نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: پرده بکارت

3228
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39344
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پرده بکارت

سلام دوستای گلم
    موضوع داخل این تاپیک برام جالب بود و با مشکلات دوستان محترمم از انواع و اقسام مختلف آشنا شدم
    باید بگم که من هم با همین موضوع به نوع دیگری برخورد داشتم. اول از همه تا زمانی که مطمئن نشدین زنین یا دختر تن به هیچ درخواستی ندین و حتما به پزشک زنان مراجعه کنین.
    مسئله منم همینطوری بود. من دختری هستم که هم تحصیلات بالا دارم هم تو کار و محیط اجتماعی خودم آدم موفقی هستم. اما بنده بعد 32 سال که از خدا عمر گرفتم برای اولین بار عاشق مردی شدم که به ظاهر فکر می کردم از جنس خودمه اما متاسفانه فهمیدم که ایشون چیزی جز یه کلاه بردار متاهل نیستو فقط به طمع پول به من نزدیک شده تا بتونه از من انواع سو استفاده ها رو بکنه هر چند که حسابشو رسیدم و کاری کردم که دیگه نتونه طرف هیچ دختر بیچاره دیگه ای برای گول زدنشون بره اما چیزی که نباید می شد شد و من دخترونگیمو بعد این همه مراقبت از دست دادم. البته بعد از جدایی با خواستگارای زیادی آشنا شدم و همشون ماجرای خودم رو گفتم و تک تک اونها از زندگیم یکی بعد از دیگری خدا حافظی کردن و یا قسط سو استفاده رو داشتن. بعده مدتی به این فکر افتادم که صداقت اگرچه خوبه اما هر کسی ظرفیتش رو نداره و الان هم به دنبال ترمیم بکارت خودم هستم. من تو یه محیط پزشکی مشغول به کار هستم و متاسفانه در شهرم رشت نمی تونم این کار رو انجام بدم چون شرایطم طوریه که برای همه شناخته شده هستم ولی با اینحال ترجیحم اینه که بی سرو صدا این کار رو در شهرم انجام بدم چون شرایط بعد از عمل رو مطالعه کردم و خیلی نیاز به مراقبت داره. از دوستای مهربونمم خواهش دارم اگر در رشت و یا تهران متخصص زنانی رو که این کارو انجام میده میشناسن که البته قابل اطمینانه بهم معرفی کنن. ممنونش می شم|heart|. parasttttoooo@
    یه توصیه ای هم به اون دختری دارم که فکر می کنه باکره نیست.
    آخه دختر جون تو یا خیلی ............... تشریف داری یا خودتو می زنی به اون راه. یه دکتر رفتن و آسایش خیال اون خیلی می ارزه به این بلاتکلیفی ای که الان توشی. هر چقدر بمونی هیچی تغییر نمی کنه جز اعصاب خودت که تو رو به دیوانگی پیش می بره پس حرف مارو گوش کن و حتما به یه متخصص زنان مراجعه کن.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : پرده بکارت

دوست عزیز در ادامه یک تاپیک مرتبط مطالب خودتون رو اضافه کنید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39344
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

والا خوشحال میشم کسی منو راهنمایی کنه که برای ترمیم پرده بکارت کجا مراجعه کنم که معتبر و قابل اطمینان باشه parasttttoooo@

