نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: چشم سوم

975
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39280
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چشم سوم

با سلام و خسته نباشید من خیلی وقته که نا خواسته با چشم سوم باز زندگی میکنم و خودم هم جدی نمی گرفتم حتی حرف های دیگران را تا اینکه ایمان اوردم به این موضوع و رفته رفته زندگی من تغییر بدی در ان ایجاد شد و به بیش از حد تحریک پذیری چشم سوم رسیده است و کنترل تمام زندگی ام از دستانم خارج شده و چیز هایی را متوجه شدم که زندگی ام را مخطل و دچار ناگواری های زیادی کرده است و الان حس نمیکنم تمام این فهمیدن زیاد از حد باشد و زندگیم تحت فشار هست و مغزم خود جوش به دور از انسانیت و عاطفه در حال کار و ازار دادن دیگران است نزدیک به خود تخریبی هستم اگر می توانید لطفا پاسخی به من بدید با تشکر از شما و سایتتون.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : چشم سوم

چشم سوم ( آجنا ) در بعضی افراد باز است. ما همیشه درباره قدرت پنهان در مغز انسان چیزهای بسیار زیادی شنیده‌ایم.
    مخصوصا درباره غده‌ی کوچکی به نام غده صنوبری یا پینه آل (Pineal gland) که در زیر نیمکره‌های مخ قرار دارد.
    این غده مخروطی شکل به دلیل استفاده ما از غذاهای فراوری شده و فلوراید موجود در خمیردندان و آبی که مصرف می‌کنیم حالت آهکی و سخت به خودش می‌گیرد.

۱. تکنیک مالیدن
    انگشت اشاره را می‌گیرید و آن را به آرامی در خلاف جهت عقربه‌های ساعت اطراف چشم سوم‌تان به صورت دایره‌ای می‌مالید.
    ما در اینجا این کار را فقط برای چند لحظه انجام می‌دهیم. شما به مدت حدودا پنج یا ده ثانیه به مالیدن ادامه دهید.
    کاری که اکنون انجام می‌دید چشم سوم‌تان را بیدار می‌کند.
    آنچه بعدا باید انجام دهید آن است که چشم‌های‌تان را ببندید .
    و یک کره‌ی چشم را درست در مرکز، یعنی همانجایی که بین ابروهای‌تان را می‌مالیدید، تصور کنید.
    آن چشم را تجسم کنید و حرکت کره‌ی چشم را به سمت بالا و پایین، چپ و راست.
    چرخش به چپ یا چرخش به راست تصور کنید و تجسم کنید که چند بار با آن چشم پلک می‌زنید.
    این کار احساساتی را در ناحیه‌ی چشم سوم‌تان بر می‌انگیزد.
    شما آن را فعال کرده‌اید و دارید آن را باز می‌کنید.
    اگر هر روز این تمرین را انجام دهید، نهایتا به نقطه‌ای خواهید رسید که می‌توانید به همان وضوحی که با چشم‌های واقعی و فیزیکی‌تان می‌بینید با آن چشم نیز ببینید.
    بنابراین با چشمان بسته، قادر خواهید بود هر چیزی را به وضوح ببینید.

وقتی که این کار را برای حدود یک هفته انجام داده یا تمرین کرده باشید.
    یکی از کارهای بی‌نظیری که می‌توانید با چشم سومتان انجام دهید شروع بازدید از عتیقه فروشی‌ها و برداشتن اشیاء مختلف است.

چشمانتان را ببندید.
    چشم ذهنتان را با تکنیکی که در مورد آن صحبت کردیم بمالید.
    آن را چند بار بمالید تا بیدار شود و بعد چیزهای مختلفی را بر دارید.
    به مناظر و چیزهایی که شروع به دیدن‌شان می‌کنید توجه کنید.
    ممکن است از این قضیه شگفت زده شوید که شما شروع می‌کنید به برداشتن چیزهایی که تاریخچه‌ی آنها را از بر هستید.
    انگار که کسی آنجا ایستاده باشد و این چیزها را به شما بگوید! احتمالا از میزان دقت و درستی اطلاعاتی که به‌دست آورده‌اید حیرت زده خواهید شد.

۲. تکنیک تنفس ۴۷۸
    استفاده از ۴۷۸ راهی برای رسیدن به یک حالت مراقبه‌ی سریع است.
    این دومین تکنیکی است که شامل مراقبه می‌شود یعنی باید در یک مکان ساکت و آرام آن را انجام دهید.
    کنترل تنفس خود را به‌دست بگیرید و به صورت عمیق نفس بکشید آن قدر که در خود یک حالت تغییر یافته، یک حالت خلسه احساس کنید.
    اما علت نامگذاری این تکنیک به ۴۷۸ آن است که به مدت ۴ ثانیه از سوراخ‌های بینی‌تان نفس می‌کشید.
    نفستان را به مدت ۷ ثانیه نگه می‌دارید و بعد به مددت ۸ ثانیه از طریق دهان‌تان هوا را بیرون می‌دهید.
    هنگامی که در حال انجام این تمرین هستید، نوک زبان‌تان را پشت دندان‌های‌تان قرار دهید.
    این یک حالت یوگا است که باعث می‌شود به آن حالت تعریف شده برسید.
    وقتی تمرین ۴۷۸ را شروع کردید و احساس آرامش کردید می‌توانید بگویید که به حالت هوشیاری تغییر یافته رسیده‌اید، به ناحیه‌ی چشم سوم خود نگاه کنید.
    مادامی که می‌توانید و در هنگام کنترل تنفس‌تان این طرز نگاه را ادامه بدهید.
    توصیه‌ی ما آن است که با یک یا دو دقیقه در روز شروع کنید، آن هم احتمال یکی دو بار در روز.
    همین که در کنترل نگاه کردن تان به ناحیه‌ی چشم سوم مهارت پیدا کنید، خودتان دلتان می‌خواهد که زمان انجام آن را بیشتر کنید!

۳. مراقبه‌ی EMDR
    EMDR تکنیکی انقلابی است که بیش از یک دهه قبل به وجود آمد.
    EMDR یک شیوه‌ی ابتکاری برای درمان و بهبود یافتن از تروما، درمان اختلالاتی که پایه‌ی عاطفی دارند مانند اضطراب، افسردگی و در ضمن کمک به فعال کردن چاکرای آجنا است.
    در اینجا ویدیویی وجود دارد که می‌تواند درک بهتری نسبت به این تکنیک برای شما ایجاد کند و EMDR و نحوه‌ی استفاده از آن را شفاف‌تر برایتان توضیح دهد.
    تمام کسانی که ورزش می‌کنند می‌توانند نسبتا راحت این کارها را انجام دهند و این‌ها راه بی‌نظیری برای تقویت درک و ارتباطات معنوی شما هستند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)