نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: ناامیدی و شکست

3360
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38385
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ناامیدی و شکست

خیلی ناامیدم.خیلی وقته یه خبر خوش تو خونمون نپیچیده.نمیدونم حکمت خدارو ولی همیشه یه روزنه امید ایجاد میشه وبعدش درست وقتی پراز امیدی میزنه تو ذوقت و از همیشه ناامیدترت میکنه.هم من هم داداشم چند ساله پشت کنکوریم.امسال جفتمون واقعا تلاش کردیم ولی از شانس بد ما تغییراتی اساسی دادن به رتبه ها وهمین شد که جفتمون اونی ک میخواستیم نیاوردیم.دیگه طاقت اشکای مادرمو ندارم همش دشمن شاد کن شدیم همش شکست خوردم تو هر زمینه که فکرشو کنید.اخه نه لقمه حروم خوردیم نه خلافی همیشه عشق خدا پیغمبر تو دلمون.پس چرا اینجوری میشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ناامیدی و شکست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sedigham نمایش پست ها
    خیلی ناامیدم.خیلی وقته یه خبر خوش تو خونمون نپیچیده.نمیدونم حکمت خدارو ولی همیشه یه روزنه امید ایجاد میشه وبعدش درست وقتی پراز امیدی میزنه تو ذوقت و از همیشه ناامیدترت میکنه.هم من هم داداشم چند ساله پشت کنکوریم.امسال جفتمون واقعا تلاش کردیم ولی از شانس بد ما تغییراتی اساسی دادن به رتبه ها وهمین شد که جفتمون اونی ک میخواستیم نیاوردیم.دیگه طاقت اشکای مادرمو ندارم همش دشمن شاد کن شدیم همش شکست خوردم تو هر زمینه که فکرشو کنید.اخه نه لقمه حروم خوردیم نه خلافی همیشه عشق خدا پیغمبر تو دلمون.پس چرا اینجوری میشه
    باسلام دوست عزیز
    من روانشناس هستم.
    بهتره با خودت رو راست باشید، شما درس نمیخونید. و از پست های قبلیت که من در جریانش بودم میدونم که سرگرم روابط عاشقانه دوران نوجوانی بودی پس تلاش نکردن خودتون رو گردن خدا و تقدیر و لقمه نون خلاف نکن. اقا فرخ قبلا بهتون اخطار داده بودند. وقت درس عاشقی کردید برای همین توی هیچکدوم موفق نشدید. هرکاری باید سروقتش انجام بشه تا نتیجه درستی داشته باشه
    بهتر هست که یک بار محکم درس بخونید و بدون مسائل حاشیه ای درس بخونید تا نتیجه بگیرید. چون کنکور شوخی بردار نیست و نمیشه با سرسری خوندن کنکور خوبی داد.
    وقتی بدونی تلاش نکردی خیلی بهتر از زمانی هست که فکر می کنی تلاش کردی ولی نتیجه نگرفتی.
    موفق باشید
    پی نوشت:
    دوستان ممکنه الان به من خرده بگیرید که چرا انقدر محکم جواب دادم. باید اعلام کنم گاهی وقت ها لازم هست
    ویرایش توسط ghm : 09-12-2018 در ساعت 11:44 AM

3. کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

..............

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38385
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله شما درست میگید درگیر رابطه عاشقی بودم.نمیگم درسمو خیلی عالی خوندم ولی انتظار داشتم منم مثل بقیه همونی قبول شم که بقیه باهمون رتبه قبول شدن.شما هیچ از زندگی من خبر ندارید یه جوری ام حرف زدید انگار جرم خیلی بزرگی کردم.من یه اشتباهی کردم تاوانشم دادم.درس و کنکور دیوونم کرده حالم از درسای تکراری بهم میخوره.افسردگی گرفتم به تمام معنا هیچ کسو ندارم جز خدا که بازم نمیدونم حکمت این روزا چیه.بازم ممنون

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38462
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام صدیقه خانوم بنده هم یک سال کنکور سراسری شرکت کردم و دانشگاه خوبی قبول نشدم و درگیر شکست عشقی بودم😅 اما اصلا به روم نیاوردم و در همون دانشگاه ادامه دادم و کنکور ارشد هم یک سال شرکت کردم و این بار هم اصلا جایی قبول نشدم ولی باز هم تسلیم نشدم و یک سال دیگه هم خوندم و خدا رو شکر الان دانشگاه خیلی خوبی هستم .از همین الان بهتون بگم که شیرینی زندگی همیناست چند سال دیگه بگذره به همینا میخندین فقط هیچ وقت امید خودتونو به تلاش از دست ندید و سعی کنید موقع درس خواندن از گوشی دور باشید و در کتابخانه درس بخونید

فرستاده شده از SM-J700Fِ من با Tapatalk

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38462
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه در خانوادتون امید نیست سعی کنید با رفتارتون امید خانواده باشید شاد بودن بهشون یاد بدید انسان از بدو تولد دارای همه چیز نیست باید بدست بیارید

