نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بلاتکلیفی در رابطه

1187
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بلاتکلیفی در رابطه

نزدیکه سه ماه میشه که با قردی در ارتباطم.ماه اول خیلی خوب بود و ما میدونستیم که قراره مدتی از هم دور باشیم چون داشت میرفت خارج از کشور برای ادامه تحصیل.من پذیرفتم و بهش گفتم که تحمل میکنم هر سختی ای رو.اون گفت که سخته خیلی اما من پذیرفتم...اما یک سال قرار بود بره...قرار بودبرگرده.اما وقتی رفت هم بورس شد هم استاد و وضعیت خوبی پیدا کرد و انگار که قراره بمونه.با این اوصاف نمیدونستم خوشحال باشم یا ناراحت.از اینکه پیشرفت میکنه خوشحالم از دوریش دلگیر.هم چنین اینکه اون ۱۲ ساله از پدرو مادرش دوره و اونا کشور دیگه ای هستن.انگار که چون از ایران رفته اونجا خیلی حس غربت داره و خیلی بیشتر دلتنگ خانوادش.من هر کاری میکنم که غصه نخوره انگار کارآمد نیست.نمیتونم ناراحتیشو غصه خوردنشو حس خودکشی داشتنشو افسردگیشو ببینم طاقتشو ندارم.واقعا نمیدونم چکار کنم..از طرفی نمیدونم آیندم چی میشه.همدیگرو دوست داریم رابطمون خیلی خوبه اما اصلا وضعیت اون مشخص نیست.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بلاتکلیفی در رابطه

دوست عزیز با شرایطی که دارید نباید انتظار خاصی از ایشون داشته باشید .
    اگر ایشون با این شرایط خوبی که پیدا کرده بازم به فکر خودکشی هست و یا ...
    شما کار خاصی نمیتونید در ایران برای ایشون انجام بدید.
    مگر به خانواده اش اطلاع بدید تا بتونن حمایتش کنند .
    در مورد شرایط خودتون هم تا ایشون تمایلی برای ازدواج نداشته باشه شما وقت خودتون رو تلف کردید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بلاتکلیفی در رابطه

[QUOTE=farokh;277366]دوست عزیز با شرایطی که دارید نباید انتظار خاصی از ایشون داشته باشید .
    اگر ایشون با این شرایط خوبی که پیدا کرده بازم به فکر خودکشی هست و یا ...
    شما کار خاصی نمیتونید در ایران برای ایشون انجام بدید.
    مگر به خانواده اش اطلاع بدید تا بتونن حمایتش کنند .
    در مورد شرایط خودتون هم تا ایشون تمایلی برای ازدواج نداشته باشه شما وقت خودتون رو تلف کردید .

با خانوادش صحبت زیاد میکنه حتی خواسته برگرده و تحصیلو رها کنه اما پدرش نذاشته.در ارتباطه باهاشون.من هم به خانوادش دسترسی ندارم چون اونا هم هلند هستن.خودش کانداست.و من ایران )
    من در این شرایط ازون واقعا توقعی ندارم ولی نگرانشم.و خودم هم همش ناراحتم .هم به خاطر خودم هم اون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد