نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: پیشنهاد ازدواج از دوست قدیمی

2044
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15885
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پیشنهاد ازدواج از دوست قدیمی

سلام دوستان عزیزم
    شاید سوال من تکراری باشه اما ترجیح میدم که راهنمایی بفرمایید.
    من 26 ساله هستم و حدود ده سال قبل با اقا پسری اشنا شدم و رابطه کوتاهی داشتیم و خانواده ها متوجه شدند و کات کردیم. سه سال بعد دوباره رابطه را از سر گرفتیم با این تفاوت که او در این مدت تجربه دوستی با دخترای دیگه را کسب کرده بود و من نه. از من تقاضای رابطه ج.ن.س.ی راداشت و من به هیج عنوان قبول نکردم و دوباره کات کردیم. اکنون سال ها گذشته و ایشون دوباره سراغم امده و اجازه خواستند برای خواستگاری... من بلافاصله جواب منفی دادم. حتی فکر اینکه چنین شخصی همسرم باشه عذابم میده .می گوید ادم سابق نیست تغییر کرده اما گمان نمی کنم . هیچ تناسبی نداریم به خودشون هم گفتم . اما همدیگر را فراموش نکردیم.و اینکه چشمش دنبال من و زندگیم هست آزارم میده و نمیدونم چکار کنم که هم خودم ارامش داشته باشم و هم ایشون..و یکی از ترس های زندگیم اینه که ازدواج کنم و باز این اقا به سراغم بیاد. واقعا سردرگم هستم راهم را پیدا نمی کنم... خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید.
    ویرایش توسط سیندرلا : 09-23-2018 در ساعت 06:50 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : پیشنهاد ازدواج از دوست قدیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط سیندرلا نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    شاید سوال من تکراری باشه اما ترجیح میدم که راهنمایی بفرمایید.
    من 26 ساله هستم و حدود ده سال قبل با اقا پسری اشنا شدم و رابطه کوتاهی داشتیم و خانواده ها متوجه شدند و کات کردیم. سه سال بعد دوباره رابطه را از سر گرفتیم با این تفاوت که او در این مدت تجربه دوستی با دخترای دیگه را کسب کرده بود و من نه. از من تقاضای رابطه ج.ن.س.ی راداشت و من به هیج عنوان قبول نکردم و دوباره کات کردیم. اکنون سال ها گذشته و ایشون دوباره سراغم امده و اجازه خواستند برای خواستگاری... من بلافاصله جواب منفی دادم. حتی فکر اینکه چنین شخصی همسرم باشه عذابم میده .می گوید ادم سابق نیست تغییر کرده اما گمان نمی کنم . هیچ تناسبی نداریم به خودشون هم گفتم . اما همدیگر را فراموش نکردیم.و اینکه چشمش دنبال من و زندگیم هست آزارم میده و نمیدونم چکار کنم که هم خودم ارامش داشته باشم و هم ایشون..و یکی از ترس های زندگیم اینه که ازدواج کنم و باز این اقا به سراغم بیاد. واقعا سردرگم هستم راهم را پیدا نمی کنم... خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید.

خب دوست عزیز شما هم در این چند سال تجربه کسب کردید و به بلوغ عاطفی رسیدید .
    به همین خاطر در برخورد با ایشون قاطع رفتار کردید .
    به هر ترتیب شما بهتر میتونید در این مورد تصمیم گیری کنید چون با رفتارهای ایشون برخورد داشتید.
    اگر تمایلی به ایشون ندارید قاطع برخورد کنید تا تکلیف ایشون هم در زندگی مشخص بشه .
    نوع رفتار شما بسیار در دور کردنش مهمه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)