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_fa نمایش پست ها
    سلام دوستای گلم
    موضوع داخل این تاپیک برام جالب بود و با مشکلات دوستان محترمم از انواع و اقسام مختلف آشنا شدم
    باید بگم که من هم با همین موضوع به نوع دیگری برخورد داشتم. اول از همه تا زمانی که مطمئن نشدین زنین یا دختر تن به هیچ درخواستی ندین و حتما به پزشک زنان مراجعه کنین.
    مسئله منم همینطوری بود. من دختری هستم که هم تحصیلات بالا دارم هم تو کار و محیط اجتماعی خودم آدم موفقی هستم. اما بنده بعد 32 سال که از خدا عمر گرفتم برای اولین بار عاشق مردی شدم که به ظاهر فکر می کردم از جنس خودمه اما متاسفانه فهمیدم که ایشون چیزی جز یه کلاه بردار متاهل نیستو فقط به طمع پول به من نزدیک شده تا بتونه از من انواع سو استفاده ها رو بکنه هر چند که حسابشو رسیدم و کاری کردم که دیگه نتونه طرف هیچ دختر بیچاره دیگه ای برای گول زدنشون بره اما چیزی که نباید می شد شد و من دخترونگیمو بعد این همه مراقبت از دست دادم. البته بعد از جدایی با خواستگارای زیادی آشنا شدم و همشون ماجرای خودم رو گفتم و تک تک اونها از زندگیم یکی بعد از دیگری خدا حافظی کردن و یا قسط سو استفاده رو داشتن. بعده مدتی به این فکر افتادم که صداقت اگرچه خوبه اما هر کسی ظرفیتش رو نداره و الان هم به دنبال ترمیم بکارت خودم هستم. من تو یه محیط پزشکی مشغول به کار هستم و متاسفانه در شهرم رشت نمی تونم این کار رو انجام بدم چون شرایطم طوریه که برای همه شناخته شده هستم ولی با اینحال ترجیحم اینه که بی سرو صدا این کار رو در شهرم انجام بدم چون شرایط بعد از عمل رو مطالعه کردم و خیلی نیاز به مراقبت داره. از دوستای مهربونمم خواهش دارم اگر در رشت و یا تهران متخصص زنانی رو که این کارو انجام میده میشناسن که البته قابل اطمینانه بهم معرفی کنن. ممنونش می شم. parasttttoooo@
    یه توصیه ای هم به اون دختری دارم که فکر می کنه باکره نیست.
    آخه دختر جون تو یا خیلی ............... تشریف داری یا خودتو می زنی به اون راه. یه دکتر رفتن و آسایش خیال اون خیلی می ارزه به این بلاتکلیفی ای که الان توشی. هر چقدر بمونی هیچی تغییر نمی کنه جز اعصاب خودت که تو رو به دیوانگی پیش می بره پس حرف مارو گوش کن و حتما به یه متخصص زنان مراجعه کن.
    می تونید کاری و که میگم انجام بدین -
    داخل گوگل مپ بزنین مامایی های نزدیک شهرتون و پیدا کنین ( صرفا روستا باشه یا شهر های اطراف که نزدیک هم باشه و هزینه حمل و نقلتون کمتر بشه)
    برای بکارت برید کارتون و راه میندازن
    اما پیشنهاد من این هست که این کار و انجام ندید چون اگر ازمایش قرار باشه گرفته بشه کاملا مشخص میشه که پرده بکارت ترمیم شده

توی دنیا سه چیز هست که انسان هیچ دخل و تصرفی به داخل اون نداره
    یکیش رزق
    یکیش قسمت
    و یکیش مرگ

متاسفانه اکثر مردم ما فکر میکنن کسی که پرده بکارت نداره از راه غیر شرعی وارد عمل شده و خوب حق هم بدین اون ها

درضمن از این ماجرا خانواده در جریان هستند ؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    داستان حساب اون یارو رسیدن رو برام میگی ؟
    جالب شد بدونم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39371
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

من کاری ندارم به انجام دادن یا ندادنش اما چون این کار غیر مجاز و غیر قانونی هست خطرات زیادی داره و اولینش بیماری و بعدش سو استفاده است.من چون خودمم تو کار پزشکی هستم از این دست مسائل زیاد دیدم.
    عزیزی میگفت که کسی از دوستانش در ازاء برقراری رابطه خود و دستیارانش و دریافت هزینه این کارو برای دختران انجام میداده.خواهشا مراقب باشید که به کجا مراجعه میکنین چون بنظر من این داستان بکارت داره واسه مملکت ما بجاهای باریک کشیده میشه.
    مرکز زیاده که انجام بدن اما هیچ تضمینی نمیشه کرد .یکم سرچ کنین پیدا میکنین.مگر اینکه شما که توکار پزشکی هستید کسی بصورت دوستانه و سفارشی براتون انجام بده.این مطمئن ترین راه هست.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39344
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

راستش رو بخواین بعد از اینکه فهمیدم اون یارو کیه مشخص شد که در سطح کشور مخصوصا تو استان من به واسطه شغلی که داشت کاملا شناخته شده بود. اما من نمی دونستم کیه چون به دروغ خودش رو معرفی کرد. بعد از مدتی درآوردم که خودش کجا کار میکنه همسرش کیه خانوادش کیان دوستانش کیا هستن . در اولین اقدام با مادرم پیش وکیلی که یکی از دوستان نزدیکش بوده و روزی قرار بوده نماینده شهرم تو مجلس بشه مراجعه کردیم و از ایشون پیشینه قبلی شو جوویا شدیم که بنده خدا هاج واج موند. بعدم با توجه به مدارکی که ازش داشتم اول پولامو از حلقومش کشیدم بیرون بعدم همه چی رو گذاشتم کف دست اطلاعات استان. به غیر از پاشیدن زندگی همسرش و اون هم به خاطر تنها دخترش دیگه هر کاری برای تخریبش می شد انجام دادم و همش هم موفقیت آمیز بود. اما نتونستم عصبانیتم رو هنوز خالی کنم و مطمئنان سر حساب کتاب و پل صراط یقشو می گیرم و پرتش می کنم پایین