فرستاده شده از SM-J700Fِ من با Tapatalk

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39230
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز باور کنید که بقیه ادما هم کلی مشگل بزرگ و کوچیک دارن که ما ازشون خبر نداریم این شرایط سختو فقط واسه خودت ندون میخوام بگم این فراز و فرود ها برای همه ی ما تو زندگی پیش میاد . و اما اگه چند ساله که پشت کنکور نشستی و رتبه دلخواهتو کسب نکردی تلاشتم میکنی و بازم نمیشه یعنی ذهنت در گیره تمر کز حواس خوبی نداشتی این به خاطر همین نارضایتی از شرایط زندگیت بوده که اگه نمیتونی از پسش بر بیای خودتو اروم کنی توصیه میکنم دیگه پشت کنکور نشین امسال دانشگاه برو درسته شاید اون رشته ای که دوست داری نشه اما یه رشته که بدت نمیاد ازش میتونی از پسش بر بیای انتخاب کن برو قول میدم روحیه ات کلی عوض میشه بعلاوه الان همچین بازار کار خوبیم نیست خیلی قصه نخور که رشته که دوست داشتی نشد اگه واقعا ادم بخواد درس بخونه میتونه دکتری یه رشته ساده رو هم لگیره انشالله سر کار بره
    در ضمن عشق و عاشقی تو سن شما خیلی طبیعی بوده حتی گاهی به خاطر فشار روحی خود کنکور تو این سن بچه ها به جنس مخالف گرایش پیدا میکنن که واقعا با چشم بسته است و خیلیا که تو این سن به عشقشون رسیدن احساس پشیمونی و نارضایتی میکنن چون کلا بر اساس احساس بوده نه منطق اگه گاهی بعضی چیرا بر وفق مراد ما نیست شاید صلاحمون توش نیست عزیزم نگران نباش سعی کن خودتو شاد نگهداری حتی بزورم شده بخند شرایط سخت برا هممون هست باید ما قوی باشم

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38385
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تسنیم بانو نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز باور کنید که بقیه ادما هم کلی مشگل بزرگ و کوچیک دارن که ما ازشون خبر نداریم این شرایط سختو فقط واسه خودت ندون میخوام بگم این فراز و فرود ها برای همه ی ما تو زندگی پیش میاد . و اما اگه چند ساله که پشت کنکور نشستی و رتبه دلخواهتو کسب نکردی تلاشتم میکنی و بازم نمیشه یعنی ذهنت در گیره تمر کز حواس خوبی نداشتی این به خاطر همین نارضایتی از شرایط زندگیت بوده که اگه نمیتونی از پسش بر بیای خودتو اروم کنی توصیه میکنم دیگه پشت کنکور نشین امسال دانشگاه برو درسته شاید اون رشته ای که دوست داری نشه اما یه رشته که بدت نمیاد ازش میتونی از پسش بر بیای انتخاب کن برو قول میدم روحیه ات کلی عوض میشه بعلاوه الان همچین بازار کار خوبیم نیست خیلی قصه نخور که رشته که دوست داشتی نشد اگه واقعا ادم بخواد درس بخونه میتونه دکتری یه رشته ساده رو هم لگیره انشالله سر کار بره
    در ضمن عشق و عاشقی تو سن شما خیلی طبیعی بوده حتی گاهی به خاطر فشار روحی خود کنکور تو این سن بچه ها به جنس مخالف گرایش پیدا میکنن که واقعا با چشم بسته است و خیلیا که تو این سن به عشقشون رسیدن احساس پشیمونی و نارضایتی میکنن چون کلا بر اساس احساس بوده نه منطق اگه گاهی بعضی چیرا بر وفق مراد ما نیست شاید صلاحمون توش نیست عزیزم نگران نباش سعی کن خودتو شاد نگهداری حتی بزورم شده بخند شرایط سخت برا هممون هست باید ما قوی باشم
    خیلی ممنونم دوست عزیزم خوشحالم حالمو درک کردی.منم مثل همه عشقو تجربه کردم تو اون سن که میدونم طبیعیه و اصلنم واسه از دست دادنش ناراحت نیستم و خوشحالم که میتونم انتخابای بهتری داشته باشم.نه اخه وقتی به دلم نیست که برم ازاد یا پبام نور اصلا حس درس خوندنشم پیدا نمیکنم.ترجیح میدم امسالم بشینم وبا تموم تلاشم بخونم اگه روزگار با ما یار باشه انشالله قبولم برام دعا کنید امیدمو بیشتر ازین از دست ندم و روحیم خراب نشه

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39230
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

به امید خدا امسال دیگه موفق میشی مطمئنم

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38385
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تسنیم بانو نمایش پست ها
    به امید خدا امسال دیگه موفق میشی مطمئنم
    امیدبه خدا.ممنون از روحیه دادنتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)