک هفته بستری شد واین بارغصه ی تنها موندن بچه ی اول وبستری شدن بچه ی دوم مزید برعلت شدکه روحم آزرده تربشه .حالا هروقت یک نفرراحت زایمان میکنه من به این فکرمیکنم که چرا واسه من این اتفاق نیوفتادیعنی من اینقدر گناهکاربودم که خدا نخواست لذت یه زایمان زیبا وبی دغدغه روداشته باشم.خیلی اونروزا منو آزار میده مدام میگم کاش ماهم پول داشتیم ومیرفتیم بیمارستان خصوصی تامیتونستم زایمان خوبی داشته باشم .غمش اینقدر واسم سنگینه واینکه همسرم که هیچوقت درک نکرد من چقدر غصه خوردم وهمیشه تا من ابراز غم میکنم اون صدبرابر بیشترمیگه ما وایه ی اینکه بچه مونو ازبیمارستان بزاریم توبغلمونو بیاریم با دلمون موند.لطفا بهم بگیدچیکارکنم که این احساس بدودرمقابل اتفاق خوب زندگیه دیگران نداشته باشم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.02
    تشکـر
    4,197
    تشکر شده 10,130 بار در 5,068 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : افسردگی بعد زایمان

نقل قول نوشته اصلی توسط 747maryam نمایش پست ها
    باسلام خدمت شما عزیزان که باوجود مشغله ی زیادبه فکرکمک رسانی به همنوعانتون هستید.
    تقریبا شیش سال پیش که بارداری اولم اتفاق افتاددرحین زایمان خیلی درد کشیدم به طوری که هم درد زایمان طبیعی هم درد بعدازعمل سزارین روتجربه کردم وبعدازاون به دلیلی که فکرمیکنم منطقی نبود وبعدها یکی ازپزشکان نوزاد هم گفت نوزادمن یک هفته بستری شدوسرم وسوزن وازاینجورچیزا توجونش کردن بعد ازمرخص شدن هم زیاددلجویی ازجانب همسرم ندیدم بعداز دوسال این اتفاق بارداری دوباره برای فرزند دومم هم تکرار شدومن وایه به دل شدم که زایمان کنم وبچه امو توبغلم بگیرمو بیام خونه.باز یک هفته بستری شد واین بارغصه ی تنها موندن بچه ی اول وبستری شدن بچه ی دوم مزید برعلت شدکه روحم آزرده تربشه .حالا هروقت یک نفرراحت زایمان میکنه من به این فکرمیکنم که چرا واسه من این اتفاق نیوفتادیعنی من اینقدر گناهکاربودم که خدا نخواست لذت یه زایمان زیبا وبی دغدغه روداشته باشم.خیلی اونروزا منو آزار میده مدام میگم کاش ماهم پول داشتیم ومیرفتیم بیمارستان خصوصی تامیتونستم زایمان خوبی داشته باشم .غمش اینقدر واسم سنگینه واینکه همسرم که هیچوقت درک نکرد من چقدر غصه خوردم وهمیشه تا من ابراز غم میکنم اون صدبرابر بیشترمیگه ما وایه ی اینکه بچه مونو ازبیمارستان بزاریم توبغلمونو بیاریم با دلمون موند.لطفا بهم بگیدچیکارکنم که این احساس بدودرمقابل اتفاق خوب زندگیه دیگران نداشته باشم

دوست عزیز افسردگی یعنی اینکه ذهن شما در گذشته باقی مونده .
    باید بدونید گذشته جای خوبی برای موندن نیست و کسی هم قرار نیست شمارو نصیحت کنه .
    چون شما با همین رفتارتون دوباره قراره دوران تلخی رو برای کودکانتون رقم بزنید .
    و حس شاد بودن یک مادرو ازشون بگیرید . و بعد از چند سال دوباره حسرت این روزهارو بخورید .
    فعلا برای رهایی از این آشفتگی توصیه میکنیم هر چی به ذهنتون میرسه رو بنویسید .
    و چندین باز ازش بخونید و ببنید چه چیزایی رو در ذهنتون انبار کردید .
    بعد میتونید نوشته رو بسوزونید .
    اینطوری ذهنتون از آشفتگی رها میشه و بهتر میتونید ادامه بدید .
    مشاوره روانشناسي تلگرامي:
    http://t.me/kanonmoshaveran_bot
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.72
    تشکـر
    2,987
    تشکر شده 1,468 بار در 962 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط 747maryam نمایش پست ها
    سلام

با توجه به توضیحاتتون شما مزاجتون سرد هست و همین دلیل سخت بودن زایمانتون و افسردگیتونه.

برای رفع هر دو مشکل شما باید با خوردن غذاهای گرم مزاج مثل کاچی، خرما، عسل، انگور و انجیر، مزاج خودتونو گرم کنید.

درمان افسردگی بعد از زایمان از زبان حکیم خیراندیش

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.49
    تشکـر
    2,212
    تشکر شده 1,828 بار در 947 پست
    سیستم عامل و مرورگر

والا تا اونجایی که من میدونم و شنیدم زایمان برای هیچ کس یا لااقل اکثر افراد سخت بوده و هست و برا همین درد بالایی که مادران متحمل میشن ، همه ی گناهان بخشیده میشه . به نظرم خدارو شکر کنید که هم خودتون هم فرزندانتون سالم هستین .
    ارباب صدای قدمت می آید...

6. Top | #5

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.93
    تشکـر
    1,880
    تشکر شده 1,425 بار در 806 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

سلام
    به سایت مشاور خوش آمدید.
    ببینید یک حقیقت و واقعیت عینی هست که اتفاق افتاده ولی از واقعیت بالفعل درآمده مهمتر طرز نگاه و زاویه دید شما به آن واقعیت هست آن چیزی که باعث افسردگی شما شده دیدگاه شما به واقعه پیش آمده است نه خود واقعه. شما می توانید با تغییر دیدگاهتان از دام افسردگی رها شوید.
    لطفا تایپیک زیر را به دقت مطالعه کنید
    داستانک؛ پندآموز

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
افسردگی,  افسردگی شدید,  افسردگی چیست,  افسردگی پس از زایمان,  افسردگی در بارداری,  افسردگی دو قطبی,  افسردگی مزمن,  افسردگی لارا فابیان,  افسردگی درمان,  افسردگی در جدول,  افسردگی بعد از زایمان,  افسردگی بعد از ترک سیگار,  افسردگی بعد از ترک شیشه,  افسردگی بعد از سقط,  افسردگی بعد از ازدواج,  افسردگی بعد از کنکور,  افسردگی بعد از عقد,  افسردگی بعد از ارضا شدن,  افسردگی بعد از طلاق,  افسردگی بعد از عمل بینی,  فرزند,  فرزندان پیامبر,  فرزندان حسن روحاني,  فرزند پسر در جدول,  فرزندان مسئولین در خارج,  فرزندان رهبر,  فرزند خواندگی,  فرزندت كجاست,  فرزندان حسن روحانی,  فرزندان لیلا فروهر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)