8. کاربران زیر از zahra_fa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_fa نمایش پست ها
    راستش رو بخواین بعد از اینکه فهمیدم اون یارو کیه مشخص شد که در سطح کشور مخصوصا تو استان من به واسطه شغلی که داشت کاملا شناخته شده بود. اما من نمی دونستم کیه چون به دروغ خودش رو معرفی کرد. بعد از مدتی درآوردم که خودش کجا کار میکنه همسرش کیه خانوادش کیان دوستانش کیا هستن . در اولین اقدام با مادرم پیش وکیلی که یکی از دوستان نزدیکش بوده و روزی قرار بوده نماینده شهرم تو مجلس بشه مراجعه کردیم و از ایشون پیشینه قبلی شو جوویا شدیم که بنده خدا هاج واج موند. بعدم با توجه به مدارکی که ازش داشتم اول پولامو از حلقومش کشیدم بیرون بعدم همه چی رو گذاشتم کف دست اطلاعات استان. به غیر از پاشیدن زندگی همسرش و اون هم به خاطر تنها دخترش دیگه هر کاری برای تخریبش می شد انجام دادم و همش هم موفقیت آمیز بود. اما نتونستم عصبانیتم رو هنوز خالی کنم و مطمئنان سر حساب کتاب و پل صراط یقشو می گیرم و پرتش می کنم پایین
    ایول هرکاری کردی خوب کردی.ازنظرمن باید همچین آدمایی روناقص کردتادیگه یادشون بره ازاینکارا کنن.

10. کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39375
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز بهترین کار رو انجام میدین بنظر من حتما ترمیم رو انجام بدین چون اگه اینکار رو نکنین و حتی همسر ایندتون با این موضوع مشکلی نداشته باشه باز هم مواقعی پیش میاد که در موردش ازتون میپرسه و باعث رنجشتون میشه.هیچ نیازی نیست که بخوای این مسئله رو بهش بگین (چون تا بحال بخاطر این صداقت اسیب دیدی و اون جور مردا رو کاملا شناختی)مگر اینکه بعدها با توجه به شرایط اگه دوست داشتین بگین.. این نظر من بود

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

لطفا آیدیتون را بردارید خانم

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نظر منو بخوای اصلا هیچ کاری نکن چرا بری ترمیم کنی؟مگه خلاف یا جرمی مرتکب شدی؟
    نترس کسی که ادم حسابی باشه سر این چیزای مزخرف منصرف نمیشه.
    گرچه اینم قبول دارم اکثر مردا تو ایران فرهنگ نسبتا پایینی دارن واسه همینه که همیشه میگم ادم ازدواج نکنه بهتر از این با یه بیسروپا ی عقب مونده ازدواج کنه اسم متاهلی روش باشه ولی عذاب بکشه.چه عجله ایه ادم با یه خوب ازدواج میکنه نبود ازدواج نمیکنه.

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    نظر منو بخوای اصلا هیچ کاری نکن چرا بری ترمیم کنی؟مگه خلاف یا جرمی مرتکب شدی؟
    نترس کسی که ادم حسابی باشه سر این چیزای مزخرف منصرف نمیشه.
    گرچه اینم قبول دارم اکثر مردا تو ایران فرهنگ نسبتا پایینی دارن واسه همینه که همیشه میگم ادم ازدواج نکنه بهتر از این با یه بیسروپا ی عقب مونده ازدواج کنه اسم متاهلی روش باشه ولی عذاب بکشه.چه عجله ایه ادم با یه خوب ازدواج میکنه نبود ازدواج نمیکنه.
    حرفت کاملا درست هست

هر کسی لیاقت زندگی صادقانه رو نداره

و هر کسی هم برای شروع زندگی صادقانه لیاقت میخواهد که نسیب هر کسی نمیشود و بکارت را وسط میکشند صرفا دارن بهانه میارن برای این که برن ...
    پرده بکارت فقط بهانه هست

جالب است بدانیم بکارت را میشود یک جور دیگر خواند
    مشخصه خیلی دلت پره
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Microsoft نمایش پست ها
    حرفت کاملا درست هست

هر کسی لیاقت زندگی صادقانه رو نداره

و هر کسی هم برای شروع زندگی صادقانه لیاقت میخواهد که نسیب هر کسی نمیشود و بکارت را وسط میکشند صرفا دارن بهانه میارن برای این که برن ...
    پرده بکارت فقط بهانه هست

جالب است بدانیم بکارت را میشود یک جور دیگر خواند
    مشخصه خیلی دلت پره
    من نمیدونم چرا این باور غلط بین مردا جا افتاده تا یکی یه چیزی میگه به عنوان حرف حمایتی فکر میکنن حتما خود طرف یه مشکلی داشته؟؟!!!!من دلم از کی اخه پر باشه؟؟!!!
    یجای دیگه گفتم فرهنگ مردا تو قم ضعیفه چون دارم تو خیابون رفتو امد میکنم چند ساله قم هستم یسری چیزا رو میبینم بعد یه پسر احمق برگشته ببخشید به من میگه مجبور نبودی همه رو امتحان کنی که بفهمی بیفرهنگن!!!!!!!!!!!!
    من افتخار نمیکنم اصلا ولی تابحال تجربه از این قبیل نداشتم. هیچ بلکه برام فوق العاده زیاد خاستگار هست بخاطر شرایط خوبی که دارم تعریف از خود نباشه .منتها با هرکسی نمیتونم مچ بشم.
    و این حرفی هم که زدم اصلا دلیل بر این نیست که دلم از جایی پر باشه واقعیت های جامعه هست که باید گفته بشه برای اینکه یه عده بفهمن این افکارشون چقد خاک خوردس.
    ویرایش توسط saba95 : 10-15-2018 در ساعت 12:01 PM

16. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    من نمیدونم چرا این باور غلط بین مردا جا افتاده تا یکی یه چیزی میگه به عنوان حرف حمایتی فکر میکنن حتما خود طرف یه مشکلی داشته؟؟!!!!من دلم از کی اخه پر باشه؟؟!!!
    یجای دیگه گفتم فرهنگ مردا تو قم ضعیفه چون دارم تو خیابون رفتو امد میکنم چند ساله قم هستم یسری چیزا رو میبینم بعد یه پسر احمق برگشته ببخشید به من میگه مجبور نبودی همه رو امتحان کنی که بفهمی بیفرهنگن!!!!!!!!!!!!
    من افتخار نمیکنم اصلا ولی تابحال تجربه از این قبیل نداشتم. هیچ بلکه برام فوق العاده زیاد خاستگار هست بخاطر شرایط خوبی که دارم تعریف از خود نباشه .منتها با هرکسی نمیتونم مچ بشم.
    و این حرفی هم که زدم اصلا دلیل بر این نیست که دلم از جایی پر باشه واقعیت های جامعه هست که باید گفته بشه برای اینکه یه عده بفهمن این افکارشون چقد خاک خوردس.
    تا حالا اینجوری قانع نشده بودم
    اما در کل آدم های مغرور ادم هایی هستن که خیلی کم اتفاق میافته غرورشون و بش************ن

کلا فکر میکنن ( بعضی از پسرا ) که هر کی پرده بکارت نداشته باشه هرزه هست و نباید ازدواج کرد باهاش و ...
    اما اگر واقعا پرده بکارت دلیلی بر پاک بودن شخص است ایا اگر طرف هم بکارت داشته باشه دلیل بر این میشه که با شخص نامحرمی رابطه نداشته باشه ؟
    ویرایش توسط Microsoft : 10-15-2018 در ساعت 03:36 PM
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

18. کاربران زیر از Microsoft بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Microsoft نمایش پست ها
    تا حالا اینجوری قانع نشده بودم
    اما در کل آدم های مغرور ادم هایی هستن که خیلی کم اتفاق میافته غرورشون و بش************ن

کلا فکر میکنن ( بعضی از پسرا ) که هر کی پرده بکارت نداشته باشه هرزه هست و نباید ازدواج کرد باهاش و ...
    اما اگر واقعا پرده بکارت دلیلی بر پاک بودن شخص است ایا اگر طرف هم بکارت داشته باشه دلیل بر این میشه که با شخص نامحرمی رابطه نداشته باشه ؟
    اصلا اگر به این چیزا باشه اکثر پسرا ناپاکن چون بارها از زبون خودشون شنیدم حداقل یکبار تجربه داشتن.و بقول شما خیلی از دخترا باکره هستن ولی تجربه داشتن.
    نمیشه لقب پاکو ناپاکو داد.ناپاک به اون مذهبی لجنی میگن که برای رفع نیازش صدنفرو صیغه میکنه نه دخترو پسری که عاشق هم بودن و توافقی رابطه برقرار کردن.
    ویرایش توسط saba95 : 10-17-2018 در ساعت 03:11 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد