نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دشمن خوانوادگی

950
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1642
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دشمن خوانوادگی

باسلام،من یه خانوم28ساله هستم.توی 4سال گذشته با برادر شوهرم که از خودم 2 سال کوچکتر بود رابطه نزدیکی برقرار کردم اون یه ادم افسرده وتنها بود که من با حضورم خیلی بهش کمک کردم حتی خیلی وقتا با رفتاراش خیلی اذیت شدم حتی انقد بهش اعتماد داشتم مثل برادر خودم دوسش داشتم خیلی براش وقت گذاشتم وبهش ارزش دادم.اما متاسفانه بعد از یه مدتی دیدم انگار نگاه بدی به من داره حتی بارها قصد تعرض به منو داشت ولی چون دوسش داشتم وبهش اعتماد داشتم نمی خواستم باور کنم که این دیدو بهم داره .تا اینکه سال گذشته ازدواج کرد وبعد ازدواجش دیگه مثل گذشته نبود دیگه حتی یه احترام ساده سلام کردن هم به من نمی ذاشت ولی باز قصد تعرض داشت.من بعد از ازدواجش فهمیدم که من فقط یه وسیله بودم برای این ادم که تهایی هاشو پر کنم خیلی الان از خودم ناراحتم احساس سر خوردگی دارم هر چی هم میخام بی خیال شم نمیشه یه وابستگی مسخره داشتم .دچار اسیب روحی شدم مرتب تعرضاش یادم میافته .حتی دیگه دلم نیخاد با هیچ کدوم خونواده شوهرم ارتباط داشته باشم حتی توی زندگیم با شوهرم هم خیلی تاثیر منفی گذاشته.با تموم توهیناش باز وسوسه میشم که باهاش تماس بگیرم البته شوهر من از لحاظ عاطفی اصلا منو راضی نمیکنه که من خلا عاطفی امو با این ادم خاستم پر کنم .من دلم میخاد بهش فک نکنم وفراموشش کنم .خیلی بهم توهین کرده وبار ها از خدا خاستم جوابشوبده .خاهش میکنم منو راهنمایی کنید که چه جوری این ادمی که به اسم دوستی وبرادری دشمنی ونامردی کرد واز ذهنم پاک کنم.

2. کاربران زیر از پرنیان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دشمن خوانوادگی

سلام عزیزم
    به نظرم خب شما اگه نیتتون خوب بوده و قصد و منظور بدی نداشتین نباید احساس ناراحتی داشته باشین البته از ابتدا نباید زیاد به ایشون ابراز صمیمیت میکردین ولی حالا بهتره فراموش کنید تا اوضاع بدتر نشه .

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1452
    تشکـر
    88
    تشکر شده 69 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    11

In the name of god

سلام

اللهم صل علی محمد وآل محمدو عجل فرجهم
    خب منم بانظرباران خانم موافقم واینکه اینجا که پادگان نیس گناه هر فرد پای خودشه
    نگران نباشید چون شماکه نه قصدبدی داشتین ونه کاربدی انجام دادین درهرحال خداشاهده
    قدرت فکر هر فرد بسیار زیاده وقتی ازاین افکار میاد سراغتون سعی کنید بلافاصله پاکش کنید وبه جاش به چیزایه بهتری فکرکنین
    درمورد نیازتون هم برید باهمسرتون در میون بذارید ازش بخواین
    همونطوریکه شما باید نیازعاطفی همسرتون روبرطرف کنید ایشون هم چنین وظیفه ای دارن

( این دلیل نمیشه به خاطر تحریم بودن دست از کار وتلاش برداریم
    )

یاعلی...
    اللهم صل علی محمد وآل محمدو عجل فرجهم

5. کاربران زیر از mhtaheri بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1686
    تشکـر
    2
    تشکر شده 15 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    منم موافقم
    به نظر من شما به این دید نگاه کنید که نیت خیر داشتید و دست یه نفرو گرفتید
    به نظرم ازهمون اول که متوجه نیت پلید اون فرد شدید باس کنار میکشیدید چون اسمش میشد اشتباه خوداگاه.
    ولی نگذارید دیدگاه شما نسبت به یک نفر رو دیدتون به بقیه تاثیر بذاره...
    نمیدونم شاید بیهوده گویی باشه ولی باور کنید اوضاع اجتماعی الان همه رو بی رمق کرده
    سعی کنید به همسرتون بیشتر محبت کنید چون روحیه زن موثرترین چیز توی زندگی مشترکه
    با ارزوی روزهای بهتر...

7. کاربران زیر از unforgiven بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد