نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مخالفت خانواده به دلیل اختلاف سنی

1736
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39352
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مخالفت خانواده به دلیل اختلاف سنی

سلام دوستان محترم
    من پسری 31 ساله هستم که تازه به شرایط ازدواج از لحاظ مالی خرید مسکن و شغل و درامد و ... رسیدم . با دختری اسنا شدم که سه ساله با هم هستیم و در همه چیز با ایشون هماهنگی دارم ولی 13 سال از من کوچیکتر هست ولی درک و همشون به خیلی بیشتر هست و تنها کسی هست که من بین این همه دختری که باهاش اشنا شدم هیچ مشکلی ندارم باهاش . بعد از سه سال دوستی و اشنایی تصمیم به خواستگاری گرفتیم و تماس گرفتیم با خانوادش دو بار به صورت تلفنی چون راضی به قرار حضوری نمیشن . ولی نه مادرش و نه پدرش هیچ کدام راضی به ازدواج نیستن و به شدت مخالفن . و الان با گذشت چند ماه از تماسهای خانواده من هیچ جوابی ندادن . یعنی یک تماس هم نگرفتن بگن نه . و همیشه به دلایل دیگه رد میکنن میگن اول دختر بزرگتر و چون باباش پزشکه میگن داماد باید پزشک باشه و هزار تا دلیل . الان بعد از 7 ماه انتظار و 3 سال وقت گذاشتن برای دوستی ایا صبر کردن کار درستی هست ؟ دختر خانوم هم میگه چند سال صبر کنیم من سنم بالا تر بره شاید پدرم اسون گرفت که بعید میدونم . ایا باید صبر کنم یا قید این رابطه با ارامش و خوب و بدون مشکل رو بزنم . سنم هم که داره بالا میره ولی برای دختر خانوم تازه اول راهه چه کار کنم گیج شدم میترسم بهم بزنم و پشیمون بشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39337
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مخالفت خانواده به دلیل اختلاف سنی

دوست عزیز خوشحال نیستم از اینکه بگم باهم همدردیم چون درد عشق درمان نداره .مشکلات من از تو خیلی بیشتره اگه شما سی و یک سالته من سی و پنج سالمه پانزده سال هم اختلاف سنی داریم. خوش بحالت که باهاش حرف می زنی ولی ما یه ساله که فقط چشمامون با هم حرف می زنه مادرش به هیچ وجه اجازه حرف زدن به ما نمید ه همیشه تو دانشگاه چشم انتظارشم با اینکه می دونم اخرش سرابه ولی همیشه به رحمت اون بالایی امیدوارم فقط کافیه یه جواب از زبون خودش بشنوم اونوقت تا اخر عمرم چشم براهش می مونم .شما هم اگه واقعا عاشقش هستی نگران نباش مهم خود دختره است دلشو بزن مطمئن باش دخترا تک پر هستن اگه عاشق بشن هیچکی تو قلبشون راه نمی دن.خدایا عاشق را به معشوق برسان.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد