نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: انتخاب رشته اشتباهی

1125
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36902
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

انتخاب رشته اشتباهی

من امسال دهمم و تابستون انتخاب رشته کردم تو انتخاب رشته اولویت اولم انسانی بود و اولیت دوم تجربی و سوم گرافیک و بقیه که به اونا کاری ندارم،بعد من چون عاشق هنربودم گرافیک رو رفتم حالا الان یه هفته از مدرسه ها میگذره و من مسگم که اشتباه کردم،کار عملی گرافیک زیاده و طاقت فرسا من حسابی خسته شدم و هر روز هم باید کار عملی انجام بدم تو خونه و هم درس هایی مثل جغرافی که خوندنی هستن بخونم وخیلی سختمه حالا دیشب گریه کردم و گفتم من نمیخوام این رشته رو وبابام گفت که فکرهاتو بکن امروز تا من فردا زنگ بزنم به دبیرستان هایی که انسانی دارن و ببینم میتونی بری انسانی یانه ولی من هنوزم سردرگمم ک برم انسانی یا گرافیکو ادامه بدم کسی هم نیس درست راهنماییم کنه،اگه گرافیک برم باید از ظهر ک میام خونه تا شب و شب رو هم بیداربمونم و کارعملی انجام بدم و بکشم وازیه طرف هم درس های خوندنی رو بخونم و باشگاه و کلاس موسیقی نمیتونم برم،ولی اگه انسانی برم فقط خوندنیه اما باز هم نمیدونم ک چیکارکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سلام یکی کمکم کنه انتخاب رشته اشتباهی کردم

سلام.... انتخاب رشته ی اشتباه میتونه تاوان سنگینی داشته باشه ولی نگران نباش.... به موقع اومدی و کمک خواستی... این کتابو بخون:
    هیپنوتیزم؛ مدیریت زمان و برنامه ریزی
    قسمت تحصیلیش دقیقا کمکت میکنه که چطور انتخاب رشته کنی... بعدش بیا و بگو کمکت کرد یا نه
    موفق باشی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36902
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    سلام.... انتخاب رشته ی اشتباه میتونه تاوان سنگینی داشته باشه ولی نگران نباش.... به موقع اومدی و کمک خواستی... این کتابو بخون:
    هیپنوتیزم؛ مدیریت زمان و برنامه ریزی
    قسمت تحصیلیش دقیقا کمکت میکنه که چطور انتخاب رشته کنی... بعدش بیا و بگو کمکت کرد یا نه
    موفق باشی
    خوندمش ولی ناراحت نشی اما بدتر گیجم کرد مضخرف بود

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

خب
    باید از اول کتاب میخوندی... بیخیال
    اول آروم باش و هرچی که فکرتو مشغول کرده روی یه کاغذ بنویس... هرچی... فلانی دیروز باهام بد برخورد کرد... فلانی تو مدرسه بهم زور میگه... همه رو بنویس... بعدش تصمیم بگیر ببین اصلا اونقدر مهم هستن که براشون کاری انجام بدی یا بهتره فراموششون کنی... به آرامش که رسیدی و مغزت از استرس خارج شد... این تست رو بده:
    http://www.khodshenas.ir/MBTI/Test
    بعدش ببین از رشته ها یا شغل هایی که بهت معرفی میکنه کدومش مدرک دانشگاهیش مهمه... مثلا شاید بهت بگه نقاش خوبی میشی ولی نقاشی که مدرک دانشگاهی نمیخواد... آموزشگاه های بیرون هم میتونی یاد بگیری... ولی مثلا اگر میگه پزشک خوبی میشی این مدرک دانشگاهی لازم داره
    بعدش چارت درس های اون رشته رو توی اینترنت سرچ کن ببین درسایی که قراره توی دانشگاه بهت یاد بدن چیان؟ اصلا از پسشون بر میای؟ علاقه داری؟
    آخرش به یه رشته میرسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد